Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aga Cosmetic Candy Pawianowa

Polecane posty

Gość gość
Idiotka wyprzedaż robi a już znów haul z primarka! Na miniaturce cycnik ha,mam nadzieje ze to nie jest kolejny kąpielowy hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego to juz oglądac sie nie da.Tresc taka jak zwykle czyli zakupy a jakosc nagrania jeszcze gorsza.Kiedys jeszcze byla zabawna teraz jest nudna i zarozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sponsora to na alkohol i dragi brakło to jaka ma być na filmie? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak Trzepawica-krolowa,trzesawica I kieta Z tombaku na szxyi ,Bo sponsora zabraklo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank nie ma sponsora !to za co ma chlac? M usiąść kupować przeciez rzeczy, o czym ona będzie nagrywala? Trzeźwa to smutna i juz nie kozaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le , tylko tyle powiem po obejrzeniu jej profilu na nk , to przypomina stronę dla dorosłych , zdjęcia burdelowskie przy plakatach Playboya hahahha róż i opalona Aga wyginająca się jak k***wka , z jakimś fagasem ale to nie Fabian mimo ze już dzieci tez są na zdjęciach , zdjęcie z filmu walentynkowego jest tylko namiastka , cała sesja walentynkowa jest na nk bo to oczywiście stare zdjęcie , jest Ok 700 zdjęć , ludzie jak ja współczuje tym dzieciom takiej matki , rodem z ulicy , nie dziwie się czemu rodzice fabiana jej nie zaakceptowali, każdy rodzic jak by zobaczył taka prostytute ze swoim synem by się załamał masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solara ze aż czarna , kolczyk w nosie , różowe sukienki i tipsy które sama robiła i na tym zarabiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sie tak zastanawiam czy ona aby faktycznie nie pracowala w najstarszym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie fotki,dajcie fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś nie mogę znaleźć jej na NK, sama bym sie chciała pośmiać. Zrobiłabym wieczorem screeny, tylko dajcie znać jak ją znaleźć, bo pod jej imieniem i nazwiskiem jej nie znalazłam, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ją znaleźć na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Ona tych paletek ma,szok.Na co to komu tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, mam NK, ale pod jakim imieniem i nazwiskiem jej szukać, bo jako A.C to jest ich trochę, ale Brandy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie Agnieszka ciszewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodała fotke na fb i Fabian się zachwyca jej seksapilem , jak uzbiera 100 lików to jej zafunduje powiększenie ust Hahahaha matko jaki wstyd, k***a za pieniądze , niech ludzie w końcu przejza na oczy , szkoda mi tej Moniki jej koleżanki bo widać ze dobra fajna dziewczyna , podlizuje się candy i na każdym kroku stara się jej udowodnić ze nie zawiedzie jej jak jej eks koleżanki z jutuby ,ze nie jest z nią dla paczek, a Aga patrzy jak ona się poniża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj chyba tych 100 lajków nie będzie :) Ach i ten pomarszczony na około dziubek sweet sweet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na NK nie znalazłam jej pod jej imieniem i nazwiskiem, a ma tam napisaną miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty tępa musisz być, matko! Na górze masz link, po prostu zlikwiduj spację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty tępa musisz być na codzień, o matko! Na górze masz link, wystarczy spację usunąć, ale nie tą tępa torba woli dopytywać ciągle o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie Brendy przyjarała na solarce :-) niedługo bedzie jak węgielek. Jakim ubogim umysłowo trzeba byc zeby z partnerem korespondowac na portalu. Jego musi krecic jak sie za Candy oglądaja ,zazdroszcza. Ale tu nie ma czego zazdroscic.bo Candy to stare pr***no do tego wygląda w tych swoich kostiumach z cycem wywalonym jak pani na godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to jakas p***a jest!Brandy Candy P***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w szoku po obejrzeniu tych zdjęć, co ta kobieta ma w głowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nk znajdziecie ja tak ; agnieszka ciszwska przedział wiekowy np 36-38 miescowosc ; kolobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chryste panie, co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D normalnie szok. No i niech mi ktos powie ze ona jest normalna :-D To chyba jak do roboty szla sie tak odziewala:-D I ona lubi dresy .......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowa kiczu.Nie wiem czemu się mi kojarzy od razu z panną lekkich obyczajów tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z damą nam się nie kojarzy na pewno :D Ale jakie ona ma ubrania, kurcze, jak z wiejskiej dyskoteki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No królowa kiczu i tandety na 100%.Ale to z zdjęcie z walentynek hahahaha padłam normalnie,tak jak ona doopą na podłogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×