Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
kasiur88 super że jest cien na teście to dobry znak -trzymamy kciuki obyś zaczęła dobrą passe na ciąze dla nas ,daj znać jaka beta wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 napewno sie udało, cienia nie byłoby bez powodu. zrobias hcg(ile u ciebie sie czeka i jaki koszt). ja myslałam czy jechac dzis zrobic , ale jednak chyba nie jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Kurcze będę już w prać o 14. Trzymam kciuki, zerknę wieczorem na wieści od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
W pracy miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Kasiur88 u mnie wyniki ok 18 a koszt 18zł. ja tak siedze i obliczałam sobie na klakulatorze hcg wszystkie moje wyniki to wyszło ze wszystkie miałam w normie , oprocz tego ostaniego. dłuzy mi sie te czekanie do wtorku.nie wiem co z soba poczac. przeziebienie tez mi prawie skonczylo. tylko spac mi sie chce, ledwo wstane a zaraz znowu bym mogłbym isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
kkk2891 glowa do góry!! pewnie ciaza jest mlodsza niż się wydawalo :) wszystko będzie dobrze!!MUSI BYC!! AAA dziewczyny i dziekuje :) po prostu za to ze jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Kasiur88 jeju ale było by super jeśli jestes ☺ale ten cień to napewno to powiedz kiedy testowałas w którym dniu cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Ja dziewczyny byłam w klinice niepłodności zrobione mam wszystkie możliwe badania z kewi ,cześć ich już mam i na kilka czekam i w 3 dc wizyta wiec czekam na @ koszt z wizyta 1250 zł wiec Ful kasy co mnie przeraża ale muszę walczyć tym bardziej ze mam wysokie przeciwciała anty Tpo i Tg i dieta bezglutenowa oraz bez laktozy wiec mam teraz spore zmiany w żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Ponoć pomocne i ważne jest badanie rezerwy jajnikowe AMH i tez na nie czekam co tam mi wyjdzie i stres mnie dopada czy dobrze będzie czy nie Czy któraś z was to badanie miała ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
moja przyjaciółka miała amh, wynik poniżej to obniżona rezerwa jajnikowa a do 3 to prawidłowy, powyżej 3 może być pco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita 34 a w jakim wieku koleżanka i pamiętasz ile jej wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
wynik poniżej 1 to obniżona rezerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ona podobnie jak ja ma 34 lata i wynik jej wysoki wyszedł około 10 i ma pco ,ale miała tez robione potem usg i diagnostyka potwierdziła to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
natomiast koleżnaka moja druga ma 32 lat i wynik amh 0,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Anita34 a jak masz takie koleżanki to cos więcej wiesz czy z za niskim lub za wysokim wynikiem jest szansa na ciaze ? One maja dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
akurat starają się o pierwsze , ale amh dopiero na początku roku zrobiły więc dopiero zaczynają starania o dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxxxaga testowalam w 29dc negatywny i dzisiaj czyli 32dc widać cień ale tak jak mówię pewnie mam omamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Cześć laseczki :) Mam do was pytanie. Ponieważ jestem dopiero po pierwszej "kuracji" clo i nie wiem czy to normalne. Może pomożecie mi rozwiać wątpliwości. Od 22 do 26 lutego brałam clo 2x1 wczoraj miałam mieć owu, od 2 dni czuje się dość dziwnie. Ciągle bym jadła a nawet pochłaniam jedzenie i przespałabym cały dzień gdyby nie to że budzę się głodna. Po pierwszym dniu zarzywania clo zauważyłam żę okres mi się jakby zaciął i miałam typowy śluz owulacyjny. (clo brałam od 4 do 9 dnia cyklu) okres wypada mi 23 marca (tak, mam bardzo długie cykle ok. 30 dni) i nie wiem skąd te "objawy" mąż powiedział mi żę moja myszka :) wydziela dziwny zapach.... taki intensywny ale ciężki do porównania z czymś taki feromon że jak on go czuje to zaraz chce mu się ze mną broić ( wiem brzmi to jak u jakiś zwierząt no ale pisze jak jest bo chce być szczera) Proszę was podpowiedzcie mi coś bo nie chce sobie zrobić nadzieji choć wiem że objawy ciąży to nie możliwe skoro miałam mieć rzekomą owu wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Kochane, którym wyszedł test negatywny. Nie martwcie się. Ja zawsze powtarzam sobie że to znak żeby na nowo się starać i to kolejna szansa. Może dlatego jeszcze nie ogłupiałam gdy sobie to powtarzam bo tak jak Wy staram się już bardzo długo z mężem o dzidzie i nic. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieje że w tym roku każda z nas powie TAK! JESTEM W CIĄŻY!!! Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lemi001 ile masz lat ,starasz się o pierwsza ciąze czy kolejną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
mam 26 lat i staram się o pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
witamy lemi001 sporo nas i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
witam laleczki :) to może któraś powie mi co mi jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej to mogą być dni płodne,a każdy inaczej może na clo reagować tak myśle , no chyba ze owu była wcześnie ale to ty raczej wiesz a miałaś monitoring lemi001?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Lekarz powiedział że w pierwszym cyklu bez monitoringu tylko w drugim ( o ile nie zajdę w ciąże) może napisze coś pesymistycznego ale żeby udało się w pierwszym cyklu to byłoby zbyt piękne. No ale CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :) A jak to jest.... owulacja przy braniu clo występuje gdy bierze się tabletki czy one mają pomóc gdy owu ma wystąpić w swoim czasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi00
lekarz mówił że w pierwszym cyklu nie trzeba monitoringu tylko od drugiego ( o ile nie zajde w ciąże) Może napisze coś pesymistycznego ale żeby udało się w pierwszym cyklu to byłoby zbyt piękne. No ale CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :) A jak to jest??? owu występuje gdy bierze się clo czy one mają pomóc owu w swoim czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lemi001 z tym jedzeniem to pewnie skutek uboczny :-) miałam tak samo non stop coś podjadalam byłam po prostu na maxa głodna przy Clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemi001
Rozumiem :) dzięki Ci :) A ta reszta dolegliwości myślisz że też skutek uboczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×