Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość Amimi
Blondyneczko u mnie powoli sie zaczyna,wiec pewnie jutro juz sie rozkreci. Ale to dobrze,przynajmniej zaczynam dzialac. Nie pamietam jak sie nazywaja te zastrzyki,ale to jakies gonadotropiny czy jakos tak. Sa na stymulacje. Nie chcialam brac clo,bo strasznie zle sie po nim czuje,a efektu tez nie ma. Zobaczymy co to z tego wyjdzie. To nie bedziemy miec duzej roznicy. Dziewczyny u mnie tez hormony po poronieniu strasznie szalaly. Taz placz,za chwile smiech,a do tego napady goraca i zimna. Xxx Aga , Mon jak u Was dzisiaj? Cos sie dzieje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal cisza troche cmi brzuch ale nadal nie ma dzis 4 dzien po terminie! jeśli do wtorku nie dostane robie znowu test! jesli dalej nic to pojde na bete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Aga jesteś moją bohaterką;) Ja już dawno byłabym podziabana - nie umialabym czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka wydaje mi sie ze po prostu przyjdzie spóźniony więc dlatego sie nie śpieszę . Dzis wstalam z lekkim bolem glowy ale ta pogoda jest fatalna raz ladnie ciepło raz pada deszcz maskara i jak tu sie dobrze czuc. na dodatek nie mam piatku wolnego dobrze ze chociaz czwartek jest swieto. Ale jeszcze 3 tyg i dlugi urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga a jak w ogole sprawa z klinika? Masz juz jakis ewentualny plan? Moze oczywiscie to nie bedzie konieczne,czego Ci zycze :-) Ja bym nie wytrzymala chyba tak dlugo :-) Czekamy na Twoje testowanie. Xxx Kamyczku poczytujesz nas? Co u Ciebie slychac? Jak sprawy sie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
z klinika jeszcze nie mam planow musze umowic nas na wizytę i wszystkiego wypytac. ale jak wspomialam musimy ogarnąć sie najpierw z domem. czeka nas remont za jakis tydzien. wiec mysle sie wybrać pod koniec cyklu jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej jestem jestem. Narazie kończy mi se okres. Mam nadzieję że w tym miesiącu się umowie do kliniki . Musze chwilke poczekać bo mąż ma robić jakiś kurs i czeka na telefon. Blondyneczka i Amimi fajnie z macie takie pozytywne nastawienie. U mnie to wielka niewiadoma nie wiem nawet czego się spodziewać po takiej wizycie. Aga no aż zagladne jutro żeby zobaczyć jak sytuacja się rozwija. Dziewczyny dam znać jak będę coś wiedziała Przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Hej. A u mnie się powoli rozkręca z czego bardzo się cieszę, bo wczoraj wieczorem to już tak kiepsko się czułam, że na zmianę na omdlenia i wymioty mnie brało. Wizytę u gina przełożyłam na za tydz- skontroluje mnie czy dobrze się oczyscilam. A potem chyba Nic nie zdążę załatwić , bo dopiero teraz się dowiedziałam, że pod koniec czerwca gin ma urlop do połowy lipca a wtedy ja zaczynam. ... Muszę z nim tylko pogadać bo doczytałam się, że ciążę biochemiczne najczęściej się dzieją, gdy dochodzi do złego zagniezdzenia zarodka, gdy endometrium też jest za małe. Do tej pory myślałam, że to tylko wina złego podziału a tu niekoniecznie.... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test i niestety jedna tlusta krecha. Wiec nie ma co sie ludzic widoczne dobrze przewidzialam ze owulka mi sie przesunela powinna @ przyjść dzis. Nie łudze sie ze moze byc inaczej. Czekam cierpliwie a jak najwyżej bym jednak nie dostala pojde do gina . Kaszka hm nawet nie przyszloby mi do glowy ze przez endo jest ciaza biochemiczna. Chociaż jakby pomyśleć jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku to się do nas odzywaj czesciej bo tęsknimy za Tobą :-) Aga szkoda :-/ ale póki nie ma @ jest nadzieja . Faktycznie musiała Ci się owu przesunąć dlatego ten cykl jest dłuższy. Kaszka a jakie masz endometrium tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga,szkoda... a moze to cykl bezowulacyjny i temu taki dziwny? Sama nie wiem. Moze cos sie poprzestawialo i temu. Kamyczku,a co nam pozostalo? To chyba nie do konca tak z tym pozytywnym nastawieniem,no ale co zrobic. Trzeba dzialac,jezeli chcemy miec bobaska. Daj znac po wizycie i umiawiaj sie jak najszybciej do kliniki. Szkoda Twojego czasu. Kaszka,moze uda Ci sie skonsultowac z Twoim lekarzem? Dobrze by bylo cos w tym kierunku zrobic. Ale moze to faktycznie straszny pech,ze dwa razy na Ciebie trafilo. To marne wytlumaczenie,ale czasem tak jest. GoscMon jak u Ciebie? Kiedy testujesz? To juz chyba w tym tygodniu? Blondyneczko,a u Ciebie cos sie zapowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam okres czyli owulacje mialam w 20 dc zdecydowanie pozno niz zawsze mialam. Dziekuje za wspracie. Noe przejelam sie bo juz sie przyzwyczaiłam do porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Tak Amimi to w tym tygodniu - teoretycznie w pt powinnam dostać @ i niestety czuje ze ja dostane. Oj Agnieszka mam podobnie... same porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Dziewczyny,kazda z nas czuje sie juz w pewnym sensie zmeczona. Ja nawet nie chce myslec w kategoriach porazki,bo lapie strasznego dola,ze nic mi sie w zyciu nie udaje. Ale tak nie mozna myslec,bo mam meza,ktorego kocham bardzo,mam rodzine,mam dom. A dziecko bedzie,tylko musze na nie poczekac troche. Wiem,ze to przygnebia strasznie ,bo tez tak mam,ale co mi pozostaje... Licze,ze jednak sie uda. I kazdej z nas sie uda tylko w swoim czasie. A o marzenia trzeba walczyc. Jezeli los sam nie chce dac,to trzeba zrobic wszystko,zeby od losu wziac to,na co nam zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi no właśnie nic się nie zapowiada:-/ w pon przez chwilę czułam się trochę okresowo ale przeszlo i od tamtej pory mam bardzo dużo sluzu :-/ we wtorek jak byłam u lekarza mówił że jestem po owu więc do konca tyg powinno się coś zadziac. Aga wiem jak się czujesz i doskonałe rozumiem Twoje podejscie i to czekanie z testami ale prawdopodobnie stres związany z kupnem domu przesunął Ci owu ... Ale głowa do góry !!! Jesteśmy na ostaniej prostej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Amimi. Fajne podejście. Mon objawy na @i ciążę są często takie same, więc póki @ nie nadejdzie to nie trać nadzieji. Chociaż tak jak Aga piszę, że już chyba tak się przyzwyczajamy do porażek, że one już tak bardzo nie zalamuja. Oby kiedyś zaskoczyły nas pozytywnie ... Lekarz podawał często, że endonetrium mam ładne i mówił ile, ale skoro ładne to dalej nie słuchałam. Muszę się też dopytać bo mam bardzo wysilkowa pracę i ona też może mi przeszkadzać w prawidlowej implantacji lub może uszkadzać pecherzyk. Tyle pytań.. .. A ja na dobrą sprawę nawet urlopu nie mogę dopasować do cyklu bo teraz to mi akurat w czasie @ powinien wypaść, a owulka i czas po to oczywiscie największy zapierdziel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka mi się wydaje ze gdyby była jedna biochemiczna to można by było przypisać wysiłkowi w pracy ale dwie po kolei? Wydaje mi się ze trzej poszukać głębiej. Gdzies czytalam ze glównymi powodami są albo wady zarodka albo jakieś problemy z krzepnieciem krwi. Oczywiście tych powodów jest cała lista ale akurat te dwa są na samiej górze. Ale może być tak że u Ciebie to poprostu przypadek ale warto wykluczyć niektóre rzeczy i lekarz powinien zlecić Ci dokładniejsze badania. A ja w tym cyklu jak nigdy nie mogę się doczekać @ hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,ja bardzo dlugo czekalam. Nie pamietam dokladnie,ale chyba cos ok 8-10 tyg. Z tym ze ja bylam na innym etapie,wiec to wszystko trwalo. Ale zgodzilo sie to,ze dostalam dwa tygodnie po owulacji. Z tym,ze ona byla bardzo pozno. Jezeli mialas potwierdzona owu,a z tego co pamietam,to mialas,to pewnie na dniach dostaniesz. Objawami sie nie sugeruj. Ja po poronieniu mialam bezobjawo okres i bezbolesnie. Ale wiadomo,reguly nie ma. Kazdy ma inaczej. Xxx Kaszka ja tez bym badania porobila,ale czasem to los nam plata takie psikusy. Sama wiesz najlepiej,czy masz sile zaryzykowac. Xxx GoscMon czekamy na testowanie. Kiedy robisz pierwszy test? :-) moze jutro tak przy wolnym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Hej. Ja to w sumie jestem pewna że nic z tego nie bedzie, wiec nawet nie myślałam o robieniu testu. Hmmm może w niedziele o ile @ nie przyjdzie, a powinna być w pt. Ale piersi bolą co jest wręcz ciut optymistyczne :) ja objawów przed okresem raczej nie miewam, a ból piersi to rzadkość. ALE wciąż sobie mowie - spokojnie, nie nakrecaj się. Endo było zbyt małe. .. Za to w następnym cyklu na baneczek się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,to dobrze. Organizm wraca na swoje tory. Teraz idziemy do boju :-) Xxx Gosc Mon nigdy nic nie wiadomo :-) Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi chyba się za wcześnie cieszyłam :-/ wczoraj kilka kropel krwi- dużo sluzu i wieczorem koniec. Nie ma ani śladu :-/ więc czekam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam objaw ciazy . Facet wystrzelil sperma w moja pochwe. czulam to czy to objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Gość Mon trzymamy kciuki by to był ten cykl:) A że mnie się tak leje, że brak słów by to opisać. Poprzednia @ oczyszczająca to jak pustynia przy tej..... Wczoraj to aż na omdlenia mnie brało. Pocieszam się, że ładnie się oczyści. Dobrze, że dziś wolne.. No to czekamy teraz na Mon, a my znowu zaczynamy od nowa... Ja to jeszcze nie wiem od kiedy będę i mogła zacząć. Zobaczymy co w pon gin powie i jakie badania zaleci... ten cykl uważam za stracony, bo wiele nie zdzialamy bo najpierw gin 3tyg urlopu a potem ja.... no cóż widocznie tak ma być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,skoro juz plamisz,to moze lada dzien sie zacznie. I oby,bo w tym miesiacu zaciazamy :-) Xxx Kaszka,moze to i dobrze,ze wszystko schodzi. Kurcze,fajnie by bylo,gdybys sie czegos dowiedziala w poniedzialek,zeby zaczac dzialac. A bardzo bys sie bala trzeci raz zaryzykowac? Xxx Mon i jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi właśnie w tym problem ze ja nie plamie:-/ przy tych Krupówkach krwi był zabarwiony śluz na lekki brąz a po godzinie nie było już śladu i nadal nic się nie dzieje :-/ a ja tak czekam i czekam :-/ a u Ciebie jak tam? Jakaś wizyta niedługo się szykuje? Kaszka ważne żeby zleciła badania to zawsze krok do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Kaszka - myślę że dobrze ze tak się oczyszczasz. Szkoda tylko że te urlopy teraz wskoczyly - Twój i gin. U mnie napięcie duże. .. Narazie @ brak (a dziś jej termin), piersi troszkę bolą, chyba mam biały śluz dość wodnisty i nic poza tym. Chociaż w sumie sama nie wiem czy mnie brzuch nie ćmi jak na @. Oby do niedzieli :) wcześniej nie robie testu, bo co zrobię test to w tym samym dniu dostaje @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko ja mam wizyte w przyszlym tygodniu i mam tez nadzieje,ze podejde tez do zabiegu. I potem znowu czekanie. Oby tylko u Ciebie okres szybko sie pojawil. Xxx GoscMon trzymam zatem kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×