Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życzenia dla Tych, którzy tu bywali, gdy ero było erotyczne

Polecane posty

Gość gość
Nawołuje do logowania, żeby wiedzieć po kim jechać z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nawołuje do logowania, żeby wiedzieć po kim jechać z gościa x sprytny Krzyś :classic_cool: ale prawda taka że ludzie tu już mają wywalone na logowanie się. a z ciekawostek, to jak zaloguje się jakiś stary znany nick, np. Bó, czy Alka, to nagle loguje się mnóstwo dawnych nicków, które wtedy brylowały na tematach z nimi. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt. Nie wiem co powoduje innymi, ale w moim przypadku wygląda to tak, że bardzo dawno temu zrezygnowałam z logowania, ale zaglądam tu czasem żeby poczytać, sporadycznie wrzucę jakiś komentarz. Nie wdaję się w jakieś dłuższe dyskusje, bo zaraz zaczynają się ataki i dochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zaczęło się sypać od praw wilka i stanowisk ciotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem od Czego zaczęło się sypać. Nie znam ani wilka, ani ciotek, wiem tylko że coraz częściej zaczęły się pojawiać wyzwiska i oskarżenia z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś pamięta dawne czasy jak Vera przewalała się z Duchem, albo Juken z Nowym? jechali sobie z nicków, nie było ukrywania się pod jakimś anonem. przynajmniej było uczciwie. i nie, prawa Wilka nie popsuły kafe, ani stanowiska Iwony. wszystko popsuła opcja "gość" sam też się przestałem logować, bo po co? skoro 99% ludzi jedzie na nielogu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy co to twierdzą że nie jadom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie coś w tym jest. Trafiłam tutaj gdy stałe loginy były jeszcze czarne. W sumie też była opcja pisania na pomarańczowo, ale trzeba było pofatygować się i wymyślić jakiś nick jednorazowy, teraz nie trzeba zawracać sobie tym głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, tylko wtedy, nawet jak trzeba było sobie wymyślić ten jednorazowy pomarańczowy, on był momentalnie podszyty. podszyw gejowski, kazirodczy albo o jedzeniu gowna. summar summarum każdy wolał mieć zarejstrowany nick. a teraz? wolna amerykanka. a najgorsze jest to, jak ktoś kiedyś zrobił wklejkę na ogólnym, że od kiedy jest 'gość' to klikalność wzrosła, czyli za chooya nie wycofają tej opcji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum rozwaliło między innymi stopniowe zmniejszenie puli dostępnych obiektów do rozmów, flirtów i znajomości przy braku napływu nowych. To powodowało wzrost frustracji jednostek, które tu miały nadzieje na coś. Brak powodu do logowania przez odpływ dawnych rozmówców tych osób spowodowało przejście nie nieloga i coraz częstsze sranie z gościa, by dowalić tym co zostali, a docelowo już tylko sranie, bo odejść nie potrafią🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przoduja w tym zazdrosne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca nasz rację. Nowe osoby tutaj trafiają, tylko z mety są atakowani żądaniami o logowanie się na flagowy i oskarżeniami o bycie tym czy tamtym. Nie twierdzę, że część faktycznie porzucała stare nicki i miała ochotę zacząć od nowa. Ale nie potrafię zrozumieć dlaczego to tak strasznie przeszkadza niektórym. W efekcie nowym osobom, które miałyby ochotę dołączyć odechciewa się tu wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety z natury są bardziej bezwzględne i zawistne od mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, plus dodatkowo to że forum wygląda jak g****o z gównianymi wątkami i żenadą techniczną. Nikt nowy normalny nie będzie tu wchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda, bo kiedyś na prawdę można było tutaj fajnie spędzić czas. Ktoś powie, macie privy, ale jeżeli ktoś miał ochotę poflirtować w niezobowiązujący sposób, to forum było idealnym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie płakać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ;) za chwilę wpadnie ktoś z wyzwiskami i oskarżeniami i sobie pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chciałam interes robić ma chusteczkach ;) Chociaż, wciąż mogę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pamięta jakiegoś ducha :D Smutne i puste zycie musicie miec ze tyle lat tu wegetujecie wylogowane 20 letnie przegrywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym forum umożliwiało zabawę i miłe przepieprzenie czasu w większym gronie i właśnie niezobowiązująco:) Dla mnie tu zawsze było właśnie tak, nie ogarniam zazdrości na forum i o forum. Od czegoś więcej są właśnie inne kanały. Inna rzecz, że niestety z tych prywatnych zazdrość przenosiła się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać Ty pamiętasz. Ja np. nie pamiętam i o nikim takim nie mówię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli zamiast chusteczek zażądam Twojego rękawa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pamięta jakiegoś ducha smiech.gif x gdybyś go nie pamiętał/nie pamiętała to nawet byś nie wspomniał/ nie wspomniała o nim. sam/sama tu siedzisz x lat a zarzucasz to samo innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie interes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Twoim zdaniem wygląda interes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ już wylogowany Żmijku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały wkład - duży zysk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się ma do chusteczek? Miałam wrażenie, że zaoferowałbyś je bezinteresownie i za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie :D Nic za darmo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż boję się zapytać jakiej zapłaty zażądałbyś od zapłakanej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×