Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
o trzy dni dłużej ,a wiesz w laboratorium mi powiedzieli ze wynik jest zafałszowany progesteronu jak się bierze luteinę , i myśle że cykl w tym miesiącu tez może u mnie być dłuższy i chyba że wcześniej dostanę to odstawię ja natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
a objawy mam jak na @ ,boli mnie podbrzusze ,plecy itd.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
wiec jestem po wizycie. nie powiedzilam dla gin, ze byłam gdzies indziej. w macicy dalej krew, na jajnikach czy jajowodach (myli mi sie) dalej cos jest, ale nie rosnie wiec to raczej nie pozamaciczna. pojawił sie pecherzyk ma 4.5mm( od piatku co byłam u innego była tylko plamka, dzis wyraznie było widac). ale przyrost hcg jest za mały. wiec pozostaje dalej czekac, za tydzien do kontroli . w razie krwawienia, boli do szpitala. z terminu okresu wskazuje ok 7 tyg. ciazy, a usg ok 4-5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
jak nie w tym to w kolejnym cyklu może się uda mi, a jeszcze oprócz ciebie to xxxaga będzie testować i chyba sylwia więc może którejś z was się uda i zacznie dobrą passe dla nas -a i trzymamy kciuki za kk oby beta ładnie przyrastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkk2891 trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze :-) wyobrażam sobie co teraz przezywasz... Znowu tydzień czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 to czekanie i ciągła niepewność musi byś straszna. cały czas trzymam za Ciebie kciuki i szczerze wierzę, że wszystko u Ciebie będzie dobrze. :) niech któraś z nas w końcu podzieli się z nami dobrą wiadomością i pochwali dwiema kreseczkami na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891 trzymam kciuki. Może po prostu ciąża jest młodsza. A ja się boje robić test. Chociaż ewidentnie okres się spóźnia. Myslalam w piątek ze @ przyszła, ale to nie to. Mam cały czas w środku śluz lekko beżowo-brązowy. Ale tylko przy badaniu szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość stara juz jestem a głupia bo boję się rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa zrób test :-) któraś musi zapoczatkowac passę na 2 kreseczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczarowanie może spotkać na każdym etapie ciaży i aaa zrób test koniecznie może ty zapoczątkujesz dobrą passe na marzec dla wszystkich tu starających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaa czekamy na więsci rób test i napisz jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 moze powinas isc zrobic hcg, jak na ciebie te testy domowe nie działaja aaa testowałas? dziewczyny dajcie jakies dobre wiadomosci, bo mi to tylko płakac sie chce a tu nastepny tydzien niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 to chyba dobrze ze wredota sie nie pokazala i oby sie nie pokazała tylko 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
robila ktoras badanie amh-rezerwy jajnikowej? i czy wiecie cos o tym i mam wynik 6,49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina moja przyjaciółka miała i jej wynik to 5,97 i gin jej powiedziała że najważniejsze jest mieć powyżej 1,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kkk2891 myślami cały czas jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Michalina92 my jutro idziemy na badanie nasienia. Denerwuje się bo mam już teraz 20 dc, więc jeszcze nie biorę duphaston, aby za szybko nie przyszła @. Na wyniki czeka się chyba ok 7-10 dni. Jeżeli będzie wszystko dobrze, a wierzę że tak będzie, to w marcu po czteromiesiecznej przerwie wracam do clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no moj maz odbierze wyniki 20.03 i ma konsultacje i interpretacje wynikow w cenie badania zaraz wiec spoko.a ja o swoje sie wypytam przy tej wizycie w 10dc przy monitorowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amh jest prawidłowe w przedziale od 1 do 3 , jak poniżej 1 to obniżona rezerwa jajnikowa ,powyżej 3 ,może wskazywać na pco i potrzebna dalsza diagnostyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak u ciebie kasiur 88 robiłaś dziś test jak masz 3 dni opóżnienia to może wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ brak... Czekam do piątku i lecę na bete szkoda kasy na sikane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam że jak w 1 ciąży wychodziły negatywne nawet jak już siusiaczka zobaczyłam to wolę poczekać i iść na krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 może ty zapoczątkujesz dobra passe na marzec dla nas? daj znac ile beta ci wyniesie w piątek? a ty masz już synka czy córeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur pewnie może beta będzie lepsza -trzymam kciuki, mi przeszedł ból brzucha i pleców na razie też cisza więc czekam spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
a teraz marzysz o córce czy o synku drugim? ja bym chciała córeczkę ale jak będzie chłopak też bedę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur mam do ciebie pytanie w którym dniu cyklu robiłś wtedy bete z synem i ile ci wyszła pamiętasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik hcg z 3 lipca 2011 beta <2 wynik z 7.07 = 36,41 wynik z 9.07= 30,01 i wynik 18.07=175,23 wizytę miałam 26 i na usg 5tc w międzyczasie testy sikane negatywne. Musiałam znaleźć mój wpis na starym forum :-) a który dzień cyklu to ci nie powiem bo @ nie miałam dluuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×