Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam jakąś fobię że nie chcę żeby moje dziecko urodziło się w styczniu

Polecane posty

Gość gość
gorzej jak to dziecko ze stycznia będzie zostawało w tyle za dzieckiem z grudnia...też się tak zdarza i to wcale nie rzadko...wszyscy będą porównywać i mieć to dziecko zawsze z głupsze, o ile odwrotną sytuację tłumaczy się wiekiem, że dziecko młodsze prawie rok itp. to w tej sytuacji już tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cikawey punkt widzenia! faktycznie dziecko grudniowe, które odstaje można tłumaczyc wiekiem, a styczniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę rozumiem autorke, można nie lubić jakiegoś miesiąca mam corke z 2 kwietnia a teraz termin na 16 kwietnia bałam się że urodze wcześniej w marcu nie wiem czemu taki strach głupi że ja chce mieć oboje z kwietnia i koniec a nie z marca ale na szczęście jeszcze nie urodziłam, my kobiety tak mamy coś nam nie pasi i koniec facet tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chodziło tylko o to ze chcesz mieć oboje z kwietnia, czy o to ze nie lubisz marca?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do psychiatry leczyc fobie. Jestes jakas psychiczna autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo chciałam urodzic pierwszego syna w grudniu, a skubany urodził sie 30.11. :D Rozumiem fobie autorki, bo ja stycznia tez nie znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie lubię stycznia, beznadziejny miesiąc. coś w tym musi być bo już kilka osób pisało o tym ze nie lubi tego nieszczesnego stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×