Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Agaape
Uleczka, na detektor raczej się nie zdecyduję. Jak mnie coś zaniepokoi zawsze mogę iść do lekarza na badania, a jakbym miałam taki sprzęt w domu to bym się dodatkowo nakręcała. Zamiast na detektor, wolę wydać np. na sesję z brzuszkiem i się trochę zrelaksować i cieszyć ciążą a nie zamartwiać cały czas czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej nisko ,ja miałam ostatnio 2,8 w 10dpo i się nie utrzymało a cykle mam 29 dniowe a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam różnie bo jakoś czas temu miałam co 28 teraz co 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dziewczyny mam do was pytanie ,głownie do dziewczyn których partnerzy biorą jakies preparaty na polepszenie parametrów i zrobili badanie nasienia co u was łykają ? mój nie był na badaniu bo w sumie staramy się jakies 7 miesięcy no ale to już trochę trwa i myślałam może by cos mu kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
pisalam pare postow wczesniej.nawet sam ginekolog wspomnial o suplementach dla meza co mnie zaskoczylo-androvit men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
do michalina- a drogi ten preparat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
wcześniej czytałam o tym preparacie co napiasałas michalina i opinie są i negatywne o nim , mój mąz jest bardzo sceptyczny jeżeli chodzi o suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
ja czasami trace już nadzieje ze się uda a może mam takie czarne myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka nigdy nie należy tracić nadziei. Głowa do gory:):) bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite! ten program na podstawie moich odpowiedzi wytypował ile będę mieć dzieci! http://vbn6.pl/r/Hbbciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dzięki uleczka90 za wsparcie- czasami tak mam jak przyjdzie @ , w tym cyklu nawet nie robiłam specjalnie testów ciążowych i faktycznie ten cykl nie był nasz , dziś u mnie małpiszon kończy się wiec może mi nastrój niedługo się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
jak nie dostaniesz@ na walentynki to będzie fajny prezent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka nie:) bo ja jeszcze nie zaczęłam starań:):) dopiero jak wyjdę z anemii. Myślę de od maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
aha ok , pewnie najpierw trzeba poprawić parametry zdrowotne masz racje to jest odpowiedzialne podchodzenie do starań i macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
30zl ten androvit. niewiem nie czytalam ani opinii o tym.tylko teraz zerknelam na opinie i pisze facet zeby nie brac androvitu ale on mial problemy z erekcja a androvit jest na poprawienie rozrodczosci itp to sie nie dziwic ze mu nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dzięki michalina za odpowiedz , mój jednak powiedział ze tego łykać nie będzie ,w ogóle ciężko go namówić na suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również staram się o dzidziusia a mam zespół pco :( nie wiem już co robić, zastanawiam się nad suplementem diety, ale oprócz tego chcę jeszcze czegoś spróbować, co poradzicie? zależy mi, aby szybko zajść w ciążę... czytałam ostatnio o Inofem - to suplement diety dla kobiet z pco, również dla tych kobiet, które stosowały antykoncepcję, a równoczeście z Inofemem, co mogę stosować? jakiś inny sposób do tego suplementu jeszcze, doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tea12 witamy - napisz cos o sobie ile masz lat ,ile czasu się stracie czy to pierwsza ciąza, w którym teraz jesteś dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
tea12 może najlepiej porozmawiaj z lekarzem. Jeżeli masz problem z zajściem to lekarz dobierze Ci leki/suplementy potrzebne w twojej sytuacji. Nie ma co na siłę brać przypadkowych suplementów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tea 12-ile czasu starasz się o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
dziewczyny mam do was pytanie ,jestem nowa na forum i młodziutka będziemy starać się o dziecko i nie wiem jak do tego podejść tzn żeby mieć dziewczynkę to dwa dni przed owulacją czy trzy najlepiej ? i jaki odstęp między zbliżeniami tzn rano i wieczorem ? - ja 24 ,on 30 lat cykle mam 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
z tym planowaniem to może być trudna sprawa ,u mojego męza same chłopaki się rodzą, a ty uleczka 90 w owulację synek jeżeli można spytać? czasami niektórzy idą na żywioł i nie liczą nawet kiedy to nastąpiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
ja ten miesiąc kończe tabletki antykon. więc chyba ze trzy miesiece warto odczekać tak myśle i zacząc łykać kwas foliowy przed straniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :-) chociaż ja na razie nie planuje to bardzo bym chciała już mieć dziecko mam prawie 23 l jestem 1.5 roku po ślubie. Mam pytanie czy miałyście stabilna sytuacje finansowa jak planowałyście pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę powiedzieć na 100 procent że piotrus wyszedł z owulacji bo tak chcieliśmy mieć dIecko że robota była codziennie hihu ale właśnie z tego co wiem to jak się chce dziolszke to no 3 dni przed i koniec. Żebyeskie plemniki nr przegojily zEnskichh. Gość paulina najlepiej kwas foliowy brać 3 miesiące przed planowanym poczeciem. Gość ja nie mogę powiedzieć że mialam ustatkowana sytuację. Pracowałam na pol etatu byliśmy świeżo po ślubie bo dziecko planowaliśmy jeszcze 2 miesiące prędkość ślubem. W ciążę zaszła 5 miesięcy po ślubie. Mąż pracował na cały etat. Mieszkaliśmy z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze 2.5 roku studiów do końca magisterskich a gdzie jeszcze praca przecież od razu nikt mi nie da umowy na czas nieokreślony wiec jeszcze kilka długich lat przede mną :-( a tak już bym chciała mieć dziecko. Przed ślubem jakoś nie miałam tego instynktu ale po ślubie bardzo się to zmieniło. Bardzo wam zazdroszczę ze nie musicie tyle lat czekać jak ja ale za to życzę powodzenia w staraniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paulina
ja właśnie pisze magisterke w tym roku jestem na zaocznych i pracuje na etat od poniedziałku do piątku , a studia co dwa tygodnie zjazdy, latem 2016 mieliśmy ślub i przyszedł czas na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×