Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość

Co do tych wpadek jak z imieniem Robert na końcu któregoś odcinka,często też zdarzają się wpadki z dniami w smsach które piszą bohaterowie.Powinna mimo wszystko być jakaś osoba na planie, która wyłapuje takie niedociągniecia.

co do Agi i Olka może to był primaaprilisowy żart a może i prawda-natomiast dziwi mnie bardzo jednoznaczne ataki na Agę,w końcu Olek chyba też święty nie jest-zdradza wszystkie swoje partnerki i nie ma wyrzutów sumienia...więc może trafił swój na swego..

Dziwi mnie to że Iza to głównie zajmuje się Szymkiem a nie swoją córką Mają-rozumiem że to pewnie dlatego by nie poczuł się odrzucony ale w ogóle prawie nie ma scen z Mają i Izą-szkoda że wiecej czasu poświęca Szymkowi niż Majce.

A Sylwia pracując w policji to może cierpieć na lunatyzm?nie znam sie na tym ale trochę mnie to dziwi-i w ogóle cały czas oni wszyscy są razem na dyżurach i w dzień i w nocy a kto jest na komendzie np,w nocy gdy wszyscy śpią-sam Staszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przez te wszystkie lata czekałam na powrót Kamila, ale on nie jest już tym szalonym i czarującym Kamilem. Tak wiem że jest chory, ale w ogóle stracił swój urok. Zestarzal się, ale taka kolej rzeczy. Fajne spotkanie z Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.04.2019 o 22:11, Gość Gosc napisał:

Przez te wszystkie lata czekałam na powrót Kamila, ale on nie jest już tym szalonym i czarującym Kamilem. Tak wiem że jest chory, ale w ogóle stracił swój urok. Zestarzal się, ale taka kolej rzeczy. Fajne spotkanie z Magda

A mnie się właśnie podoba, zarówno sam.on jako Kamil fizycznie, po którym widać, że go choroba czegoś nauczyła jak i psychicznie bo i myślenie ma już inne niż jak był studentem zbuntowanym gdy mieszkali na łowickiej.

Wszyscy są po ostrych perturbacjach życiowych, nieudane związki, zawiedzione idee, choroby, potyczki i wzloty zawodowe. Aktorzy jak i scenarzyści fajnie zmieniają postacie na przestrzeni lat, faktycznie z grona studenciaków z łowickiej wyrośli dojrzali ludzie z bagażem życiowym, w trakcie którego oni sami mieli między sobą relacje trudne, a jednak sentyment i więź jest nadal.

To wcale nie jesr nierealna sytuacja, tak bywa wśród grona przyjaciół na przestrzeni lat między tym 18 a 38 rokiem życia. I w serialu fajnie to ukazano.

W ogóle lubię grę Muchy, jej postać, i cieszę się, że Kamil jest znowu, choć pewnie długo nie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Jaki dramat się zrobił z Magdą, ale kompletnie mnie to nie przekonuje. Gra Muchy jak budziła Budzyńskiego i zemdlała mnie powaliła. Oskar dla Muchy. Sorry ale zaczęłam się śmiać. Tak samo Wieczorek... one face. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Mnie się spodobał Józefowicz wkońcu choć uwazam nadal że dostał rolę tylko dlatego że jest synem Janusza wczoraj zagrał najlepiej a chłopak skończył szkołę teatralną? Chyba nie a zagrał lepiej niż Rozner wczoraj. Co do Agi znacie moje zdanie nie cierpię tej kobiety od początku oby ten 1441 był ostatnim odcinkiem i żeby Walachowa jak najszybciej odeszła z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mnie się bardzo podoba jak zagrała Mucha i Józefowicz tez. Umie zbudować napięcie. Jest synem sławnego ojca, ale to nie jego wina, niech gra jak najwięcej, szlaki ma przetarte. Tutaj genialnie pokazali, że Łukasz mimo dilowania nie zamierzał Magdzie zrobić krzywdy narkotykami. Przejął się i naprawdę umiał to pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Pojawi  się  była  dziewczyna Leszka ,    zagra  ją   Judycka  z  Na  dobre  i  na  złe,   namiesza  w  życiu  Joasi  i  Leszka,  jest  osobą  tajemniczą   ,  nie  da  spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To się w dzisiejszym odcinku Marta popisała. Chłopak miał wyrzuty sumienia,może gdyby poniósł  konsekwencje cokolwiek by zrozumiał? Niestety matka niezależnie od tego co młody wywinie zawsze będzie go bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie lubię postaci Łukasza, denerwuje mnie że ma g.ó.w.n.o we łbie, nie potrafi się zająć czymś normalnym konkretnym wiecznie ktoś mu pomaga,trzyma go za rączkę. Nie znoszę takich ludzi...

Nowy facet Asi jest megaaaa hot !!! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak  jest
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

To się w dzisiejszym odcinku Marta popisała. Chłopak miał wyrzuty sumienia,może gdyby poniósł  konsekwencje cokolwiek by zrozumiał? Niestety matka niezależnie od tego co młody wywinie zawsze będzie go bronić.

Takie  są  matki,  nie  wiem   czy  wydałybyście  własne  dzieci,  dorosły  człowiek  niech  ponosi  odpowiedzialność  za  swoje  czyny

 

Andrzej  postawi  Łukaszowi  ultimatium,   ciekawe  co  wymyślą,  może  prace  społeczne,  opieka  nad  niepełnosprawnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Marta jest ...ka jako prawnik chroni synka który diluje:/ wiem że jest matką ale bez przesady teraz tylko czekać na wspaniomyslnosc Andrzeja trzeba będzie poczekać i że nie wyda go policji. A Anka od Marcina na zawsze znikła? Gra ja Mam.Pawlowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co z mieszkaniem Izy,które ma w tym samym bloku co Marcin?nic o nim nie wspominają-sprzedali je czy wynajęli...

A jak ta psychiatra co leczy Artura wtedy znalazła Izę w tej kawiarni?Po zdjęciu czy jak?bo wyglądało jakby poznała Szymka przez okno ale skąd ona go znała-przeciez Artur ma zdjęcie Izy z Maja a nie z Szymkiem...

a co Paweł będzie robił z ojcem Julki-coś dotyczące budownictwa?osobiście to żal mi Kaliny ,szkoda że nie będzie z Pawłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paweł będzie sprowadzał trawę w rolkach z Holandi na nowe osiedla które budują deweloperzy. Przeprowadzi się do Janowa i razem z ojcem Julki będą prowadzili biznes. Psychiatra Artura mogła mieć telefon Izy z akt sprawy. Imie Szymka mogła znać z opowiadań Artura.Katia będzie szczęśliwa z Łukaszem. On się ogarnie. Ciekawe co wujek Artura będzie od Izy zadzwonindo niej chce się spotkać

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Dzisiaj mija 2 lata od śmierci Witolda Pyrkosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Kinga  i  Piotr  będą  mieli  opiekunkę  dla  bliźniaczek,  zagra  ją  Chapko,  aktorka  ma  siostrę  bliźniaczkę   i  jeszcze  dwie  starsze

 

Julia  i  Paweł  mają  kłopoty  z  Basią,  którą  Ala  zostawiła,  dziewczyna  buntuje  się,  jest  coraz  trudniej...,  bo  weszła  w  taki  wiek,  oby  nie  wpadła w narkotyki

 

Barbara  ma  złe  przeczucia...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

To Basia jest oficjalnie córka Pawła? Szkoda dziewczyny bo są problemy z nią ale ona od zawsze się czuje jakby nikt jej nie chciał. Ciekawe czy Julia podoła roli zastępczej matki w końcu od Basi gdzieś z 13 lat jest starsza mogła być jej siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator techniczny

Dzień dobry, badany płynność działania długich tematów czy nie ma problemów z działaniem tego wątku czy posty i strony lądują się odpowiednio szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.04.2019 o 11:37, Gość Gość123 napisał:

To Basia jest oficjalnie córka Pawła? Szkoda dziewczyny bo są problemy z nią ale ona od zawsze się czuje jakby nikt jej nie chciał. Ciekawe czy Julia podoła roli zastępczej matki w końcu od Basi gdzieś z 13 lat jest starsza mogła być jej siostra

Tak, Paweł Basię adoptował po ślubie z jej matką, była o tym kilkakrotnie mowa.

Jak dostała kiedyś jakiś dyplom to tam też było napisane"Dyplom dla Basi ZDUŃSKIEJ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest

Jak Aga prześpi się z Olkiem to już naprawdę będzie komedia. Już pomijam fakt, że wtedy Aga zaliczy wszystkich Chodakowskich. Nawet chyba ze starym spała.

Ale jak myślę o Olku to w pamięci mam Magdę. Magda jest teraz z Budzyńskim, który kiedyś z Agą miał epizod w łóżku. No komedia w trzech aktach. :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
27 minut temu, Gość tak to jest napisał:

Jak Aga prześpi się z Olkiem to już naprawdę będzie komedia. Już pomijam fakt, że wtedy Aga zaliczy wszystkich Chodakowskich. Nawet chyba ze starym spała.

Ale jak myślę o Olku to w pamięci mam Magdę. Magda jest teraz z Budzyńskim, który kiedyś z Agą miał epizod w łóżku. No komedia w trzech aktach. 😄

 

Przecież tam wszystko w rodzinie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość tak to jest napisał:

 Magda jest teraz z Budzyńskim, który kiedyś z Agą miał epizod w łóżku.

 

Zakończony ciążą, którą potem poroniła (to miał być chłopiec).

Budzyński wtedy Magdy nie znał, ale był zaręczony z Martą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest

Wiadomo, że Budzyński był z Martą wtedy. Bardzo chodziło mi, że wymienili sie partnerami. Magda była z Olkiem a Budzyński z Agą zaciążył. Ciekawe ile ten romans Olka z Agą będzie trwał, możliwe że tyle ile jej wtedy z Budzynem. Olek wróci skuszony do młodszej a Aga nadal będzie poszukiwała faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniMiniFiki

To jest przegięcie, aż niesmaczne. W normalnym świecie sypiajac z tyloma członkami (nomen omen) jednej rodziny dawno by została uznana za.  k. u. r. w. e. A i jeszcze z tym Szatanem od Zosi ma coś być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Tym bardziej że Helenka jest kuzynka Olka wyobrażajcie sobie żeby w realu sypiać z kuzynami waszych dzieci? Pewnie Aleksandra nie będzie zachwycona tym że matka bratanicy jej męża sypia z jej synem i wcale to nie będzie jedna noc! W 1445 też spędza noc że sobą mimo że Marcin powie mu że Agnieszka nie jest kobietą dla niego. W swoim czasie to samo mówił mi Tomasz gdy ten był zakręcony na Ruda Tomek też gadał że ma dać sobie spokój a on i tak z nią sypiał a potem go wykorzystała Aga i on poszedł do Kaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

To jest niesmaczne bo Helenka jest kuzynka Olka! Jak scenarzystom odbije całkowicie to może wprowadza jeszcze ciążę Olszewskiej to ojcem. Jej dziecka będzie kuzyn jej starszej córki no ale mam nadzieję że scenarzystom nie odbije i nie zrobią tak że ojcem jej dziecka będzie kuzyn jej córki Helenki.mi to bardzo przypomina sytuację sprzed lat gdy Tomek ostrzegał Marcina żeby dał sobie spokój z Aga bo to nie jest kobietą dla niego a on go nie słuchał a potem żałował.. no cóż Aga lubi zachodzić w ciążę z zajętymi albo taka "pożegnalna" jak z Tomkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2019 o 14:47, Gość gość napisał:

Zakończony ciążą, którą potem poroniła (to miał być chłopiec).

Budzyński wtedy Magdy nie znał, ale był zaręczony z Martą.

Ta Agnieszka to taka Brooke z mody na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
7 godzin temu, Niezapominajka1987 napisał:

Ta Agnieszka to taka Brooke z mody na sukces

Tak to fakt ale wcześniej nie miała dziecka z Tomkiem teraz będzie się bzykać z kuzynem własnego dziecka! To dopiero jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ula jaki pies ogrodnika. Sama nie chciała,ale patrzy na Sonie j Janka z taką zazdrością,że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zazdrosze Kindze tego ze pomimo 4 dzieci w tym malych blizniakow nie opuszcza jej dobry nastroj,ma czas posiedziec i wypic kawe. Ja majac blizniaki we wozku nie mialam kiedy sie poczesac a co dopiero mowic o piciu kawy z mezem z dala od dzieco. Wiadomo bylo ze pokaza na poczatku trudy macierzynstwa a teraz juz Kinga nagle wyspana i sielanka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd

Kindze  pomaga  rodzina,  niedługo  pojawi  się  opiekunka  Nadia

 

Otar  dobrze  gra,  ma  słabość  do  Marii,  pokłóci  się  z  Filarskim  o  toaletę

Marcin  robi  niespodziankę  dla  Izy  z  okazji  Walentynek,  oboje  myślą  o  wyjedzie,  Artur  niszczy  im  plany,  zwabia do  hotelu  Izę....

 

Rogowski  jest  nadopiekuńczy wobec  Basi, bardzo  się  boi  o  nią  po  tej  historii  z  pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×