Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Podchody Izy z powiedzeniem Marcinowi o ciąży są żałośnie dziecinne. Takich rzeczy nie przekazuje się poprzez liściki. Trzeba siąść i od razu powiedzieć, a nie, jąkać się i przeciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi wątek mjm juz nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątek Izy to wątek Agnieszki Olszewskiej kopia ona też w imię "miłości" nie mówiła Tomaszowi że jest ojcem a gdy powiedziała to kazała nikomu nic nie mówić a jemu zająć Helenką jak coś złego jej się stanie potem utrudniała mu kontakty jak się interesował córką . a Basia i Lucjan wiedzą tyle co wszyscy że Gośka w Los Angeles mieszka i jest w sekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sekcie nie jest juz od dawna, zostala ona rozbita, a Gosia trafila do osrodka terapeutycznego zajmujacego sie ofiarami psychomanipulacji; terapeuci chwilowo zabronili ja odwiedzac, sama Gosia tez zreszta stamtad napisala, ze jej wstyd za to co zrobila i najlepiej bedzie jesli rodzina o niej zapomni. Tylko ze to bylo juz chyba ze trzy lata temu i juz sie zdazyla wyleczyc z tej traumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze slysze ze Marcin nadal nie wie, ze bedzie mial dziecka z melepeta Izom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ten Tomek juz odejdzie i zabierze ze soba ta tragiczna Aske! Ja rozumiem,ze mozna byc pozbawionym talentu aktorskiego i nadrabiac twarza ale zeby nie umiec zagrac rozpaczy to juz przegiecie.Lzy rzewne leje a twarz jak maska,zadnych emocji. O czym ona myslala grajac? O pizzy na obiad? Dno,dno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurdej-Szatan miała czerwone oczy od gliceryny wpuszczanej do oczu, a mającej udawać łzy. Faktycznie fatalnie to zagrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że Walach przez popularność Szatan została usunięta . kunszt aktorski serialowej Olszewskiej jest większy niż serialowej Joasi. nawet świat seriali już nic nie pisze o Walach czyli została usunięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia tylko umie marszczyć i robić głupawe miny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy wy też zauważyłyście, że jak tylko Iza ma rozmawiać z Marcinem to zawsze, ale to zawsze mu dzwoni telefon?:/ normalnie to już jest chore żeby w 15 sytuacjach pod rząd ciągle to samo było powodem tego, że nie mogą porozmawiać! Wiecznie ona coś chce wydukać, ale nie umie i wtedy dzwoni ten jego potrzepany dzwonek, on koniecznie MUSI odebrać i po rozmowie gdzieś "leci":/ czy scenarzyści nie potrafią wymyślić czegokolwiek innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych "podchodów" Izy. Niech powie Marcinowi od razu, że to bardzo ważna sprawa i nie może czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu kręcili jakiś pogrzeb, bo widziałam gdzieś na fejsie fotki zrobione na cmentarzu. Maryśka, Agnieszka, Zosia, Olek i Grzegorz poubierani na czarno, Maryla w galowym mundurze. Niby mógłby być to pogrzeb Lucka, ale co w takim razie Aga i Maryla by tam robiły? Chyba wszystko wskazuje na to, że Tomek umrze, ale jakoś ciężko w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak specjalnie,żeby spekulować przez całe wakacje.W grę wchodzi Lucek/bo pewno fotki są przy okazji kręcenia jego pogrzebu/Małgosia-też czytałam o jej śmierci lub Tomek lub X!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak odejdzie Tomek to dla mnie dobrze nie lubiłam jego postaci zawsze wszystkie kocha jakby mógł to by z Rudą i Aśką zamieszkał dla Helenki nigdy ojcem dobrym nie był ale Aśka wyraźnie powiedziała że ona musi żyć dla Wojtka Zosi i Helenki dzieci go bardzo potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taksówkarz miał gdzieś to, że jedzie z nim mały dzieciak, sam? I jak Wojtek dowiedział się gdzie leży jego ojciec? Tak o po prostu pielęgniarka mu to powiedziała? Boże, co za absurdy w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kogoś innego usmiercą. Niestety, chociaż drażni mnie Tomek, też ta inwazja Chodakowskich za nim (jak brał śloub z Małgosią chyba nikogo od niego nie było). Z drugiej strony Kurdejowa juz chyba 3 miesiace chodzila i mowila jak za takie szczescie trzeba bedzie zaplacic i miała pełno złych przeczuć, wiec moze i cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sama Aśka w 1306 powiedziała że ma troje dzieci i chce zyć dla Helenki Wojtka i Zośki unormowali te relacje Aga-Joaśka-Tomek to nam tragedie szykują z drugiej strony może Gocha w tej sekcie popełniła samobójstwo tylko co by Ruda na jej pogrzebie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Ruda znała Gośke, więc na pogrzeb przyjść mogła. Ale na zdjęciach byli też Karski i Maryla a oni chyba nie znali Goski, więc opcja z jej śmiercią raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomość sprawdzona - Małgosia wraca, ale zagra ją inna aktorka napisał dziś "Superexpres". Koroniewska odmówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się 88
Dziewczyny tak rozpatrujecie czy Tomek przeżyje czy nie, a ja mam do was w związku z tym pytanie - ostatnio widziałam taki urywek co będzie w przyszłych odcinkach i była scena, gdzie Tomka dotyka po nogach lekarz, a on ma taka minę dziwną, Aśka go pyta czy go to bardzo boli, a on na to, że nie, że właśnie nic nie czuje:/ i teraz oświećcie mnie, gdzie i kiedy ja mogłam to widzieć? Bo szczerze to nie umiem sobie przypomnieć gdzie ja to mogłam widzieć? Chyba, że to była jakaś scena z dawniejszych odcinków na którą się natknęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będzie bigos super nie mogę się doczekać powrotu Gośki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylilo się Tobie z Na Wspolnej - Marta ptala Olafa czy cos czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po co Gośka? jako trzecia i będzie czworokąt Tomek otoczony trzema babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjaśnijcie mi jedna rzecz bo nie kumam, czy Franek przespał sie z ta nauczycielka, cy tylko sie całowali bo on poziej taki dziwny był i dostał od niej smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też proszę o odpowiedz,bo nie oglądałam,a tu czytam,że jednak Franio uległ!A taki bł twardy-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak Marcin mógł zadzwonić do Izy skoro w sylwestra usunął jej numer ze swojego telefonu?Było to pokazane a teraz Iza usunęła jego nr z komórki-mogła mu od razu powiedzieć ale ona chyba sądzi że on jednak przeczytał jej list wtedy a on go zniszczył... Też nie rozumiem z tym mieszkaniem-miał przecież Paweł mieszkanie w W-wie,a teraz jakiś kredyt z Alą wziął i ona niby wyjeżdża na dwa miesiące -toż to jakiś bezsens,co z tym mieszkaniem jego sie stało-niby je wynajmował-to mógł do niego wrócić...Ciekawe jak z Alą rozwiążą tę sytuację będzie miała wypadek czy co? Co do Teresy-pewnie wróciła by znowu być z Pawłem,kiedys to była jego wielka miłość -jak od niego odeszła to chciał się zabić będąc w wojsku... Co do Tomka nie sądzę żeby go uśmiercili on chyba nie ma etatu w teatrze pracuje tylko w serialach i taka kasa by mu przeszła koło nosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos jak przez mgłę mi swita,ze Tomek jezdzil chwilę na wózku inwalidzkim,pare lat temu,nie mial czucia w nogach,chyba popijał tez wtedy,było cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktor,grający Tomka pracuje w teatrze i w innych filmowych projektach-mówił w śniadaniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarczyk nie pracuje w teatrze pracował w Bagateli ale zrezygnował z etatu gdy dostał rolę w serialu. ale z tego co wiem on przeżyje i nikt nie odchodzi z serialu ani Walach ani Młynarczyk ani Szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba żle słyszałam,jak ty wiesz lepiej od Młynarczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×