Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BartekKrakow

Koleżeński seks, dlaczego tak trudno znaleźć?

Polecane posty

Gość ka  ma
Ja się zasugerowałam tą jedną konkretną wypowiedzią w tym temacie, ale nie ukrywam że z ciekawości zerknęłam w profil;) w takim razie może uda nam się jeszcze tutaj zetknąć przypadkiem. Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska9412
Niestety nie jest łatwo znaleźć kogos do seksu bez zobowowiazan. Ale jesli na prawde chcesz, to nie wkoncu powinno ci się to udać. Może spróbuj na http://ekstaza.pl ? Tam tak na prawde zlapalam jedyny realny kontakt. Na forach sami typowi zboczency z brzuchami i totalni idioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dokładnie jak darjuż mówi. Skąd pewność, że kobieta się zaangażuje? Jeśli będą określone warunki, że po koleżeńsku traktujemy i ona będzie się tego trzymać a ja nie? Ktoś dobrze wspomniał, że kobietom wyłącza się popęd jeśli nie mają tego jedynego, ale są takie które właśnie potrzebują seksu podobnie jak faceci. Może uda mi się taką właśnie trafić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Ja tak wspomnialem. Nie 'bawie sie' w te gry i zabawy z braku warunków, ale zdarzyło mi sie dosc duzo rozmawiac z kobietami tak do maksa szczerze, i - to jest to co (miedzy innymi) uzyskałem. Jest taki typ kobiet, ktory moze sie seksic tylko z 'tym jedynym', i jak tego jedynego nie ma, to popęd zwyczajnie im się wytłumia. Tak jakby w ogole tych spraw nie było. Moze to trwac latami, co gorsza. Fatalne to dla nas facetow, bo u nas to tak nie dziala, a z sobą wtedy nie ma co zrobic. Nas jest wiecej i zwyczajnie nie ma pary 'do pary' ;) Nas nosi prawie zawsze. Na szczescie jest tez typ, ktory pod wzgledem popędu i pojmowania przyjemnosci z seksu jest bardziej 'meski' i w nich cala nadzieja. Niestety, przez resztę kobiet jest wyzywany wiadomymi epitetami, a czasem sami faceci, zamiast dbac o nie i cenic podwojnie, tez (po skonczonym akcie) je wyzywają, niedoinformowani idioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Ja tak wspomnialem. Nie 'bawie sie' w te gry i zabawy z braku warunków, ale zdarzyło mi sie dosc duzo rozmawiac z kobietami tak do maksa szczerze, i - to jest to co (miedzy innymi) uzyskałem. Jest taki typ kobiet, ktory moze sie seksic tylko z 'tym jedynym', i jak tego jedynego nie ma, to popęd zwyczajnie im się wytłumia. Tak jakby w ogole tych spraw nie było. Moze to trwac latami, co gorsza. Fatalne to dla nas facetow, bo u nas to tak nie dziala, a z sobą wtedy nie ma co zrobic. Nas jest wiecej i zwyczajnie nie ma pary 'do pary' ;) Nas nosi prawie zawsze. Na szczescie jest tez typ, ktory pod wzgledem popędu i pojmowania przyjemnosci z seksu jest bardziej 'meski' i w nich cala nadzieja. Niestety, przez resztę kobiet jest wyzywany wiadomymi epitetami, a czasem sami faceci, zamiast dbac o nie i cenic podwojnie, tez (po skonczonym akcie) je wyzywają, niedoinformowani idioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
sorry za podwojny post, cos sie zwiesilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taką kobietą, wypowiadałam się parę postów wcześniej. Dlaczego nie mogę znaleźć faceta do koleżeńskiego seksu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Napisz taki temat, a gwarantuję, ze chętnych zjawi się sporo. ;) tylko odsiewac. To nie to, co w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Albo odezwij się do autora. Szukacie teoretycznie tego samego przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
no na przykład. a ty, kama, tez jakos czesto tu bywasz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Bywam, ale to chyba jeszcze nie dowód?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
niby nie, ale automatycznie pojawia się pytanie o motywy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Nie za szybko i nie zbyt dużo chciałbyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
nie wiem. ;) to oczywiscie twoja sprawa. nie wnikam. jak pisalem, i tak nie mam warunków, przynajmniej w tej chwili. temat interesuje mnie - ze tak ujmę - jako zjawisko ogolne , zeby wiedziec na co mozna liczyc w momencie, gdy w koncu bede mial warunki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Ale mnie rozbawiłeś teraz;) na chwilę obecną też nie mogę sobie pozwolić na taki koleżeński seks. Wypadłam z obiegu w tej kategorii:D a piszę sobie bo piszę, bardziej lub mniej poważnie. Lubię pogadać. Cała tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
to jak i ja w zasadzie... po prostu lubię wiedziec sporo o otaczajacym swiecie. a gietki i czynny umysl nigdy nie spi. na szczescie to forum jest dostepne z marszu, bez ceregieli w postaci logowan itp, co wplywa na jego 'burdelowy' charakter, ale wlasnie za to je lubię. tia.. zawsze te 'warunki'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Darzymy sympatią to miejsce z innych powodów, ale faktem jest że zdarza się"zagadać";) ja nie robię nic w kwestii poprawy tychże"warunków" jeśli dobrze zrozumiałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
ja robię, bo moje przestały mi juz dawno wystarczac. ;) ile mozna tylko pisac... pisanie, rozmowa bez ograniczen fajne, ale na dluzsza mete frustrujace, jezeli nic wiecej nie da rady zrobic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Eh...pisać można długo:P masz rację że to bywa frustrujące, ale jeżeli ten poziom frustracji przekroczy ostatni poziom, to bez konsekwencji można się odciąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
no i tez dlatego czasem cos mnie popchnie, zeby jednak tu wlezc i zagadac, choc, dalibóg, nie wiem po co.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
To ja dla odmiany wiem;) warunki realne jakie mam nie wystarczają mi do zaspokojenia tej mojej potrzeby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
omg, co to za potrzeba? O_o :P zarty ;), znow bedzie ze za duzo drązę. :X tak w ogole, najlepszego z okazji wiadomego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Ostatnimi czasy to nawet ta, o której być może pomyślałeś:D ale taka z dłuższą historią to potrzeba pogadania. A dziękuję serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
no tak, realnie czasem nie ma z kim pogadac, to fakt... dlatego wlasnie to net sluzy do znajdywania pokrewnych dusz albo zainteresowan. tu po prostu latwiej, a i odciac sie w razie czego bezpieczniej, oczywiscie, stosujac podstawowe zasady bezpieczenstwa. ;) w realu głupio by bylo zadac przygodnej kobiecie pytanie dlaczego interesuje ja temat seksu kolezenskiego. :D pomijam ze nawet nie byloby wiadomo ze ja interesuje, bo oczywiscie "nasza" "cywilizacja i kultura" zabrania nam pokazywac to wprost. tia, net to dobry wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Założyłeś że mnie interesuje? Ja akurat lubię i cenię bezpośredniość, także nie "płoszę się" zaczepiona:P co do reszty...tak, szybciej, prościej i bezpieczniej, bez wychodzenia z domu i całego szykowania żeby nie straszyć wyglądem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Trudno zalozyc co innego, skoro pojawiasz się (wielokrotnie) w topiku o takim tytule. :classic_cool: ja, od momentu gdy zyskałem na smialosci, rowniez lubie prostote, bezposredniosc i konkret - skraca to wiele niepotrzebnej sciemy a i fatygi - z biegiem lat czas staje sie ważny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
PS na ulicy nie kwestia w ploszeniu (sie lub kogos) - bardziej mi sie wydaje prawdopodobne oberwanie w papę. ;) ale i ten strach mozna przemóc, skoro nic gorszego juz raczej nie spotka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Wielokrotnie??:) kto by pomyślał że tacy to mężczyźni bojaźliwi:P a jeśli już miałabym wreszcie wypowiedzieć się na temat...doświadczenie żadne ale taki układ moim zdaniem jest możliwy przez krótki czas. A to tak z opowieści tylko wiem ale niczego sobie uciąć za to nie dam:) milo było "poznać";) musze kończyć ale bardzo prawdopodobne że będę niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
ok, tez muszę znikac :) równie miło było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnych na hasło, że takiego układu szukam nie brakuje, nie muszę się tu ogłaszać, ale gdy przychodzi co do czego zaczynają się schody, każdy facet wymaga wyłączności, a dla mnie to jest śmieszne i nie do zaakceptowania. W moim przypadku żadne zobowiązania nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×