Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

napisz cię jakie macie opłaty za ogrzewanie domu gazem

Polecane posty

Gość gość
W tym roku jak wyjdzie, nie wiem będzie to zależało od tego, jaka będzie zima. Ostatnie 2 lata - dom niewielki, wolnostojący, 98m2, parterowy, kocioł dwufunkcyjny [ogrzewanie, ciepła woda, gotowanie] miesięcznie wyniosło 260 zł plus ok 500 zł za drewno do kominka. W mieszkaniu 21 stopni [nocą od 23 do 5 rano tylko 18], w kominku palimy głównie w weekendy, kiedy mamy wolne. Rodzina 4-osobowa, budynek częściowo ocieplony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaciliśmy sporo za starego junkersa. Po rozbudowie, zmieniliśmy piec na dwufunkcyjny. Rachunki na poziomie 300-400 zl co dwa miesiące. Dom 110m2, parterowy ocieplony. W domu zawsze ciepło. Grzeje się również przez dzień (ustawiona ta sama temperatura) ponieważ w domu w ciągu dnia jest jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą alternatywą dla grzejników są promienniki elektryczne. Łatwo się je montuje no i przede wszystkim promienniki to niskie koszty eksploatacyjne bo około 3-5 zł/m2 na miesiąc, są energooszczędne. Poczytajcie sobie tu http://rotal.pl/ Do tego ciekawostka, że mogą mieć nawet formę obrazów, można je powiesić na ścianie czy na suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom nowy, 240m, gaz (kaloryfery, woda, kuchenka) ze swojego zbiornika, tankujemy raz w roku - koszt ok. 4500 -5000 zł (zależy od ceny gazu, ale ten jest tańszy niż z sieci, nie ma żadnych opłat przesyłowych itp.) Dom ocieplony styropianem 15/20 cm, strop betonowy, na to wełna i dachówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom 90m2. Nowy. Gaz do gotowania, podgrzania wody i ogrzania domu tak ze jest stała temperatura 22,5 w zeszłym miesiącu było 70 zł. Ale porządny piec dwufunkcyjny. Zima nigdy nie przekroczyło 280 zł na miesiąc. Codziennie Długie kąpiele w wannie 3 osób i bardzo dużo podgrzanej wody trzeba w to wliczyć i codzienne gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manion

Warto się rozejrzeć za sensownym dostawcą gazu. Ja zdecydowałem się na gal-gaz.pl spod Łodzi bo mają nieprzesadzone ceny. Tak czy inaczej gaz to nasza przyszłość, bo w tym smogu nie da się żyć. Ne przeliczajcie wszystkiego tak na złotówki, zdrowia nie da się tak przeliczyć.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom 280m2 gaz wyszło 20 tys na rok. Podziękowaliśmy i wróciliśmy do ekogroszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, malinka8898 napisał:

Mam 140metrów i płaczę

W to nie wątpię. Inaczej nie byłbyś zdesperowanym spamerem wypisującym bzdury po forach. Tak słaba ta firma, że nie mam chętnych nas usługi? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, IgaA napisał:

Dom 280m2 gaz wyszło 20 tys na rok. Podziękowaliśmy i wróciliśmy do ekogroszku

Mieliście rozliczenie za m3 czy za kWh? Jak wynajmowaliśmy mieszkanie w domku takie 50 m2 i był tam oddzielny piecyk gazowy CO to rozliczenie w kWh i w każdą zimę dostawaliśmy dodatkową fv za ponad 700 na wyrównanie kaloryczności gazu... Łącznie z tą dopłatą sezon grzewczy wynosił nas jakie 5 do 6 tysięcy. Porażka to była. Do tego stare budownictwo, więc mury zimne, a nad nami sąsiadka, która w ogóle sobie nie grzała i tyle ciepła co od nas uciekło to miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×