Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
z tym karmieniem po cesarce to różnie bywa ,ale jak nie będzie pokarmu to trudno są przecież mleka modyfikowane ,nic czasami na to nie poradzimy i nie ma co się przejmować tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
basiu a jak ty wspominasz swoje porody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się już nie mogę doczekać wtorku :) kolejna wizyta i kolejne usg :) mam nadzieje ze już karte mi zalozy bo ostatnio wyszlo ze ciaza mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Kasiur ja tez mam usg we wtorek :) rowniez nie mige sie doczekac mam nadzieje ze serduszko sie rozpedzilo i pieknie bije :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Pierwszy oksy 5,20 h, drugi oksy 9,20h przy drugim lekarz siał panikę krzyczał na mnie że nie umiem przeć, że trzeba będzie robić CC bo syn się zaklinował, ja byłam przerażona, ale udało się, później po porodzie przychodził cztery razy do mnie i mówił że powinnam być wdzięczna bo on mi uratował syna a było bardzo źle. Na obchodzie w drugiej dobie inny lekarz spojrzał w kartę i powiedział że poród był bez komplikacji i wszystko jest dobrze a ten który odbierał poród chyba chciał coś dostać w ramach podziękowania:-/ Pierwszy poród poszedł sprawnie, moja córeczka wyszła co prawda trochę pomarszczona ale śliczna jak z obrazka, synuś był opuchnięty, gdy mi go dali nawet na mnie nie spojrzał tylko otworzył buziaka i szukał cycusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny zazdroszczę wam tego wtorkowego usg. ja muszę czekać do następnego piątku. niby 2 tygodnie mina od ostatniego ale tak mi się to dluzy jakby co najmniej dwa miesiace minely. najlepiej jakbym co tydzień chodziła i patrzułatwia w tym usg czy wSzystko w pobrządku. nie wiem czy wy też tak macie czy tylko ja tak schizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
przepraszam za te literowki ciągle ale jakiś dziwny słownik w telefonie mam ze wyrazy same przeskakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola też muszę w sumie 2 tyg czekać na ostatnim usg wyszło że ciąża jest młodsza czyli zamiast 7+ileś tam dni miałam 6+ ale na szczęście serduszko biło ale gin i tak chce mnie widzieć w 8+tc wg usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
kasiur88 moja ciaza tez jest właśnie młodsza tylko ze z usg nie zobaczyłam prawie nic procz pecherzyka ciazowego... dlatego się tak niecierpliwie; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
wiecie dziewczyny coraz mi gorzej. wybrałam się do sklepu i po 5 minutach stani było mi tak słabo ze prawie zemdlałam. strach się od łóżka oddalac:(( mdłości męczą cały czas aż czuje jak mi żołądek na druga stronę wywraca; ( powoli mam dosc; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Cos z tymi mdlosciami jest na rzeczy, bo dzis w nocy tez mnie meczyly, az ratowalam sie precelkami i woda z cytryna :) a teraz po sniadaniu juz ok. Witam wszystkie nowe Mamusie ;) Czy ktoras tak jak ja jest w 10 tygodniu? Najblizsza rodzina moja i partnera nalega, zeby w swieta poinformowac gosci o ciazy- chcialam sie poradzic, co o tym myslicie? Jak dla mnie to za wczesnie, dzis moj 9t3d, w swieta bedzie 10t6d, 11t0d- mysle ze to jeszcze nie pora... Ale argumentuja to, ze majac niedowage, juz do mnie widac- to prawda, ale wolalabym zalozyc cos luznego i poczekac do majowki... Boje sie radosci i pozniej jakichs ewentualnych problemow, szczegolnie, ze to ciaza wysokiego ryzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
gośc 1003 a przypomnij mi ile masz lat i to twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 dlaczego u ciebie ciąza wysokiego ryzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosci1003 - mysle zebyś wstrzymala się do majówki , my z mężem też chcemy poczekac i powiedzieć po usg genetycznym 4-5 maja :) Dziewczyny ja wcale nie mam mdłosci ani wymiotów :( troche mnie to niepokoi :( Naczytalam sie , ze lepiej jak sie ma mdłosci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
gość fif ja też nie mam mdłości a co jak ich się nie ma? ja w pierwszej też wcale ich nie miałam a wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja w pierwszej ciąży nie maiłam wymiotów ,fif to zależy od wielu czynnikow ,a teraz też ich nie mam wcale wiec wiem z doświadczenia nie ma się co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Chodzi o moja autoimmunologiczna chorobe jelit, podobno nieprawidlowowsci we wchlanianiu moga byc grozne dla dziecka, dlatego duzo sie monitorujemy od samego poczatku. To moja pierwsza ciaza, mam 25, w wakacje 26 lat. Tez wolalabym poczekac, mam juz duzo stresu, nie chce jeszcze dokladac sobie infoemowaniem wszystkich. Choc mam znajoma, ktora ma podobny termin do Nas i juz sie na fb oglosila... Jak widac roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wie tylko najblizsza rodzina :-) czyli my i nasze matki :-) rodzenstwu narazie nie mówimy zresztą po mnie widać pewnie długo nie będzie :-) brzuszek mam bez ciąży :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja z wagi 47 przy wzroscie 166 mam juz ponad 50, bo mam jesc, jesc, suplementowac sie i mysle, ze sporo przytyje. Poza tym przed ciaza cwiczylam, mialam bardzo plaski brzuch, a teraz dopasowane spodnie juz nie pasuja,a obcisła koszulka pokazuje brzuszek, pewnie troche ciazowy, a troche spuchniete jelita :) i na twarzy podobno jestem zmieniona, jedna kolezanka zgadla ze jestem w ciazy, bo "tak jej jakos wygladam" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Ciebie 1003 też bym się wstrzymała skoro to ciąża wysokiego ryzyka... Od mojego męża kuzyna żona ledwo zobaczyła 2 kreski obwiescila całemu światu przez fb że będzie mama ale niestety ten na górze postanowił inaczej i w 9tc poronila do dzisiaj pamiętam jak sąsiadka babci się ją spytała kiedy rodzi bo już miała mieć niby 3 msc a brzucha nie widać a dziewczyna szczupła jak patyk :-( nie pisze tego żeby nastawić Cię pesymistyczne ale jak widać różnie to bywa ja niechce nikomu narazie więcej mówić bo w razie W niechce niepotrzebnych pytań i współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dokladnie, nie zakladam, ze cos zlego sie wydarzy, ale naciski ze strony rodzicow sa duze, tak samo jak z przyspieszeniem slubu, powoli sobie cos planowalismy, bo jestesmy razem 9 rok, ale wg Naszych rodzicow slub powinien byc juz teraz, najlepiej w majowke, jak nic nie mamy przygotowane... Ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przy 1 ciąży było podobnie sala zamówiona na październik wszystko pozalatwiane a w lipcu okazało się że jestem w 6tc teściowa nalegala na przyspieszenie ślubu ale się zawzielismy i zostało na naszym :-) a Ty skoro taka szczuplutka jesteś to faktycznie będziesz miała ciężko się wykręcić :-) zresztą powiem wam że niech się dzieje co chce ;-) byle szczęśliwie doczekać listopada :-) będę świętować podwójne urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Super, takie podwojne swietowanie juz na zawsze :) My oboje wakacyjni, tylko dzidzia taka jesienna Nam sie trafiła ;) Znow zaczely mnie meczyc wymioty, mialam wychodzic z domu, a zalegam w łozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
a u mnie ,my z mężem zimowi, córka zimowa, i teraz też mam termin na 29listopada wiec prawie zima bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Która z Was ma terin jakoś na początku listopada ? Mi wychodzi na 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wg Om na 15 a wg usg na 21 :-) zobaczymy co teraz wyjdzie na wizycie :-) gin się śmiała że mogę mieć prezent urodzinowy bo jestem z 6.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Kasiur - to byłby piękny prezent achh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Z om mam na 6.11, z usg 9.11 :) Na wymioty najlepsze sa sorbety grycana... I jak tu nie tyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×