Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

wkvrwia mnie jak ludzie mi daja reke przy witaniu

Polecane posty

W anglii czegos takiego wsrod anglikow nie ma. A tutaj? Dwa dni autem jechalem do polski autem w skorzanych tapicerkach, jeszcze w hoteou belgii zostalem, lapy mam ciagle brudne po tej przygodzie i jak wsadzam rece do kurtki to mi sie lapy poca i nie chce nikogo witac. To ludzie sie narzucaja. Trzymalem se chvja gdy szczalem na dworze to laseczki do mnie sie przedstawiaja i reke mam podawac, wypieerdalac!! Ja jestem leworeczny a wszyscy praworeczni ja moge dac reke na przywitanie sam prawa reka gdy wiem ze jest czysta a nie wszyscy te lspy oblesne a laseczki wczesniej loda robily chlopakom i jeszcze mi reke podaja na przywitanie no xaraz sie zrzygam jeebac polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci mają podawac? KUUTASA???? hahahahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie witam lewa reka. Prawa sie podcieram, i myje dvpe. Dobrze jednak ze lewa reka nikt mnie nie wita, bo lewa se w majtach grzebie xd. P********e by bylo czyjes bakterie tam wpuszczac :(. I ile ludzie traca ze mnie witaja, rzygam tym i sie brzydze, daje im bakterie z mojej kvpy bo chca zrbym im reke podal na przywtitanie, jaoie to chore, boze ludzie nie maja mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×