Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BartekKrakow

Koleżeński seks, dlaczego tak trudno znaleźć?

Polecane posty

Gość gość8
a nie, to kolega 07 z topiku obok zazdrosci twojemu parnerowi ;) zresztą... ja trochę też... conieco. :X :) ... pokazu na pewno. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
No tak to jest jak trzeba uwagę podzielić:D to wybacz, tego tematu nie ciągnę ani tamtego na tamtym temacie też już nie;) swoją drogą widzę/chcę widzieć Ciebie nawet tam gdzie Cię nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
o kurcze... :D "wybacz, tego tematu nie ciągnę ani tamtego na tamtym temacie też już nie" to jaki ciągniemy? :D x "widzę/chcę widzieć Ciebie nawet tam gdzie Cię nie ma :D" co za wyznanie... nie spodziewałem się... znaczy.. no, miło mi, bardzo... :D i co mam teraz zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Chyba o mojej masturbacji wiesz wystarczająco dużo:D o prywatnym życiu wolę nie gadać. A co masz zrobić? No ciekawe co zrobisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
hmm ;) dobry obyczaj w takich wypadkach nakazywałby chyba ...zaprosic w bardziej ustronne miejsce ? ;) (ale ja bardzo zle znoszę potencjalną odmowę, tego bym nie przebolał ;) ) zartuję... czego jak czego, ale takich czy innych odmow na rózne tematy dostalem już w życiu tyle, ze... był czas sie utwardzic ;) zastanów się nad zgodą ;) a ja mykam na obiad, wołają (jakies plusy mieszkania w stadzie musza byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Zastanowię się;) smacznego w takim razie i do sklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
w razie czego - gosc8mka@wp.pl ;) zapraszam x zmykam na moment, jak pisalem, robótka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ma czyżby był możliwy wspólny pokaz realnie? ;) Odezwała się jedna kobieta w sprawie tematu, zobaczymy czy coś z tego będzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×