Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Recsator555

Jako lewak popieram plan lewicy dla zmiany krajów europejskich

Polecane posty

Dla europejskich rodzin żądam darmowej antykoncepcji, aborcji, eutanacji i refundowanych tabletek wczesnoporonnych aby możliwie jak najbardziej pogłębić niż demograficzny. Dla rodzin imigrantów żądam darmowych zasiłków, darmowych mieszkań socjalnych i wszelkich swobód obywatelskich aby się mogli swobodnie rozwijać i mnożyć. Taki jest plan lewicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty jesteś nawiedzony ale ty masz nasrane pod deklem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj pisior musial dostac niezle baty od Resa. Dzis od samego rana tworzy durnego podszywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie baty przecież to ten rascator cały czas obrywal na każdym kroku az z niego beke mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, i te podszywy, jakby się miał zaraz zesrać, to pewnie wyraz spokojnego umysłu zwycięzcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak chyba pojawił się ktoś dużo lepszy od rescatora kto go zaczął mocno trzymać za ten przemadrzaly pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten podszyw niby to wymysł chorego schizofrenicznego umysłu rescatora , bo żadnych podszywow nie ma on już fiksuje od tego lewacta i zaczyna widzieć białe myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy fiksuję i czy wymyślam sobie podszywy sam na siebie. Ważny jest plan lewicy. Jako lewak jestem za imigrantami, za zasiłkami dla nich, przy jednoczesnym krytykowaniu programu 500+ dla Polaków i przy zapewnieniu dla białych kobiet do nieograniczonym dostępie do aborcji, eutanazji i antykoncepcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury prosto z pisuaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny jesteś podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za tym żebyś ten program im finansowal z własnego socjalu bo podejzewam iż jesteś niepracujacym pryszczatym brzydalem którego całym światem jest babskie forum , pogratulować życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś podejzewam iż jesteś niepracujacym pryszczatym brzydalem<< Nie jestem brzydalem. Jestem po prostu lewakiem. Wszyscy lewacy mają takie poglądy jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zmień sobie nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten "skur/wysyn" ma praktycznie w 100% zgodne poglądy z twoimi, tylko, że pisze bardziej dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×