Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość Amimi
Maomi,mnie to tam nawet o to znieczulenie nie chodzi,bo moja dentystka tez mi to tak tlumaczyla,ze te nowe sa bezpieczne. Mnie chodzi bardziej o zdjecie. Podobno teraz sa tak male dawki promieniowania,ze tez nie szkodza,no ale... jak mam sie potem stresowac,ze zaszkodzilam,to wole wiedziec na czym stoje. Pobolewa mnie juz brzuch,wiec raczej beta nie wniesie nic nowego,ale bede miala pewnosc :-) A jezeli sie jednak udalo,to tym lepiej,zebym wiedziala :-) Dziewczyny,macie jakies doswiadczenie z badaniem prolaktyny? Kiedy najlepiej badac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Amimi też tak bym miała. Rozsądek i teoria jedną drogą a strach i serce drugą. Też dałabym się zaryzykować przeswietlenia i nawet znieczulenia. Co do objawów to ja tez mialam jak wcale. Mialam objawy typowo na @ ooo może mnie piersi troszkę mniej niż na @ bolały, ale za to plecyyyy... cały czas bolą, a przy ujściu jestem taką jakby mocno opuchnięta i infekcje jeszcze jakąś załapałam. Czasem miewam mdłości ale jak tak często mam - więc wszystkie objawy mam takie, że nie pomyslalabym. Plecy zawsze mnie na @ bolą ale to tak że 3-4 dni a teraz ponad tydz trzyma i to jedyne coś inne. Dam znak co do dzisiejszego wyniku. Czym bliżej tym bardziej się stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi nie testuję chyba ze do piątku nie przyjdzie.Narazie sie nic nie zapowiada ani boli brzucha ani piersi ani nic zupełnie sie czuje inaczej niz zawsze. Amimi jak jak badalam prolaktyne to 21dc albo 22dc tak mi kazali. Kaszkamanna czekamy ma wiesci! Blodyneczka juz po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kaszka,ja sobie nie chce robic zludnej nadziei,dla tego nawet sie nie nastawiam. Boli jak przed okresem,wiec pewnie okres przyjdzie. Xxx Aga ja tez tak zrobilam,ale wyszla mi strasznie wysoka. Tylko chyba z tego,co wiem,to nie powinno sie dzien wczesniej kochac,pic alkoholu,uprawiac sportu. A ja kompletnie zapomnialam o tym i przypomnialo mi sie,jak juz wyszlam z przychodni. Zastanawiam sie,czy to moze miec az taki wplyw. Aga,to moze cos jednak zaskoczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia ja sobie nie wmawiam czekam cierpliwie na rozwój sytuacji. Mowia ze z tym seksem przed badaniem prolaktyny jest tak ze chodzi glownie o podniecenie i pieszczoty piersi. Ale fakt moze to zawyzyc. Chyba powinnas jeszcze raz zrobic te badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi ja prolaktyne robiłam na początku cyklu razem z lh i fsh. Więc chyba prolaktyne można robić w każdy dzień cyklu. No a ja już po wizycie. Okazało się ze jestem właśnie po owu. Wszystko w środku jest okej . A starania zaczybamy od razu :-) mój lekarz nie wyznaje zasady czekania bo jeśli jest okej wszystko to bez sensu. Jedynie zlecił mnóstwo badań. Swoje już zrobiłam a mój M jest zapisany na 22czerwca. A sumie jestem zadowolona bo wracam do starań. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,jupiii :-D Ciesze sie,ze mozesz juz wracac. Podchodzicie do inseminacji? Jakie badania musisz wykonac? Ja powtorze to badanie ale juz po okresie. Przynajmniej sexow nie bedzie :-D Boje sie tylko,ze przez ta prolaktyne nie podejde do inseminacji. Zobaczymy,co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Blondyneczko czyli już w tym cyklu mogliście się starać? Może to szybciutko ruszy. Ja cykl po cyklu zaciazylam inna sprawa czy sie utrzyma... Amimi ja też od początku czułam, że to nie to.... i powiem Ci, że to bezpieczne. Ciągle starań się nie dopuścić tej myśli by nie cierpieć ale już kiełkuje... Aga trzymamy kciuki za testowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Blondyneczko - SUPER :) ze nie musicie czekać :) trzymam za Was mocno kciuki. A jakie badania Twój M ma zrobić? Podobno przed inseminacja nie ma sensu badania nasienia robić. Maomi - czuje się dobrze, normalnie, przed @ rzadko kiedy miewam jakiekolwiek objawy, tak i teraz nic nie czuje... ale od dziś chyba zacznę luteine przyjmować - tak na wszelki wypadek. Owu miała nastąpić 31 mają lub 1 czerwca, wiec chyba już mogę zażyć luteine. Zastrzyk z pregnylu był 30 maja czyli tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem dokładnie jakie to badania bo moich jest z 7 i po wizycie odrazu mi krew pobrali. A mój M ma coś koło 4 ale dokładnie nie pamiętam. Ma sie u nich stawić. Jedyne co pamiętam u niego to fragmentacja nasienia czy jakoś tak. Reszty nazw nigdy nie słyszałam. I zgadza się mogliśmy w tym cyklu już próbować ale ja się bałam że się nie zagoilo i sobie zaszkodze więc teraz czekamy na @ a potem startujemy. I jak będziemy chcieli to się będziemy inseminowac :-). Powidzial ze w tym momencie najważniejsze są wyniki. Ulzylo mi że nie muszę czekać tych trzech miesięcy. Mon spokohnie już możesz brać luteine:-) Amimi podobno za wysoka prolaktyna może utrudnić zajście w ciaze . Więc warto jeszcze skontrolować co się z nią dzieje. Kaszka bo podobno po poronieniu łatwiej zajść w ciaze ale my nadal startujemy z inseminacja. A lekarz nie chce czekać bo organizm jest nastawiony na ciaze i nie ma po co i na co czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,a lekarz zasugerowal,czemu tak sie stalo? Oby tylko wyniki wyszly Wam dobrze i dzialaj dalej. Moze przyszly miesiac bedzie szczesliwy. A co do mojej prolaktyny,to nigdy tak wysokiej nie mialam. Zawsze w normie. Ale tarczyca tez cos poszalala i domyslam sie,ze jedno i drugie maja cos wspolnego. Badanie na pewno bede powtarzac i zobacze,co wyjdzie. Pocieszam sie,ze mogl mi wyjsc wysoki wynik,bo troche poszalalam dzien wczesniej :-) Xxx GoscMon kiedy Ty testujesz? Chyba jakos w przyszlym tygodniu,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi lekarz właśnie był trochę zdziwiony dlaczego tak sie stało bo moje wyniki były wporzadku . No.dlatego właśnie zlecił te dokładniejsze badania. I z tego co pamietam niektora sa jakies genetyczne.Powiedział że jak coś wyjdzie to będziemy mieli powód. Ale działamy dalej a wyniki wszystkie będę miała na wizycie za 3 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Najwazniejsze,ze dziala i chce sie dowiedziec,bo nie kazdy lekarz taki jest. Domyslam sie,ze pewnie sprawdzacie krzepliwisc. Ale badan jest tak wiele,ze w sumie moze to byc wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi z tego udało mi się rozszyfrować kartki to badania są na przeciw ciala plemnikowe, przeciw ciala jadrowe , białko C, białko S , jakiś czynnik V, a reszty nie rozszyfruje. Cieszę się z jednej strony ze zlecił badania, bo tego co wiem to niektórzy lekarze czekają do 3 poronien, ale z drugiej jest tego dużo i obawiam się wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Ja tez mialam ten zestaw badan. Do tego antykoagulant tocznia,przeciwciala kardiolipidowe,przeciwciala glikoproteinowe. I ja tez uwazam,ze warto zrobic,bo co by nie wyszlo to zawsze krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi to chyba te co nie rozszyfrowalam pasują mi do tego co napisalas:-) a pozatym u mnie przciez te krwiaki były i krawienia więc coś gdzieś z tym krzepnieciem może być. No ale pozostaje czekać na wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wranka22
Słuchajcie kobietki, wczoraj powinnam dostac o, z mężem staramy się o maluszka od ponad roku, od jakiegoś czasu pobolewa mnie lewy jajnik, rzadko prawy, co to może wg Was oznaczać. Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jajnika może oznaczac wszystko albo nic... niestety taka prawda. Skoro jesteś po terminie @ to czemu nie zatestujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wranka22
zatestowałam, ale wynik wyszedł negatywny, w marcu wylądowałam w szpitalu na przerwaniu ciąży, bo okazało się, że to pozamaciczna i boję się,że znów ta historia się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Dziewczyny ja się załamie..... znowu to samo... beta z 32 podrosla do 35 ciągu 46h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co możesz zrobić to albo test z krwi bo już będzie wiarygodny albo poczekać jeszcze ze dwa dni i jeśli się @ nie pojawi to znów zatestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka o jejku... co to się dzieje ?? Strasznie mi przykro... wiem że to szok dla Ciebie ale musi być gdzies przyczyna tego co się u Ciebie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wranka22
Tak też mam zamiar zrobić...Najbardziej t mi dokucza ten jajnik... No ale okaże się wszystko w swoim czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wranka u mnie w cyklu w którym pojawiły się dwie kreski nie bolał mnie jajnik. Ale w tym momencie musisz albo poczekać te dwa dni albo ze względu na to że miałaś pozamaciczna zrobić jutro bete z krwi... ja bym chyba zrobiła xxx Kaszka ja to nie mogę uwierzyć w to co piszesz. Normalnie jestem w takim szoku i tak strasznie mi Ciebie żal... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Kaszka,tak mi przykro... nie wiem nawet,co Ci napisac. To takie smutne. Moze lekarz zaleci wiecej badan i cos sie wyjasni. Wspolczuje Ci na prawde... Xxx Wranka,zrob bete i bedziesz najlepiej wiedziec. Na podstawie bolu jajnika ciezko cos powiedziec. Mnie jak bolal,to mialam torbiel. Ale kazda z nas jest inna i u kazdej moze to cos innego znaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
kaszkamanna przykro mi strasznie że znów Cię to spotkało :( pół biedy że przynajmniej udaje Ci się zajść, teraz trzeba tylko znaleźć przyczynę tego że ciąża się nie utrzymuje :( może lekarz zaleci Ci jakieś badania? bardzo mi Cię szkoda :( blondyneczko mam nadzieję że Twoja strata była przypadkiem i następnym razem już wszystko będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Siedzę sobie i rycze. Dziewczyny w tej chwili mam 39lat. Jestem już stara i czasu coraz mniej mam. Jeśli do końca wakacji nie znajdę to odpuszczam. Tyle lat... na początku kilka lat stabilizowałam hormony, potem miałam wahania czy chce bo już stara jestem, a jak się zachciało i zaczęło starania to nie szło, a teraz ... idzie tylko się nie utrzymuje...... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres spóźnia mi się 6 dni , gdzieś od 4 dni czuję ze mam mokro,kluje mnie w brzuchu.Jak dotkne to mokro, muszę sprawdzać kilka razy w ciągu dnia czy nie zmienić majtek.Czy to znaczy ze się zbliża okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×