Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość gość
A brałaś na to no spe czy raczej nic nie brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa33
ja nic nie brałam ale mnie to bardzo nie bolało. dokuczał mi najbardziej jeden jajnik także Ci nie doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Tez miewam takie rozne bole, raczej mniejsze niz wieksze, ale wiem ze to wszystko na razie normalne. Nic nie biore na to, bo to na prawde delikatny bol. Mam pytanie do wszystkich, niech odpowie kto ma ochote ;) ktora to Wasza ciaza? Jesli nie pierwsza, to jakie macie juz dzieciaczki? ;) a czy niegrzeczne jeszcze bedzie pytanie o Wasz wiek? ;) Ja mam 29 lat i córkę Julię lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Pierwsza w życiu, kilka mc-y starań, 3o lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaa33
Ja mam 27 i to moja druga ciąża ( ale tak jak pisałam pierwsza pozamaciczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha30
Ja mam 30, corka 10 skonczy w grudniu i urodzi sie malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Witam :) to ja wcześniej pisałam o bólach brzucha, jako gość. Mam 29 lat, mam synka 4.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna00
Ale super ze jest nas coraz więcej! Mnie tez brzuch bolał trochę, w sumie do tej pory mnie kłuje od czasu do czasu. Plamienia tez miałam. I to wszystko w granicach noy wiec no stress dziewczyny, będzie dobrze! Ja mam 27 lat i to moja pierwsza ciąża. (+niestety dwa poronienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
@Annna00 ale poronienia w pierwszym trymestrze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Ja mam 27 i to moja 3 ciąża mam syna 6 lat i córkę prawie 3 lata na szczęście żadnych poronień chodź przy pierwszej podejrzenie odchodzenia wód płodowych i leżałam tydzień na patologii wszystko dobrze się skończyło oboje dzieci urodziłam równy tydzień po terminie dlatego podejrzewam że i teraz przenoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elandil
Hej, można dołączyć? 7 kwietnia zrobiłam test, wyszły dwie kreski, nie uwierzyłam wiec zrobiłam drugi, znowu dwie kreski. 10 kwietnia poszłam na bete, wynik 1659,9. 25.04 mam wizytę u lekarza więc zobaczymy co i jak :D Dolegliwości większych nie mam, tylko bolesne piersi i czasami ból w podbrzuszu. Witam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Witaj Elandil gratulacje ja wizytę mam 24 i odliczam czas z niecierpliwością aby do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elandil
Zapomniałam napisać, że dzisiaj zaczynam 7 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mononoke_30 tak w pierwszym ale dwa razy pod rząd wiec teraz jestem mocno przewrażliwiona :/ odliczam dni do drugiego trymestru z niecierpliwością :) witaj Elandil :) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaqwerty
30 lat, druga ciąża córeczka 3lata ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Annna00 współczuję jeszcze raz ale obeszło się bez zabiegu ?? Teraz na pewno wszystko będzie dobrze trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89 teraz juz musi być dobrze bo jestem pod opieka dobrego polskiego lekarza :) w Norwegii nie robili mi zabiegow uznali ze zabieg zrobią dopiero jeśli będę się źle czuła co w sumie jest dobre bo organizm sam się oczyscil.. ale co mi się nie podobało to to ze żadnych badań mi nie zrobili, ledwo się o krew doprosilam. I w sumie to nie wiem nawet czemu poroniłam. Mój lekarz w Polsce się za głowę złapał jak mu opowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Annna00 współczucia, teraz będzie dobrze ;) ja leżakuje sobie martwi mnie ten dziwny ból w podbrzuszu, jakby napinanie, ciągniecie .... wizytę pierwszą z położną mam dopiero 15nasty maj, trzeba czekać cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Faktycznie za granica całkiem inaczej patrzą na ciąże, badania i wszystko z nią związane. Urodziłam synka w Anglii, także tym razem już wiem co mnie czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annna00 podziwiam cię naprawdę nie wiedziałam że w Norwegii taka służba zdrowia a ja narzekałam na naszą chociaż nigdzie teraz nie ma kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Annna00 podziwiam cię naprawdę nie wiedziałam że w Norwegii taka służba zdrowia a ja narzekałam na naszą chociaż nigdzie teraz nie ma kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie ciekawa jestem co mnie czeka. Jak dobije do 12 tyg to już chyba powinno być z górki. Fiolcia88 a który masz tydzień? Mnie bardzo ciągnęło w podbrzuszu i pachwinach do 6tygodnia i lekarz mówił ze to normalnie bo się rozciąga wszystko. aaaaa generalnie to mam wrażenie ze cały czas coś czuje :) ale myśle ze po prostu sama się nakręcam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Ostatni okres miałam 17 marca, wiec pewnie mam z 4 tydzień :) początek, ale i tak już świruje co mi się z tym brzuszkiem dzieje Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Dziewczyny byłam na pierwszej wizycie. Miałam usg i widziałam bijące serduszko. Niesamowity widok;) Lekarz powiedział że mam łykac tylko kwas foliowy nic więcej. I nie czytać netu bo najgorsze dla organizmu jest zdenerwowanie. Potwierdził 1wszy dzień 7 tygodnia:) leżę i wzdycham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Mononoke_30 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa33
Mononoke to super gratuluję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monokoke ale super! Gratulacje! Aż nie mogę się doczekać kolejnego usg żeby zobaczyć co tam się u mnie teraz dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Dzięki dziewczyny:) @aniaaa333 następną wizytę mam 11.05 oby zleciało jak najszybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaszz
Mononoke ależ Ci zazdroszcze juz takiej super wizyty :) ja sie swojej nie doczekam chyba. Bylam umowiona na 5.05 juz dawno do swojej gin, zeby isc z zapytaniem 'co dalej?' i teraz wlasnie mysle, czy czekac do tej wizyty czy podejsc do niej wczesniej. Ale wtedy bylby idealny czas bo to by wypadalo 6t3d czyli serduszko by juz pewnie biło :) Ja dzis dopiero 4t2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia88
Ale wam fajnie, ja mam pierwsza wizytę złu położnej 15.05, a pierwsze usg to w ogóle w 15nastym tygodniu dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×