Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dodo19i5

Grudnióweczki 2017

Polecane posty

Gość Kama92
Kacha mi położna poleciła espumisan w kropelkach ( 5 kropelek ) i małemu pomogło, a rano zrobił taką kupkę, że chyba ma dość na dziś :) Ściągnęłam dzisiaj pokarm z cyca i okazuje sie, że sporo laktozy (60ml) wypija i może mieć od tego problemy z brzuszkiem i "ulewaniem". Dopiero później leci mleczko, ściągnęłam 40 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha ! chusta extra ! ja zamówiłam szarą z serii cube ! zawiazałam raz i poradzilam sie kolezanki czy dobrze i mowi z super jak na pierwszy raz.. mały wył jak go wiązałam a po 2 min spał. ja rozwiesiłam pranie i umyłam naczynia !a on dalej spał! mysle ze u nas sprawdzi sie taka chusta w awaryjnych sytuacjach np gdy jestem sama w domu, mały płacze a ja musze ugotowac czy poodkurzac czy wyprać, na wiosne lub lato bedzie mega by isc do sklepu czy wyniesc smieci. czuje sie pewnie gdy go noszę i co zauwazyłam to to ze mam prostą postawe ( naciągnieta chusta mobilizuje do tego) oto moje pierwsze w zyciu chustowanie :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/e9e08f7d800dc932 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Ania super:) ale czy to trudne? Sama wiazalas?? Da sie to zrobic bez pomocy drugiej osoby? Musze zamowic , moze juz jutro, bardzo licze ze malej sie spodoba. Czy mi sie wydaje czy Twoj synek ma taka bujna czuprynke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha.. dałabym rade bez pomocy.. nie jest to trudne.. po kilku próbach sama zobaczysz !! :) tak mój syncio ma czarne proste włoski po tatusiu.. właściwie wszystko ma po tatusiu :P mała kopia tatusia.. ania :) ( ale ja jestem głupia...syn sie obudził, nakarmiony, przebrany odłożony a ja zamiast iść spać to na kafaterie..hop.. heheh )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaMamaZuziMalejTerrorystki
bo jak patrze na to zdjecie to wydaje mi sie skomplikowane... zamawiam dzis:) jesli daloby mi to choc pol godzinki swobody dziennie, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poród był trudniejszy niż to motanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KachaMamaZuziMalejTerrorystki
Ania ile metrow ma Twoja chusta? Chce dzis zamowic ale mala ma dzis takie jazdy ze nie mam sie jak wczytac i nie wiem co zamowic, jaka dlugosc, model. Dopiero 13 a ja padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko, gdy trzymacie swoje dzieciaczki na piersi, to jak ukladaja sie nozki? na zabke? bo moj synek jakos na bok je sobie przeklada i tak jest chyba nieprawidlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ! Szczęsliwego Nowego Roku :) jak spędzacie tego sylwestra ? my w trójkę w domu, wypije piwko 0% o 24:00 i pewnie padnę po całym dniu jak zabita ! :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama zuzi
a ja do 22:30 sama z Zuzia w domu bo chlopak w pracy. wypije odgazowane karmi bo mi polozna polecila. i tyle szalenstw... od 16 jak jest juz ciemno to ja padam juz :( moze cos w tv bedzie. Ania, synkowi nadal pasuje chusta? czujesz sie swobodniej korzystajac z niej? to wiazanie z fotek to kangurek? czytam jaka dlugosc dobrac i zamawiam wiecie co, juz mnie wk****a ,,rady" tesciowej jak to przyzwyczajam dziecko do noszenia na rekach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek w chuscie usypia momentalnie, najedzony, dobity, pielucha przebrana i wtedy go motam. ten sposób wiązania to kieszonka :) my zaraz lecimy na spacer póki nie pada i nie szaleją zbytnio z fajerwerkami to zajde do sklepu po piwko i moze szampana dla tatuśka :) moze jutro spróbuje zamotac syna jakos inaczej :) czasami mam wrazenie ze go chusta uciska pod kolankami ale gdyby tak było to by sie pewnie obudził lub płakał a wczoraj cały dom ogarnełam z nim w chuscie i ani drgnął :) jak sciągam to też nie widzę zeby miał jakieś czerwone pręgi na skórze. dziś zamotam bo tylko w bodach i rajtuzach i zobaczymy ;] Kacha jesli jestes drobna i niska chusta 4.2 bedzie ok.. albo jak podobają ci się długi ogony to zamów 4.7 ( taką bedzie ci może łatwiej sprzedać później :) ja mam 173 cm nosze rozmiar 46-48 i po zawiązaiu chusty i dobrym naciągnięciu ogony wiszą na około 60-70 cm, ale mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie - zakrywa mój duży tyłek :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha mama Zuzola
ja mam 1.68 i rozm 38, wiec chyba 4,7 wezme. jak patrze na instrukcje jak motac to... podziwiam Cie, nie wiem czy mi sie uda, a nie znam nikogo doswiadczonego w temacie... oj bardzo bym chciala zeby sie udalo, juz nie chodzi o pieniadze, bo mozna zwrocic, tylko tak Ci zazdroszcze ze stalas sie mobilna, a ja nadal zalegam na kanapie z zuza na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos chusty to nie taki diabel straszny :-)Sa filmiki na youtube-dla mnie to bylo tez wybawienie bo syn byl b.dlugo w szpitalu(skrajny wczesniak 590g) i jak w koncu byl w domu to nie dawal sie odlozyc a jeszcze 2starszych dzueci a maz w pracy.a w chuscie razem sprzatalismy,gotowalismy itd.super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Czy Waszym dzieciom tez sie zdarza krztusic podczas karmienia? Serce mi normalnie staje i sie modle zeby zaraz przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacha... kup 4.7 wypróbuj.. pewnie w 14 dni mozesz oddać bez podawania powodu. mój Jeremi tez czasem się dławi przy karmieniu, wtedy wyciągam butelkę i klepi go po plecach.. dzis mój syn przechodzi samego siebie, spał w chuscie 2 godziny i dwa razy po 20 min na rękach, za kazdym razem jak go odkładam to po 5 min juz nie spi... ja teraz,,, ehhh juz nawet wniosłam wózek do góry zeby go wozić po domu bo na dworze zawsze dobrze spi ale nici z tego.. nie dał się nabrać.. noszony jest spokojny odłożony wyje... juz nawet przestałam liczyć ile zjadł .. normlanie jadł c o 2 godziny 90 ml ale teraz przez to ze nie spi je co chwile po troche... dziewczyny.. oby przyszły rok był obfitszy w sen... jak nie dzieciaków to chociaż nasz :) :) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama92
Kacha też mam czasami ten problem, zwłaszcza jak łapczywie pije.. całe szczęście przestał tak bardzo ulewac i śpię w nocy spokojnie, chociaż i tak mam włączone czuwanie. Kochane ! Życzę Wam samych wspaniałych chwil w tym nowym 2018 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Dziewczyny samych wspanialosci i spokojnego macierzynstwa:) Zamowilam 4,7:) zobaczymy. No ja na poczatku wszystko notowalam - poczatek,koniec karmienia:D teraz moge wpisac 24godz na dobe i niewiele sie pomyle. Ehh dzis tesciowa na powitanie "to ty ciagle ja tak nosisz? Juz sie nauczyla i sie nir ruszysz" oficjalnie nikt nie rozumie ze Zuzia ma potrzebe bycia blisko mnie, kazdy uwaza ze ja ja tego juz nauczylam, to przykre :( kazda z Was wie jakie to uciazliwe i jak sie ma czasem dosc, bo sie nie da wyjsc do lazienki. Juz mnie boli ramie i kregoslup od noszenia i karmienia, czasem chce mi sie plakac bo mam dosc, a mala placze minute po odlozeniu a ja sama w domu i nikt mi nie pomoze, za to latwo ocenic, ze to ja ja tego nauczylam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
Ja dzisiaj też na białej sali mąż tańcuje ze starszymi pociechami a Kacperek wisi mi na cysiu heh takie uroki macierzyństwa Dla was też mamusie wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Wlasnie leze z mala i boku i rycze.. od paru godzin nie zasnela,.nie wiem czego chce, ssie piers, potem ja odpycha, kopie mnie nozkami w brzuch. Naprawde nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha.. przede wszystkim nie placz bo dzieci czują emocje mamy ! moj tez czasem po 3-4 godziny nie zaśnie ani na minute.. nosze go wtedy chodząc po domu, mocno przytulam i mocno bujam ( az czasem myśle ze za mocno ) czasem go rozbieram zeby był na golasa, wietrze mu pupkę, później znów ubieram i znów nosze.. na 2 min wkładam do lózeczka i włączam karuzele, znów biorę i próbuje karmić, jeśli wypycha piers to znaczy ze nie jest głodna , nie rób nic nerwowo... wszystko spokojnie.. smoczek jej kup może jakis inny, spróbuj pomasować jej brzuszek, poprzyciskać nózki do brzuszka . u nas czasem pomaga noszenie na ręce brzuszkiem do dołu i dość mocne kołysanie, kładę małego też skóra do skóry na swoje piersi i przykrywam ciepłym kocem.. wypróbuj tez termofor połóz malą na bok przykryj kocem a za plecy na koc daj ciepły termofor, lub na brzuszek.. kładz ją na minutkę na brzuszek i masuj plecki...może lubi byc mocno owinięta? spróbuj otulacz lu ciasno zawiń ją w ciepły kocyk... generalnie kołysz bujaj lulaj i bądz spokojna ! a tesciowej powiedz w końcu, że jeśli chce komentować twoje metody wychowawcze to może to robić w zaciszu wlasnego domu ! durna baba !! :P ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się podziewacie dziewczyny ? jak Wasze maluchy ? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Moja Zuzia ma.kolki, dlatego nie spi 3 noc. Watpie zeby kropelki cos pomogly wiec szykuje sie na nieprzespana noc nr 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Pozdrawiam z nieprzespanej nocy nt 4:/ ktos ma sposob na kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suszarka i masaz brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krople sab simplex, ciepła pieluszka na brzuszek, dźwięk odkurzacza i suszarki bardzo uspokaja, jak najwięcej kłaść na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaż brzuszka.. przyciskanie udek do brzuszka, ciepłe okłady i chusta !!! no i te sab simplex działały cuda na syna mojej siostry podczas kolek... Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Wyprobuje:) te wszelkie kropelki podajecie bezposrednio do buzi? Bo dzis nie daje malej mm wieczorem zeby zobaczyc czy to ono powoduje kolki, czy moze mleko w ogole. I nie wiem jak podac te kropelki, dicofloru nie udalo mi sie zakroplic do buzi, probowalam po kropelce na smoczku ale tylko miala buzie brudna w tym olejku:/takie leki powinny miec dozownik jak wit d z ta zyrafka, taka fajna pompeczka, podaje sie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wit D i K podaje na malutkiej płytkiej plastkowej łyżeczce dla dzieci... i gdy mały otworzy buzie "wycieram" łyżeczkę o górną wargę by cały płyn został w buzi... ( nie wiem czy ten opis ma sens.. :P ) Ps. kacha.. masz chustę? uważaj.. bo to niebezpiecznie wciągające! ja dziś zamówiłam kolejną ... mój stary już nie ma cierpliwości..bo odkąd zaplątałam mełego pierwszy raz nic nie robie tylko chusty oglądam.. aż dziś w końcu zamówiłam ! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha mama Zuzi
Jak najbardziej sensownie opisalas:) a co podajesz malemu? Chusta przyszla ale na adres rodzicow zamowilam,a mama chora nie ma jak mi podrzucic. A po co Ci druga chusta, jakis inny model bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×