Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość sosenka

Lata temu tak samo mówili o Mateuszu Mostowiaku i braci Zduńskich. Długo sobie wujkowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawda

gośc XYZ cos ci sie pomieszało,  Wojtek z Pawłem i iotrkiem to bliscy kuzyni bo ich matki to siostry, Wojtek do Kingi powinien  mówic po imieniu ale pewnie z racji różnicy wieku było CIOCIA,  szwagierka to jest PAWEŁ Z KINGĄ, nie rozumiem ... wiesz a sie wypowiadasz jakże przemadrzale, coc komuś każesz sie uczyć a sama jesteś niedouczona

 a Kinga dla Pawła to bratowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko prawda

 to wypunktowane miało być g/ł/ó/w/n/o  wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

 

4 godziny temu, Gość XYZ napisał:

Kinga jest żoną kuzyna Wojtusia, ale różnica wieku jest ponad 20 lat i dlatego takie pomyłki.

Jak zwa tak zwał, czy to brat cioteczny czy kuzyn, w Polsce jest to używane zamiennie.

Tak, Paweł i Piotrek to kuzyni luh bracia cioteczni Wojtusia, bo ich matki to przyrodnie siostry, a przez większość życia myślały, że rodzone a nie przyrodnie.

W związku z tym Kinga jako żona kuzyna to ktoś na miarę szwagierki, tyle, że tej dalszej lub szwagierki ciotecznej.

Zresztą jakby jej nie nazwał,z pewnością nie jest ciotką Wojtka.

Ok, rożnica wieku, ale to dość durne. Bo to tak jakby dziecko miało mówić do matki per babciu, bo późno je urodziła, albo po imieniu bo wcześnie.

No chyba nikt do rodzonej lub przyrodniej siostry nie mówi per ciociu tylko dlatego, że jest starsza o 20 lat przecież. A jaka to różnica czy to siostra rodzona, cioteczna czy mąż którejś z siostr (albo żona brata) ?.

1 pokolenie:

Barbara i Lucjan, i siostra rodzona Lucjana jako babcia Janki.

2 pokolenie:

Marysia ( i jej zmarly mąż i Artur), Marta(i jej trzech mężów), Marek (i Hanka/Ewa) Małgosia(i jej trzech mężów).

 

A także Tomek, brat Tomka i jego żona Aleksandra jako matka Marcina i Olka.

3 pokolenie:

Paweł(i jego żony, chyba dwie?), Piotrek (i Kinga), Basia (od Artura) jako dzieci Marysi,

Lukasz i Ania jako dzieci Marty,

Natalka(adoptowana) (i jej mąż), Ula(adoptowana), Mateusz jako dzieci Marka,

Zosia (przybrana) i Wojtuś jako dzieci Małgosi.

Janka jako wnuczka siostry Lucjana.

 

Marcin i Olek jako bratankowie Tomka.

Oraz Helenka jako córka Tomka.

 

4 pokolenie:

Basia jako córka przybrana Pawła.

Lenka, Mikołaj i dwie bliźniaczki jako dzieci Piotrka.

Hania jako córka Natalki.

 

Szymon i Maja jako dzieci Marcina.

Maciek jako przybrany syn Olka i Magdy.

 

Uff, chyba wszystko, nie pomyliłam ;).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Jak zwa tak zwał, czy to brat cioteczny czy kuzyn, w Polsce jest to używane zamiennie.

Tak, Paweł i Piotrek to kuzyni luh bracia cioteczni Wojtusia, bo ich matki to przyrodnie siostry, a przez większość życia myślały, że rodzone a nie przyrodnie.

W związku z tym Kinga jako żona kuzyna to ktoś na miarę szwagierki, tyle, że tej dalszej lub szwagierki ciotecznej.

Zresztą jakby jej nie nazwał,z pewnością nie jest ciotką Wojtka.

Ok, rożnica wieku, ale to dość durne. Bo to tak jakby dziecko miało mówić do matki per babciu, bo późno je urodziła, albo po imieniu bo wcześnie.

No chyba nikt do rodzonej lub przyrodniej siostry nie mówi per ciociu tylko dlatego, że jest starsza o 20 lat przecież. A jaka to różnica czy to siostra rodzona, cioteczna czy mąż którejś z siostr (albo żona brata) ?.

1 pokolenie:

Barbara i Lucjan, i siostra rodzona Lucjana jako babcia Janki.

2 pokolenie:

Marysia ( i jej zmarly mąż i Artur), Marta(i jej trzech mężów), Marek (i Hanka/Ewa) Małgosia(i jej trzech mężów).

 

A także Tomek, brat Tomka i jego żona Aleksandra jako matka Marcina i Olka.

3 pokolenie:

Paweł(i jego żony, chyba dwie?), Piotrek (i Kinga), Basia (od Artura) jako dzieci Marysi,

Lukasz i Ania jako dzieci Marty,

Natalka(adoptowana) (i jej mąż), Ula(adoptowana), Mateusz jako dzieci Marka,

Zosia (przybrana) i Wojtuś jako dzieci Małgosi.

Janka jako wnuczka siostry Lucjana.

 

Marcin i Olek jako bratankowie Tomka.

Oraz Helenka jako córka Tomka.

 

4 pokolenie:

Basia jako córka przybrana Pawła.

Lenka, Mikołaj i dwie bliźniaczki jako dzieci Piotrka.

Hania jako córka Natalki.

 

Szymon i Maja jako dzieci Marcina.

Maciek jako przybrany syn Olka i Magdy.

 

Uff, chyba wszystko, nie pomyliłam ;).

 

Zapomniałam, że jest jeszcze Teresa, ktora jest jakąs kuzynką drugiego pokolenia czyli Marysi i reszty, wic jej córka ktora pracuje u Kingi w barze to kuzynka Piotrka, Pawła i reszty z rodziny Mostowiaków z pokolenie trzeciego.

Magda, jej ojciec i teściowie Piotrka nie są spokrewnieni, poza tym, że Kinga i Magda stay się przybranymi.siostrami, gdyż Magdy ojciec i matka Kingi zostali parą/małzenstwem.

 

Natomiast Magda związała się z wujkiem  swojej przybranej siostry :P, bo Andrzej to były mąż Marty czyli ciotki Piotrka.

 

Misz masz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Jak zwa tak zwał, czy to brat cioteczny czy kuzyn, w Polsce jest to używane zamiennie.

Tak, Paweł i Piotrek to kuzyni luh bracia cioteczni Wojtusia, bo ich matki to przyrodnie siostry, a przez większość życia myślały, że rodzone a nie przyrodnie.

W związku z tym Kinga jako żona kuzyna to ktoś na miarę szwagierki, tyle, że tej dalszej lub szwagierki ciotecznej.

Zresztą jakby jej nie nazwał,z pewnością nie jest ciotką Wojtka.

Ok, rożnica wieku, ale to dość durne. Bo to tak jakby dziecko miało mówić do matki per babciu, bo późno je urodziła, albo po imieniu bo wcześnie.

No chyba nikt do rodzonej lub przyrodniej siostry nie mówi per ciociu tylko dlatego, że jest starsza o 20 lat przecież. A jaka to różnica czy to siostra rodzona, cioteczna czy mąż którejś z siostr (albo żona brata) ?.

1 pokolenie:

Barbara i Lucjan, i siostra rodzona Lucjana jako babcia Janki.

2 pokolenie:

Marysia ( i jej zmarly mąż i Artur), Marta(i jej trzech mężów), Marek (i Hanka/Ewa) Małgosia(i jej trzech mężów).

 

A także Tomek, brat Tomka i jego żona Aleksandra jako matka Marcina i Olka.

3 pokolenie:

Paweł(i jego żony, chyba dwie?), Piotrek (i Kinga), Basia (od Artura) jako dzieci Marysi,

Lukasz i Ania jako dzieci Marty,

Natalka(adoptowana) (i jej mąż), Ula(adoptowana), Mateusz jako dzieci Marka,

Zosia (przybrana) i Wojtuś jako dzieci Małgosi.

Janka jako wnuczka siostry Lucjana.

 

Marcin i Olek jako bratankowie Tomka.

Oraz Helenka jako córka Tomka.

 

4 pokolenie:

Basia jako córka przybrana Pawła.

Lenka, Mikołaj i dwie bliźniaczki jako dzieci Piotrka.

Hania jako córka Natalki.

 

Szymon i Maja jako dzieci Marcina.

Maciek jako przybrany syn Olka i Magdy.

 

Uff, chyba wszystko, nie pomyliłam ;).

 

Zapomniałam, że jest jeszcze Teresa, ktora jest jakąs kuzynką drugiego pokolenia czyli Marysi i reszty, wic jej córka ktora pracuje u Kingi w barze to kuzynka Piotrka, Pawła i reszty z rodziny Mostowiaków z pokolenie trzeciego.

Magda, jej ojciec i teściowie Piotrka nie są spokrewnieni, poza tym, że Kinga i Magda stay się przybranymi.siostrami, gdyż Magdy ojciec i matka Kingi zostali parą/małzenstwem.

 

Natomiast Magda związała się z wujkiem  swojej przybranej siostry :P, bo Andrzej to były mąż Marty czyli ciotki Piotrka.

 

Misz masz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Roznerski zwycieżył w tegorocznym plebiscycie Tellekamer w kategorii najlepszy aktor. Czy waszym zdaniem to słuszny wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

zależy jacy byli pozostali kandydaci , kto był jeszcze bo juz nie pamietam, moze na ich tle wypadł najlepiej , moze faktycznie najlepszy, kandydatów proponuje chyba telewizja a  ludzie głosuja, kandyddatów masz 5-ciu  , napewno sa lepsi aktorzy od niego , ale  za chiny ludowe nie moge sobie przypomniec kto jeszcze był  proponowany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie moze tak byc

Marysia znowu pojechała sie gościć i plotkować zamiast odciążyć Kingę i Krysię. Babcia i teściowa roku! Krysia pomaga córce a jeszcze ma im herbatkę nosić, Marciocha to samo, usiadła i nic!!! A Kinga po porodzie, bliźniaki, nieprzespane noce ale makijaż jest. Mogli ja inaczej ucharakteryzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
8 godzin temu, Gość BIUS napisał:

zależy jacy byli pozostali kandydaci , kto był jeszcze bo juz nie pamietam, moze na ich tle wypadł najlepiej , moze faktycznie najlepszy, kandydatów proponuje chyba telewizja a  ludzie głosuja, kandyddatów masz 5-ciu  , napewno sa lepsi aktorzy od niego , ale  za chiny ludowe nie moge sobie przypomniec kto jeszcze był  proponowany

 

 Michał Czarnecki, Adam Woronowicz, Bartek Kasprzykowski i Piela( imienia nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek

Ciekawa jestem jak kinga poradzi sobie z blizniakami. Sama jestem mama blizniakow i pamietam ze na poczatku chodzilam po scianach,nie mialam czasu na odpoczynek. Glowe sobie dam uciac ze zaraz Kinga bedzie odsypiac a babki latac wokol dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kindze  może  pomóc   trochę   Lenka,  bo  to  jest  już  duża  dziewczynka,   mogą  mieć  opiekunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Łukasz  będzie podglądał  gołą  Magdę  pod  prysznicem...

Basia  ,  córka  Marii  spotyka  się  z  pedofilem,    znowu  jak  NW,  kim  on  jest?

 

 

W  bistro  pojawi  się  nowy  kucharz,  młody  i  sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Łukasz  będzie podglądał  gołą  Magdę  pod  prysznicem...

Basia  ,  córka  Marii  spotyka  się  z  pedofilem,    znowu  jak  NW,  kim  on  jest?

 

 

W  bistro  pojawi  się  nowy  kucharz,  młody  i  sympatyczny

Kiedyś Natalia korespondowała z pedofilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleczki

sama mam blizniaki  ale juz 12 -letnia, jak sie urodzili to miałam córkę 7 letnia, w nocy pod rząd to tylko 2 godz. spania, mąz taka praca że nic mi nie pomagał , ale to jest jakaś siła że niby jesteś tak padnięta ale wiesz że musisz to czy tamto zrobic to to robisz i juz, mieszkałąm z tesciowa ale przy takich małych nie pomagała bardziej przeszkadzałą bo na rece nie wzięła tylko w kółko udzielałą swoich dobrych rad, jak mieli kolki bo mieli masakryczne bo byli wczesniakami i płakali po całych nocach to ona łaziła wkoło mnie jak ja ich kołysałam biegałam z nimi po pokoju i  cały czas pierdykała a czemu oni płacza czemu oni płacza, spadli z łóżeczka potukli się, no bo jak to moje córki kolek nie miały nie płakały    i, dopiero jak już siedzieli to przypilnowała czy pokołysała, 2 razy w tyg. przyjezdzała moja mama , teraz jest super, ciezkie chwile sie zapomina pamięta sie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Słyszałam że Delaga się pozbyć mają żeby zrobić miejsce Uniatowskiemu czyli jak tak dalej pójdzie to zostaną celebryci sami .co do Telekamery zasłużył Woronowicz ale wiadomo on w takim gównie jak m jak miłość nigdy nie zagra za bardzo się szanuje i nie miał szans na wygraną dla aktorki wreszcie zdobyła Kulig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

KURDE A JA NIE ROZUMIEM fenomenu Kulig, nie lubie jej, wg. mnie jest brzydka, głos okropny, niczym sie nie wyróżnia, gra tez nie jakos fenomenalnie, przeciętna,

= Michał Czarnecki, Adam Woronowicz, Bartek Kasprzykowski i Piela Michał , MIKOŁAJ ROZNERSKI ,

wszystkich ich lubie oprócz Adama WORONICZA , ALE CZarnecki jest super aktor   statuetke powinien dostac on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
2 godziny temu, Gość nanan napisał:

KURDE A JA NIE ROZUMIEM fenomenu Kulig, nie lubie jej, wg. mnie jest brzydka, głos okropny, niczym sie nie wyróżnia, gra tez nie jakos fenomenalnie, przeciętna,

= Michał Czarnecki, Adam Woronowicz, Bartek Kasprzykowski i Piela Michał , MIKOŁAJ ROZNERSKI ,

wszystkich ich lubie oprócz Adama WORONICZA , ALE CZarnecki jest super aktor   statuetke powinien dostac on

Ja nie rozumiem fenomenu Roznerskiego,ani z niego dobry aktor ani przystojny  jedyny atut to wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ok

Roznerski  jest  przystojny,  dobrze  gra,  lubię  go,  jak  oglądam  z  nim  filmy  to    dużo  śmieję  się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makak
2 godziny temu, Gość jest ok napisał:

Roznerski  jest  przystojny,  dobrze  gra,  lubię  go,  jak  oglądam  z  nim  filmy  to    dużo  śmieję  się

Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamiętam  go  z  krótkiego  filmu  Toast,    grał   z  Hamkało,    oboje  chcą  mieć  dzieci,  ale  mężczyzna  dowiaduje  się,  że  jest  bezpłodny,   informuje   rodzinę   przy  stole  o  tym  wszystkim,  następuje  cisza  i  koniec  filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pojawi  się  biologiczny  ojciec  Uli, jest  bardzo  chory

 

Kamil  chyba  też, ale  niewiadomo  co  mu  jest

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

czy tylko ja rzygam na widok gżdżącej się muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markizela

DZis juz lepiej pokazana rodzina z małymi dziecmi, Kinga i Piotrek fajne wspierające sie małżeństwo...zmęczenie ale tak z przymrużeniem oka i fajna scena z Mikołajem. Łukasz mnie wkurza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech

Kinga  miała  lalkę  na  rękach,  to  było  widać,  płacz  włączony

 

Katia  jest  dziewicą,  Łukasz  rozkocha  ją   w  sobie

 

Teresa  zobaczy  rozebranego  Olka  z  Agą,  córka  śmieje  się  i  figluje  z  nim  w łóżku

 

Magda  pokłóci  się  z  Anią,   którą  potrąci  później  samochód,  Magda  ją  uratuje,  w  szpitalu  Ania jej  podziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rozumiem, że wątek tych dwóch starych pryków- Wojtka i Zbyszka ma śmieszyć, ale dziwi mnie, jak Kinga i Piotrek mogą to znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

Logika Kingi w wyborze chrzestnych dla dzieci, pomijając Lenke, powalajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

zawsze lubiłam Andrzeja ale teraz mnie wkurza i mi go żal , juz się kapnał że Anka nie podrywa go bo cos do niego czuje tylko że chce go szantazem zmusic do ochronienia jej kochanka przed wyciekiem jego nazwiska, do tej pory nie powiedział Magdzie ze miał z Anka romans, niby chciał ale Magda powiedziałą ze to przeszłośc i on biedny robi to co mu Anka kaze, a pózniej w razie czego  będzie Magda  na niego zła że jej nie powiedział że znał Anke, takie błędne koło

-nie cierpię Muszyska, niech w końcu zniknie z serialu, wku/rw/ia mnie jej smiech, smieje sie jak stara kobyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha  cha  cha  cha

Sonia  jest  lunatyczką,   o mało  nie  pójdzie  do  łóżka  z  Jankiem,   on  ukrywa  jej  problem  przed  policją

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość nanan napisał:

zawsze lubiłam Andrzeja ale teraz mnie wkurza i mi go żal , juz się kapnał że Anka nie podrywa go bo cos do niego czuje tylko że chce go szantazem zmusic do ochronienia jej kochanka przed wyciekiem jego nazwiska, do tej pory nie powiedział Magdzie ze miał z Anka romans, niby chciał ale Magda powiedziałą ze to przeszłośc i on biedny robi to co mu Anka kaze, a pózniej w razie czego  będzie Magda  na niego zła że jej nie powiedział że znał Anke, takie błędne koło

-nie cierpię Muszyska, niech w końcu zniknie z serialu, wku/rw/ia mnie jej smiech, smieje sie jak stara kobyła

Ja lubiłam dawną Magdę,jeszcze z czasów studenckich. Niedawno ta sympatia mi przeszła i nie wiem czy to kwestia aktorstwa Muchy,czy to,że jej postać się zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×