Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
Wyniki ładne, ale bete już robilas wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak tak ostatnią robiłam 10 . 03 i wynosiła 4732 myślicie ze przyrost jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to wysoki, ładny wynik i nie ma się absolutnie kochana czym martwić. Jednak betę mierzy się trzykrotnie, powinnaś ją zmierzyć 12 i 14 marca, wtedy powinna się podwajać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mierzylam ja 3 razy wczesniej mierzylan ja 72 h wczesniej i wybosila okolo 1280 :) A U Ciebie jak tam ? W ktorym hestes tygodniu ? Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie trzeba robić więcej, żeby się nie zastanawiać i nie martwić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na razie chyba dobrze, właśnie mnie dopadła ochota na czekoladę. Musiałam! Tylko cztery kostki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
w ktorym jestes tygodniu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że mamy podobnie - 5-6 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Czekolada ma magnez, super wybor! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miishka
hej kochane:) jeśli powolutku myslicie o wyprawce dla maluszka to chciałabym Wam polecić fajny konkurs, gdzie można zgarnąć stówkę na śpioszki: https://szkolarodzeniaprenalen.pl/puzzle buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Hej kochane, Gośćfif dobre masz wyniki, w ciąży są troszkę inne normy więc się nie przejmuj. Wiecie ja od dwóch tygodni mam wstręt do słodyczy a wcześniej to uwielbiałam:-) Miałam dzisiaj ochotę na pizzę z kurczakiem i oliwkami to upiekłam na obiad a teraz mdli mnie niemiłosiernie:-) Ja mam wizytę 30.03 u tego doktorka co ostatnio i chyba pójdę, a mój lekarz wraca początkiem kwietnia i już mam zapis na 10.04 i wracam jednak do niego, w końcu prowadził moje poprzednie ciąże i chce go zapytać o to tyłozgięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hejka , No pewnie idz i podpytaj dokładnie o to tyłozgięcie ! Kurcze ja juz nie mogę doczekać się wtorku... mam nadzieje ze zobacze serduszko :) Jak tam mdłosci Basiu ? Jak się dzisiaj czujecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, zobaczysz serduszko, to chyba jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. U nas w miarę dziś, sennie. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
u mnie tez bardzo sennie :) okropna pogoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
WItaj Kasiu :) No pewnie ! Jak się czujesz ? W którym jestes tygodniu ? Byłas juz na wizycie u gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę miałam 10.03 ale tylko w celu sprawdzenia szyjki i przepisania luteiny bo jestem po cyklu z Clo. Obecnie 6w2d :-) czuje się dobrze poza mdlosciami (szczególnie za pasażera w samochodzie) częstymi wizytami w WC i bólem sutkow ;-) kolejna wizyta 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
O to super ja również wizyte mam tego dnia :) ostatnią miesiączke miałam 03.02 takze chyba bardzo podobniie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluja was jajniki czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj byłam na usg i widziałam serduszko<3 potwierdzam - najpiękniejszy widok w życiu <3 kochane, czy korzystacie z jakichś kursów lub szkół rodzenia? mi koleżanka podsunęła Prenalen. ciekawa jestem Waszych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Noola - to super :) !! Ja jeszcze nie myślałam o kursach... Dziewczyny powiedzcie mi używacie tych samych kremów do twarzy, płynow do kąpieli itd co wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Nooola gratulacje. Kasiu ja też jestem 6t i 2dzień ciąży. Gośćfif serduszko już zobaczysz:-) Mnie kłują też jajniki umiarkowanie:-) Fajnie że się tutaj taki ruch zrobił:-) Trzymajcie się dziewczyny cieplutko w listopadzie będziemy pisać o naszych porodach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki wspieramy się! Żadnych złych emocji:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
Basia jak miło :-) Ty już serduszko widziałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu byłam u lekarza w czwartek jeszcze nie było wiele widać ale lekarz mówił że wszystko dobrze, następna wizytę mam 30.03 to już powinno być:-) czas mi się dłuży okrutnie. A jak Ty się czujesz. Długo się starałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się czuje :-) starania od stycznia w lutym szczęśliwy cykl z Clo bo nie miałam owulacji :-/ kurcze tak czekam na tego 28 że już mnie nosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, to gratki! Ale błyskawicznie, u nas cud po kilku latach. Wszystkim Wam dziewczynki gratuluję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×