Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waszym zdaniem to jest brak szacunku ze strony faceta?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli nie widzielismy się dosc dlugo czas, a on pisze, ze moze sie ze mna spotkac na okolo 2 godziny bo nie ma wiecej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tyle brak szacunku, ile sygnał, że nie jestes dla niego ważna. Znajdź innego, a nim nie zawracaj sobie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może naprawdę tego dnia ma jakieś inne sprawy do załatwienia i naprawdę nie może. A Wy od razu radzicie jej zerwanie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapytać nie możesz czym tak jest zajęty, nie wypada? Dziwne te wasze relacje :-P ...jakby niewolnica Isaura jakaś i Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radio Samiec YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalezy kolesiowi, jestes zapchaj dupa jego, wcisnal cie na chwile miedzy wazniejszymi rzeczami dla niego, ale nie za dlugo, bo pozniej ma co innego do roboty, laske robi, ze w ogole sie spotka, ewidentnie mu nie zalezy, nie szanuje cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przeciwieństwie do kobiet mężczyźni więcej pracują i poza pracą mają zainteresowania, a więc i czasu znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mu zależało a naprawdę nie miałby czasu to nie napisałby ,,moge sie z tobą spotkać na 2 godizny bo nie mam czasu" tylko bardziej ,, bardzo chciałbym się z tobą spotkać, zobacyć cie tylko kurde jutro mam cłąy dzień zawalony i dałbym rade wyrwac się na dwie godzinki tak 13-15, znalazłabyś dla mnie wtedy czas" a z wypowiedzi autorki wynika że to ona musi go cisnąć o spotkanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo się nie widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 lat, w związku z nim byłam w podstawówce i chciałabym kontynuować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×