Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

A u mnie średnio... Trochę ćwiczyłam przez te dwa dni, ale sporo jadłam. A tak się miałam odchudzać. No ale trudno, działam dalej. Mam ok 5-8 kg do zrzucenia (ważę 58,7 kg przy wzroście 160cm), niby niewiele, ale już od kilku lat mam problem żeby to zrzucić. Generalnie bardziej zależy mi na tym żeby spadły cm w obwodach (mam szerokie biodra i uda). Więc powinnam więcej ćwiczyć, żeby wyrzeźbić sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakoszula
Cześć dziewczynki! Ja też mam mało czasu ale wiem, że najtrudniejszy czas nadchodzi i bardzo potrzeba będzie motywacji. Do tej pory dietowo u mnie ok tylko dziś zjadłam po śniadaniu 6 herbatników. Na drugie śniadanie zjem małe jabłuszko żeby wyrównać trochę kalorie. Mam nadzieje, że utrzymamy ten topik bo szkoda by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Fiale nie umiera, walczymy do lata :D faktycznie pracy sporo przed świętami, ale ja nie z tym, którzy zabijają się porządkami i tonami jedzenia. Wczoraj zrobiłam zakupy, żeby uniknąć piątkowo - sobotnich kolejek. Poza tym święta spędzamy u rodziców, więc moim zadaniem jest tylko żurek i ciasto, resztę robią mamy. Będzie tort szwarcwaldzki, jak grzeszyć, to na całego :P dietkowo u mnie też ok, choć ostatnio leki dają mi się we znaki, żołądek zaczyna doskwierać, więc modyfikuję dietkę, żeby było lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Ja niby jestem ale tak naprawde na nic czasu nie mam. Mam nadzieje ,że juz po świetach wróce na topik na stałe- powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam Was serdecznie! Ja jestem, ale nie ogarniam się. Wczoraj byłam z synem u chirurga na zdjęciu szwów. A że nie przewidziałam np. w styczniu że sobie rozetnie głowę i nie zapisałam się w kolejce na wizytę to wczoraj siedziałam od 14.30 do 18.20 i czekałam aż nas przyjmie na końcu! Porażka. Dietę staram się trzymać. Mam zamiar wytrwać i schudnąć do postawionego sobie celu. Teraz przed świętami mniej czasu na pisanie :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, a co sądzicie o suplementach odchudzania? działają czy nie? myślę o kupieniu sobie Asystor slim: http://aptekajakmarzenie.pl/asystorslim-tabletek-efektywne-odchudzanie-p-12762.html ale w sumie nigdy nie korzystałam z tego typu suplementów. Strasznie chciałabym schudnąć ale na każdej diecie strasznie jestem głodna. Czuję się, jakbym się torturowała. Naprawdę chcę jeść mniej ale jestem wiecznie głodna :( może wy macie jakieś sposoby na to? praktycznie bez względu na to, co zjem, po 2-3 godzinach znowu jestem głodna. i nie ma znaczenia, czy zjadłam trzy kanapki czy całą pizzę. nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jakośna razie średnio mam czas czytać i pisać.Od rana zalatana.Sprzątanie, zakupy i tak do wieczora leci.Już chciała bym być po tych swiętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o zym piszesz bo mam tak samo.Ja z kolei im cześciej jem tym bardziej głodna jestem.Mój organizm lepiej reaguje na to jak zjem 3 duże posiłki dziennie niż 5 mniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Witajcie kochane. Nie mialam ani czasu ani glowy do pisania. Jestem trwan powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam! Jak tam dziewczyny. U mnie dieta zachowana. Siedzę w pracy i myślę ile roboty czeka na mnie w domu. Jutro też do pracy. Nie wiem jak się ogarnę z tym wszystkim. Dam radę! W sobotę ważenie! Nie podjadajcie przy przygotowywaniu świątecznych potraw! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście ogarbełam już wszystko.Dobrze,że nic nie muze robić w domu bo jade do rodzoców.Szkoda tylko ,że pogoda taka fatalna. Musimy siedzieć w domu bo córcie chyba coś rozbiera:( Ja sama mam osłabiony organizm bo opryszczka mi wyskoczyła.Zamówiłam sobie też suplememt w aptece który się stosuje przy mojej chorobie i ponoc pomaga przy ciagatkach na słodycze i w utracie wagi Ja jestem juz w2 fazie cyklu i slodkie ze mna chodzi tak ze plakac mi sie chce nie raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami wchodzę tu i poczytam...ale miałam deficyt snu i organizm mi się zbuntował. Nie chodzę na ćwiczenia, jem nieregularnie ale zaraz po pracy i obiedzie czyli ok godz. 17-18 usypiam.....i śpię do 20-21, wstaję, myję się, przebieram w pidżamkę ....i idę dale spać....i tak już cztery dni z rzędu. I tak po prawie 10 a czasami 12 godzinach snu w pracy ziewam jakbym nie spała w nocy nic a nic. Dzisiaj ledwo żyje i marzę już żeby skończyć pracę i iść spać. Chałupa na święta nie ogarnięta, zakupy nie zrobione, ale jakoś to będzie ;) Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
U mnie wszystko ogarnięte, pomału, ale do przodu. Jutro mam plan robić ciasto dla rodzinki. No ciekawa jestem wyniku w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka2206 - mam to samo, masakrycznie mnie ciągnie do słodyczy przed @. A do tego jakoś jelita nie pracują, czuję się taka ociężała. Dietkowo w miarę się trzymam. Do świąt też już wszystko ogarnięte, w sobotę tylko babki i ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Hej. Witam wszystkie zapracowane. Jak tam przed świętami? Ja jeszcze w pracy. Ale myślę że się ogarnę do niedzieli. Dzisiaj planuję zakończyć sprzątanie, zrobić sernik i szarlotkę a jutro ciasto z kremem i owocami. Niech dzieci z mężem jedzą. Ja też mam zamiar zjeść kawałek. Jutro jeszcze sałatki, gotowanie schabu i święta! I jutro ważenie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Dziewczyny ja przed @ mam to samo. Czuję się tak jak bym ważyła 10kg więcej i mam ciągłą ochotę na czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś stanełam na wage bo miałam kilka wpadek i uwaga 53.3kg czyli jest mnie juz 2 kg mniej.Jak uda mi sie pozbyć tego 1 kg to będe już zadowolona:)Generalnie i tak pewnie pozniej bede jadła tak jak jem teraz a jeszcze myśle,że jak lato przyjdzie to zamiast jedzebia bedziemy wiecej pić. Dziś kupiłam sobie te tabletki i zobacze jakie będą efekty. Marina takie spanie nie jest normalne.Może to jakieś chorobsko sie przyplatało??Badałaś tarczyce?? Może z cukrem problem.Lepiej to sprawdz.Ja w nkcy tez nieiwele śpie bo kłade się o 21-22 a wstaje w nocy do córki a rano nie raz o 5-6 i jeszcze nogdy tak nie miałam jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magddaa77
U mnie raczej bez zmian przez te 2 tygodnia jutro napisze wagę ale z dietka było rożnie ale tez narazie nie mam czasu czytać i pisac ale jestem z wami życzę wszystkim pogodnych i wesołych świat i nam wszystkim zeby po świętach nie było na plusie na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź nową metodę odchudzania:) Sama schudłam 9kilogramów w 32dni ale można dużo szybciej i więcej! Polecam Kochane :) w miejsce kropka wstawiamy kropkę cutso/gZUng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 kg w 32 dni napewno zdrowa dieta cud.Co chwile jakieś chore reklamy. Ka dziś padam.Od 19 już leże w łóżku i odpoczywam. Opryszczka mi wyskoczyła i mne straszne to denerwuje.Kupiłam plastry w domu mam maść ale ta jest okrpna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Sorki za nieobecność na forum ale przy trójce małych dzieciaków przed świętami w domu Sajgon ale nadal jestem z Wami i walczę. Już jestem po porannym ważeniu i 72.3. Życzę spadków i Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolci76
Witam! Moja waga przed chwilą pokazała 73,2 kg. Czyli spadek o 1,2 kg . Mam nadzieję że po świętach nie pokaże więcej Kochane życzę wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i miłych Świąt. Aby wagi po świętach nie bardzo szalały!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Wesołych świat :) Moja waga 70,5kg czyli spadło 0.5 w 2 tyg, niewiele ale do przodu. Gratuluje Wam spadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
U mnie 68 kg czyli zastój .....od wtorku walczę ze zdwojona siłą ,żeby w maju zobaczyć moje wyczekiwane 65kg, zadowole się nawet 65,9. Wszystkiego dobrego kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Oczywiscie gratuluje wszystkich spadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!!! U mnie jak na razie bez zbytniego szaleństwa i chyba tak zostanie bo nie mam ochoty na nic.Dziś u mamy ciacha a ja nawet nie mogłam patrzeć na nie.Rano zjadłam żurek a na obiad miałam pół bułki z serkiem i pomidorem.Jak na razie to na tyle.PowiemWam tylko,że ubyło mnie 2 kg ale ja już wodze różnice na ciuchach bo lepiej leżą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednak jest troszkę mniej było 78.8 rano waga 78.0 ale po świętach chyba bedzie na plusie mam nadzieje ze nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×