Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co robicie bo ja pracuje filmik

Polecane posty

Gość gość
zdycham choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec w glowce narabane zeby nagrywac glupawe filmiki:) sie nie podniecaj chlopaczyno zes bezrobotbny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestes glupi :). Ja zapiierdalam sam na siebie :). A dla ciebie i i reszty bydla bycie bezrobotnym to znaczy nie miec szefa ktorego trzeba sluchac zeby przezyc :). Ja od 1 klasy podstawowki gram na perkusji :). Nie mam zamiaru marnowac mojego poswieconego na perkusje czasu by zapieerdalac na jakiegos smiecia. Rozmawiasz z profesjonalnym perkusista, dzieciaczku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalny perkusista ciekawe. To,ze czasem wprosisz sie do kosciola na jaselka ze swoim bebenkiem nie znaczy, ze jestes profesjonalista. Poza tym slabo ci idzie. Wiem, bo skonczylam konserwatorium we wroclawiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w wieku 12 lat nagrywalem w muzyke w studio i grapem koncerty w pubach :). Ty dopiero wtedy odkrylas, ze masz wagine i nawet nie wiedzialas co to perkusja haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasciwosci swojej waginy rzeczywiscie odkrylam w wieku 12 lat racja:) w wieku 12 lat gralo sie tez z akompaniatorem na koncertach w szkole muzycznej. Ciebie do pubu nie wpuszczaja do tej pory, a nagrywali, ale rodzice, zebys sie nie zaplakal. No I trzymaj rytm mala sierotko, bo wszystko sie rozlazi. No I pocwicz troche, bo te chude lapki nie dadza rady walic w bebenek dluzej niz przez minute:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, ta, ja dzisiaj grywam koncerty w anglii buraku :). Bo tam mieszkam :). Gdy mialem 11 lat gralem w moim pierwszym zespole z chlopakami co mieli po 16 lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A grywanie w szkole muzycznej w akompaniamencie to zaden wyczyn, haha. Moj 5 letni kuzyn tez gra :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozsmieszaj nas swoja megalomania, juz widze te koncerty. Perkusista, zeby gral koncerty musi byc wybitny, chaotyczne walenie w co popadnie nie znaczy, ze jestes perkusista. A jesli uwazasz sie za muzyka to wspolczuje I kieruje do psychiatry, zeby wypisal jakiegos psychotropka, bo ewidentnie za malo bierzesz. Pozycje choc przyjmij prawidlowa mala sierotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wybitny dlatego gram w anglii z snglikami :). Koncertowanie w pubqch za hajs mi sie znudzilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak klamczuszysz? Niedlugo przestaniesz rozrozniac rzeczywistosc od fantazji maly mitomanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czym klamie? Slucham :). Gdybym nie byl tak jak o sobie mowie, wybitnym, anglicy nie chcieli by ze mna grac :). A w polsce u mnie w miescie ludzie ktorych znam nie mowili mi i wszystkim wokolo ze jestem mistrzem perkusji i wirtuozem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jaki to wstyd gdy moj kumpel przedstawia mnie swemu ziomkowi i mowi mu ze jestem mistrz perkusji?? Ja jestem incognito, chdodze miastem i wpajam sie w tlum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw prochy albo bierz wiecej, bo widze, ze idzie ku zlemu. Nawet ci wspolczuje, ale wal sobie w bebenek, skoro tak sobie wymysliles. Zadbaj jednak o pozory I siedz porzadnie, o rytm tez zadbaj, bo uszy bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzieki, frajerze :). To moja kariera, a rytm nie istnieje :). Bycie perkusista to cos wiecej niz trzymanie rytmu, biedaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpajasz sie w tlum? Zadziwiajaca znajomosc wyrazow:) powiedz koledze, zeby opanowal dalniaka, na dobre mu wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ty walisz swoje, reszta cos innego. Ehhhhh mitomanku ogarnij sie, bo juz nawet kafe ci nie wierzy, a to naprawde swiadczy o nieudolnosci I glupotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak co, szukasz tu poklasku. Tak nie robi normalny czlowiek. Wspolczuje, choc nie powiem, bawisz mnie, az sie boje, ze zrobia mi sie zmarszczki przy oczach. Zalosne to wszystko, wiec sie ogarnij I idz do posredniaka I nie udawaj juz muzyka maly mitomanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszyles sie:) zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem chora, do tego w ciazy, leże i oglądam trudne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sam co ciągle piszę że na nic go nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie nudze to se filmiki nagrywam:). A idz do posredniaka to se mow do swego meza, pokrako. Kojarzysz powiedzenie cisgnie swoj do swego?? No wlasnie, najlepiej idzcie we dwoch prosic sie o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:42 a maz sie czemu toba nie opiekuje?? A no tak bo maz woli byc w pracy niz sie opiekowac swoja ukochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co od pokrak wyzywasz? Zadna ze mnie pokraka mitomanku:) a maz ma prace I nie nagrywa filmikow wrzucajac je na kafe. Na takiego przeciez zadna by nie spojrzala, wiec mowie opanuj dalnka I nie udawaj artysty. Przymiera glodem a ego wybujale, to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie ktos bez serca sie zebral w sobie i sypnal biednemu cynicowi prawda w oczy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi iść w zaparte, bo co mu pozostało? Ani wykształcenia, ani pracy, ani perspektyw - chyba że na zmywak z jego kwalifikacjami. To zostaje mu ta perkusja, która jak widać grosza nie daje. Reszta to dorabianie pseudofilozofii do swojego stanu, bo tak chciałem, bo wolny...pierdzielnie w babus. Świadoma rezygnacja z możliwości to wolność, on nie może rezygnować z czegoś czego nigdy nie miał i nie osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×