Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość1003
Z OM wypada 6t3d, z niedogodnosci- ból piersi, nocami najbardziej, szybko się męczę, dużo jem, więcej niż zwykle i mam inne smaki. mdłości mnie budzą ok 5 nad ranem, już od kilku dni, ale przechodzą po kilkunastu minutach i ide spac dalej. Od poczatku ciązy jestem na zwolnieniu, ale to przez fakt, że brałam silne leki na chorobę autoimmunologiczną, które musiałam nagle odstawić, po pozytywnym teście i źle się czuję żołądkowo-jelitowo, a dokładnie męczą mnie biegunki, ale nie łączę tego z objawami ciąży. Innych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak zostawiłam sobie test a Ty ?:) Pobolewa Was czasami brzuch ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gość1003 słyszałam że można mieć biegunki we wczesnej ciąży, bardzo Ci współczuję bo to niezbyt miłe:-( Gośćfif pewnie że zostawiam po latach będzie pamiątka:-) a Twój mąż się cieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Tak brzuch pobolewa, a gin powiedział że gdyby był silniejszy i skurczowy to żeby wziąć no spe. Mnie pobolewa jeszcze w krzyżu a to gin mówił że to od tego tyłozgięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Hej dziewczyny jak się czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
U mnie biegunki nie sa zwiazane z ciaza, choruje na jelita od dawna i bez lekow tak wyglada moje zycie :) Ale jest szansa, ze skoro w ciazy mecza slynne zaparcia, to u mnie sie unormuje akurat ;) Milego dnia dziewczyny, ja zwalczylam poranne mdlosci (dopadlo i mnie!) i zaraz wstaje zrobic cos pozytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej :) U mnie nadal brak mdłosci... tylko chwilowe wieczorami :) Nic mi się ciągle nie chce.... nie mam na nic ochoty :( Okropne to jest... Ciągle się obijam ledwo pracuje... nie sprzątam w domu. MASAKRA ... Czy Wy tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Tak kochana, totalny brak energii:-) niechęć do robienia czegokolwiek i uczucie braku sił:-) Ta kilka tygodni przejdzie nie martw się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mam nadzieje ze przejdzie :D :) bo dom już jest zaniedbany a co dopiero będzie później :) a u CIebie jak tam ? Jak dzieciaczki ? Juz po ospie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Jak dobrze, ze nie jestem z tym sama, mam przygotowac sie na jutro na studia i wydaje mi sie, ze to niewykonalne :) W sumie to juz moglabym wrocic do lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny a co jecie ? Zmienilyscie sposób odżywiania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Córcia jeszcze w strupkach:-) Jem sporo, głównie jarzyny, ale mam potworną ochotę na sok z pomarańczy:-) podobno jest bogaty w kwasy foliowy i mogę go pić bez umiaru:-) a wy macie na coś szczególną ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Cos jest na rzeczy z tym sokiem pomaranczowym, bo u mnie tez jest grany :) A dzis zupka jarzynowa, a na kolacje bede smazyc domowe big maki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dokuczają wam skurcze jelit? Mnie łapią co jakiś czas, od razu panikuje ale przechodzi i jest dobrze, już wariuje ostatnio:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej, tak ja mialam najczesciej wieczorami takie skurcze. Kurcze ka teraz zupelnie zadnych objawow nie mam i sie boje ze cos bie tak :( jedynie zostalo mi ze nic mi sie nie chce i mam wstret do warzyw i do posilkow ktore juz zjem np. Jadlam wczoraj pierogi i jak o nich ponysle to mnie mdli i o kazdej rzeczy po kolei niedlugo chyba nic nie zjem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Hej, no to masz objawy:-) nie przejmuj się każda ciąża jest inna i innaczej się objawia:-) ja mam mdłości tylko na pustym żołądku więc na odwrót jak u Ciebie, a te skurcze jelit to też wieczorem najwięcej. No i puls szybszy już mam ale to podobno normalka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
A i przy synku miałam bardzo lekkie mdłości po 8 tyg i krótko to trwało. Poza tym była to ciąża bezobjawowa:-) i przeszłam ją bez żadnych komplikacji:-) synek jest pięknym zdrowym takim raczej lekko "wypasionym" chłopcem. I ten mój skarbuś dziś właśnie ma trzecie urodzinki:-)) od wczoraj jestem taka wzruszona i szczęśliwa:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez mam szybszy puls :)! Czasami tak jakby mi serce nierowno bilo :( moze dlatego ze mialam kiedys arytmie... ciagle zastanawiam sie jak to bedzie z moim porodem... chyba bede musiala miec cesarke.. ( mialam kiedys ablacje serca ) wszystkiego najlepszego dla synusia :*:* :):):):)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny :) Jak się czujecie ? Co tutaj tak cichutko ? Ja byłam dzisiaj rano na badaniach .. o 16 ;00 mam miec wyniki , mam nadzieje , ze będzie wszytsko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Witaj, to daj znać jak te wyniki! Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie jakieś zachcianki? Ja dziś wstałam z ogromną ochotą na cheeseburgera z McDonald's:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Własnie czuje się super... zero dolegliwości dlatego troszkę się martiwe :( a Ty jak się czujesz ? Zachcianek nie mam żadnych , w tym problem ze nie mam na nic ochoty .... nie ma takiego dania na któe miałabym super ochote wszytsko jem z niesmakiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Nie martw się, wszystko jest dobrze, byłaś u lekarza gdyby miał choć cień wątpliwości to by Ci powiedział, jak mi, dostałam ten duphaston a on jest na podtrzymanie przecież a u Ciebie wszystko jest dobrze. Jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkfif
grupa krwi , morfologia , mocz , TSH , glukoza , HbsAg , OWA , aHCV , HIV , a-Toxo igM , s-Toxo igG a-Rubella igM za tydzień równy mam wizyte a Ty kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mam podobnie, wszystko co zjem budzi u mnie wstręt na następny dzien :) najgorzej mam z pieczarkami, bo raz je kocham, a zaraz mi śmierdzą. Gotowałam wczoraj pieczarkową, zjadłam, a pozniej mdlił mnie zapach w domu do samej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gość 1003 - haha to ja mam identycznie !! ze w nocy drażni mnie zapach :) chociaż ostatnio mi to przeszło :) Dziewczyny kiedy macie wizyty ? Strasznie się boje.. mam nadzieje , ze serduszko będzie już biło za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny mam narazie wyniki podstawowe morfologi i widze ze strasznie Hemoglobina mi spadłą mam 12.6 a miałam w styczniu 14,10 ... :( chyba źle się odżywiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćfif takie wahania są normalne :-) nie martw się tym :-) ja całe życie mam ledwie 12;-) trzymaj się cieplutko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mam juz wszystkie wyniki , wydaje się byc oki :) Zrobiłam sobie z ciekawosci bete Glukoza 4,71 mmol/l 3,90 5,50 Kiła - ujemny TSH 0,648 µIU/ml 0,270 4,200 beta-HCG 66622,00 Przeciwciała anty HCV -niereaktywny Przeciwciała w kl. IgG <0,18 IU/ml < 1,0 niereaktywny >= 1,0- <30 niejednoznaczny Przeciwciała w kl. IgM niereaktywny Przeciwciała w kl. IgM niereaktywny HIV Ag/Ab ujemny Tylko troszkę martwię się o tą hemoglobine i erytrocyty bo znacznie mi spadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Te dwa przed ostatnie to Toxoplazma gondii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×