Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość michalina92
ja zrobilam sobie badani na tarczyce ale wszystko jest ok i z takich rzeczy nic nie biore.a maz bierze androvit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze przed wizytą u lekarza ale na pewno chciałabym zrobić sobie komplet badań, czy nie mam jakiś niedoborów czy anemi, bo niestety mam do tego skłonności no i myślałam o szczepieniu na różyczkę bo nie chorowałam. A czy wasi mężczyźni też biorą jakieś witaminy/suplementy? Mój powiedział, że jak znajde jakieś fajne i niedrogie to będzie brał ale kompletnie nie wiem jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaape mój facet nic nie bierze. A myślicie że to ma wpływ na dzidziusia potem? Dodam że młody facet 30 lat nie pali. Alkohol okazyjnie. Czyli teoretycznie zdrowy. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jak nie trzeba się faszerować tabletkami to lepiej sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a słyszałyscie o mikroskopie owulacyjnym? co myslicie o tym bo mysle zeby to kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina ja się nie wypowiem bo nie mam zielonego pojęcia co to. Pierwszy raz słyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jaki kwas foliowy polecacie? Typowo folik zwykły czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin dla chłopaków to czytałm, że powinni suplementować cynk i wit. E i C bo wpływa to na jakość plemników. Uleczja ja biore Folik, tak mi poleciła farmaceutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja łykam kwas foliowy solgara dobrze się wchłania ale jest trochę droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no ostatnio tez znalazlam jakis artykul wlasnie na forum i potem sprawdzalam.to jest urzadzenia do sprawdzania dni plodnych przez sline i mozna go uzytkowac przez 2 lata, wiec cena(ok.100zl) sie zwroci.jest to podreczne urzadzenie w ksztalcie szminki a jak masz dni plodne to odczyt jest jakby liscie paproci.ogolnie instrukcja jest wszedzie opisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam wyniki moich badań. TSH 13445, FT4 1,04 Progesteron 14,50 Prolaktyna aż 37,59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co wskazują poszczególne normy prolaktyny? 5-25 ng/ml - prawidłowa norma, powyżej 25 ng/ml - nieregularne miesiączki i cykle bezowulacyjne, powyżej 50 ng/ml - zdarza się zupełne zatrzymanie miesiączkowania, powyżej 100 ng/ml - istnieje ryzyko guza przysadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, pewno dlatego tyle u mnie bezowocnych cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co wskazują poszczególne normy prolaktyny? 5-25 ng/ml - prawidłowa norma, powyżej 25 ng/ml - nieregularne miesiączki i cykle bezowulacyjne, powyżej 50 ng/ml - zdarza się zupełne zatrzymanie miesiączkowania, powyżej 100 ng/ml - istnieje ryzyko guza przysadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno bez brania tabletek się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mężem też staramy się o dziecko. Powiedzcie mi, wyznaczacie sobie owulację, czy współżyjecie wtedy kiedy macie ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej wiesej bede wyznaczac sobie owulacje żeby zwiększy szansę. Dziewczyny a co myślicie o detekt orze tetna dziecka? W pierwszej ciąży nie używałam tak samo jak monitorów oddechu ale co do ewentualnej drugiej ciąży mam mnóstwo obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Ja bym się chyba zdecydowała na monitor oddechu bo jestem straszną panikarą i nawet teraz zdarza mi się w nocy budzić i patrzeć czy mąż oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z 23:06 - ja planuję iść na spontan. Co będzie to będzie, jak się uda od razu to fajnie, jak nie to trochę poczekam najwyżej :) Myślę, że nie ma co się za mocno spinać, bo takie monitorowanie może nas zablokować, poza tym nie wyobrażam sobie seksu na zawołanie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaape a detektor tetna? To domowe słuchanie czy serduszko bije w ciazy. Działa od 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popadajcie w paranoję z tym detektorem tętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja się właśnie zastanawiam. Bo wiem że czasem nawet pielęgniarki mają problem ze znalezieniem tetna zależy jak się dzidzius ustawi. Dlatego wszystko ma swoje plusy j minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane beta <1.20 może oznaczać ciążę ? Możliwe jest ze owulacja się przesunęła i betka urośnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym dniu cyklu zrobiłaś tą bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ile dni przed miesiączka? ta bete zrobiłaś albo ile dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×