Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

U mnie ból podbrzusza się utrzymuje już długo 2 dni temu doszedł ból pleców i 2 noc obudzilo mnie parcie na pęcherz... A dość nakrecania się ;-) co ma być to i tak będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
U mnie jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaa a w którym dniu cyklu robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa przypomnij mi czy ty starasz się o pierwszą czy kolejną ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Anita34. Mam już dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dzisiaj 39 dzień cyklu. 16 dzień wyższych temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Właśnie byliśmy w laboratorium. Pierwsze wyniki będą jutro, drugie za tydzień. Michalina a ile zaplaciliscie za badania. My robimy kompleksowe i zapłaciliśmy 180 zł. Może znalezlibysmy taniej, ale to laboratorium jest blisko i może podzialac w domu, to na pewno dla niego jest bardziej komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
aaaa a moze zrob hcg, to bedziesz pewniejsza. kusi mnie jutro jechac i zrobic hcg, ale znowu tylko nerwy. ale z jednej strony moze bym wiedzaiła na czym stoje. zdaje mi sie moj gin, nie widzi przyszłosci dla tej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
w poprzedniej ciazy juz 5 i chyba 4 dzien było widac bicie serca(ok 100 uderzen). hcg tez 1 wyszło 140 a po 48 godz. 400. i super przyrost , wiec wiecej nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kkk2891 u mnie zawsze sprawdzały się sikańce. Nie ma co się oszukiwać. Dwa lata i nic. Siedze i ryczę, na dodatek pokłuciłam się z mężem. Wszystkiego mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa a ile lat ma twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
aaaa ja myśle że faceci mają czasami dość naszych starań i oni inaczej na to patrzą niż my kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Dziewczyny czytam Was i widzę że sporo testuje. Czas na 2 kreski już tak długo czekamy! Jutro mam 1 monitoring w tym cyklu... Mam nadzieję że żadna z Was nie będzie musiała tak długo czekać. Ostatni cykl z Clo jest najbardziej depresyjny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Anita34 syn ma już 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
Bransoletka32 trzymam kciuki żeby ten Twój ostatni cykl z Clo był tym szczęśliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
my placilismy 130zl za badanie meza.za moja wizyte 250 a za badania toksoplazmoza rozyczka cmv i amh 324zl.a za ten monitoring bede placic 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
do goscia z 7.03-czytalam wlasnie o tym ze powyzej to te pco.wiesz cos wiecej o tym? To napisz i skad sie tak orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak jutro @ nie przyjdzie to chyba pojadę na bete... Mąż mnie wygania bo zabrudzilam mu dzisiaj auto :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 coraz wiecej tych objawów. Moze faktycznie lec na bete.wyjasni ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88 :). Wiecie dziewczyny kiedy przychodzi @? Po zrobieniu testu! Następny cykl starań czas zacząć :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie test zrobiony w poniedziałek a @ nie ma... Ale czuję że zrobię bete i przylezie wredna krowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki :-) @ nie przyszła zrobiłam sikany i chyba mi się w oczach mieni bo widzę ledwo widoczna 2 kreskę!!! Oby to nie były omamy wzrokowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88 trzymam, trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny mnie już nie powinno być na tym wątku. Od stycznia nie jestem już na clo... Rany przydało by się wybrać do specjalisty. Jest jeden u bas w mieście ale za wizytę bierze podobno 280! Zł. O to się z moim nie wyrozumiałym mężem pokłuciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
gość aaaa nie opuszczaj nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Kasiur88 ściskam mocno kciuki, żeby to bie były omamy! :) gość aaaa zostań z nami, CLO przecież nie jest wyznacznikiem tego, jak nam razem raźniej. :) a co do tego kiedy przychodzi @ to zgadzam się w 100% - u mnie to jest dosłownie dzień, gra dwa od zrobienia testu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kasiur88, wiesz czasami mam wszystkiego dość. Dobre w tym wszystkim jest to że pierwszy raz od nie pamiętam kiedy @ przyszła sana, bez luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ przychodzi w ostatni dzień luteiny albo następnego a tutaj nic... Obudziłam męża czy coś widzi i też podobno widzi zobaczymy co beta pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ja po odstawieniu luteine nawet do 10 dnia czekam na @. Ale w tym cyklu jej nie brałam. Kasiur88 , oby było hak pragniesz. Wreszcie może jakieś pozytywne wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kasiur88 trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×