Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość nanan

ja nigdy nie lubiłam Magdy, wręcz na studiach to zachowywała sie jak k/u/r/wa  ino sie pie/przyła z Kamilem choc nie byli para, udawała taka wyluzowana panienke, pamietam jak ona się gziła z Kmilem i  weszła Kinia albo Piotrek do pokoju  i byli troche zaskoczeni zazenowani to Muszysko sie gubkowato śmiało  i cos  tam  gadało  , pózniej slub za kase  z Komarnko , PÓZNIEJ ZWIAZAŁA SIE Z OJCEM Kamila bo dał jej kase chyba na studia czy cos takiego,,,,,,,  ciekawe co by na to Andrzej powiedział jakby sie dowiedział  jaka puszczalska była Magda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 11

Ja Magdę lubię ale możliwe, ze to przez to,ze darzę sympatią Anne Muche i uwielbiam ją w starych polskich filmach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta kopytko

A co Olek  gąbczassty na ryju to erotoman? To sie zdziwi dretwa laska.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

Ja Magdę lubię ale możliwe, ze to przez to,ze darzę sympatią Anne Muche i uwielbiam ją w starych polskich filmach. 

-------jakie to te wspaniałe stare polskie filmy z jej udziałąm, tylko pamiętam młode wilki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mucha grała jako mała dziewczynka w Korczak, później Panna Nikt, Matki żony i kochanki i więcej nie pamiętam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Nie macie wrażenia że ten wątek z Izka i Marcinem tylko jest dlatego że Rozner z Kalska są parą w życiu prawdziwym gdyby nie to to scenarzyści nigdy ich by nie połączyli nawet że względu na to dziecko tylko Marcin byłby z Anka. Mnie najbardziej szokuje co zrobiono z Łukaszem taki dobry chłopak a tu diler i zimny dupek rozumiem z głupoty wpadł w źle towarzystwo nawet jestem w stanie zrozumieć że uzależnił się od tego gówna narkotyków ale stary Łukasz nigdy by z premedytacją nie dopuścił się przestępstwa i nie próbował zabić kogoś z premedytacją on bd próbował zabić Magdę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

a pamiętam matki zony kochanki, grała taką wkur/wia/jąca nastolatke, już tedy miałąm dość tego dziewuszyska, od małego jest wkurzajaca a talentu brak,

W Korczaku jej nie pamietam, natomiast  W pannie nikt też grałą głupią dziewuchę a film był beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @nanan

I jeszcze Lista Schindlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Panna Nikt to film na podstawie książki o tym samym tytule ktora przeczytalam wcześniej niż obejrzalam film i według mnie Mucha wiarygodnie zagrała tę postać. A w Korczaku to Mucha grala jak miała 10 lat i to byla jej pierwsza rola. O i grała jeszcze w Och Karol 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Paweł jest chrzestnym Lenki więc nie może być chrzestnym bliźniaczki, oni już nic nie pamiętają ze scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość nanan napisał:

ja nigdy nie lubiłam Magdy, wręcz na studiach to zachowywała sie jak k/u/r/wa  ino sie pie/przyła z Kamilem choc nie byli para, udawała taka wyluzowana panienke, pamietam jak ona się gziła z Kmilem i  weszła Kinia albo Piotrek do pokoju  i byli troche zaskoczeni zazenowani to Muszysko sie gubkowato śmiało  i cos  tam  gadało  , pózniej slub za kase  z Komarnko , PÓZNIEJ ZWIAZAŁA SIE Z OJCEM Kamila bo dał jej kase chyba na studia czy cos takiego,,,,,,,  ciekawe co by na to Andrzej powiedział jakby sie dowiedział  jaka puszczalska była Magda,

Może i się pieprzyła z Kamilem ,ale jednak go kochała. Ciekawe,że zawsze określa się negatywnie postępowanie kobiety,nawet wtedy kiedy facet nie jest taki kryształowy. Kamil też nie był święty.

Ślub wzięła z głupoty. Jeśli chodzi o ojca Kamila to ten wątek z nim nie był przed tym zanim związała się z Pawłem? Paweł zerwał z nią, gdy dowiedział się o ślubie.  Ojciec Kamila naprawdę dał jej kasę na studia? Ja pamiętam,że jakieś kwiaty wysyłał,jako tajemniczy wielbiciel. Swoją drogą ciekawy wątek. Kamil w końcu zrozumiał,że kocha Magdę a ona wiążę się z jego ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Paweł jest chrzestnym Lenki więc nie może być chrzestnym bliźniaczki, oni już nic nie pamiętają ze scenariusza.

Dlaczego niby nie moze? Oczywiście że może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc11
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Paweł jest chrzestnym Lenki więc nie może być chrzestnym bliźniaczki, oni już nic nie pamiętają ze scenariusza.

Ja jestem chrzestną dwóch córek mojej siostry. Więc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

A Asia srasia gdzie pracuje? Lata tylko po tej swojej wsi, siedzi w domu i jest na każde zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

żartujesz że Magda kochała Kamila , ona wtedy udawała taką wyluzowana ze sex z pierwszym lepszym to nic złego

==nie chodzi mi o to ze ktos sie ze soba pieprzy nawet jak nie jest parą tylo że Mucha na pewno robiłaby jazdy Andrezjowi jak wyjdzie na jaw romans  z Anka  aświęta sama nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta Kopytko

ten uniatowski ma problemy z mowa? nie da sie go sluchac, dobrze ze spiewac moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
44 minuty temu, Gość nanan napisał:

żartujesz że Magda kochała Kamila , ona wtedy udawała taką wyluzowana ze sex z pierwszym lepszym to nic złego

==nie chodzi mi o to ze ktos sie ze soba pieprzy nawet jak nie jest parą tylo że Mucha na pewno robiłaby jazdy Andrezjowi jak wyjdzie na jaw romans  z Anka  aświęta sama nie była

Wydaje mi się,że go kochała,ale to moje odczucie. Mam wrażenie,że chciała się do niego zbliżyć i miała nadzieję na związek a,że zabierała się do tego od d.u.p.y. strony to już inna sprawa. Była zazdrosna o te wszystkie dziewczyny z którymi Kamil się zadawał,więc raczej coś do niego czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
50 minut temu, Gość nanan napisał:

żartujesz że Magda kochała Kamila , ona wtedy udawała taką wyluzowana ze sex z pierwszym lepszym to nic złego

==nie chodzi mi o to ze ktos sie ze soba pieprzy nawet jak nie jest parą tylo że Mucha na pewno robiłaby jazdy Andrezjowi jak wyjdzie na jaw romans  z Anka  aświęta sama nie była

Ale o co miałaby się przyczepić do Andrzeja? O przeszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Paweł jest chrzestnym Lenki więc nie może być chrzestnym bliźniaczki, oni już nic nie pamiętają ze scenariusza.

Dlaczego nie może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basta

serio pamietacie takie rzeczy jak kto gdzie jest chrzestnym, to z kim Paweł jest chrzestnym u LENKI -KTO CHRZESTNĄ , bo u Mikołaja to Irek i MIRka -poprawcie jak sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paweł  jest  jeszcze  chrzestnym  ojcem    z  rodziny  Sylwii,  jego  byłej  dziewczyny,  synka  kuzynki,  pamiętam  , że  go  prosiła  o  to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość basta napisał:

serio pamietacie takie rzeczy jak kto gdzie jest chrzestnym, to z kim Paweł jest chrzestnym u LENKI -KTO CHRZESTNĄ , bo u Mikołaja to Irek i MIRka -poprawcie jak sie myle

Chrzestna Lenki, a raczej Magdaleny - bo to dziecko tak ma na imię, jest Magda 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

Ale gdzie pracuje Asia srasia to już nie wiecie 😄😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Trzy znaki napisał:

Ale gdzie pracuje Asia srasia to już nie wiecie 😄😘

Bo to podchwytliwe pytanie jest:classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W jakiejś firmie turystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćc

Asia chyba zyje z renty po Tomku, no i wynajmuje mieszkanie w którym kiedys razem mieszkali, choc chyba oatatnio je sprzedala. Moze z procentów z lokaty?

No i Jacek jej chyba kase podsyla, bo z powietrza jej nie leci. A pokazuja ja jako niepracujaca. 

Caly czas siedzi w domu, ogrodzie, jezdzi na rowerze, lazi na plac zabaw czy boisko z Wojtusiem i bywa w jego szkole.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

ASIA oprowadza wycieczki po warszawie,  pamiętacie jak sie ścierała że swoja szefową, Jacek wykupił te firme na włąsnośc i zrobił z Asi swoja prawą rękę , ostatnio coś mówiła o pracy coś jak jej Aga zostawiła Helenke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowość

Małgosia  uciekła  z ośrodka  psychiatrycznego,  Maria  nie  wie   gdzie  przebywa  jej  siostra,  ciekawe  co  wymyślą   scenarzyści,  może  zagra  ją  inna  aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc zzz

Mogłaby wrócić nawet jako inna aktorka, ciekawiej by mi się ogladalo jej walke o Wojtka lub jako zwykłą szwędającą się wariatke z grabiny niż kolejne rozterki Pawła czy wiecznie umęczonego Marcinka lub Artura w więzieniu, ktory pewnie ucieknie i ten ich wątek pewnie bedzie trwał jeszcze dekade. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manianaaa

Ciekawe, że Andrzej rozwodnik może być ojcem chrzestnym. No, ale to serial. 

A tak poza tym ile tego długu ma Łukasz? Okradł Andrzeja, miał swoje pieniądze zaoszczędzone, kasę wyciągał po rodzinie i jeszcze mu brakuje. Milion ma tego długu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×