Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Aga Cosmetic Candy Pawianowa

Polecane posty

Gość gość
Do gość dziś Czyli takie bagno jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to "sexy" to miało być może jej tło :D tak jak ta badziewna różowa tapeta na filmikach, czy skupisko zdjęć jej ukochanych widzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Candy mówiła kiedyś gdzie się z Fabianem poznali? Może w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm. Opowiadała na pewno. Poszukaj na jej kanale boyfriend tag albo coś tam. Nie pamiętam dokładnie. Ale polecam, bo w tym filmiku Kendi strasznie jeździ po Fabianie i jego rodzinie, a on siedzi i się cieszy jak debil. Ech. Aż sama obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy film u Brandy. "Mąż komentuje mój makeup". Fabian. MĄŻ? Ech, Kendi. Będzie fajna komedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Candy jaki mąż? Ty po rozwodzie jesteś pustaku różowy. Ty jesteś jak ta JOLKA Rutowicz z Big Brother! Tylko konia Ci brak! Tak samo głupia i pusta! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha. Faktycznie, wiedziałam, że kogoś mi przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingo!!! Toż to Rutowicz w czystej postaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez makijażu nadal wygląda jak babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów przesadza z ta solara. Po co pcha botoks jak idzie i pali skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co jej te podkłady nakładane na twarz? Po to ją pali żeby potem zakrywać? Gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka sorki ze z innej ze tak napisze beczki ale wiecie ze w rossmanie jes do jutraczyli do 8 marca promocja ze jak kupisz jeden produkt to drugi dostaniesz gratis tzn 1+1 wejdzie na rossmana same zobacznie tak wszystko jest pokazane które produkty sa w tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale da się wyczuć ,że Fabian komentuje to chyba z listą i nazwami kosmetyków,bo coś mu to tak za dobrze poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowila ze zaraz jak sie poznali poszli sie bzykac do hotelu bo nie mogla mlodego ciacha przepuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on to chyba fan nekrofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry,ale dla mnie to 109% patologia jeszcze myslalam,ze Moze sie czepiam,ale jednak nie -zasowki wxdrzwiach -nagrywanie filmow pod wplywem alko,badz innych uzywek -zakupoholizm w czystej postaci -narcyzm I egocentryzm -byly maz,obecny narzeczony,komentujacy jako maz -poibieranie benefitow,a ladowanie kasy W sztuczne CYCKI,botox,solarium,tone kosmetykow I 2tony szmat,benefity SA dla ludzi,malo zarabiajacych....Brandy zebrze Od Panstwa,a na boku gzi sie Z Pawianem-WYLUDZANIE OD PODATNIKOW -I wreszcie te erotycznokomiczne zdjecia na ogolnodostepnym profilu spolecznosciowym.... Czy ktos ma jeszcze watpliwosciami,ze to rodzina patologiczna,czyli dysfunkcyjna? Ja juz nie mam,Sorry Brandy nie Bede nabijala CI wejsc na filmiki... BAJOOO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy będą vlogi z Hiszpanii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest mężem jak jest potrzebny sponsoring,jak co nie po jej myśli to pawian znowu jest wygnańcem i spada z rangi męża,na ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona ma z fabianem ślub kościelny i twierdzi ze skoro ma rozwód cywilny to tylko jest urzędowy a nadal są małżeństwem bo nie mają rozowdu kościelnego! Bzdura urzędowy rozwód jest ważny i tyle. Ona kiedys tak pod filmem odpisała! Z tad to wiem. Wzięła rozwód urzędowy i koniec. Dla niej pod YouTube to mąż i pod wazeline dla niego! Jako to cudny mężus. DLA BENEFITÓW TO ROZWODKA SAMOTNA MAKTA MA PRAWO BRAĆ HAHA SAMA TO W FILMIE MÓWI. wiec teraz jest dowód do cansilu hahahaha ze jednak to mąż haha smaku to napisała i mam kopie tego wiec fajny z niej debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest patologia, kobieta istnie wzięta z "wiocha pl". Sama mieszkam w Uk i jest mi wstyd, że ktoś taki, nas - polaków reprezentuje. Uważam, że powinniśmy się tutaj wszyscy trzymać razem ale z nią w życiu bym się na mieście, w pubie czy gdziekolwiek nie pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne, że nazywa siebie samotną matką, chociaż wcale nią nie jest. A potem robi taka idiotka nam opinię, że jeździmy tylko po benefity do UK. Fabian ciągle z nimi jest i jeszcze jej hajs do wszystkiego dokłada, a leniwe babsko nawet do normalnej pracy nie pójdzie. Nikt mi nie wmówi, że on tam nie pomieszkuje. I teraz nagle to nie jest sprawa widzów, a wcześniej sama kłapała dziobem na prawo i lewo, że Fabian to nie mąż. Straszna z niej wieśniara i tandeciara, a na dodatek ma paskudny charakter i uwaza się za ósmy cud świata. Skoro jest taka super piękna i wszyscy na nią lecą, to dlaczego nie znalazła sobie nikogo innego, tylko dalej z Fabianem siedzi? Dobrze wie, że nikt by takiej baby nie chciał. Ona jest atrakcyjna? Hahaha. Ta, ten różowy mop na głowie jest mega sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już samo to , że nie ma znajomych i przyjaciół w miejscu jej zamieszkania, po tylu latach każdy normalny człowiek poznaje ludzi , rodzą się znajomosci i przyjaźnie . Z nią niestety każdy by się wstydził wyjść na kawę , po pierwsze Aga by zaraz piwo zamówiła albo drinka . Ona każdego uważa za naciągaczy , a przecież sama wysyła paczki bo chce zyskać znajomosci , tak wypomina KM i MM ale one przecież tez jej paczki posłały . Ona ma się za cholera wie kogo , a ludzie ja tylko wykorzystują i oszukują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nikt normalny nie chcialby sie z taka osoba zadawac. Czasem wystarczy spojrzec na czlowieka, zeby wiedziec z kim ma sie do czynienia. Spotkalabym sie z taka Candy na kawe Czy na obiad, a ona by przyszla ubrana jak pod latarnie, z przyklejonymi pazurami i rozem na wlosach, gadalaby "ciooo", "niooo", no chyba bym sie pod ziemie zapadla! Przez taka Candy wlasnie mamy za granica opinie kombinatorow wyciagajacych socjale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia do potegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy film, sponsor wrócił to i nowe fanty są :D (piszę jej językiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niej wazniejsze sa teraz inne piorytety.... tak setny stroj kapielowy.. co ona wygaduje za glupoty. kabaret jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zakupach pokazuje same dary losu od męża , bo się pogodzili, wcześniej zakupów nie było , smutna chodziła i nagrywała rozmowy kontrolowane bo pokazac zakupów nie mogła , bo sponsora nie było. Pokazuje wszystko co jej fabian kupił , przekupuje ja a ta leci na jego kasę, co za poniżenie , zero szacunku do innych a do siebie najbardziej. Aga Ty do dentysty idź a nie żeby wybielasz , Hahahahah za 10 lat to ona jest stuletnia babunia będzie wyglądała, wyobrażacie sobie jak oliwia przyprowadzi chłopaka do domu a później rodzice zapoznają się z rodzicami, dzieci tak wam współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja... nie wierzę że te zdjęcia sa z nk... myślę że sa z jakiś anonsów erotycznych... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie ma nowe intro, chociaż tamto z "co cip*i" świetnie ją określało jako osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakby łeb zamienić... :D Nie ma wstydu, to wiadomo, to że ma gębę niewyjściową - też, ale na tej fotce ma nie dość że ohydną, to i jakąś zniekształconą tą facjatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×