Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Gość Szklana
zrobił to z premedytacją bo doskonale zdawał sobie sprawę że nie mam nikogo innego i że to normalne że będę miała ochotę i się skuszę. Tak go nienawidzę że on nic nie wie nawet o dziecku że sama wszystko przeszłam i przechodzę ale na co jemu ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
o jakim dziecku?? Nieb ęde Cie oceniac , bo nie wiem co zrobiłąbym na Twoim miejcy jęsli się kogos tak bardzo kocha..chcoaz wiem,że przeciez musimy zachowac godność.. ale nikt nie mysli o tym, jak ją zachowac . Zachował sie jak rasowy samiec k**rwa że oni nie mają wstydu jejuu .. pozsoatje pytanie czy Ty chcesz z nim być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
bo hmmm wydaje mi się że ino to mnie przy nim trzymie, że straciłam maleńkie maleństwo nasze długa historia szybko straciłam, ale nawet nie wiedziałam, że je mam. mam sie z nim spotkac w tygodniu dobrze ? i powiedzieć jemu w=tedy ze to nasze ostatnie spotkanie czy co robic? jejku jak mi źle niunia o szok ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
a druga sprawa to taka, że [ragnę mieć dziecko - NIE FACETA LECZ DZIECKO i pewno to też na mnie wpłynęło jeju kkretynka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
To nie jest Twoja wina i przepraszam ale tak zrobiłąby chyba większośc dziewczyn . Duzo przeszłąc , skzoda że On był obok Ciebie nie z Tobą wtedy. Przede wszystkim musisz zadać sobie pytanie czy chcesz z nim być? czy wyobrazasz sobie wspóne życie wasze...na nowo?? moze nie terax ale pomyśl ,że tyle razy co on Cie skrzywdził i jęsli nie będziesz chiała z nim być... to chociaz go wykorzystałąs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Cchesz mieć dzienko bo tak chcesz wypełnic pustkę po stracie,ale ja uwazam że Ty musisz oczyścić wkońcu sowje zycie.. nie zyc tym co było zacząc życ od nowa ..sama albo z Nim jęsli jest wart a to wiesz tylko Ty i wiem, że dla Ciebie zawsze będzie wart ..choćby nie wiem co zrobił i mimo że rozum będzie mówił "głupia", ale to juz czas moze musiało sie wydarzcy to co sie stało, żeby cos zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
właśnie przeraża mnie myśl, że moja miłość do niego polega na tym , ze ja pragne miec dziecko on moze mi je dac. nie mógł być ze mna bo nigdy jemu nie powiedziałąm ze stracilam maluszka i nie mowic prawda? chociaz czem mam ochote jemu to wykrzyczec. bo gdy zaczal mi si espozniac okres powiedzialm jemu i on wspieral mnie przez cale 16h( az jak sie pozniej okazalo ) do momentu kiedy test wykazal falszywie negatywny wynik. a skoro byl negatywny to on dalej zyl swoim zyciem. ja nnawet nie wiem czy kocham go rozumiesz? boze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Uwazam,że powinnas mu powiedziec o tym wszystkim.. wykrzyczec wszystkoco Cie boli... kochasz Go gdyby tak nie było nie było by tych pytań i niczego.. ochłoń.. i kurde powiedz mu wszystko..będzie Ci lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
tak, ale Niunia rozumiesz, byc może Go kocham, jest kawał skurwysyna z Niego, ale po co powiedzieć jemu zresztą jak?' cześć słuchaj, byłam w ciązy z Tobą, ale spokojnie już nie ejstem' przecież On by mnie zabił albo odpowiedział w swoim chłodnym stylu 'było minęło' boję się jemu wszytko powiedzieć, zawsze się bałam z nim rozmawiać bo zawsze bałam się jego odpowiedzi... ;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
I dlatego tak wyszło, bałas się bo liczyło sie tlyko to żeby było dobrze, bez awantur,niech bedzie tak jak chce, a jakim kosztem już nie ważne..zniose wszystko?? Tak tak własnie masz m u powiedziec..to jego pieprzony obowiązek Cie wysłuchac, chyba na tyle go stać, zrób co dla siebie dziewczyno , pomóż sobie, niech wie że jest włąsnie skurwielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
Lilii DZIęKUJę, żE MI POMAGASZ- DAWNO NIE MIAłAM NIC DOBREGO TAK ZA NIC. Wiem, że powinnam niech ma chociaż świadomość może w przyszłości mu się przyda...ale wiesz jak cholernie ciężko mi o tym mówić już długo pragnęłam dziecka później się okazuje, że było, nie jest ale było, ciężko, smutno mi o tym myśleć powieddziałam ino kuzynce ciężko mi o tym myśleć więc nie wiem czy się zdobędę na odwagę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topikowa fanka
szklana i lili a może wymienicie się mailami albo gg??? skoro i tak rozmawiacie tylko ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
proszę nie naigrywać się z mojej wiejskiej naleciałości... ;) to będziemy się włączać w dyskusję ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież do tej pory nikt się nie śmiał!!!!!!!!!! Ale wy obydwie jesteście NIE Z TEJ ZIEMI...... styl pisania i .......DZIWNE JESTEŚCIE ...JAKIEŚ TAKIE...a jeśli już, to KTOŚ kto studiuje pedagogikę powinien pisać i posługiwać się literackim ( w miarę!!!!) językiem.... inaczej część Polski będzie mówiła \"ino\" zamiast TYLKO!!!! Popieram \"topikową fankę\" pogadajcie SE na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
ojjj nie będą mówili bo jak już mówiłam to nie moja pasja... nie ejsteśmy dziwne, zwyczajnie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ja chyba śnię........to co napisałaś świadczy o tym, że NIE JESTEŚ Z TEJ ZIEMI!!!! To jest tak jak wtedy, gdy plujesz komuś w twarz a tamten mówi, że deszcz pada......... NARA wpółczuję laskom z tego topiku, że was mają na nim.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze jedno, czy nie zuważyłyście, że dziewczyny was ignorują a to znaczy tylko jedno----- WYPAD!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Słuchaj, to w jaki sposób my rozmawiamy to nie jest Twoja sprawa a jak Ci się nie podoba to nie musisz tu wchodzić i czytać naszych wpisów. A to w jaki Ty się sposób wypowiadasz o innych jest ok tak ?? No to pozostaje mi tylko pogratulować kultury...osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz mieć kulturę osobistą to wejdź na KOCHANKI tam jest NATALIA 444 tylko myślę, że i tak nie będziesz wiedziała co do ciebie mówi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliaaaaaa
lili i szklana,słuchajcie nie jestescie tu same,dziewczyny pisza o swoich problemach a wy je zagłuszacie swoją dyskusja,np agnieszka czy MOnika,kilka stron temu napisały swoja historie a inen dziewczyny anwet nie miały jak tego poczytac bo od razu po tych postach był wasz dialgo na temat jak szkala z kims tam spała,ej wymiencie sie naparwde gg,bo tu dziewczyny chca rady,a przez was jej jakos otrzymac nie mogą sorki,ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć \" stałe\" nieszczęśnice i te \"nowe\" , które dołączyły! Ja spędziłam wspaniały weekend z moim wspaniałym mężem! eeee1- masz rację jestem niegrzeczna i muszę przestać, nie kusić losu! Powinnam odkręcić sytuację, którą ostatnio \" nakręciłam\"- lepiej dalej \" gonić króliczka\" niż \"złapać go\"! bibi- przytulam Cię mocno- uwierz wszystko minie, jeszcze trochę! Znam to uczucie, wiem jak cierpisz ale nawet teraz potrafiłabyś wybaczyć TEMU DRANIOWI mimo wszystko! Nie potępiam Cię z pewnością tylko doskonale rozumiem! spring- nie powinnaś odpisywać ale my takie jesteśmy bo KOCHAMY, też robiłam rzeczy, których nie powinnam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
ejejej o co właściwie chodzi? przecież nikogo nie uraziłyśmy, nie zrobiłyśmy krzywdy więc spokojniej dobrze? dla Twojej 'urody' bo złość piękności szkodzi podaję Lilii mój nr. gg 11078255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Ojeju tragedia naprawde...wydaje mi sie że są większe problemy niż to że ktoś mówi tak czy inaczej albo że "brakuje" miejsca dla innych na forum.. a jęsli nie macie większych prboblemó to zazdroszcze naparwde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Ojeju tragedia... myslałam, że są większe problemy oprócz tego, że ktoś pisze tak czy inaczej albo, że "brakuje" miejsca na forum dla innych, a jeśli nie macie większych problemó to zazdroszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
to jak Lilii? zostajemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilii
Nie widze powodów dla których miałabym rezygnować z tego forum i dziewczyny ja nie napisałam nigdy , że nie potrzebuje porad więcej niż jednej osoby, chętnie wysłcuham innych i sama tez kilka razy pisałam o problemach inncyh dziewczyn.. kurde wkońcu to samo nas męczy i jęsli kogos wkurzyłąm to było to naparwde niechcący :)Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana
czuję się dziwnie ;/ i myślę o tym, że nigdy nie będę potrafiła jemu tego z siebie wykrztusic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika...
frajer i tyle!!!!!ciezko mi o tym zpomniec,chce z nim zerwac kontakt ale on caly czas cos chce niby przez przypadek..dzis przyjechal do mnie do pracy pod pretekstem zabrania jakies umowy ktora milalam mu wyslac dzis.!!! po co?na cholere cie pokazuje ,nie rozumiem go ,jak mu napsialam w piatek ze to nasza ostania rozmowa to w poniedzialek juz byl? po co ? ma swoja gwiazde niech o nia dba i do niej jezdzi mi to nie jest potrzebne ,,wrecz jeszcze gorzej jest mi ...napisalalm mu dzis nie pisz!!! a on wielce obrazony nie to nie ...pomozcie co ja mam zrobic on mnie do szalu doprowadza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×