Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aga Cosmetic Candy Pawianowa

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To K**wisko jakich mało , biedne dzieci ... a z fabiankiem pisała ze nie jest bo jednak było za dużo minusów niż plusów , ona blachara tylko kasę ciągnie od tego gniota, on sobie porucha i związek idealny Hahaha , dzieci szkoda jak taka lafirynda z cyckami na wierzchu i różowymi włosami po dzieci pójdzie, ma się za boginie seksu a to zwykła prostututa w uk Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś W jakim sensie ona prosta-tutka:-p ? zawodowo czy dorywczo? To że dla pieniedzy z Pawianem jest to jest jakby oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawianowa widzę weszła na Kafeterię, "skośna debilko", to ona mogła wymyślić, pasuje to do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha tak ona zjada literki w komentarzach i wali takie właśnie błędy. Brzydka kobieta pół debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oz FAK,myslalam,ze gorzej byc nie Moze,a tu prosze....Brandy ...Brandy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ja kiedyś na prawdę lubiłam, ale z biegiem czasu sprawdza się wszystko co jest tutaj napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy Pawiana pogonila ,ciekawe o co tym razem im poszlo i czy krolowa % znajdzie sponsora . Na fb Pawiana jest ze wolny hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może stąd ona taka spita, sponsor się ulotnił i jak teraz poprawi bruzdy? Pani Jola nakazała poprawienie jeszcze raz żeby były efekt. Czyli Pawian na darmo sponsorował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni dopiero co razem nagrywali filmik, skąd info, że się rozstali? ona na facebooku też ma status wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mieli wcześniej inny status? Jesteście pewne? Bo to że znowu się rozstali, to raczej nie powinno chyba nikogo dziwić. Może Pawian wyczaił że Krzysio nie tylko służył jako taxówkarz i sponsor pokoju, ale i postanowił wziąć za to zapłatę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest coś na rzeczy, bo w ostatnim filmiku dość przygnębiona, widać że w nocy nie spała, tylko ostro czymś się pocieszała. Rano ledwie oczy mogła do filmiku otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dokładnie ile lat ma Jej przyjaciel Krzyś, ale jest około 60 - tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian uciekl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśliwcowa nie ma wątku na Kafe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona komuś odpisała w komentarzu ze jednak nie są razem bo więcej minusów niż plusów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstali się , napisała ze jednak więcej minusów niż plusów , Fabinno się ulotnił to Aga teraz wyprzedaż ciuchów na fb robi , kto kupi takie szmaty jak z burdelu, zapłaci za wysyłkę do 18£ - bo tak napisała Hahahaha , sponsor zwiał a Aga na wakacje w hiszpani musi zarobić kasę aby więcej podrob torebek mk kupić , kasa się przyda , niedługo będzie wyprzedawała kosmetyki , idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze to ściema:-) poczytała o sobie w poprzednim watku ze powinno sie ja zglosic. Zyje z nim i on ja finansuje wiec powinna to zglosic.Nie wie czy ktos zglosi czy tylko takue gadanie ale lepiej na zimne dmuchac.Ona jest cwana,krowy dojnej tak by nie wypuscila;-) Pozatym swoich pieniedzy nie miała by na dzisiejszy zabieg i kolejne.Ona nie nalezy do oszczednych osób.Myślcie dziewczynki:-)myślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,ona sie asekuruje w razie jakiegoś przypału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez dopiero co zareczyny byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sa siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest na tyle głupia ze by się nie maskowala, to że ktoś zgłosi to tu było pisane na wątku z grudnia juz! I ona miała to w doopie! Dalej znam film dawała! Oni zawsze co roku po walentynkach z koncem lutego soe rozstaja, w tamtym roku było to samo. Widać że jest przybita, nie śpi bo opuchnieta i zmęczona była. Ta wyprzedaż nie jest przypadkowa, wcześniej jak się z nim rozstała to tez szybko wyprzedaże robiła. Ona napenwo za jakiś czas znów się pojawi, ale ona nie dała by satysfakcji tu piszacym i udawala ze nie są razem! Ona właśnie na przekor jak najwięcej go pchala od grudnia. Skoro mówi ze nie są razem to nie są i ja w to wierzę bo widzę jak wygląda, wygaszona od 2 filmów i juz nie taka pewna siebie. A skąd nagle Krzysiu się pojawił? Po telefonie ze się rozstała znów i chciała z kimś pogadać, pozalic się. Normalnie to by pojechali wszyscy do Krzysia bo to są znajomi. .Ona zostawiła mu syna i pojechała z córką. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakos pirścionek zareczynowy dalej ma:-p Agucha klamczucha,nos ci urosnie jak pinokiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy biega po kanałach angielek, widać że ja odwiedzają i piszą nawet Hi Aga. . Komuś odp ze jej suby rosną juz prawie 4tys i będzie rozdanie hahaha no tak biega i sama subuje gdzie się da licząc ze one przyjdą sub za sub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze jak Ona probuje odpisywac Po angielski to noz W kieszeni mi sie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj:-)Zaraz tam przybita,moze stresowala sie zabiegiem i tyle. Ona nie jest taka głupia.To tak jak o swojej edukacji opowiadała a tak naprawde to podstawowke ukonczyla.Co zreszta wyszlo w filmiku jak do szkocji jechala z tym dziadkiem.Do collegu chciala chodzic ale jakos jej nie wyszlo a to jest odpowiednik sredniej szkoly.Co do wyprzedazy to jej potrzeby sie zmienily i musi wiecej tego kwasu dokupic,moze dlatego wyprzedaz albo juz sie w chalupie nie miesci.Tak czy inaczej ja mysle ze sa razem tylko nie beda sie afiszowac. A ze napisala ze sie rozstali... Na płocie było napisane doopa,chłop chciał pogłaskac i drzazga mu weszła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dajcie spokojusmiech.gif Zaraz tam przybita,moze stresowala sie zabiegiem i tyle. Ona nie jest taka głupia.To tak jak o swojej edukacji opowiadała a tak naprawde to podstawowke ukonczyla.Co zreszta wyszlo w filmiku jak do szkocji jechala z tym dziadkiem.Do collegu chciala chodzic ale jakos jej nie wyszlo a to jest odpowiednik sredniej szkoly.Co do wyprzedazy to jej potrzeby sie zmienily i musi wiecej tego kwasu dokupic,moze dlatego wyprzedaz albo juz sie w chalupie nie miesci.Tak czy inaczej ja mysle ze sa razem tylko nie beda sie afiszowac. A ze napisala ze sie rozstali... Na płocie było napisane doopa,chłop chciał pogłaskac i drzazga mu weszłaoczko.gif Haha,polac Jej!rozbawilas mnie do lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabiański pewnie znalazł sobie młodsza ładna doope! On lubi skoki w bok i słodzenie innym kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
**kobietą***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian Fabianski playboy niebianski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawian jeszcze miał nadzieję że botox uczyni cuda, ale jak się okazało że nie, to zwiał gdzie pieprz rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×