Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość nowość

Mateusz  oświadczy się  Lilce  , córce  Banacha, bo chce  zostać  w  Grabinie

Artur  na  pogrzebie  Skalskiego  ucieknie  policjantom,  Iza  i  Marcin  szybko  pakują  rzeczy,  chcą  wyjechać,  żeby  ratować  rodzinę,  Kuba  ostrzega  ich  przed  grożącym  niebezpieczeństwem,  Marcin  weźmie  broń....., pozna  młodą inspektor,  znowu  nowa kobieta?

Basia  Rogowska  będzie  chodzić  na  terapię

Asia  prześpi się  z  Leszkiem,  brakowało  jej  seksu,  kochanie  skocz  po  gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej

Artur  poprowadzi  Ulę  do  ołtarza,  Janek  w  kościele  z  daleka  patrzy  na  szczęśliwą młodą  parę  i  wyjedzie  z  Grabiny,  Sonia  ma  złamane  serce

 

Maria  i  Artur  mają  dosyć  Roberta, który  rozpanoszył  się  w  domu  Barbary,  okupuje  łazienkę,  chodzi  w  szlafroku  Rogowskiego,  myślą  jak  się  go  pozbyć

Biologiczny  ojciec  zniszczy  suknię  ślubną  Uli,  to  zemsta,  że  go  nie  zaprosiła  i  nie dała pieniędzy,  złapią  go  kobiety,   dziewczyna dostanie  nową  suknię,  najlepszy  prezent  pod  słońcem

 

Pojawi  się  nowa  postać,  Ewa  ,  inspektor  budowlany,  ma  kilkuletnią   córeczkę,  przeprasza  Marcina  za  spóźnienie,  bo  dziecko  miało zajęcia muzyczne

Banach   trafi  do więzienia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla

Nie jestem na biezaco, wiec moze napiszecie mi, dlaczego i kiedy rozpadl sie zwiazek lowelasa Olka i Agi? Czyzby lowelas znalazl nowa milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera

Dla mnie na dzień dzisiejszy najgorsza postać to Ulka. Jej zachowanie to już nie charakter, ale chamstwo, szczegolnie scena z Sonią. Druga to Agnieszka. Beznadziejna!!! Druga Brook Logan z Mody na sukces. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla

Ahahahha jak Marcin zacznie cos krecic z ta nowa kobieta, to chyba skisne. On z Iza nie robia nic poza ciaglym calowaniu/bzykaniu sie, wiec ogien raczej jest, nie wiem kto wymysla ten scenariusz, bo maja 2 dzieci, ktore sa wszedzie, tylko nie z nimi...ciekawe ile malzenstw w realnym swiecie tak sobie moze pozwolic. Odpuscil Anke, chociaz to ona w duzej mierze pomogla mu uratowac Ize i Maje, bo jednak kochal Ize, a teraz ma romansowac z jakas nowa babka? Byc moze bedzie przytloczony ciaglym strachem, ale przeciez tu chodzi tez o Maje, jego corke. Z tym, ze patrzac na Artura, to on ciagle tylko mowi o Izie, temat Mai coraz mnie go obchodzi (?), ale wiadomo, ze serial oderwany od rzeczywistosci coraz bardziej, wiec kto wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
Dnia 28.04.2019 o 15:39, Niezapominajka1987 napisał:

Anka się tak poświęciła tyle dla niego zrobiła a Izka przyszła i się wpierniczyla między wódkę a zakąskę nie zważając na to że Marcin i Anka są razem przespała się z nim ale wszystko zrobiono aby promować Kalska i Roznera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Anka się tak poświęciła tyle dla niego zrobiła a Izka weszła im z butami e zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Łukasz  będzie  pracował  w hospicjum

Wczoraj  rozmawiali  o hejcie  w  kulisach  serialu,  aktorki  pokazały  się  bez  makijażu,  powiedzieli,  że  ludzie  ranią  innych  bardzo  brzydko  oceniając  wygląd  ,  zgadzam  się  z  nimi,   Barbara  mówi    żebyśmy  cieszyli życiem,  a  zajmowali  się  głupimi  rzeczami

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Była tu jedna psychiczna kobieta która blokowała wszystkich którzy mają odmienne zdanie na temat Agnieszki Olszewskiej i zgłaszała do prokuratury za obrazę fikcyjnej postaci ona obrażała Barbarę Kurdej-Szatan i domagała się żeby aktorka odeszła z serialu. Wczoraj to nawet mój mąż nazwał Agę Brook z mody na sukces i zastanawiał się jak ona może być prokuratorem skoro z wszystkimi Chodakowskimi spala juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUgu

Agnieszka to jedna z najbardziej zenujacych postaci. Co oni w niej widza? Ani seksbomba ani pieknosc a tylu sie do niej klei. Dobrali sie z Olkiem jak w korcu maku. Casanova co bzyka wszystko co sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
2 godziny temu, Gość Gość123 napisał:

Była tu jedna psychiczna kobieta która blokowała wszystkich którzy mają odmienne zdanie na temat Agnieszki Olszewskiej i zgłaszała do prokuratury za obrazę fikcyjnej postaci ona obrażała Barbarę Kurdej-Szatan i domagała się żeby aktorka odeszła z serialu. Wczoraj to nawet mój mąż nazwał Agę Brook z mody na sukces i zastanawiał się jak ona może być prokuratorem skoro z wszystkimi Chodakowskimi spala juz

A co ma do rzeczy to, że jest prokuratorem??? Pod latarnią nie stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

A to ma do rzeczy że to zawód zaufania publicznego i powinien być taki ktoś wzorem dla obywateli a Agnieszka co nam pokazuje? Że jest puszczalska zdzira . Tak jak ksiądz pedofil to takie zachowanie odpowiada? Chyba nie zarówno ksiądz jak i prokurator powinien świecić przykładem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
18 minut temu, Gość Gość123 napisał:

A to ma do rzeczy że to zawód zaufania publicznego i powinien być taki ktoś wzorem dla obywateli a Agnieszka co nam pokazuje? Że jest puszczalska zdzira . Tak jak ksiądz pedofil to takie zachowanie odpowiada? Chyba nie zarówno ksiądz jak i prokurator powinien świecić przykładem 

Żartujesz sobie? Nie bzyka się publicznie, a że z braćmi, cóż no co kto lubi. Nie chleje, nie szlaja  się  po imprezach, więc bez przesady. Ale widzę, że na strażniczke  moralności trafiło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Po prostu Walach wygląda jak matką Maurycego bardzo brzydko się starzeje i to wygląda niesmacznie nie lubię tej Walach owej ani jako aktorki ani prywatnie jako osoby a teraz zrobiono z jej postaci ...ę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
57 minut temu, Gość Gość123 napisał:

Po prostu Walach wygląda jak matką Maurycego bardzo brzydko się starzeje i to wygląda niesmacznie nie lubię tej Walach owej ani jako aktorki ani prywatnie jako osoby a teraz zrobiono z jej postaci ...ę. 

To, że wygląda na jego matke, nie oznacza że mogłaby nią być (No chyba, że we wczesnej podstawówce), więc porównywanie seksu fikcyjnej postaci do pedofilii w kościele jest żenujące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

No ale Agę możemy porównać do Brook z mody na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Kamil  jest  spokrewniony  z  Arturem  Skalskim!

 

Artur  będzie  miał  romans  z  lekarką  ,  następna  daje  się  mu  zmanipulować,  wydawało  się,  że  jest  mądra  i  czujna,  przecież  Iza  pokazała  jej  wcześniej dowody  prześladowania,  po  wakacjach  dalej  jej  nie  odpuści,  kiedy  się  ta  historia  skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2019 o 15:03, Gość Gość123 napisał:

Była tu jedna psychiczna kobieta która blokowała wszystkich którzy mają odmienne zdanie na temat Agnieszki Olszewskiej i zgłaszała do prokuratury za obrazę fikcyjnej postaci ona obrażała Barbarę Kurdej-Szatan i domagała się żeby aktorka odeszła z serialu. Wczoraj to nawet mój mąż nazwał Agę Brook z mody na sukces i zastanawiał się jak ona może być prokuratorem skoro z wszystkimi Chodakowskimi spala juz

Jeszcze Wojtuś jej został, kto wie co będzie, gdy urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
14 godzin temu, Gość nowość napisał:

Kamil  jest  spokrewniony  z  Arturem  Skalskim!

 

Artur  będzie  miał  romans  z  lekarką  ,  następna  daje  się  mu  zmanipulować,  wydawało  się,  że  jest  mądra  i  czujna,  przecież  Iza  pokazała  jej  wcześniej dowody  prześladowania,  po  wakacjach  dalej  jej  nie  odpuści,  kiedy  się  ta  historia  skończy

Z tego co widziałam to prawdopodobnie Marcin zniknie lub bo Jakub ma go szukać i trafi do domu na odludziu tam będzie mieszkał Artur i on coś tej lekarce robi zastrasza ja może bo ona się go boi może porwie Majkę albo Marcina bd więził a Jakub ich uratuje i potem Artur trafi do więzienia bo gdzieś czytałam że Rozner mówił że Marcin weźmie ślub z Iza w przyszłym sezonie . więc może w przyszłym sezonie zniknie Artur. Nie lubię Ciachorowskiego aktor jednej miny pamiętam go z Majki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp

Uniatowski   nie  potrafi  grać  , lepiej  niech śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
1 godzinę temu, Niezapominajka1987 napisał:

Jeszcze Wojtuś jej został, kto wie co będzie, gdy urośnie

I Szymek 😉 Czytałam że Walach dostała rolę w innym serialu TVN więc może wreszcie zniknie z M jak miłość. co do postaci to z Wojtusiem to było by niesmaczne bo to brat Helenki. Ale jest szansa że Walach owa odejdzie bo dostała rolę w innym serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
12 minut temu, Gość ppp napisał:

Uniatowski   nie  potrafi  grać  , lepiej  niech śpiewa

On nie jest zawodowym aktorem jest strasznie sztuczny ciekawe czy będzie z Aśka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniMiniFiki
12 godzin temu, Gość Gość123 napisał:

I Szymek 😉 Czytałam że Walach dostała rolę w innym serialu TVN więc może wreszcie zniknie z M jak miłość. co do postaci to z Wojtusiem to było by niesmaczne bo to brat Helenki. Ale jest szansa że Walach owa odejdzie bo dostała rolę w innym serialu

Oby, do aktorki nic nie mam ale jej psychiczne fanki obrażające B. K. Sz. to zmora wszystkich for. O dziwo pod postem stop hejt siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Bo to o nich mówiła Basia i teraz wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniMiniFiki
12 godzin temu, Gość Gość123 napisał:

I Szymek 😉 Czytałam że Walach dostała rolę w innym serialu TVN więc może wreszcie zniknie z M jak miłość. co do postaci to z Wojtusiem to było by niesmaczne bo to brat Helenki. Ale jest szansa że Walach owa odejdzie bo dostała rolę w innym serialu

Oby, do aktorki nic nie mam ale jej psychiczne fanki obrażające B. K. Sz. to zmora wszystkich for. O dziwo pod postem stop hejt siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Bo to o nich mówiła Basia i teraz wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
12 godzin temu, Gość BikiniMiniFiki napisał:

Oby, do aktorki nic nie mam ale jej psychiczne fanki obrażające B. K. Sz. to zmora wszystkich for. O dziwo pod postem stop hejt siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Bo to o nich mówiła Basia i teraz wstyd. 

Moniczka jedna tu była taka ...nięta na wizażu zamki jej gębę tu pierniczyla głupoty prawdopodobnie to ona pisała do Szatan że ma odejść bo Tomek ma być zAga Prawdopodobnie Monika srysia też fanpage  Agnieszka i Tomek ona mi groziła prokuratura że oceniam postępowanie Agi znaczy napisałam negatywny komentarz na temat Agi i mnie bloknela ta lista jest długa tych których ta baba blokowała. Kurdej-Szatan mówiła o nich w Gali we wrześniu tamtego roku. Po za tym gdyby nie mąż Walach to ona nigdy się nie pojawiała by się w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.05.2019 o 09:25, Gość nowość napisał:

Kamil  jest  spokrewniony  z  Arturem  Skalskim!

 

Artur  będzie  miał  romans  z  lekarką  ,  następna  daje  się  mu  zmanipulować,  wydawało  się,  że  jest  mądra  i  czujna,  przecież  Iza  pokazała  jej  wcześniej dowody  prześladowania,  po  wakacjach  dalej  jej  nie  odpuści,  kiedy  się  ta  historia  skończy

Ale, który Kamil,bo teraz jest dwóch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamil Gryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Gość gość

@Jeszcze Wojtuś jej został, kto wie co będzie, gdy urośnie...

No bez przesady z Grzegorzem chyba też jeszcze nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Kamil Gryc.

Dzięki za odpowiedź. Swoją drogą nie podoba mi się wątek z Kamilem. On chce po tylu latach walczyć o Magdę? Dla mnie to nie jest prawdziwa miłość,bo gdyby Kamil kochał Magdę naprawdę to raczej nie chciałby rozwalać jej życia. Ona jest szczęśliwa z Budzyńskim i to powinno być dla niego najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

WCZORAJSZY ODCINEK NUDY JAK FLAKI Z OLEJEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×