Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość gość
na odchudzanie polecam sięgnięcie po naturalny preparat Piperine Burner który pomógł mi schudnąć w 3 miesiące z całej nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
witamy Zuzanna. Mysle ze calkiem sensowny plan, aczkolwiek 3 kg do weekendu majowego to dosc sporo Ja sie osobiscie nastawiam na male spadki ale juz trwale. Ja juz wypilam 3l wody dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zuzanna
File na poczatku pewnie pojdzie woda wiec to jest pewnie mozliwe a pozniej to miejmy nsdzieje na spadek 1 kg tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
pewnie, trzymam kciuki! ja sobie tak rozwailam metabolizm dietami ze juz sie nie ludze nawet ze mi tak szybko bedzie spadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnę ale tylko dzięki tabletkom Lida jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zuzanno Gość file wiem o czym piszesz.Mam to samo.Za dużo cudownych doeta.Na końcu chyba najgorza z możliwych czyli Dukan. Strasznie dziś wieje.Jechałam samochodem to normalnie spychało mnie na przeciwny pas. Kiedy będzie znów jakieś ciepło?? Dziś super.Wypiłam dość sporo ale czuje się jak balon wiec ta woda się chyba zbiera wemnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie każdego dnia coraz gorzej. Zaczęło się od złamania godzin jedzenia potem do podjadania a teraz to już leci na łeb na szyję. Nie mogę się wziąść w garść i wejść w rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hejka. U mnie z dietą fatalnie. Generalnie jem i jedno popycham drugim. Ze tez człowieknie nie zmądrzeje. Od dzisiaj sie ogarniam bo boje sie wejść na wage. Dziewczyny gratuluję tym które sie trzymały przez Swięta, a z tymi które poległy jak ja biore się ostro za dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina Meliska szkoda :( Bierzcie sie do roboty dziewczyny Mnie jakieś zaparcie dopadło, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzień rozpoczełam od szklanki ciepłej wody.Teraz pora zrobic jakieś śniadanie ale jakoś na nic nie mam ochoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuszko
hej dziewczyny ja jestem na diecie dukana , jadę dokładnie według KSIĄŻKI , robię badania i powiem że czuję się doskonale jak i nie jestem głodna waga po miesiącu -7 kg :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Słyszałyście coś na temat fitt spray? Takie cudo które psika się do buzi i hamuje apetyt jak chce się podjadać. Kiedyś kupiłam je za granicą i było świetne, ale u nas nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Marlenka ja tez zaczynam dzien od szklanki wody, potem kawka a dzis juz jestem po owsiance z orzechami i miodem. ciastuszko witamy, super wynik, duzo masz do zrzucenia? trzymam kciuki by dalej lecialo. Ja dzisiaj mam pyszne menu wieci humor dobry, na kolacje moje ulubione tajskie jedzonko :D dieta musi byc przyjemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hejka ja cały czas walcze,żeby 30,04 było 67kg na wadze. Na razie schowałam wagę do garazu,żeby sie nie demotywować. Pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie ale kijki juz do mnie wołaja z kąta. Ostatnio odpuściłam ćwiczenia ale nawał pracy i wiosenne przesilenie nie moga byc wymówką.....Jestem z Wami cały czas i trzymam kciuki - witam tez nowe kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Fajnie Elka ze jestes :* cos dziewczyny sie powykruszaly...piszcie, nawet jak Wam nie bardzo idzie, to zawsze moze czlowiek sie zmotywowac...i nie wstyd ze nie idzie bo kazdemu w diecie moze powinac sie noga, wazne zeby dlugo to nie trwalo. Gdyby to wszystko bylo latwe to wszyscy byliby szczupli.... Pola co u Ciebie? Anetas? Elcia? Baaaasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
hej laseczki. no właśnie dziewczyny gdzie jesteście??? co u was??? u mnie dzis dzień troche lepszy. rozważam diete dukana tak przez miesiąc zeby zeszło troche tych kg. Mam dość już tej 9 z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Fiale jestem, jestem-uparta ze mnie bestia, Wczoraj byłam na zakupach w Kauflandzie a tam promocja minus 30% na owoce i warzywa, dodatkowo wyprzedawali zwiędłe warzywkai nakupiłam jak głupia -szczypior, koper po 42 grosze -szparagi białe, zielone po 1,60 -kalarepka po 0,4 -cukinia 1,20 -pieczarki 1,70 za pół kilo -sałata lodowa 1,69 -rzodkiew biala 0,80 -marchew 0,40/kg -pietruszka 0,80/kg Normalnie za skrzynke warzyw zaplaciłam 20zł- tak to ja mogę dietować hahhha. Mam w domu soczewice, różne kasze i chyba zrobie sobie jakąś dietkę zupową przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Jakobina jesli uwazasz ze to Ci pomoze i bedziesz na takiej diecie szczesliwa to pewnie ze zrob. Ja nie moge zyc bez chleba, makaronow... wole byc na mniej zrec i jesc wszystko niz miec jakies ograniczenia, bo po diecie rzuce sie na te zakazane produkty..... Elka to zes zaszalala, ja tez lubie warzywka i zupy. I lubie upartych ludzi. Moja tesciowa dziwila sie ze nawet nie sprobowalam ciasta ktore maz upiekl. Wkurza mnie takie gadanie "od jednego kawalka nie przytyjesz przeciez". Ja sobie postanowilam i to moja decyzja. Wiem ze mojemu mezowi nie bylo przykro. Porobilam zdrowe salatki ktorych tez wszyscy nie jedli. Kazdy wybiera co wklada do buzi i jak potem wyglada jego cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Jakobinko ale dukan przez miesiąc ? To chyba mija sie z celem -tam jest tyle faz ,że trzeba sie przynajmniej na rok nastawić a 4 faza to juz do konca życia. Ja bałabym się joja ale Ty zrób jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolia76
Cześć! Witam nowe koleżanki i życzę powodzenia. Ja też od dziś biorę się w garść. Miało być od wczoraj ale po obiedzie w domu do kawki wciągnęłam 2 kawałki sernika. Dobrze że już się skończył to mnie nie będzie kusić. Zjadłam właśnie kanapkę na drugie śniadanie. I marzę żeby już iść do domu a tu końca pracy nie widać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
zalogowałam się i nie chce mi się zmienić kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Zupa warzywna z soczewicą a na drugie szparagi na parze i jajko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doee dukana będe Wam odradzać! Przeszłam ja ja i moja szwagierka.Owszem schudłyśmy.ja miałam do zrzucenia tylko 7 kg a po tej diecie mialam jojo i 17 kg na + szwagiwrka schudła 25kg i wszystko jej wrociło.Nie będe już mówić,że organizm tak niszczy! Wiele osób wylądowało w szpitalu.Oszczegam przed nią i z całego serca nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie nie miałam ochoty to zjadłam pół bułki z szynką i pomidorem 2 śniadanie rosół z makaronem. Obiad ziemniski mieso z kurczaka kiszona kapusta Na podwieczorek zrobie sobie koktajl z banana kiwi i kefiru Nie wiem jeszcze co na kolacje Ja też dziś na zakupach i głównie same mieszanki sa)at miałam w koszyku.Kupiłam też fajny szklany bidon na wode.Teraz robie sobie letna wode dodaje cytryne i pije.Jak na razie wypite jakieś 700ml wody ale dalej dzia)am aby dobić do 2 liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
ja juz mam 2l za soba, jeszcze mysle ze litr wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibiannna
Marlenko moja koleżanka 6 lat temu schudła 40 kg wróciło tylko 12 kg ważne by przejść przez wszystkie IV fazy , i kontrolować się pod okiem lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jej wróciło 12 kg a z czasem wróci wszystko albo i woecej.To ni tylko moja opinia ale wiele osób tak miało.w dodatki 4 faza mui być już do konca życia.Dlatego tego nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ta dieta strasznie rozwala metabolizm.Ja głównie po niej teraz mam roblem z tyciem.Wcześniej miałam wage 57kg i sobie wymyśliłam,że schudne do 50kg szybko i będzie fajnie.Teraz doepiro wiem ,-e to ni tęedy droga.wystarczyło abym zrezygnowała ze słodyczy i unika:fast fodów i waga by mi zdrowo spadła ale nietety.Byłam głupia.Miałam nauczke.Szkoda,że tak bolesną bo zamiast 57 kg miałam potem 67 a nawei wiecej ale wtedy powiedziałam sobie dość.Potem walczyłam sama ze sobą bo mimo zdrowego jedzenia organizm był tak rozwalony,że niw chudłam.Troche to trwało nim doszłam do siebie.Teraz mam tak,że jak sobie na coś pozwole to jestem w stnie orzytuć w tydzień nawet i 4 kg.Nigdy wcześniej tak nie miałam.Mam też teraz problemy z tarczycą i wydaje mi się ,że to właśnie po tej doecie.Byłam też na pogotowiu bo miałam boleści tak jak by trzustki.Masakra cosie strachu najadłam wtedy. Nie pisze tego Wam na złość.Chce Was tylko ostrzec czym to grozi.Lepiej jest chodnąć wolneij ale zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×