Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Planujacaxxxx
Ja tez mam apke-Bella. Co wgl sądzicie o takich aplikacjach? Raczej są wiarygodne prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do mamus planujących kolejne dziecko. Przed pierwszą ciąża nie miałam w ogóle obaw. Po prostu planowałem ciążę. A teraz cały czas mam złe myśli ... ze będzie źle. Czy dziecko będzie zdrowe....czy wszystko będzie ok.... itp czy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja używam testów tylko owulacyjnych , w pierwszą ciaze zaszłam w 3 cyklu staran, teraz może być trochę tudniej bo to nasz 7 miesiąc staran będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edytka ... no niestety nasz temat padł ale dobrze, że powstał nowy :) Ja czekam teraz na okres i zastanawiam sie kiedy przyjdzie, bo nie wiem czy po tabletkach bede miec regularne cykle i ilu dniowe beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka powiedz coś więcej o tym testach. Czy one pokazują konkretnie owulacji lub nie. CY na przykład jesteś w stanie wyczytać że się zbliża ko będzie za 2dnji? Kupujesz w aptece.? Jaka cena.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
do uleczka90- ja przy pierwszej ciązy nic się nie bałam może dlatego żę jeszcze się uczyłam , a teraz faktycznie coś w tym jest jeżeli chodzi o drugie trochę się boje ale tylko troszeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90- ja kupuje na allegro testy owulacyjne 10 szt płace np. 10 testów czułych z wysyłką około 11zł , i testy pokazują mi przeważnie dwa trzy dni płodne w tym jeden z najmocniejszą drugą kreską, w aptekach jest drogo i za 5 testów trzeba czasami wydac około 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość edytka
do agaape... my wiesz zaplanowaliśmy na czerwiec wyjazd nad morze na tydzień ,więc trochę odpocznę no i pobędziemy razem z moim męzem i zbiega się to z rocznicą naszego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90 - masz synka? fajne oryginalne imie wybrałaś dla niego, ja mam córeczke i też w sumie lubie klasyczne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90 teraz chciałbyś chłopaka czy dziewczynkę ? ja w sumie będę się cieszyć obojętnie jaka płeć będzie, moja córeczka chce siostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka to idealne warunki będziesz miała :) my jesteśmy w trakcie przeprowadzki i tak na prawdę nie wiem co będzie później ... ale na majówkę planujemy jechać nad morze więc może będziemy wracać w trójkę już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka mam syna:) z imieniem był problem bo każdy krytykował każdy mój wybór. W końcu powiedziałam że to nasza decyzja i do widzenia :) mój synus bardzo chce siostrę i tylko siostrę. Tłumaczymy mu ze co bozia włożyć do brzuszka to będzie. Ja nie ukrywam że mając synka chciałabym córeczkę bardzo. Ale wiem też że na pewno łatwiej byłoby mi z synkiem. Już pomijając cała kwestie ubranek i wszystkiego co mam po synku. Ale mieszkamy w bloku mamy 3 pokoje ale lepiej byłoby żeby dzieci kiedyś miały pokój razem. A w przypadku parki jest gorzej. Dla mnie ostatecznie wszystko jedno byle zdrowe :):) obie płcie będą oki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała córeczkę. Całe życie myślałam, że jak dziecko to tylko chłopak ale jak poznałam męża to mi się zmieniło. Może dlatego, że cały czas w rozmowach na temat przyszłego potomka mówimy Iza to Iza tamto :) ale wiadomo, najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
uleczka90 Piotr fajne klasyczne imię - a dla córeczki już myśłaś albo dla drugiego synka masz typy jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodziłam do liceum to miał zawsze być piotr i Julia. Teraz strasznie dużo tych Julii. Piotrus mil być Kacper. Podoba mi się też Kubus. Dla dziewczynki dużo ładnych. Myślałam Zosia po mojej mamie. Niestety mama już zmarła ale wiem że byłaby szczęśliwa. A w praktyce pewnie się wszystko Pozmienia. A wy jakie typy macie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
agaape... ja też na początku chciałam syna ale urodziła się córka i jestem megaszczęsliwa ze dziewczynka ,dodatkowo bardzo do mnie podobna blondyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja mam aleksandre , a co do imion to dla synka mysłałam krzyś a jak by była córeczka to nie wiem ale coś klasycznego pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja tak właśnie chciałam core a jak się dowiedziałam że syn to polecialam na zakupy i nakupowalam same rzeczy dla faceta i byłam najszczesliwsza na świecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
agaape... iza fajne imie ja właśnie tak mam na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dla dziewczynki podoba się Izabella, mężowi Amelia. Dla chłopca trochę gorzej. Mi się podobają Wiktor, Arek, Artur, Michał mężowi podoba się Karol a z moich typów żaden. Więc jak będzie chłopak to będzie ciężka batalia od dwóch kresek do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że dla dziewczynek jest bardzo dużo ładnych imion. Dla chłopca xhyba trochę gorzej....przynajmniej ja miałam ciężko. Daniel też ładnie... ale mój mąż tak ma. Jeszcze mi się Tomek podoba ale brat męża tak ma więc to samo imię i nazwisko by mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka :) Mi dla dziewczynki podoba się bardzo mało imion, dla chłopca trochę więcej. Dodatkowo to nie może być imie żadnej osoby, którą znam bo z automatu imie przestaje mi pasować do mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Ja chyba bardziej wolałabym mieć chłopca. Mój narzeczony również, już planował jak będzie grał z nim w piłkę i w ogóle.. a co do imienia to podoba mi się Olek lub Tymek.. a dla dziewczynki Zuzia.. ale ogólnie mi ciężej wybrać dla dziewczynki imię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
wiecie co dziewczyny jak już będziemy w ciązy to może łatwiej będzie wybrać imiona tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy podzielone zdanie co do tego ddla jakiej płci gorzej imię wybrać...hihi mnie też się podoba olek. Ale Aleksander już nie. Kurcze wiele imion podoba ki się w zrobieniu a jak na poważnie to Już mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam siostre Zuzie :) też ładne imie. Moj mąż cały czas mówi, że chce córeczkę, która będzie z nim programować :P W ciąży pewnie wiele rzeczy nam się zmieni ... ale nic nie szkodzi troche sobie pofantazjować jak to będzie i jakbyśmy chciały żeby było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka mam to samo. Tyle fajnych zdrobnień dla małych chłopców ale już pełne formy nie są takie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka na pewno:):) a wracając do planowania... wierzycie w jakies metody planowania płci? Jeżeli chodzi o chiński kalendarz niby wątpliwe aczkolwiek kogo bym nie pytała to się wszystkim sprawdziło:):) bardziej prawdopodobne oczywiście jest działanie przed owulacja na dziewczynkę i w owulacji na chłopca ale przydało by się mieć regularne cykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
No mi w ogóel żadne dla dziewczynki się nie podoba.. byśmy musiały "księgę imion" poczytać żeby coś zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×