Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość gość
Ja sprawdzałam cennik na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam nadzieję, że ekscytacja wkrótce minie"??? Wieje trollem na odległość. Na bank konkurencja, którą boli... ojjjj, trzeba było starać się bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja cenowa, tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, konkurencja... hehe Boli ich, że Ivita taka młoda a taka super. Jestem pacjentką dr Kormana i jestem zachwycona - budynkiem, wnętrzem, a przede wszystkim podejściem - mega empatia, zaangażowanie. Bez porównania z taśmociągiem na Polnej :) Polecam z całego serca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonilam kilka dni temu i pytam sie, ile kosztuje porod prywatny, a pani recepcjonistka, ze porodow prywatnych nie prowadzimy i porody to w Poznaniu na Polna, znow rozczarowanie, juz byla wielka nadzieja z Promienista, a jak juz Polna uslyszalam, to az mnie ciary przeszly, nie mozna by malego oddzialu noworodkow zrobic, co to za kliniki w Poznaniu powstaja, znow nieplodnosci po Invimed kolejna klinika, wsciec sie mozna po prostu, gabinety z uslugami inseminacji i laserami na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam, niewspółmierna jakość obsługi do kosztu badań, długi czas oczekiwania na badania, koszt badań laboratoryjnych też dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IVITA na liście wjazdów, foldery, cenniki wjeżdżają, skojarzona z przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VITA na liście wjazdów, foldery, cenniki wjeżdżają, skojarzona z przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IVITA na liście wjazdów, foldery, cenniki wjeżdżają, skojarzona z przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IVITA na liście wjazdów, foldery, cenniki wjeżdżają, skojarzona z przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IVITA na liście wjazdów, foldery, cenniki wjeżdżają, skojarzona z przedmiotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walka o klienta. Druga a właściwie trzecia klinika leczenia niepłodności po Polnej i InVimed. Ja dziewczyny jajeczek nie mroze. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastawieni na duże pieniądze, zespół gabinetów moim zdaniem, nie podoba mi się atmosfera panująca w przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzćie Dziewczyny, czy lekarz z Ivity nie przyjmuje też prywatnie w innym miejscu, np. prywatny gabinet. W Lux med zrobili takie przetasowanie, że praktycznie ja już nie trafiam na lekarzy, do których chodziłam. Poodchodzili do innych miejsc. W ogóle to jest tak, że moja laryngolog w klinice, przychodni prywatnej ma stawkę 180 zł, a na wizycie prywatnej 130 zł. Ze stomatolog było podobnie. Nie współpracuje już z kliniką. Powyciągała klientów i ma teraz własny gabinet. Usługi na tym samym poziomie, cena niższa. Nie napijesz się kawy i nie ma recepcjonistki. Poczekalnia dwa krzesełka, ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmują, bo w ten sposób korzystałam z usług. Jest faktycznie znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprost beznadziejne podejście do klienta. Kasa i chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż głowa puchnie od tego czytania! Czy na prawdę jest tam aż tak źle? Jedyna rzecz która jest b. dziwna to nie podają swojej procentowej skuteczności In vitro, a każda klinika na głównej stronie się chwali skutecznością. Czy ktoś był może się na ten temat wypowiedzieć? Obsługa, hymmm jak w każdym gabinecie prywatnym, tylko ceny wyższe. Co prawda nie ma masówki jak na Polnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivita istnieje dość krótko. To ich zestawienie na stronie to jest takie naciąganie, że szkoda gadać. Jaki procent kobiet i za którym razem faktycznie zaszło w ciąże. Przejdźcie się może do Invimed. Nasz zespół, czyli lekarze w ciągu chyba całej kariery w różnych miejscach w szpitalu, przychodni itd. Mnie to nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi a co chodzi z tymi cennikami, że to wnoszą na imprezy firmowe i wesela. To jest ich marketing tradycyjny czy mają naganiaczy? Przedstawiciele handlowi? Nie wiem, nie widziałam za bardzo, by inne przychodnie się tak reklamowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to skuteczność = urodzenie się zdrowego dziecka (https://parenting.pl/skutecznosc-in-vitro). A Ivita istnieje zbyt krótko, by tym się chwalić. Publikowali statystyki na FB z marca, ale nie były one jasne, bo nie wskazywały jaka jest skuteczność w zakresie poszczególnych transferów czyli ile transferów zakończyło się ciążą (oczywiście pomijając narodziny, bo na to za wcześnie). Brzmi to tak: "Szanowni Państwo, jesteśmy ogromnie szczęśliwi i dumni, że możemy się podzielić z Państwem dobrymi wiadomościami! Od listopada w Klinika Ivita przeprowadziliśmy: 32 IVF, z czego doprowadziliśmy do 21 ciąż orazn29 udanych inseminacji. " Czyli jak rozumiem były 32 procedury ivf tylko w ramach jednej procedury może być kilka transferów np. 4, więc % skuteczność spada. Tego nie da się w żaden sposób sensownie ocenić. Piszą też o 29 udanych inseminacjach, a nie ma informacji ile zostało rzeczywiście wykonanych. Poczytajcie opinie - na google maps, facebooku, kafeterii, gazeta.pl i ovufriend. Na google maps najlepsze oceny ma MedArt i Invimed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja od 2 lat lecze się u doktora Hadasia Jest wspaniałym człowiekiem. Przyjmuje w ivita lecz ma prywatny gabinet nereida i tam robił mi insyminacje niestety nie udało sie myślę o in vitro w klinice ivita czy ktoś miał tam in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o wygenerowanie wizyt, z tego klinika ma kasę. To trzeba zrozumieć. Przebić sie na rynku, stworzyć szum wokół siebie itd. Wygenerować kolejne wizyty i pierwsze kontakty. Nie mam potrzeby, nie korzystam. Nie odczuwam potrzeby zmiany ginekologa, bo Ivita wchodzi na rynek. W Poznaniu miejsc na in vitro nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informuje rownież, ze Ivita wchodzi jako trzecia juz chyba klinika na rynek poznańskich usług in vitro. I z tym sie trzeba pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównanie z Polna jest nietrafione bo Polna to głownie usługi NFZ. Jednocześnie zaznaczam ze Ivita nie obsługuje porodów i nie posiada oddziału noworodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to chodzi obsługa jak w każdym (większości) gabinetów, to po co płacić więcej? By odbyć konsultację ginekologiczną w Ivita? Poza tym teraz gabinet ginekologiczny bez USG nie utrzyma się. Podstawowa wizyta to badanie, cytologia i USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc pacjentem in vitro w Ivicie i również w Invimed polecam klinikę Invimed. Zupełnie inne podejście do pacjenta, życzliwi, prowadzą konsultacje, lekarze żeby się upewnić, że postępują najlepiej jak potrafią, konsultują dany problem z innymi! Każdy krok, dawka leku poprzedzona badaniami, a nie na chybił trafił. W Invimed pacjent jest pacjentem, a nie klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Ivite. a w szczególnosci dr Hadasia, arogant, gbur, naciagacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Recepty nie fruwają? Odradzam. Bedzie naciąganie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przestań, te recepty na pigulki antykoncepcyjne to chyba norma wsrod niektorych lekarzy, do tego tabletki na owulacje i luteina, wypychaja jak najwieksza liczbe lekow. Klinika Ivita to pewnie swietne miejsce do zlapania klientow na prywatne uslugi w ich gabinetach, gdzie ceny moze beda odrobine nizsze. Uwzieli sie na Ivite, Ivita to miala byc typowa klinika in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o to chodzi. Cennik Ivity po prostu wjeżdza tam gdzie nie jego miejsce, po prostu na prywatne imprezy i jest kreowana wizja, wielkie show z kolejną "kliniką", dziwne podejście do marketingu. Każdy ma się zetknąć z IVITA, gadki o laserach, wkładkach i in vitro. Na mnie to nie działa. Pousuwano opinie o dr Hadasiu, bo niestey, ale to straszny naciągacz na badania i wypisywacz kolejnych recept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×