Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
A wcale NIE,bo to byłoby nudne i przewidywalne,będzie się działo! Związek Pawła i Ali zrobił się właśnie zbyt cukierkowy,więc muszą podkręcić,zaskoczyć i namieszać i tak też będzie z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze news Flama szmata Olszewska w********a z obsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka wielokrotnie zaprzeczyła że odchodzi z serialu niedawno był wywiad i powiedziała wprost że jest związana z produkcją M jak miłość i nie zamierza odchodzić i rezygnować ze stałego dochodu co nie oznacza że jej postać będzie z Tomaszem lub Marcinem bo nie będzie ale aktorka nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojtuś w 1306 będzie pewny że widzi Gośkę przed szpitalem i na interii napisali że szykują scenarzyści prawdziwe tornado w wątku Tomka po wakacjach może faktycznie wróci Gośka?? haha ale będzie numer czworokąt nam szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się dwie biją,tam trzecia skorzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ja oglądałam 1302 i Tomasz się pyta Agnieszki czy jest szczęśliwa no bo on ma już rodzinę i tak dalej ona trochę inaczej sobie to wyobrażałam ale jestem szczęśliwa i on jesteś wyjątkową osobą dobrze że Aśka tego nie słyszała jakby mój mąż tak swojej eks powiedział to by bym go zabiła on zawsze miał do niej słabość a Gośka nie wróci z twarzą Koroniewskiej pewnie z nową twarzą i ciekawa kto na tym skorzysta? może Ruda? a i podobno nadal kręcą odcinki w których on jest w śpiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek powinien otworzyć oczy i zobaczyć, ze to Aga jest jego jedyna i prawdziwa miloscia a ona powinna go olac żeby cierpiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna Koroniewska wroci po wakacjach, pewnie juz dogadala sie z producentami. Tylko trzymaja to w tajemnicy dlatego caly czas dementuje. Wiedza ze powrot Goski to bedzie spektakularny zwrot akcji w serialu, to nie to samo jak wtedy gdy wrocila mdla Maryska czy teraz nudna do pozygania cierpietnica Teresa. Trzymaja widzow w niepewnosci, chca zeby mysleli ze bedzie inna aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to denerwowało jak Andrzej Młynarczyk gadał mój bohater stracił nadzieję że postać Agnieszki wie czego che aż mi się niedobrze robiło gdy czytałam słowa aktora a serialowa Olszewska powiedziała w kulisach moja bohaterka wiele razy została pokiereszowana przez życie i zdaje sobie sprawę że postać Tomka bardzo kocha Wojtusia i chce dla niego najlepiej i chce żeby miał zastępczą mamę a Agnieszka nie jest osobą którą on akceptuje ja ją potępiam za to że nie powiedziała o tym Tomkowi wprost tylko wyszło że jest zołza a on biedny a sam sobie jest winny ale scenariusz taki był bo scenarzystki chciały podziękować nastolatkom za to że głosowały na Basię i dziękować za wygranie tej telekamery ale niestety komentarze pisza małolaty które nic o życiu nie wiedza bo głównie młode osoby kibicują ASI choć są dorośli ale większość to są małolaty z Tomka zrobiono biednego a z Agi zołzę ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę powrotu Gosi. Wprowadzi tylko dodatkowe zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce, nie moge sie juz doczekac :-D wreszcie cos ciekawego sie bedzie dzialo w trojkacie ponury Tomus-przeslodzona Play-rozmemlana Ruda. Bo juz od dawna same idiotyzmy wymyslaja, najlepszy przyklad nadchodzaca amnezja super gliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynym sposobem jest pzobycie się szkodnika Rudej która wmówiła wszystkim że Helenka jest córką Tomka czytałam świat seriali i widzowie chcą aby Marcin przyjaźnił się Z Agnieszką i to popieram ale miał kogoś w swoim wieku też popieram a wiedźmę trzeba wyrzucić i Magdę Walach a z Gośką to trzy opcje biorą pod uwagę umrze wróci Koroniewska albo wsadzą nową aktorkę i Gośka na stałe wróci do życia MoJEJ aSI I tOMKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie niech wraca nawet z nową twarzą byle tylko Agnieszka znikła z życia Aśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to co piszą tu osoby jest prawdą to nawet lepiej bo od dawna widzowie żądali usunięcia tej postaci no i wkońcu produkcja ich posłuchała i Agnieszka zniknie i aktorka zostanie wyrzucona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadać to sobie możesz od swojego Janusza,jak go masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka powinna związać się z innym facetem spoza rodziny Chodakowskich i mam nadzieje że w 18 sezonie wreszcie połączą ją z kimś innym z Marcinem nie nawet nie chodzi o różnice wieku ale nie wyobrażam sobie żeby chował swoją kuzynkę z Tomkiem nie ma szans więc powinni ją połączyć z kimś innym jakimś fajnym facetem Gośka pewnie umrze( popełni samobójstwo) jak dowie się o śmierci ojca więc niech ten Tomek będzie z tą Aśka niech ten mały ma tę matkę zastępczą.. no chyba faktycznie zniknie z serialu jak tu piszecie no bo nie wyobrażam sobie dalej że będą ten trójkąt ciągnąć po pobycie w szpitalu i tej amnezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni odcinek sezonu 30 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odcinek 1306 i jestem ciekawa czy Gośka wróci haha ale raczej ją uśmiercą bo wątpię że z nową twarzą wróci bo byłby już casting organizowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko czekam z utęsknieniem aż zakończą patologiczny wątek tego debila Tomka i jego dwóch bab po tej historii z amnezją i wyrzucą rudą szmatę i tego bękarta :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę żeby ją umieścili, wystarczy że Lucka muszą wysłać na tamten świat. Prędzej zostawią jej wątek dalej w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że zostawią,bo to kręci takie niektóre nawiedzone kretynki,co plują i zieją gównem jak tutaj.Gdyby było cukierkowo i normalnie,to nie byłoby emocji,a tak to niektórym nawet rozum przysłaniają,albo go już postradały jak wynika z wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to wcale nie plujesz i nie ziejesz gownem :-0 nie jestem autorką tych wpisów jednak uważam że obrażanie fikcyjnych postaci to co innego niż obrażanie piszących tutaj. Zresztą każdy głupi zauważy że ten ktoś prowokuje i pisze tak dla beki, nie rozumiem o co ten bulwers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedźmy tu piszą i bronią kobiety która każdemu w tym serialu do łóżka wskakiwała i wszystkim związki rozwalała po kolei teraz jak rzep przyczepiła się do rodziny Chodakowskich bo wszystkim wmówiła że Helenka jest córką Tomka ale jeszcze pokaże d***** prawdziwą twarz i będzie płakały wierzę że zniknie w 18 sezonie i obraziłam fikcyjną postać a nie aktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej irytuje mnie skrzeczący głos Aśi. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale od jakiegoś czasu naprawdę ciężko się tego słucha. Zwłaszcza, że prawie wszystkie kwestie aktorka wypowiada w podobnym tonie i z podobnym akcentem. Jest bardzo słaba. Chciałabym, żeby okrojono wątek jej i Tomka do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcę żeby Walach wyrzucili z serialu ona do pięt aktorce która gra Joannę nie dosięga nic w swoim gównianym dorobku nie ma nawet telekamery nie potrafi zdobyć a Kurdejowa niech gra długo i niech jej postać ma dzieci z Tomaszem a Olszewska niech w********a to Walachowa jest słaba a nie Kurdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam,że Szatanowa to aktorka jak z koziej d**y trąba,w filmach gra beznadziejnie i tak samo wszędzie-jedynie w "Kocham Cię Pl"moze czasami wypada dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na SE coraz bardziej podkrecaja atmosferę co do powrotu Gośki. Myślę już że to jest przesądzone jak również że zagra ją Koroniewska jupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy w pażdzierniku albo listopadzie,jak umrze Lucjan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do niezachwyconych grą KSz.mam już jej dosyć,bo nie ma na co ani na kogo patrzeć-nuda i beztaleńcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka ostro wczoraj sobie zagrała-zdecydowane cięcie,aż szkoda mi było Magdy,tak chamsko i brutalnie dowiedzieć się o zdradzie i kłamstwach męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×