Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysha

jak zapomnieć o nim?

Polecane posty

Gość Kicina
Z ukrycia.. Mój wzrok ukradkiem za Tobą błądził Zawsze z ukrycia, niby przypadkiem Tak, żeby nikt inny nie sądził, Że Ciebie wielbię w skrytości ducha.. Ty memu sercu nie jesteś obcy, Ale rozum rozsądku jednak słucha. Wiem że kochasz miłość swego życia, wiem że nie będę nią i nie zastąpię, Lecz pozwól, że wielbić Cię będę I ciągle spoglądać z ukrycia Wzdychając cichutko Do końca mego życia... .....Bacy ...pozdrawiam wszystkich życzliwych i usmiechnietych ludzi, ktorzy nie zapomonają i kochaja...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj wzięło na moja ukochaną książkę... I po prostu rozkleiłam się totalnie czytając te proste słowa.Ech.... Nic mi po śrebrze, nic mi po złocie, Nic po chudobie- Niech z głodu zamrę przy krzywym płocie, Byle przy tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny 🌻 Ja tez uwielbiam czytac; w przeciągu 4 miesiecy (od stycznia do początku maja br.) połknęłam 15 książek. To był mój sposób na zapomnienie. Ale ostatnio jakos nie mam czasu na te, ktore czekają na półce. Mysha, jaka to ksiazka, o ktorej mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
pozdrawiam wszystkich cierpicych i juz wyleczonych!rozstaBam si z nim rok temu,bylam na jakims tam szkoleniu i zadzwonila jego dziewczyna!jak sie okazalo mial nas dwie,przezylam bardzo byl moim pierwszym facetem ktoremu oddalam sie calkowicie i ktoremu ufalam!nocowal u nas,znal cala moia rodzine co tydzien byly kwiaty mieszka niedaleko mnie,ale studjuje w lublinie!zmienilam sie po naszym rozstaniu pozrywalam wiekszosc znajomosci zrobilam sie ciezka dla otoczenia!jednoczesnie nienawidze go i tesknie!spotykam sie co troche z kims ale ciagle bez chemii,albo ogolnie nie pasuje!powiedzcie co mam zrobic moze sie spotkac z nim i rozwiac swoje wszystkie watpliwosci czy zapomniec na wieki!dzieki czekam na podpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Leaa 🌻 Wiesz, ja myślę, że skoro Cie oszukał, to nie jst wart Ciebie. Ale moze dla własnego spokoju, jeśli masz taką mozliwość, mogłabyś spotkać się z Nim i wyjaśnić wszystko do końca. Mozna wszystko uciąć tak od razu i odejsć bez słowa, ale ja wiem, jak \"duchy przeszłosci\" potrafią później zatruwać życie.. Spróbować można, ale ostroznie, żebyś powtórnie się nie sparzyła.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
dzieki blekitna chmurko!czytam wasze wypowiedzi i sie troche wacham ,a moze jeszcze dam mu w ten sposob satysfakcje swoja postawa i bedzie mi glupio jeszcze bardziej!A tak na marginesie nie chcialabym z nim jednak byc-bo nie mam do niego zaufania i go raczej nie nabiore!wiec nie ma tom sensu wkoncu na kogos trafie kto bedzie mnie podniecaB przez 24godz.na dobe i bedzie mial podobne zainteresowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leaa
SKAD MACIE TAKIE UROCZE KWIATUSZKI! DOSZLAM DO WNIOSKU ZE FACECI BOJA SIE PIEKNYCH,WYZWOLONYCH,ZNAJACYCH SWOIA WARTOSC KOBIET! MOZE ZMIENIE ORIENTACJE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
MOZE DLATEGO MNIE TAK TO BOLI BO NIKT MNIE NIGDY NIE ZOSTAWIL!ZAWSZE ROBILAM TO JA I DLATEGO BOLI,ALBO LOS ZEMSCIL SIE NA MNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Leaa, że doszłaś do tego sama i wiesz, czego chcesz, bo najgorsze są rozterki, które nie dają żyć. Masz rację, mogłabyś mu dac w ten sposób satysfakcję. A to by nic nie zmieniło, tylko Ty czułabyś się gorzej. Rok czasu od rozstania, to już sporo. Podejrzewam, ze przyszła Ci taka myśl do głowy, bo próbujesz z kimś innym i nie wychodzi.. zapewne jeszcze całe uczucie do Twego byłego nie wygasło w Tobie.. Wiem, jak to jest kochać i jednoczesnie nienawidzieć.. Ale musimy się tzrymać i jakoś to będzie. Teraz tzreba patrzeć naprzód, nie oglądać się wstecz, bo życie płynie dalej i musimy stawić mu czoła. Powodzenia i zagladaj do nas częściej, jeśli masz ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leaa, nie wolno Ci myśleć , ze los mści się na tobie, bo kogos w przeszłosci zostawiłaś. Życie z takim poczucie m winy jest ciężkie i każde następne niepowodzenie tłumaczysz sobie, że to za karę. Tak nie wolno!! , bo w ten sposób to Ty sama siebie karzesz. Więcej optymizmu 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
DZIEKI BLEKITNA CHMURKO! TA BIEZE SIE TROCHE Z PRESJI MOJEJ MAMY KOBITKA BRAK FACETA U MOJEGO BOKU UZNAJE JAK COZ NIENORMALNEGO CHYBA-MARTWI SIE STRASZNIE!KOLEZANKI POWYCHODZILY ZAMAZ!I CO Z TEGO !JA MAM PASJE,TRENUJE,CWICZE PRACUJE DBAM O SIEBIE,CZYTAM ,PISZE KSIAZKE WIEC NIENAWIDZE SIE Z KIMS NUDZIC LUBIE LUDZI OD KTORYCH ZAWSZE SIE CZEGOS NAUCZE I KTORZY NIE SA TOKSYCZNIMAM 24 LATA-I CALE ZYCIE PRZED SOBA!A MOJA MAM A2 ROZWODY ZA SOBAI DORADZA I GNEBI! MOJA BABCI MADRA KOBIETA POWTARZALA JESLI MA BYC DOBRZE TO ZDAZYSZ JESLI MA BYC ZLE TO LEPIEJ JAK NAJPOZNIEJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
KARATE KYOKUSHIN,CERTIFIKAT ROBIE Z AREOBIKU!A KSIZKA TROCHE DZIENNIK,OBYCZAJOWO -PSYCHOLOGICZNA!JESZCZE FORMY NIE USTALIAM!MYSLE ZE WE WRZESNIU SKONCZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leea wyrzuć kapsloka co? ;) Naprawdę łatwiej się czyta bez \"krzyku\". hej laski mam nową rozrywkę :) Salsa i inne latynoskie klimaty.Nie ma nikoguśieńko w domu, komputer ryczy na całą moc a ja sobie tańczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super babka z Ciebie, Leaa :) Skoro książka jest wstępnie w formie dziennika, to może bloga byś założyła, chyba że już prowadzisz. Ponoć ćwicząc ciało, ćwiczymy też ducha :), a obie te sfery uszą być silne w starciu z facetami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! No tu sie jakies tance odprawiaja, ja tez chce. Nosi mnie dzisiaj, bo nie pojechalam na wycieczke- moja siostra padla. Mnie energia rozpiera, pewnie zaczne tanczyc jak Mysha. Leaa witam w klubie :) Pamietaj, masz sie mnie sluchac, bo ja tu najstarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
NIE MA SPRAWY,A OCHRONA MOGE SIE ZAJAC JA!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietnie!!!! Jak sie pojawi ktos chamowaty, to go potraktujesz z buta :) Jestem za- calym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
POLECAM KOBIETY!JEZDZE NA PRZEROZNE KURSY ZAWODY ITP!CWICZENIA CIALA NIESAMOWICIE ODMLADZAJA I NIE MA CO UKRYWAC KRZTALTUJA CIALO I CHARAKTER!PODWYZSZAJA TESTOSTERON ,A POTEM FIKSUJE COZ Z TEGO A TA MLODZIEZ (TERAZ DO BANI) FACECI W WIEKU 24-28 NADAJA SIE TYLKO DO TARCIA CHRZANU I PCHANIA KARUZELI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczymy salse do upadlego :)a kiedy się zmęczymy to śpiewamy na cały regulator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za sportami walki, ale aerobik - owszem:) Ćwiczyłam przez ponad rok, regularnie 3 x w tygodniu, do tego basen i efekty były świetne, a jak super się czułam :) Umysł odpoczywa przy wysiłku fizycznym. A do września znów się biorę za moje ciałko. Wam też polecam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEAA
IDE NA GRILKA,ALE CZEKAM BO MI MP3 WGRYWA SIE W KOMÓRE I CZEKAM!KOLEDZY DBAJA O MNIE CALE SZCZESCIE!POZDRAWIAM SERDECZNIE!TRZYMAJCIE SIE DO ZOBACZENIA!NIEBAWEM!MILEGO WIECZORU I NAPRAWDE SLODKICH SNOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Jestem wykonczona, dzien okropnie stresujacy, padam juz na twarz, marze tylko o szybkim prysznicu a pzoniej ogladam finaly Euro:) Dzieki za trzymanie kciukow- wg mnie to powinnam zdac:) zeby tylko oceniajacy mysleli tak samo:) Jak ja ryczalam wczoraj na tym filmie............., Costner to jest facet:) Ze tez takie historie musza sie ludziom przydazac, musze dorwac ksiazke, bo jak Mysha mowisz ze jest lepsza od filmu do koniecznie musze ja przeczytac. Julka-przezyjesz, przezyjesz!!! Facet nie jest Ciebie wart i tyle- po takim nie ma co zbytnio plakac, poboli i przestanie. Bedzie dobrze, buzka:) Smutniasta - na te nerwy to chyba jest jedyny sposob, moze nie zawsze skutkuje bo przeciez zawsze sa jeszcze inne niezalezne od nas czynniki wplywajace na nasze zachowanie, ale to co od nas zalezy to to, aby byc pewnym siebie, byc pewnym tego co sie mowi, robi itd. Bo jak jestesmy pewni siebie to otoczenie nas tez tak odbiera i inaczej nas traktuje-tak z respektem czy jak to tam nazwac, ale chyba wiesz o co mi chodzi:) Błekitna chmurko - fakt, nasze historie sa podobne, moze w ramach uscisnien dodam, ze moj ex jest po rozwodzie ( a przynajmniej tak twierdzi...) nie bylam na tyle przytomna aby zadac dowodu na papierze a byc moze oszczedzilo by mi to wiele nerwow, ale stwierdzilam, ze musze zaufac , i zaufalam, ale bylam czujna i to bardzo i poskutkowalo gdyz jak juz pisalam zaczal popelniac bledy i jak dalam mu tylko odczuc ze cos wiem ( a on nie mogl miec pewnosci co ja wiem- bo rownie dobrze moze tu chodzic o jeszcze jakas inna kobiete) to stchorzyl!!!! Okropnosc, jak tak mozna, nie jestem w stanie pojac takiego zachowania, ze tez nie stac go na to aby mi wprost powiedziec. Bo przeciez on tak \"bardzo mnie kocha\" i \"nie wyobraza sobie zycia beze mnie\"- wiec tak naprawde ja wciaz nie wiem dlaczego nie jestesmy juz razem- glupie nie? Ale wiem, ze co by teraz nie robil to nie ma powrotu, raz zaufalam i raz dalam szanse, drugiego razu nie bedzie. Ciesze sie, ze znajdujemy w sobie wlasnie ten rozsadek:) Leaa-witaj:) Nie wychodz pierwsza z inicjatywa spotkania sie czy w ogole nie kontaktuj sie pierwsza, to on zawalil, nie jest Ciebie wart, nie rozmyslaj ze to jakas zemsta za Twoje wczesniejsze postepowanie-tak przeciez jest z eludzie sa razem i sie rozstaja. Jezeli juz jestes pewna, ze nigdy nie bedziesz potrafila z nim byc to naprawde szkoda teraz Twojej energii na to abyc cokolwiek wyjasnaic, niech facet spada na drzewo i sobie w brode pluje ze tak z Toba postapil- badz silna, twarda i nie daj sie, chocby nie wiem jak Cie korcilo nie daj mu tej satysfakcji i nie oddzywaj sie do niego:) Pozdrawiam cieplutko 🌻 I wylacz capslocka-to naprawde utrudnai czytanie:) Ide sobie, do milego :) papa Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myslicie, ze oni maja jakies wyrzuty sumienia? Nic bardziej blednego. Oni nie mysla mozgiem, tylko fiutami i ta jest lepsza, ktora lepiej daje. A slowa o milosci - mozna wyczytac w ksiazce i nauczyc sie na pamiec. A potem powtarzaja jak nakrecone katarynki :) I kazdej nastepnej to samo - az do znudzenia. Ale wsrod nich mozna czasami znalezc perelke i tego zycze kazdej z Was z osobna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki! Wystarczy,że zostawię Was na cały dzień, a tu tańce, śpiewy, proszę proszę, ale tak trzymajcie. Ja dziś posłuchałam się Kamy i jeździłam na rowerze, o kuchnia, ledwo żyję, a jutro to się chyba nie ruszę, muszę koniecznie wskoczyć do wanny, bo będzie ze mną żle. Ale wiecie, jak człowiek czuje się wewnętrznie cudownie. Dzięki Kama,🌻trzeba było Cię od razu posłuchać, ale samopoczucie jest rewelacyjne. Kejti mimo jazdy na rowerze pamiętałam i trzymałam kciuki, cieszę się, że jesteś zadowolona i dzięki za radę, masz rację w 100% musze być bardziej pewna siebie, jutro jest poniedziałek czyli czas zmian, mam nadzieję, że na lepsze :):):):):) Witaj LEAA - on nie był Ciebie wart i nie możesz sobie zawracać nim głowy, nie mają sensu wylane łzy, nieprzespane noce, a nic na świecie nie dzieje się bez orzyczyny. Podnieś głowę do góry i pokaz mu jaka jesteś dzielna i szczęśliwa 👄 Dziewczyny zmykam na mecz, wypadałoby jakiś obejrzeć :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×