Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość_ruda
Sylwia ja będę dzwonić do lekarza, ale ja nie jestem w ciąży. Mam @, tylko że przebiega to wszystko trochę dziwnie to nie wiem kiedy mam zacząć brać clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala ty w tym cyklu używasz testów owulacyjnych czy tylko monitoring u gin? masz objawy jak masz owulacje tzn ból jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Sylwia nie stresuj się. Zamiast płakać w poduszkę trzeba było iść spac, a nad ranem jak mąż wrócił trzeba było atakować :-) Faceci najwyższy testosteron mają rano, więc mąż chyba nie miałby nic przeciwko, a jak był zmęczony to przecież my też możemy przejąć inicjatywę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita 34
ruda wyjaśniło sie u ciebie z tymi plamieniami, może to ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ruda mąż na pewno nie miałby nic przeciwko gdyby nie fakt że o 5 miał służbę, na którą i tak się spóźnił, bo niemożliwe było w tak krótkim czasie dojechać do pracy. A ja przez to, że zasnąć nie mogłam użalałam się i nakręcałam. Problemy ze snem mam od pierwszego cyklu z CLO, a teraz przy podwójnej dawce jest to już nie do zniesienia. I pamiętam, że masz @, chodziło mi o to, żeby ta jej "inność" nie była niczym poważnym spowodowana (żeby to nie były torbiele tak jak w moim przypadku ). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny u rudej gin nie wykluczyła ostatecznie ciąży więc jeszcze szansa jest że te plamienia to nie torbiele itp.- trzymajmy kciuki i czekamy na wiadomość od rudej może jednak jej się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ruda trzymamy kciuki żeby to nie były torbiele a może ciąża? daj znać jak u ciebie super by było żeby jednak była ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Anita, będę mieć monitoring. W naturalnych cyklach wiem kiedy mam owu, a po Clo prawie przez cały cykl czuję jajniki także monitoring bezpieczniejszy :) Poza tym chcę wiedziec co tam się wyhoduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja w poprzednim cyklu miałam takie potworne kłucie w jajniku a w naturalnych cyklach w ogóle nic , ja używam dodatkowo testów owulacyjnych , Ala ile czasu czekacie na wyniki twojego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala a o hcg sono myślisz zrobić czy na razie to odległy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja hcg sono myślę zrobić ale jakoś odwlekam to w czasie, na razie zobaczę czy clo coś pomoże to mój 2 cykl z tym lekiem ale mam dawke nadal 1 tabletkę od 5 do 9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Sylwia ja też miałam duże problemy ze snem. Tylko że to nie jest od clo. Po kolei odstawiłam leki i serce w nocy mi strasznie kolatalo. Sprawdź kilks razy jeżeli masz możliwość jaki masz puls. Ja nawet miałam robiony holter i wyszło że średni puls w trakcie całej doby miałam 88. Dziewczyny ale miło było Was czytać, że mogę być w ciąży. No cóż robiłam testy i wyszły negatywne. Teraz chcialabym zacząć brać clo. Dziewczyny jesteście super. Komu ja bym się tak wygadała. Za wszystkie oczywiście trzymam kciuki aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ruda jestem niskociśnieniowcem, więc ciśnienie i puls mierze dość często. Z ciśnieniem jest różnie, ale puls mam książkowy. Od kiecy biorę CLO mam częste, napadowe bóle i zawroty głowy i cierpię na bezsenność, no i ostatnio ta cysta, z ulotki wynika, że są to skutki uboczne co potwierdziła też moja gin. Z tego wszystkiego co tam pisze, to i tak nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Masz rację Ruda, ta grupa daje dużo siły i wsparcia. Cieszę się bardzo, że tu do Was trafiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ja też sie cieszę, ze mogę się tu wygadać :) Anita, mąż odbiera wyniki w ten piątek - umieram z ciekawości! A co do hcg to jeszcze nie myślałam.. Plan mam taki: 3 cykle z Clo i jak nic z tego nie wyniknie to robię badanie amh no i może to hcg. A dzis wieczorem rozpoczynam drugi cykl staran z clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja też się cieszę ze trafiłam na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a więc jestem po wizycie :-) serduszko bije :-) wg usg jest 6 tydzień a wg @ 7 ale kazała się tym nie martwić bo to tylko tydzień za 2 tyg do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Kasiur88 cieszę się niesamowicie Twoim szczęściem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur to wspaniale! Jeny, jak miło się czyta takie posty ❤️ Mam nadzieję, ze już niedługo będzie takich coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 super .oby tak dalej było wszystko dobrze. a ktory to był cykl bo juz nie pamietam, nie 1 przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Cieszymy sie Twoim szczesciem i trzymamy powodzenia za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiur88 masz już wymarzone imiona dla dziewczynki i chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Kasiur cieszę się - jak jest serduszko to już musi być dobrze! U mnie dzisiaj pojawiła się @ - definitywnie 6 cykl z CLO się nie powiódł. Za 3 tygodnie pierwsza wizyta w klinice niepłodności - tylko to będzie 23 dc więc beznadziejnie. Nie dowiem czy były pęcherzyki, czy rosły, czy doszło do owulacji... Czytam Wasze wpisy i jestem coraz bardziej zła na swoją dotychczasową gin. Dlaczego ona nie zdecydowała mi się podać zastrzyku na pęknięcie... skoro aż na 4 cykle z 6 one nie pękły....??? Ruda trzymaj się dzielnie! Sylwia a Ty się nie martw. Można się kochać raz w cyklu i zobaczyć 2 kreski na teście a można kilka razy na dobę i nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
bronsoletka32 przypomnij mi czy starasz się o pierwsza czy kolejna ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 przyjmujesz jakies witaminy w 1 trymestrze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Są wyniki nasienia mojego męża.. Ilośc,******iwość ok, ale słaba morfologia (czyli ilośc o prawidłowej budowie) wyszło 3% a norma jest od 4% :o Ech, my to chyba kwalifikujemy się tylko do in vitro :( a ja to raczej wykluczam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur88 szczerze gratulacje :) mam nadzieje ze nieglugo i Ty bedziesz nam gratulowac! Ja stresik juz mam maly przed jutrzejszym monitoringiem, obym sie nie zawiodla jak po pierwszym cyklu ze nic nie uroslo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście :-* Anita tylko folik i luteine a witaminy w naturalnej postaci jak narazie :-) dopiero od drugiego trymestru jakieś suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Bransoletka 32 a w tych cyklach przy clo mialas pecherzyki odpowiednie do pekniecia. I nigdy nie mialas zastrzyku na pekniecie.przypomnij mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×