Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
ja też życze powodzenia ruda i owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziękuję Dziewczyny. Tylko mam nadzieję że dobrze zaczęłam brać, bo po tych dziwnych kilkudniowych plamieniach ciężko było stwierdzić, który dzień jest pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a ja 3 dzien @ okresu.chyba chce zeby minely te 2 miesiace i powtorzyc badanie nasienia i probowac z inseminacja a nie czekac na niewiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiur co tam u ciebie. Kiedy masz wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Michalina92 ja przez czekanie na poprawę nasienia czekałam aż 4 cykle. Chodziłam strasznie poddenerwowana. Ale jakoś zlecialo. Bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam wszystkie dziewczyny. U mnie dzisiaj 28 dzień cyklu. Ale wyższa temperatura dopiero od 9 dni. Od wczoraj okropne bóle podbrzusza głównie z prawej strony. Silne bóle cały czas plus od czasu do czasu ostre kłucie jakby igła w prawym jajniku. Straszne, ból kłuty na tyle silny że robi mi się w wtedy słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj czuje się fatalnie wymioty na maxa :-/ wizyta za tydzień we wtorek :-) cały czas was czytam i czekam na same dobre wieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Anita34, mam w domu 3 testy ciążowe dodatek do owulacyjnych. Dzisiaj robiłam owulacyjny bo niby czasami wykrywa ciążę. I albo to druga iwulacha albo coś w tym jest. Z ciążowym poczekam jeszcze może z dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Tyle ze ostatni cykl trwał 39 dni. A dzisiaj jest dopiero 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moj 18 dzien cyklu. Czekam czekam czekam :) test zrobie chyba dopiero po swietach. Pecherzyki byly, owulacja byla zobwczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, trzymam za was kciuki! Chciałabym już też testować a u mnie dopiero 10dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaaa89
Hej . Przeczytałam to forum od deski do deski. W tym msc zaczynam swoją przygodę z cleo. Staramy się z mężem od 2 lat . Mam hasimoto z niedoczynoscia tarczycy, dawka leteox 125.. tarczyca na tą chwilę ok . Biorę też bromergon no moja prolaktyna była bardzo wysoko. Ostatnio jeszcze w wynikach z surowicy krwi wyszło że mam przeciwciala przeciw plemnikom.. mój endo wysłał mnie do kliniki niepolodnosc i. Poszłam do ginekologa z polecenia i on mi zalecił właśnie cleo bo trzeba spróbować najprostszych kuracji zamiast od razu invitro.. nie ukrywam wiąże z tym ogromne nadzieję ale boję się rozczarowań. Życzę wam wszystkim radosnych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Witamy nowa staraczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Becia, witamy i trzymamy kciuki :) Mam nadzieję, że uda się już z Clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Becia witamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
becia starasz się o pierwszą ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore testuja w najblizszym czasie? Cos sie dzieje, jakies objawy? Jak nastroj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Chyba większość w połowie cyklu dopiero ;) Ja jutro jadę do gina zobaczyć co tam wyhodowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jade na progesteron. Poprawcie mnie jesli zle mowie.. jak bedzie wysoko tzn ze owulacja byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
hej dzisiaj bylam na pierwszym monitoringu po clo 9dc jest jeden pecherzyk 14mm lekarz mowi ze troche maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Violina - tak, im wiekszy to znaczy ze byla owulacja. qaz - ale to dopiero 9dc.. jeszcze urosną przecież. Zalezy też kiedy masz owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
Wiem liczę na to ze ładnie podrośnie jescze . mam cykle bezowulacyjne i co miesiąc mam wywoływana @ bo inaczej miałabym raz na 3-4miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość qaz mi sie zdaje ze jak na 9 dc to nie taki maly. Pęcherzyk rośnie średnio około 1.5 - 3 mm na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyna jak ja bym chciała działać - coś robić... szkoda że ten cykl mam stracony. Dzisiaj 10 dc a wizyta w klinice dopiero po świętach. Czy odpowiedni wynik progesteronu zawsze jest wyznacznikiem owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość gaz jaką dawkę bierzesz clo? Ja mam tak samo, cykle bez owulacji i wywolywanie @ duphastonem. Ja kiedyś czekałam pół roku i nie dostałam. Ja początkowo dostałam 1 tabletkę dziennie i nawet nic nie drgnęło. Za to przy dawce 2 x 1 już rosną super, ale ja mam dlugie cykle i lekarz powiedział że przy tym cyklu dostanę zastrzyk z pregnyl ok 16 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki progesteron nie jest wyznacznikiem że owulacja się odbyła ,żeby zbadać wiarygodnie progesteron trzeba go badać pare razy dziennie gdyż jego poziom rośnie i spada z godziny na godzine np. stres, przyjmowane leki zmienia jego stężenie we krwi, dlatego żaden gin nie da ci gwarancji na 100% że wysoki poziom progesteronu równa się o***ta owulacja ,nawet jak ktoś ma wysoki progesteron owulacja może w ogóle nie wystąpić podobno kobieta ma pare razy w roku cykle fizjologiczne bezowulacyjne i jest to norma i owulacja nie występuje za każdym razem w tym samym czasie jak się sądzi obiegowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Dziewczyny jak ja juz bym chciała rozpocząć starania. Bardzo Wam zazdroszczę, że możecie działać coś robić, sprawdzać i żyć nadzieja. A tu przynajmniej do czerwca musze czekać. Choć ciężko o cierpliwosc;) Zresztą napewno wiecie co mam na myśli bo to jest tak samo jak z cierpliwością do testowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Lena u Was jest problem z nasieniem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×