Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aga Cosmetic Candy Pawianowa

Polecane posty

Gość gość
Z Niej sie robi czerwonowlosy Wisniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś **kobietą*** xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Rozstali się, a ta by zostawiła intro z nim? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tytul naszego watku akuratny?Bo jak sie rozstali?ttonmoze powinno byc Aga Cosmetic Candy Brandy Corega Ex Pawianowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś tu jednak nie gra, bo napisałaś: "A skąd nagle Krzysiu się pojawił? Po telefonie ze się rozstała znów i chciała z kimś pogadać, pozalic się. Normalnie to by pojechali wszyscy do Krzysia bo to są znajomi. .Ona zostawiła mu syna i pojechała z córką. .. "***********Ona w filmiku powiedziała gdy Krzysio ;) wracał do Szkocji i wiózł ją tam, że Fabian wpadł na pomysł czy ja nie chciałabym pojechać z Krzysiem. W 2.05min filmiku https://www.youtube.com/watch?v=nJ4QUMBYX70 Także nie rozstała się wtedy z Pawianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa co nasza gwiazda zrobi jak w życie wejdzie brexit , na pewno nie na co liczyć na kasę od państwa , zasiłkowicze nie maja szans na życie w uk , pawianowa szukaj pracy normalnej , a nie oczy myślisz ludziom ze masz swoją firmę sprzątająca Hahahahaha , akurat mam znajoma co mieszka niedaleko i każdy wie ze to ściema, pójdzie raz na tydz posprzątać przez 2 h i zadowolona z siebie brexit brexit brexit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, co za widok, właśnie kładę się spać, pewnie będę miała koszmary. Jej ten botox czy kwas, (jeden pies) nic nie da,bo ona ma skórę jak pergamin po tej solarze. Tu wygląda jak Obcy. Niestety lata zaniedbań robią swoje, musiałaby nie wiem ile tego kwasu nawpuszczać żeby cokolwiek jej to zniwelowało. Ten salonik w którym to robiła, też mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten salonik jest jak pokoj u kogoś w domu. Ciasno tam okropnie, biurko odrazu kosmetyczny fotel tak to upchane na sobie. Pani wydaje się być miła ale nie wzbudza u mnie swojego zaufania. Przecież normalnie jak się zgodziła na nagrywanie mogła pokazać jak wygalda salon itp a ta leży na jakiejś kozetce ...średnio ty wygląda! No i ten etap jak dla mnie nieeeee no Eeeeeeeeeeee fuj. Jakby ktoś przejechał zelzkiem na środkowej części czoła. Mam jeszcze wrażenie, iż to jest złe zrobione. Tak jak mówiła ta owa kosmetologi ze w skutkach ubocznych będzie wyglądała jak czarownica i candy tak wygalda. Dla mnie to jest okropne niestetyczne i widać to bardzo. Reszta twarzy nie pasuje pod czoło. Ach typowe monstrum poszkodowane przez botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brexit jej nie tyczy się, prawo nie działała w stecz. Mogą mocniej napierac aby znalazła prace na większą liczbę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Teoretycznie masz racje,nie mniej jednak mogą zmienic ogólne zasady przyznawania zasiłkow,wowczas sytuacja finansowa moze sie zmienic na gorsze.Nie tylko dla niej ale dla wsxystkich mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.04 No tak mogą zmniejszyć np. Z nowym rokiem nie będzie 300 tylko 150 f za coś tam ,to bardzo możliwe jest. Na tym zdjęciu no całą Aga ,taka falszywa zaklamana i ten wyraz twarzy haha jezu no wypisz wymaluj prawdziwa twarz agusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czoło wygląda jakby było z plastiku,po bokach się marszczy a na środku ani drgnie:) Po tym podnoszeniu brwi bardziej widać zwiotczałe powieki,teraz trzeba wyciąć nadmiar skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaah czoło z plastiku hahaha dobre :) Naprawdę wygląda komicznie, Yeti z niej teraz jest. Okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym screenie wygląda jak czapla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że już nic jej nie pomoże. I tak dalej będzie latać na solarium i olewać pielęgnację. Skończy się hajs na botoksy to zobaczycie, jak będzie wyglądać. Bleee. Zęby jeszcze ma do zrobienia, potem niech sobie usta powiększa. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw, czekam na Brandy z napompowanymi ustami. Wiecie, że ona nie zna umiaru i pewnie popłynie tak jak z cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pontony Brandoliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pontony brandoliny Hahahahah dobre! Agusia jak nastolatka z gimbazy dodaje romantyczne piosenki verby , złamane serduszko pokazuje na fb co za patologia, tak robią małolatki jak się pokłócą z chłopakiem a nie dorosła matka, zaoszczędź dzieciom wstydu. 13 latka w ciele 50latki , fabianno dodał komentarz jak pieski się głaszczą a ta odpisała ... ty nie głaszcz, tylko słuchaj ze zrozumieniem ... ja p*****le jak to trzeba mieć nawalone w tej głowie, dziewczyny jej piszą ze przesadza z eksponowaniem biustu na fb a ta i tak aby się dowartościować dodaje takie fotki , ona jest chora psychicznie, jak była pogodzona z fabianno to facec żaden nigdy jej nic nie skomentował, odkąd niby się rozstali to jakieś dziwne konta facetów jej cukruja pod zdjęciami, wydaje mi się ze ona ma fikcyjne konta facetów, niby jej adoratorów aby wzbudzić zazdrość w fabianno Hahahahha jaka idiotka, zabierzcie jej te dzieci a ona niech wraca pod latarnie tam gdzie jest jej miejsce razem ze swoimi przydupasami z fb, jej koleżanki to same plastikowe k***iska , idealny styl jak agi Haha , sztuczne jak Agusia , od razu widać jakie to towarzystwo , patologia i pod latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.44 Nie chce jej na Facebooku, profil ma prywatny wiec nie widzę co tam dodała, ale zapewne nic mądrego. Dziś filmik o włosach a ona cycki wywalone, goły brzuch no naprawdę trochę nie smacznie to wygalda, taka lachona bleee. Mogła założyć jakaś bluzkę na siebie starą, jak się bała ze jej poplami coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda okazja, żeby wywalić cyce przed kamerą jest dobra. Źle to wygląda. Piersi są totalnie nieproporcjonalne do jej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze male ale proporcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona najpierw powinna odwiedzić okuliste i psychiatre,jej komentatorki rownież.Jak mozna powiedziec ze to wyszlo ładnie (pomijam kolor) albo że Brandy w tych wlosach ładnie wygląda.Wiecie czemu ona nie suszy wlosow suszarką?Bo robia sie sztywne i suche a nie dla tego ze nie lubi. Wcale jej cialo nie jest ladne,ma obwisle ramiona z celulitem(tak to wygląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zobaczcie Katosu dzisiejszy filmik.Pierwsze pytanie ... jak myslicie kto mógł je zadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma juz tak popalone te wlosy ,ze chyba bardziej juz nie mozna.pierwszy odcien rozu miala OK,teraz juz przesada.Zreszta Jej drugie imie to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.14 Weszłam na Katosu i padłam! No to pytanie zadała na bank candy. . Makijaż na opalona twarz hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będzie ciapała tym różowym barwnikiem bez opamiętania. Wygląda ohydnie. Ten chłodny róż jeszcze jakoś dało się znieść. No i odrosty już wychodzą, zaraz nawali rozjaśniacza. Serio nie wiem jak jej włosy to znoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, za chwilę nawali rozjasniacza i zrobi plamy bo ściągnie tez ten róz. Tragedia jak ona wygląda - obraz nędzy i rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandolina ma spalona facjate,nie opalona BTW czy silikony sienie roztopia pod wplywem lamp UV?tak tylko Pytam Ona jest CALA plastic, botox,wlosy ,mostek na zebach,pazury,cyce,nic juz Tam naturalnego nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastik is fantastic - nie wiedzialas??? Hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ona najlepiej się nie przyznaje w uk i hiszpani ze jest Polka , bo aż wstyd. Pewnie turyści widząc nasza piękna agnesse myślą ze ruska przyjechała dorobić jako k***wka ... nie wiem po co jej te zabiegi jak dalej na solarium chodzi , ona myśli ze co kilka miesięcy będzie się naprawiała botoxem i nie będzie oznak starzenia Hahahahah wiec dalej jedzie z solarium , za 2 lata Aga będzie wyglądała jak stara pomarszczona babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×