Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biały welon jest zarezerwowany tylko dla dziewicy

Polecane posty

Gość Meg
8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Swoją drogą ciekawe czy papież jest prawiczkiem, skoro stawiasz go pod względem prowadzenia całego życia w całkowitym celibacie (bez uzupełniania innymi czynnościami seksualnymi) nade mną. 

nie wiem możesz go zapytać 🙂

8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Jestem wykształcona, mam trzy kierunki skończone i to z pewnością jeszcze nie koniec. Powodzenie miałam i mam całe życie, no i niestety przez całe życie obrywam od tych mniej urodziwych lub od tych, które mają lepszy charakter i nie są wredne słyszę, że chciałyby wyglądać tak jak ja. Szczodra czyli hojna? Bo to słowo ma wiele znaczeń. Mam dobre serce i jestem pomocna (nawet nie wiesz do jakiego stopnia). Jestem współczująca i nie umiem patrzeć się obojętnie na ludzką krzywdę. To tak dla twojej informacji, gdyż usiłujesz wymienić te cechy jako moje deficytowe, ale w rzeczywistości niestety jest jednak inaczej.

Więc jestes trzy razy inteligentniejsza ode mnie 😉 gratulacje

Stwierdziłam, że brak Ci jedynie skromności 😄

8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Jesteś totalną oszołomką, że aż twierdzisz, że "jesteś okazem cnot kobiecych".

Ktoś tu się nie zna na ironii... Nigdy nawet jako dziewica nie miałam czelności stawiać się na równi z Maryją czy kimkolwiek. Nie te progi 😄

8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Zapytaj się księdza co to jest cnota kobieca, skoro twoja niebywała inteligencja mówi ci, że nie jest nią dziewictwo. Widzę, że żal ci dupe ściska, że nie stać cię było na takie poświęcenie, a Dziewictwo nie jest (i nie było) żadną wartością.

Księdza którego? żebym miała pewnośc że cnotliwy? Rozum moja droga podpowiada mi, że cnota znaczy coś  wtedy kiedy tracisz ją z kimś równie cnotliwym albo zostawiasz do śmierci kiedy takiego okazu nie znajdziesz. Bo inaczej to troszke jak sprzedawanie siebie po taniości. I im się jest młodszym tym łatwiej takiego cnotliwego spotkać. Potem już 90 proc jak nie 99 to onaniści nawet jak prawiczki 😄 Więc uznałam ze czekać nie będe.

Żal mi dupy niestety nie ściska bo mam fajny seks z miłości i z odpowiednią osobą, nie z byle kim. Lubię seks jak większosc ludzi i nie mam z tego powodu zadnych kompleksow.

Jestem wolną kobietą i mam równe prawa dane od Boga tak jak mężczyżni jednak męzczyzn nie piętnowano przed wiekami za to że nie byli czyści biorąc slub czy za to że korzystali z burdeli juz po 😄 

Więc koncząc na tym mój wywód, stwierdzam, że nie warto bo nie ma dla kogo tego zachowywac chyba ze dla Boga własnie i do śmierci!

Jeśli Cie urazilam to przepraszam, życzę zdrowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Pokaż mi komentarz, gdzie napisałam, że stawiam się na równi z Matką Boską.

Tym, że napisałaś: "jestem okazem cnót kobiecych" zbezcześciłaś mnie i wszystkie kobiety, które w sobie tą cnotę noszą. Nie rób tego więcej. Obraziłaś tym również Maryję Dziewicę (pomyśl o tym, choć wiem że u ciebie z tym jest bardzo ciężko). Znam się na ironii, ale to co nazwałaś ironią jest u ciebie czystym okazem ...izmu... Jeśli ktoś w perfidny sposób mnie bezcześci (i nie tylko mnie), to nie posługuje się ironią tylko pokazuje swój niski poziom.

Oj... skończ najpierw trzy kierunki... Skończyłaś jeden a śmiejesz się ze mnie, bo ukończyłam trzy. Chore, głupie i infantylne. Tym samym obraziłaś innych ludzi, którzy też są po trzech kierunkach.

Brak mi skromności? Też spaliłaś. Ty mi zarzucasz rzeczy nieprawdziwe i nonsensowne, ja się z tym konfrontuję poprzez odpowiedzi zgodne z prawdą (w przeciwieństwie do twoich chorych zarzutów - bredni jakie na mój temat wypisujesz i obrabiasz tyłek) i poparte argumentami.

O papieżu pisałam również w odpowiedzi na twoje chore zarzuty i czekam na odpowiedź a nie wymigiwanie się posługując się głupim pytaniem. 

Co? "Cnota znaczy coś wtedy kiedy tracisz ją z kimś równie cnotliwym". Mam świadomość, że nie znajdę prawiczka prawdziwego czyli takiego, którego się nie masturbował. Mogę znaleźć kogoś kto nie przywiązywał wagi do czystości. Więc według twojego chorego umysłu moje Dziewictwo nic nie znaczy. Chora jesteś. Moje Dziewictwo jest moją najcenniejszą rzeczą i SKRZYWDZIŁAŚ MNIE PO RAZ KOLEJNY.

To jest moje Dziewictwo i jakaś ... nie będzie podważać tego, że jest ono moją najcenniejszą rzeczą.

Widzę, że ŻAL CI DUPE ŚCISKA właśnie dlatego, że podejście do życia masz takie, że stosunek do spraw intymnych masz bardzo luźny. Żeby już pisać, że moje Dziewictwo nic nie znaczy i mnie bezcześcić pisząc, że jetes okazem cnót, to jest straszne! ...isz się to się ..., szmacisz się to się szmać, ale nie bezcześć mnie i innych cnotliwych kobiet! Nie mów już nigdy, że jesteś okazem cnót kobiecych, skoro sama przyznajesz, żeś puszczalska, bo podważasz czystość Maryi Dziewicy! A sama ...isz, że ja ją obrażam. Przytocz mi ...ko choć jedną moją taką wypowiedź. I uwierz, że nie powinnam już mieć do ciebie szacunku za chamskie odzewki i zbezczeszczenie mnie ale ja nawet do tych, którzy mnie bardzo skrzywdzili mam szacunek. I ciesz się, że ci odpisałam bo czytanie treści, w których kolejna nimfomanka mnie bezcześci nie jest dla mnie niczym miłym. Pewnie niepotrzebnie się naprodukowałam, bo do ciemnej łepy, w której tylko seks i nic poza nim, już nigdy nic nie wejdzie. 

Bo ty się szmacisz to wszystkie kobiety Dziewice musisz zbezcześcić. Poza tym jesteś hipokrytką bo bezcześcisz Maryję Dziewicę a to mi zarzucasz, że robię to ja. Boże, kolejna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Lala, pokaż mi źródło, z którego wynika, że papież jest prawiczkiem i nigdy nie korzystał z żadnej aktywności seksualnej odnośnie twoich wcześniejszych chorych zarzutów i pytań. Już! Ciekawa jestem jak lala ruszy głową. Bo ja ci na to odpowiedziałam i zadałaś mi pytanie retoryczne. Tylko, że ty zaczęłaś ten temat od zadawania mi chorych pytań... Ciężko mi się pisze z ludźmi na twoim poziomie. I tak się ciesz bo zbezcześciłaś mnie i powinnam ci już nie odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
8 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Pokaż mi komentarz, gdzie napisałam, że stawiam się na równi z Matką Boską.

Tym, że napisałaś: "jestem okazem cnót kobiecych" zbezcześciłaś mnie i wszystkie kobiety, które w sobie tą cnotę noszą. Nie rób tego więcej. Obraziłaś tym również Maryję Dziewicę (pomyśl o tym, choć wiem że u ciebie z tym jest bardzo ciężko). Znam się na ironii, ale to co nazwałaś ironią jest u ciebie czystym okazem ...izmu... Jeśli ktoś w perfidny sposób mnie bezcześci (i nie tylko mnie), to nie posługuje się ironią tylko pokazuje swój niski poziom.

Oj... skończ najpierw trzy kierunki... Skończyłaś jeden a śmiejesz się ze mnie, bo ukończyłam trzy. Chore, głupie i infantylne. Tym samym obraziłaś innych ludzi, którzy też są po trzech kierunkach.

Brak mi skromności? Też spaliłaś. Ty mi zarzucasz rzeczy nieprawdziwe i nonsensowne, ja się z tym konfrontuję poprzez odpowiedzi zgodne z prawdą (w przeciwieństwie do twoich chorych zarzutów - bredni jakie na mój temat wypisujesz i obrabiasz tyłek) i poparte argumentami.

O papieżu pisałam również w odpowiedzi na twoje chore zarzuty i czekam na odpowiedź a nie wymigiwanie się posługując się głupim pytaniem. 

Co? "Cnota znaczy coś wtedy kiedy tracisz ją z kimś równie cnotliwym". Mam świadomość, że nie znajdę prawiczka prawdziwego czyli takiego, którego się nie masturbował. Mogę znaleźć kogoś kto nie przywiązywał wagi do czystości. Więc według twojego chorego umysłu moje Dziewictwo nic nie znaczy. Chora jesteś. Moje Dziewictwo jest moją najcenniejszą rzeczą i SKRZYWDZIŁAŚ MNIE PO RAZ KOLEJNY.

To jest moje Dziewictwo i jakaś ... nie będzie podważać tego, że jest ono moją najcenniejszą rzeczą.

Widzę, że ŻAL CI DUPE ŚCISKA właśnie dlatego, że podejście do życia masz takie, że stosunek do spraw intymnych masz bardzo luźny. Żeby już pisać, że moje Dziewictwo nic nie znaczy i mnie bezcześcić pisząc, że jetes okazem cnót, to jest straszne! ...isz się to się ..., szmacisz się to się szmać, ale nie bezcześć mnie i innych cnotliwych kobiet! Nie mów już nigdy, że jesteś okazem cnót kobiecych, skoro sama przyznajesz, żeś puszczalska, bo podważasz czystość Maryi Dziewicy! A sama ...isz, że ja ją obrażam. Przytocz mi ...ko choć jedną moją taką wypowiedź. I uwierz, że nie powinnam już mieć do ciebie szacunku za chamskie odzewki i zbezczeszczenie mnie ale ja nawet do tych, którzy mnie bardzo skrzywdzili mam szacunek. I ciesz się, że ci odpisałam bo czytanie treści, w których kolejna nimfomanka mnie bezcześci nie jest dla mnie niczym miłym. Pewnie niepotrzebnie się naprodukowałam, bo do ciemnej łepy, w której tylko seks i nic poza nim, już nigdy nic nie wejdzie. 

Bo ty się szmacisz to wszystkie kobiety Dziewice musisz zbezcześcić. Poza tym jesteś hipokrytką bo bezcześcisz Maryję Dziewicę a to mi zarzucasz, że robię to ja. Boże, kolejna ....

Szmacic to sie bedziesz Ty poczekaj do slubu hahahahaha

Zero kultury w wypowiedziach. Tak nie piszą ludzie wyksztalceni ii z kultura. Nie uzylam w swoich wypowiedziach ani jednego obrazliwego epitetu. A nie jestem dziewica ha! Można?  Można, ale trza chciec. Jednak prowo. Doscc zabawnie. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
7 godzin temu, Gość Meg napisał:

Szmacic to sie bedziesz Ty poczekaj do slubu hahahahaha

Zero kultury w wypowiedziach. Tak nie piszą ludzie wyksztalceni ii z kultura. Nie uzylam w swoich wypowiedziach ani jednego obrazliwego epitetu. A nie jestem dziewica ha! Można?  Można, ale trza chciec. Jednak prowo. Doscc zabawnie. Nie pozdrawiam

Nie wierzę lala, żeś była cnotliwa do ślubu i że nie miałaś wcześniej kochanków (których mogłaś nazywać jak chciałaś, np twoimi chłopakami) i że mąż nie był przed ślubem twoim kochankiem.

Możesz powiedzieć teraz z ręką na sercu, że tak nie było? Że nie miałaś wcześniej kochanków (czy jak tam ich sobie ponazywałaś), a twój mąż był jedynym, z którym to robiłaś, a zrobiłaś to z nim dopiero po ślubie? Niech teraz lala odpisze, czekam.

Skończ pieprzyć, błagam!

Chcesz sprawę w Sądzie? Trzydziesto jedno letniej Dziewicy zarzucasz, że będzie się szmacić! Jak śmiesz!? Po to się bierze ślub, żeby nie zdradzać męża, nie wiesz o tym? Skąd bierzesz takie wzorce? Poza tym zostałam przez ciebie zbezczeszczona...

Kulturalna ..., która zbezcześciła już wszystkie kobiety Dziewice na świecie, a w tym i mnie oraz Najświętszą Maryję Pannę, która śmie pisać, ŻE TO JA MAM "ZERO KULTURY". Ciesz się, dziecko że jeszcze ci odpisuję bo powinnam była od razu zakładać sprawę. Piszesz sloganem młodzieżowym, wiem coś o tym jak wypowiadają się teraz osoby niedorosłe bo jestem również nauczycielką.

Tyś nie jest wcale po studiach. Albo zrobiłaś komuś dobrze (ale to mało prawdopodobne)... Tak myślę na głos. Żeby już osoba dorosła twierdziła: "nie użyłam w swoich wypowiedziach ani jednego obraźliwego epitetu" to trzeba być kawałem ...a. No chyba, że szmatą do takiego stopnia, że mimo iż zbezcześcisz wszystkie cnotliwe kobiety to twierdzisz dalej w zaparte, że wcale tego nie zrobiłaś. Ale... ja jednak uważam, że ty nie jesteś osobą dorosłą. Ty dziecko wiesz co to jest Dziewica? Znasz znaczenie tego słowa? Ile masz lat? Wyszło szydło z worka! I napisałaś/napisałeś słowo: "prowo". Takie słowo też nie istnieje w języku polskim. I co? Twoje koleżanki są puszczalskie, więc ty też jesteś i pewnie myślisz, że masz prawo obrażać wszystkie starsze od ciebie kobiety za to, że się szanują !? Dziecko! Tym, że obraziłaś/obraziłeś mnie, wyśmiałaś/wyśmiałeś także innych, którzy praktykują wartości religijne i przestrzegają przykazania szóstego. Boże, masakra! Ja znikam z tego "forum"! Okazało się na koniec, że z dziećmi pisałam. Załamać się można. Poza tym jak się dziecko bierze ślub to raczej nie po to aby zdradzać swojego współmałżonka. Nie wiem skąd bierzesz takie wzorce... Zmarnowałam tylko swój czas. Poziom i styl wypowiedzi świadczy jednoznacznie o tym, że mam do czynienia z dzieckiem i choćbyś pisała/pisał nie wiem co, to i tak nigdy nie uwierzę ci, że jesteś osobą dorosłą. Poza tym od teraz będziesz zwracać się do mnie przez pani. Powodów chyba nie muszę ci pisać, gdyż powinny ci być jasne i oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 18.01.2020 o 15:04, Gość Gość napisał:

Jesteś taka święta, że rzaden mężczyzna nie jest Ciebie godzien.

Proszę bardzo, znajdź mi prawiczka ze skończoną trzydziestką, który nigdy nie prowadził jakiejkolwiek aktywności seksualnej.

Niektóre kobiety uznają, że masturbacja to nic złego i nazywają się cnotliwymi, mimo iż to robią. Z religijnego punktu widzenia żadnymi dziewicami już wtedy nie są i nie mają prawa się nimi nazywać. Kobieta może naruszyć sobie błonę dziewiczą podczas masturbacji. Gorzej jest z mężczyznami - nie ma błony prawiczej. Mało jest mężczyzn, w moim wieku, którzy nigdy nie uprawiali seksu. Nie wiem czy są tacy i ile ich jest, którzy nigdy tego nie robili z samym sobą.

Śmiejesz się, że żaden mężczyzna nie jest mnie godzien. Znajdź mi argumenty na to, że pod względem seksualnym dużo mężczyzn jest mi godnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Proszę bardzo, znajdź mi prawiczka ze skończoną trzydziestką, który nigdy nie prowadził jakiejkolwiek aktywności seksualnej.

Niektóre kobiety uznają, że masturbacja to nic złego i nazywają się cnotliwymi, mimo iż to robią. Z religijnego punktu widzenia żadnymi dziewicami już wtedy nie są i nie mają prawa się nimi nazywać. Kobieta może naruszyć sobie błonę dziewiczą podczas masturbacji. Gorzej jest z mężczyznami - nie ma błony prawiczej. Mało jest mężczyzn, w moim wieku, którzy nigdy nie uprawiali seksu. Nie wiem czy są tacy i ile ich jest, którzy nigdy tego nie robili z samym sobą.

Śmiejesz się, że żaden mężczyzna nie jest mnie godzien. Znajdź mi argumenty na to, że pod względem seksualnym dużo mężczyzn jest mi godnych.

Mój szwagier ma 30 lat, jest prawiczkiem,na studiach zostawił dziewczynę bo leciała w zasadzie na jego kasę,przestał szukać i jest sam, ale wiem, że od Ciebie by uciekł bo masz zbyt wygórowane mniemanie o sobie,uważasz się za lepszą od innych bo jesteś dziewicą,zrozum dziewictwo nie sprawi że ktoś będzie Cię bardziej szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mój szwagier ma 30 lat, jest prawiczkiem,na studiach zostawił dziewczynę bo leciała w zasadzie na jego kasę,przestał szukać i jest sam, ale wiem, że od Ciebie by uciekł bo masz zbyt wygórowane mniemanie o sobie,uważasz się za lepszą od innych bo jesteś dziewicą,zrozum dziewictwo nie sprawi że ktoś będzie Cię bardziej szanował.

Nie wiem skąd znalazłeś /znalazłaś tak chore określenia względem mojej osoby... Mówiłam o łamaniu przykazania szóstego a ty teraz łamiesz ósme. 

Powinnam zostać nagrodzona za to, że jeszcze tu wchodzę i czytam kolejne obelgi (ostatnie przed chwilą).

Jeszcze raz powtarzam - nic i nikt nie zmieni tego i nie podważy, że niestety ale jestem osobą cenniejszą od zdecydowanej większości osób mojej płci. Noszę w sobie cnotę boską. Nikt nie podważy tego czym jest Dziewictwo. Byli tacy, którzy usiłowali i się zbłaźnili. Byli i tacy, którzy pisali, że są cnotliwi równie jak ja, a potem, że mają luźny stosunek do tych spraw. Umotywowali to niejaką ironią czym też się zblaźnili. Swoją postawą zniesławili wszystkie kobiety cnotliwe. Ten cały zabieg był infantylny.

Infantylne jest też kierowanie obelg ku mojej osobie całkowicie mnie nie znając. Nie mam ochoty tego czytać bo to się chyba nie skończy. Teraz jak się ma rację ale jest się jednym na kilka tysięcy to ma się przekichane i zamiast jakichkolwiek argumentów czyta się tylko straszne obelgi osób, które z ciebie drwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Mój przyszły mąż powinien to uszanować...

"Zrozum dziewictwo nie sprawi, że ktoś będzie Cię bardziej szanował".

Znam taką osiedlową puszczalską sławną nie tylko na osiedlu, ale również i w zakładzie pracy mojej mamy. W wieku lat trzynastu była już sławna ze swojego puszczalstwa. Potrafiła robić to z 25 latkami. Jeden, którego nazwała swoim narzeczonym był żonaty i dzietny, a dziecko jego i jego żony w głębokim wózku. Teraz ma dwóch synów i bogatego męża, który wpatrzony jest w nią jak w obrazek. Nazywa swoim aniołem, my lady itd. Byłam pewna, że jeśli nie szanowała siebie to nie będą ją szanować mężczyźni i męża nie znajdzie. Jestem w szoku. A tymczasem to ja nie jestem szanowana przez osoby płci męskiej. Rok temu byłam dotkliwie pobita przez osoby płci męskiej mi nieznane. Nigdy, przenigdy nie miałam tyle siniaków naraz i krwiaków. To tylko taki przykład. Wszystko jest jakoś na odwrót...

Czyli chcecie mi uzmysłowić, abym nie liczyła na to, że mój przyszły mąż miałby mnie kiedyś za to wszystko docenić? Powinnam być traktowana jak ...? Ok. Możecie wyjaśnić dlaczego? Może lepiej to przyjąć, jeśli tak ma być ale proszę tylko o wyjaśnienie. Życie pokazuje, że nie jestem szanowana przez osoby płci męskiej a puszczalskie są. Nie jest to logiczne ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Podjęłam decyzję - nie będę więcej tu wchodzić. Jest to ponad moje zdrowie. Pisałam na początku, że jestem w bardzo złym stanie. Byłam wyzywana od ...onych fanatyczek religijnych, moherowych itp. Prosiłam by każdy napisał na początku swoich komentarzy imię, gdyż mimo, iż zaangażowałam się w wypowiadanie tutaj (i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie) nie wiedziałam komu odpisuję. Ta prośba została zignorowana, tak jak i to, że informowałam wszystkich na początku, że jestem w bardzo złym stanie. Gdy widzę jak ktoś pisze, że moje Dziewictwo żadną wartością nie jest i nie będzie, bo to poza "kawałkiem skóry" nic więcej, gdy czytam że mój przyszły mąż i tak tego nigdy nie doceni i nie powinien mieć do tego powodów, a w zasadzie wysnuć można wniosek, że powinien od razu mnie jak zdzirę traktować, gdy czytam komentarze, gdzie ktoś mnie obraża a sam chwali się swoim rozmaitym życiem intymnym to ja nie wytrzymuję. Robicie to specjalnie, są to prowokacje. Zapłaciłam swoim zdrowiem za moje Dziewictwo, płacę nadal. Tylko, że każdy gdzieś tam ma swoją granicę wytrzymałości. Moja została już dawno przekroczona. Odpisywać sobie możecie ale ja już więcej razy tu nie wejdę. Przytaczałam tutaj na początku co stało się na innym forum, gdzie nie pisałam nic a czytałam same tylko drwiny typu: "marsz do zakonu lizać pały księdzom", "ty ...o", itd. Wszystko z tego powodu, że napisałam komentarz, z którego wynikało iż jestem trzydziestoletnią Dziewicą. Mogę pożegnać się tylko z osobami, które mnie nie obraziły i źle mi nie życzą bo na tyle godność mi pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg
22 minuty temu, Gość Aneta napisał:

Podjęłam decyzję - nie będę więcej tu wchodzić. Jest to ponad moje zdrowie. Pisałam na początku, że jestem w bardzo złym stanie. Byłam wyzywana od ...onych fanatyczek religijnych, moherowych itp. Prosiłam by każdy napisał na początku swoich komentarzy imię, gdyż mimo, iż zaangażowałam się w wypowiadanie tutaj (i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie) nie wiedziałam komu odpisuję. Ta prośba została zignorowana, tak jak i to, że informowałam wszystkich na początku, że jestem w bardzo złym stanie. Gdy widzę jak ktoś pisze, że moje Dziewictwo żadną wartością nie jest i nie będzie, bo to poza "kawałkiem skóry" nic więcej, gdy czytam że mój przyszły mąż i tak tego nigdy nie doceni i nie powinien mieć do tego powodów, a w zasadzie wysnuć można wniosek, że powinien od razu mnie jak zdzirę traktować, gdy czytam komentarze, gdzie ktoś mnie obraża a sam chwali się swoim rozmaitym życiem intymnym to ja nie wytrzymuję. Robicie to specjalnie, są to prowokacje. Zapłaciłam swoim zdrowiem za moje Dziewictwo, płacę nadal. Tylko, że każdy gdzieś tam ma swoją granicę wytrzymałości. Moja została już dawno przekroczona. Odpisywać sobie możecie ale ja już więcej razy tu nie wejdę. Przytaczałam tutaj na początku co stało się na innym forum, gdzie nie pisałam nic a czytałam same tylko drwiny typu: "marsz do zakonu lizać pały księdzom", "ty ...o", itd. Wszystko z tego powodu, że napisałam komentarz, z którego wynikało iż jestem trzydziestoletnią Dziewicą. Mogę pożegnać się tylko z osobami, które mnie nie obraziły i źle mi nie życzą bo na tyle godność mi pozwala.

Kobieto, nie zycze Ci źle zeby bylo jasne. Pytanie jakiej reakcji spodziewalabys sie sama po sobie jakbym ja Ci walila per cizia i niunia. Potem juz tak poplynelas ze szok bo same wykropkowane slowa. Wiec moge sie tylko domyslac co tam nawrzucalas. A juz tekst ze sie szmace czy ...ie... a pisalam caly czas pod swoim nickiem. Pisalam spokojnie az pojawil sie tekst o bluzie z kroczem jakiejs niedziewicy i pytanie kto kogo zbeszczesci... masakra tak po ludzku ze cos takiego przyszko Ci do glowy. I napisze to o czym wszystkie niedziewice tutaj pisały. Czy ... jestem dziewica czy tez nie nie ma znaczenia bo jestem czlowiekiem i jako człowiek nalezy mi sie wszystko to co innym. Bez rozrozniania na status czysta nieczysta bo to nir sredniowiecze. Uprawianie seksu bez slubu w zadnym wypadku nie czyni nikogo gorszym czy lepszym. Nie ma ... na tym swiecie nadludzi i pidludzi choc byli tacy co wyznawali taka teorie i jak to sie skonczylo wiemy. Nie uznaje czegos takiego jak roznicowanie strojem kobiet bo mezczyzn to nie dotyczy. Wiec czemu kobieta ma byc tu dyksryminowana. Na dodatek przez inne kobiety? Codziennie z powodu powiklan po obrzezaniu na swiecie w zacofanych krajach umiera wiele dzieci - mapych dziewczynek.  Takie postulaty o stroju sa krzywdzące. 

To Twoj mąż ma wiedziec ze jests dziewica.  Innych to nsie powinno interesowac!

Rozumiem twoj pukt widzenia, ale na dziewictwie  dla wielu swiat die nir xaczyna i nie konczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Meq - Żenujące jest to, że ostatnie zdanie na forum dotyczącego krzywdzenia kobiet Dziewic musi oczywiście należeć do ciebie - osoby, która z tą czystością czyli Dziewictwem nie ma nic wspólnego, osoby, która jest typową manipulantką i pisała mi przez "dziecko", twierdziła, że jestem dzieckiem i absolutnie nie mam tylu lat ile napisałam zgodnie z prawdą, że mam (to tylko taki jeden przykład tych twoich manipulacji, prowokacji, które zrobiłaś świadomie aby wytrącić mnie jeszcze bardziej z równowagi wiedząc o tym, że jestem w nienajleprzym stanie i po ciężkich przeżyciach co zaznaczałam sama), osoby, która z powodu tego, że noszę w sobie to co ty szybko straciłaś, gdyż nie byłaś w stanie najzwyczajniej w świecie poświęcić się i cnota nie była dla ciebie wartością, śmie dokuczać mi i to z grubej rury docinkami typu: "twoje dziewictwo nic nie znaczy" (ależ skąd, znaczy tylko tyle, że ja się szanuję, znaczy tylko tyle, że poświęciłam się i noszę w sobie cnotę boską na co mało kogo teraz stać bo poziom puszczalstwa w Polsce jest makabryczny, ja widzę co się tu dzieje i łapię się za głowę). Pisałaś: "twoje dziewictwo o niczym nie świadczy, to tylko KAWAŁEK SKÓRY". Odniosłam się do tego aby uświadomić innych jak szeroki jest to termin. Osoby, która śmie pisać, że sama jest cnotliwa, co po kolejnej "wypowiedzi" zostało wyparte i tymsamym zbezcześciłaś mnie i wszystkie kobiety cnotliwe jakie tylko istnieją. Dodam, że są też święte kobiety Dziewice... Coś takiego robić i mieć do tego czelność to jest po prostu coś strasznego. Raz, jak byłam w szpitalu, przyszedł z komunią jeden "ksiądz" i powiedział do mnie przy świadkach: "a ja ci komunii nie udzielę boś ty NIECZYSTA!". Popłakałam się, płaczę do dzisiaj. Kazał mi siebie przepraszać za to, że broniłam swojej cnoty i tym samym godności, zaparcie twierdził, że muszę mu się wyspowiadać ze swojej rzekomej nieczystości. Dopytałam o jaką nieczystość chodzi i jego odpowiedź potwierdziła moje domysły. Miałam się nie szanować. Był to "ksiądz", który już parę lat temu został oskarżony o molestowanie dziewczynek, wymuszanie na nich robienia mu innych czynności seksualnych, przetrzymywanie w pokoju do tych celów, itd. Wszystko działo się na wyjazdach religijnych. Zeznania dziewczynek były dla sądu oczywiste i jednoznaczne, jednak on dalej wykonuje swój zawód. Szkoda, że mimo iż jest hipokrytką, bezcześci mnie - kobietę czystą i wyrzuca mnie z tego kościoła mimo, iż całkowicie się poświęciłam, żeby stosować się do każdego przykazania dekalogu, a nie tak jak robi większość - do tych przykazań, które są akurat wygodniejsze. Przytoczyłam taki przykład, ale ty robisz to samo twierdząc, iż jesteś osobą cnotliwą, dziewicą. Ponadto obciążasz mnie ciężkimi zarzutami - do tego wszystkiego jeszcze śmiesz twierdzić i zarzucać mi, iż JA STAWIAM SIĘ NA RÓWNI Z MATKĄ BOSKĄ! Odpowiadałam sto razy: "Wskaż mi ten fragment, gdzie miałam tak napisać!", "Dlaczego oskarżasz mnie o coś takiego!?". Nie byłaś w stanie się do tego odnieść. Naprawdę, zastanów się nad tym co robisz, jest to karygodne. I jeszcze na koniec śmiesz wypowiadać się ZA kobiety Dziewice, że strój weselny symbolizujący Dziewictwo, kobiet Dziewic absolutnie nie krzywdzi. Jak śmiesz wypowiadać się ZA kobiety Dziewice? Przecież to czy ten strój jest krzywdzący czy nie WIE kobieta DZIEWICA! Broniłam swojej cnoty, swojej godności i broniła będę a do tego, że pod koniec moich komentarzy na tym forum pisałam takie słowa doprowadziło mnie to co pisałaś tutaj ty względem mnie. Wszystko to tyczy się mojej godności i nie byłam w stanie zrobić inaczej. Myślę, że inne kobiety Dziewice też mogą czuć się urażone tym co można tu przeczytać od ciebie i innych, którzy potrafią dotkliwie obrazić za to, że ktoś się po prostu szanuje. Jak możesz pisać, że "pisałaś spokojnie". Czy ty do cholery kiedykolwiek ponosisz konsekwencje tego co sama robisz? Bo zachowujesz się jakbyś była tego nieświadoma. Zamiast puszczalska piszesz "niedziewica" - również masakra. "Czy jestem dziewicą czy też nie nie ma znaczenia bo jestem człowiekiem". Ja też jestem człowiekiem i mnie STAĆ na bycie Dziewicą. Już tracę nieco nerwy ale to jest zleksza różnica czy jest się dziewicą czy też nie... Dziewica się jednak poświęca. Takie tłumaczenie się typu: "a ja się nie szanuję bo jestem tylko człowiekiem". To czy jest się Dziewicą czy nie NIE MA ZNACZENIA? Dla Boga, ma. To czy się grzeszy czy nie NIE MA ZNACZENIA? Wiesz co? Najpierw trzeba było się szanować. Pierdoły wypisujesz, że ja się łapię za głowę. "Bez rozróżniania na status czysta - nieczystosta bo to NIE ŚREDNIOWIECZE"? Trzeba rozróżniać. Jak można puszczalstwo tłumaczyć tym, że nie żyjemy w epoce Średniowiecze!? Wypadałoby rozróżniać, ja na swoją czystość sobie zapracowałam to dlaczego mam nie powiedzieć o samej sobie, że jestem czysta? "Więc czemu kobieta ma być tu dyskryminowana?" Dyskryminujesz i pytasz? To trochę kompromitujące... "Uprawnienie seksu bez ślubu nie czyni nikogo gorszym czy lepszym". Nie potrafię się do tego nie odnieść. To jest grzech ciężki, nie można wtedy iść do komunii, nie można się z tego wyspowiadać i dostać rozgrzeszenia. Nie pisz proszę takich herezji... Naprawdę tego nie da się czytać! "Dlaczego kobieta ma być dyskryminowana przez inne kobiety?" To ja - kobieta Dziewica jestem dyskryminowana przez takie puszczalskie lale, które idą do ślubu tak ubrane. Kto przez kogo jest dyskryminowany? Ty zdyskryminowałaś mnie już ze sto razy. Tekst o "bluzie z kroczem niedziewicy" - ciekawe... Nie wiem kto to pisał ale nie wmawiaj mi znowu, że ja. Nagle wpisałaś zdanie na temat obrzezania. Nie widzę powiązania z tematem przewodnim. "Innych nie powinno interesować moje Dziewictwo"? Wystarczy, że o tym napisze i znajdzie się dużo takich jak ty, które będą się rzucać, uparcie broniąc swojego stanowiska, stanowiska osoby takiej, dla której nie było ono wartością i kobietę Dziewicę wyśmieje i obrazi. A na koniec doda, że to kobiety Dziewice mają krzywdzić te, które się nie szanują. Ciekawe w jaki sposób, skoro to ja jestem dyskryminowana na każdym kroku i wszędzie jestem już z tego powodu psychicznie wykończona. 

Nie przeczytałam choćby jednego zdania od ciebie, z którego wywnioskowałabym, że ty rozumiesz mój punkt widzenia. Stwierdziłaś, że nie życzysz mi źle. Dużo razy mnie obraziłaś więc nie jestem tego taka pewna. Ja nigdy nikomu źle nie życzę ale ciężkie jest dla mnie to, że na każdym kroku jestem dyskryminowana. 28 lat wstydziłam się swojej czystości i chyba najlepiej byłoby wstydzić się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoniBlu... - uważaj sobie z tymi wyzwiskami - ograniczenie umysłowe itd. Ja chyba powinnam dostać dwie nagrody po swojej śmierci - jedną za swoją czystość, drugą za to, że tyle obelg musiałam dostać za swoją czystość od takich właśnie co z tą czystością nie mają nic wspólnego, uważających się za równowartościowe, piszących herezje religijne, drwiących ze mnie z tego powodu, że stosuję się do wartości religijnych. Wiedzą co straciły i niszczą mnie psychicznie. Śmią twierdzić, że moje Dziewictwo NIE JEST WARTOŚCIĄ i nic nie znaczy. Są sprawy w sądzie o zniesławienie. Ja musiałabym już kilka założyć. Cały czas jestem nękana, to straszne. Nie życzę sobie i nie mam godności czytać ciągłych drwin i obelg za to, że stać mnie na takie wartości. Powinno to być powodem do poważania a nie do kpin, wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sól w oku - ja nie wytrzymałam i dałam się sprowokować ale z drugiej strony jestem za tym, żeby rzeczy nazywać po imieniu. Teraz słyszymy: "kobieta nowoczesna" itd. Dla mnie kobietą jest taka co się szanuje. Poza tym nie wiem jak można nękać kogoś za wartości religijne. Ja jestem nękana, bardzo mnie to boli i nie potrafię tego przyjmować ze spokojem. Za bardzo mnie to dotyka. Mam z tego powodu depresję. Jak byłam młodsza to byłam pewna, że odrzucane ze społeczeństwa mogą być osoby, które co prawda w czymś się różnią ale byłam pewna, że raczej jeśli np robi się coś złego. Jestem zdumiona, że ze mnie drwi się za to, że preferuję wartości religijne dla których się poświęciłam i które nie są negatywne. Ja nie grzeszę a wręcz przeciwnie. Ciekawe jak społeczeństwo podchodzi np do inwalidów i czy odrzuca tych ludzi za to, że zmagają się z trudnościami. Widzę, że to wszystko jest jakieś chore więc śmiem przypuszczać, że nie tylko kobiety Dziewice są odrzucane. Teraz z ludzi wartościowych robi się gorszych. Każdej osobie należy się szacunek a mnie nie szanuje nawet osoba, która jest księdzem. Załamana jestem bardzo i nie potrafię się nie przejmować innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BoniBlu... - szkoda mojej klawiatury na telefonie na odpisywanie tobie. Obelg ciąg dalszy. Sama mnie obrażasz i chamsko odwracasz kota do góry ogonem. Kobieta Dziewica nie odmawia sobie jedynie seksu, odmawia każdej aktywności seksualnej. Pisałam to już wcześniej. Widzę, że nawet marne masz pojęcie na ten temat. Nie wiesz nawet dokładnie kim jest kobieta Dziewica. Nie będę się więcej produkować dla takiej osoby jak ty, nie warto. I nie odpisuj. Pierdoły wypisujesz i tylko mnie obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sól w oku - ja nie wytrzymałam i dałam się sprowokować ale z drugiej strony jestem za tym, żeby rzeczy nazywać po imieniu. Teraz słyszymy: "kobieta nowoczesna" itd. Dla mnie kobietą jest taka co się szanuje. Poza tym nie wiem jak można nękać kogoś za wartości religijne. Ja jestem nękana, bardzo mnie to boli i nie potrafię tego przyjmować ze spokojem. Za bardzo mnie to dotyka. Mam z tego powodu depresję. Jak byłam młodsza to byłam pewna, że odrzucane ze społeczeństwa mogą być osoby, które co prawda w czymś się różnią ale byłam pewna, że raczej jeśli np robi się coś złego. Jestem zdumiona, że ze mnie drwi się za to, że preferuję wartości religijne dla których się poświęciłam i które nie są negatywne. Ja nie grzeszę a wręcz przeciwnie. Ciekawe jak społeczeństwo podchodzi np do inwalidów i czy odrzuca tych ludzi za to, że zmagają się z trudnościami. Widzę, że to wszystko jest jakieś chore więc śmiem przypuszczać, że nie tylko kobiety Dziewice są odrzucane. Teraz z ludzi wartościowych robi się gorszych. Każdej osobie należy się szacunek a mnie nie szanuje nawet osoba, która jest księdzem. Załamana jestem bardzo i nie potrafię się nie przejmować innymi.

Może problem nie leży w twoim dziewictwie ale podejściu do ludzi. Ja twoje wypowiedzi odbieram tak jakbyś się stawiała ponad innych. Pycha to też grzech. Zupełnie nie rozumiem twojego podejścia do leczenia. Sama widzisz, że badanie per rectum nie da trafnej diagnozy. Czy przez fakt badania przez pochwę nie będziesz dziewicą? Przecież to nie jest działanie seksualne. Ja też byłam badana jako dziewica przez pochwę i nawet w najmniejszym stopniu moja błona nie ucierpiała. A nawet gdyby tak było to nie jest równoznaczne z rozdziewiczeniem. Czy odczytałaś swoje powołanie? Dziewica konsekrowana, żona, matka? Jeśli te ostatnie to tym bardziej czas na solidne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się leczy, idź do specjalisty. Zastanowię się co zrobić, ale ja tej sprawy tak nie zostawię. Nieszanująca się prowokatorka, która nie ma co robić. Ciekawe ile masz lat. Napisałam, już, że nie będę tu wchodzić ale uważam, że ostatnie słowo tutaj powinno należeć do tej co się szanuje a nie do takiej co się wykłóca, że puszczalstwo jest dobre i obraża tą co się szanuje. Taka postawa i to co wy tutaj wyprawiacie się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sokole oko - ty wymagasz ode mnie przyjmowania z uśmiechem bezczeszczenia mnie. Ciężko mi uwierzyć, że jesteś dziewicą i tak jak ja od zawsze odmawiałaś sobie jakiejkolwiek aktywności seksualnej. Nie wiem ile możesz mieć lat. Teraz przyczepiła się do mnie jakaś pani bombka, która musi mieć mega kurewskie poglądy, żeby śmiać z każdej strony mnie obnażać, obdzierać z godności i bezcześcić. Tego nie da się przyjąć z uśmiechem. Czy ty rozumiesz, że godność na to mi nie pozwala? Jak możesz twierdzić, że ja nie mam do takich szacunku? To, że obrywam od łatwych i odpisuje im, że mi na to godność nie pozwala to to jest brak szacunku!? Szczerze nie rozumiem. Jakoś tylko od takich mi się obrywa. Mam wrażenie, że jesteś za tymi co mnie tu bezczeszczą. Czy ciebie by nie bolało jeśli ktoś by ci się tak uprzykrzał i obrywałabyś za swoją czystość, tak jak ja? Nigdy ci się aż tak nie oberwało? Puszczalskie będą tu mnie obrażać chyba jeszcze długie lata. Miałam tu nie wchodzić ale uważałam, że ostatni komentarz powinnam napisać ja, kobieta Dziewica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sokole oko - ty wymagasz ode mnie przyjmowania z uśmiechem bezczeszczenia mnie. Ciężko mi uwierzyć, że jesteś dziewicą i tak jak ja od zawsze odmawiałaś sobie jakiejkolwiek aktywności seksualnej. Nie wiem ile możesz mieć lat. Teraz przyczepiła się do mnie jakaś pani bombka, która musi mieć mega kurewskie poglądy, żeby śmiać z każdej strony mnie obnażać, obdzierać z godności i bezcześcić. Tego nie da się przyjąć z uśmiechem. Czy ty rozumiesz, że godność na to mi nie pozwala? Jak możesz twierdzić, że ja nie mam do takich szacunku? To, że obrywam od łatwych i odpisuje im, że mi na to godność nie pozwala to to jest brak szacunku!? Szczerze nie rozumiem. Jakoś tylko od takich mi się obrywa. Mam wrażenie, że jesteś za tymi co mnie tu bezczeszczą. Czy ciebie by nie bolało jeśli ktoś by ci się tak uprzykrzał i obrywałabyś za swoją czystość, tak jak ja? Nigdy ci się aż tak nie oberwało? Puszczalskie będą tu mnie obrażać chyba jeszcze długie lata. Miałam tu nie wchodzić ale uważałam, że ostatni komentarz powinnam napisać ja, kobieta Dziewica. 

Nie jestem dziewicą, bo już jestem mężatką od 9 lat. Ze mnie też szydzono i było mi przykro ale nie robiłam z tego takiej afery. Za dużo w tobie agresji. Trzeba umieć odpowiadać na ataki z klasą. Nie odpowiedziałaś mi na temat swojego powołania i postanowienia co do leczenia. Podam ci pewien przykład. Czy kobieta która ma wadliwą budowę błony, taką że mąż nie może jej przerwać, nie może jej naciąć u lekarza? Czy to jest bezczeszczenie? Trzeba odróżniać zabiegi i badania medyczne od działań seksualnych. Ty też możesz się leczyć pozostając dziewicą. A jeśli nie chcesz to znaczy, że chcesz zostać męczennicą która czeka na hołdy. To nie jest postawa chrześcijanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sokole oko - ty wymagasz ode mnie przyjmowania z uśmiechem bezczeszczenia mnie. Ciężko mi uwierzyć, że jesteś dziewicą i tak jak ja od zawsze odmawiałaś sobie jakiejkolwiek aktywności seksualnej. Nie wiem ile możesz mieć lat. Teraz przyczepiła się do mnie jakaś pani bombka, która musi mieć mega kurewskie poglądy, żeby śmiać z każdej strony mnie obnażać, obdzierać z godności i bezcześcić. Tego nie da się przyjąć z uśmiechem. Czy ty rozumiesz, że godność na to mi nie pozwala? Jak możesz twierdzić, że ja nie mam do takich szacunku? To, że obrywam od łatwych i odpisuje im, że mi na to godność nie pozwala to to jest brak szacunku!? Szczerze nie rozumiem. Jakoś tylko od takich mi się obrywa. Mam wrażenie, że jesteś za tymi co mnie tu bezczeszczą. Czy ciebie by nie bolało jeśli ktoś by ci się tak uprzykrzał i obrywałabyś za swoją czystość, tak jak ja? Nigdy ci się aż tak nie oberwało? Puszczalskie będą tu mnie obrażać chyba jeszcze długie lata. Miałam tu nie wchodzić ale uważałam, że ostatni komentarz powinnam napisać ja, kobieta Dziewica. 

Teraz już rozumiem dlaczego faceci tak sceptycznie podchodzą do dziewic. Robisz im wstyd. ,,Moja godnosć mi nie pozwala". Jesteś tak biała i czysta że po śmierci oddaj ciało do muzeum,wszak może będą się modlić jakże wspaniała czysta pani żyła bo była przed 1 stosunkiem xDDD Nie no to są jakieś żarty chyba xD Swoimi wpisami robisz im zlą reputację i przesadną cnotkę z siebie robisz.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam wypocin od puszczalskiej pani bombki.

Jabłeczna - radzę nie wypowiadać się ZA kobiety Dziewice. Inne kobiety dziewice są zapewne zdumione, że jeszcze tu wchodzę i czytam obelgi od takich co mnie bezczeszczą. Tak, lala, godność mi nie pozwala. Mam ogromny szacunek do swojego ciała a tu się po mnie jeździ i obdziera z godności na co niczym nie zasłużyłam. Ja się szanuję a puszczalskie lale po mnie jeżdżą, nie życzę sobie. Jedyny przypadek kiedy by mi to odpowiadało był by wtedy gdybym się nie szanowała. Ty się nie szanujesz i widzę, że śmiesz twierdzić, że każdemu, nawet Dziewicy po trzydziestce powinno odpowiadać to, że jakieś ...y po niej jeżdżą jak po starej szmacie. Po ...ie się jeździ, z tego co mi wiadomo. Poza tym inne kobiety Dziewice muszą czuć się bardzo urażone czytając obelgi jakie otrzymuję za tę wartość religijną, jaką jest cnota. One celebrują tę samą wartość. ...enie, że komuś "przynoszę wstyd" jest kompletnie z dupy wyjęte i tego też sobie nie życzę. No kolejne ...y będą mnie nękać.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz proszę bardzo o wypowiedź osób, które się tu wypowiadają na temat przechodzenia przykrości z powodu nękania z powodu bycia Dziewicą po trzydziestce. Pani bombka czy ta co się tu mega udzielała ostatnio, pani jabłeczna niech zabiorą teraz głos. Zobaczymy co mają do powiedzenia na temat Dziewictwa. Proszę przykłady nękania z powodu bycia Dziewicą po trzydziestce. Macie w ogóle coś do powiedzenia? Nie wiem, jakieś wiadomości w tej kwestii.

W takim razie, żeby było sprawiedliwie - ja przedstawiłam jak wygląda moje życie intymne - nie prowadzę. Teraz proszę do jego szczegółowego opisania każdą z was.

To jest forum o Dziewictwie i wy jak widać macie tu bardzo dużo do powiedzenia, wręcz nie wyrabiam. Bąbeczka, jabłuszko - teraz coś w końcu na temat. Ja się śmieję, że forum jest o Dziewictwie a najwięcej do powiedzenia mają tutaj te co nie mają w tej kwestii żadnych wiadomości popartych doświadczeniem z autopsji. 

Do rzeczy! Zapraszam! 

W ogóle te wasze wypociny powinny zostać skasowane bo są nie na temat. 

Bąbeczka, jabłuszko - czy wy macie więcej niż 14 lat? Nie warto zająć się nauką?

Edytowano przez Aneta ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie czytam wypocin od puszczalskiej pani bombki.

Jabłeczna - radzę nie wypowiadać się ZA kobiety Dziewice. Inne kobiety dziewice są zapewne zdumione, że jeszcze tu wchodzę i czytam obelgi od takich co mnie bezczeszczą. Tak, lala, godność mi nie pozwala. Mam ogromny szacunek do swojego ciała a tu się po mnie jeździ i obdziera z godności na co niczym nie zasłużyłam. Ja się szanuję a puszczalskie lale po mnie jeżdżą, nie życzę sobie. Jedyny przypadek kiedy by mi to odpowiadało był by wtedy gdybym się nie szanowała. Ty się nie szanujesz i widzę, że śmiesz twierdzić, że każdemu, nawet Dziewicy po trzydziestce powinno odpowiadać to, że jakieś ...y po niej jeżdżą jak po starej szmacie. Po ...ie się jeździ, z tego co mi wiadomo. Poza tym inne kobiety Dziewice muszą czuć się bardzo urażone czytając obelgi jakie otrzymuję za tę wartość religijną, jaką jest cnota. One celebrują tę samą wartość. ...enie, że komuś "przynoszę wstyd" jest kompletnie z dupy wyjęte i tego też sobie nie życzę. No kolejne ...y będą mnie nękać.

Nikt Ci tu nie rzuca obelg że jestes dziewicą. I pisz dziewica z małej litery,nie jesteś świętą jakąś.

 

Sposób w jaki odnosisz się do innych ludzi wzbudza odrazę. Jesteś gorsza od narcystycznego człowieka. Ego poza kosmos. To się leczy

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz proszę bardzo o wypowiedź osób, które się tu wypowiadają na temat przechodzenia przykrości z powodu nękania z powodu bycia Dziewicą po trzydziestce. 

Załóż nowy temat "Prześladowania dziewic 30+" bo ten jest o welonie. Umiesz tylko obrażać tych którzy obrażają ciebie a na konkretne pytania i argumenty nie raczysz odpowiedzieć. Wychodzi na to, że swoich sensownych argumentów nie masz i szukasz tu tylko zaczepki żeby wylać swoje frustracje. Parafrazując klasyka sfiksowałaś, bo nigdy chłopa nie miałaś. Bierz się za leczenie i czas na zamążpójście!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sól w oku - ty też piszesz pierdoły. Biały welon jest symbolem Dziewictwa. To ja jedyna przytaczałam tu liczne argumenty. Nikogo nie obrażam tylko bronię swojego Dziewictwa, za które zostałam tu bezczeszczona. Umiem tylko obrażać?? - masakra co ty w ogóle piszesz. Nie wierzę w to, że jesteś Dziewicą, mam do tego liczne powody. To, że wchodzę tutaj, zadaję się z puszczalskimi i czytam od nich obelgi nazywasz obrażaniem kogoś. Bronisz tych co mnie bezczeszczą a nie mnie Dziewicy obrażanej właśnie za ten fakt. Nie możesz być dziewicą, ponieważ stoisz murem za tymi co za te dziewictwo mnie wyśmiewają a mnie ganisz. Nigdzie nie pisałaś ile masz lat. Prawdziwej Dziewicy nie da się zbadać przez pochwę, zesrałabym się z bólu i poleciałaby krew. Mam się leczyć z powodu mojego dziewictwa? No chyba nie czujesz się najlepiej... Nie mam siły tu wchodzić, ciągle będą tu irytujące obelgi. 

Edytowano przez Aneta ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jabłeczna" - dla twojej informacji tak jak twojej koleżanki po fachu, bąbki - nie czytam już i nie będę czytać waszych wypocin, nie masz się po co produkować. Że ja traciłam zdrowie na was i inne, takie jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz proszę bardzo o wypowiedź osób, które się tu wypowiadają na temat przechodzenia przykrości z powodu nękania z powodu bycia Dziewicą po trzydziestce. Pani bombka czy ta co się tu mega udzielała ostatnio, pani jabłeczna niech zabiorą teraz głos. Zobaczymy co mają do powiedzenia na temat Dziewictwa. Proszę przykłady nękania z powodu bycia Dziewicą po trzydziestce. Macie w ogóle coś do powiedzenia? Nie wiem, jakieś wiadomości w tej kwestii.

W takim razie, żeby było sprawiedliwie - ja przedstawiłam jak wygląda moje życie intymne - nie prowadzę. Teraz proszę do jego szczegółowego opisania każdą z was.

To jest forum o Dziewictwie i wy jak widać macie tu bardzo dużo do powiedzenia, wręcz nie wyrabiam. Bąbeczka, jabłuszko - teraz coś w końcu na temat. Ja się śmieję, że forum jest o Dziewictwie a najwięcej do powiedzenia mają tutaj te co nie mają w tej kwestii żadnych wiadomości popartych doświadczeniem z autopsji. 

Do rzeczy! Zapraszam! 

W ogóle te wasze wypociny powinny zostać skasowane bo są nie na temat. 

Bąbeczka, jabłuszko - czy wy macie więcej niż 14 lat? Nie warto zająć się nauką?

,,Czy wy macie więcej niż 14 lat" w 1 poście sądzisz że się puszczamy (no bo Ty świętsza od samej Maryi - tak to opisujesz wszystko że dotknąć Cię strach) a w 2 pytasz czy mamy więcej niż 14 lat???

Problemem nie jest Twoje dziewictwo,że ludzie wyśmiewają się iż jesteś dziewicą. To nie jest nic złego,jeżeli chcesz być wieczną dziewicą do śmierci to ok,nam nic do tego. Nikt tu nie ma zamiaru Cię obrażać,ale sposób w jaki odnosisz się do innych ludzi jest wulgarny. Twoje wymienione epitety w pisach do innych kobiey ,,puszczalsie ...ki", ,,...y"

I Ty chcesz do siebie od nas szacunku kobieto? Ubliżając innym kobietom na przykład tym które żyją w małżeństwie? Bóg nie kazał Ci być wieczną dziewicą,wręcz się rozmnażać,a do tego trzeba sek.su. Jeżeli myślisz że osoba która uprawia seks to szma...ta to Ty masz coś z głową równo i polecam leczenie i to natychmiastowe. Chociaż nie wiem czy da radę uratować kogoś takiego jak Ty. Traktujesz siebie jak bóstwo bo jesteś dziewicą. Bosze...wiele kobiet jest dziewicą i mają szacunek do innych osób i nikt nie robi z tego wielkie halo. ,,Teraz proszę do szczegółowego opisania każdą z was" Yyy ani ja ani nikt nie będzie tu Ci się spowiadał. To że szczegółowo piszesz o swoim dziewictwie i to w internecie i dodatkowo obrażasz inne osoby (nawet nie wiedząc czy dana osoba jest dziewicą czy nie),to warto się zastanowić czy nie jesteś chora. I tak,robisz wstyd innym dziewicom,one nie robią z tego szumu,a Ty jako przykład pokazujesz jakie obsesje i choroby może mieć człowiek. Ogarnij du..psko i idź się leczyć,dobrze Ci radzę. Jeszcze raz jedną osobę obrazisz nie ważne kto to będzie - Sól w oku,BoniBluBombka czy ktokolwiek inny,to gwarantuję że po Tobie także pojadę. Szanuj innych ludzi jak chcesz być szanowana. A uwierz że jak mi hamulce puszczą to ciężko będzie zahamować. Mam nadzieję że przeczytasz swoje wpisy,zrozumiesz że posunęłaś się za daleko i przeprosisz,a jak nie przeprosisz to chociaż odpuść dalszego pisania.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sól w oku - ty też piszesz pierdoły. To, że wchodzę tutaj, zadaję się z puszczalskimi Nie mam siły tu wchodzić, ciągle będą tu irytujące obelgi. 

Obelgi to non stop Ty wysypujesz ,,To że wchodzę tutaj,zadaję się z puszczalskimi" 

No w ogóle nie obrażasz. Jaki perfidny kłamca z Ciebie. Co z tego że jesteś dziewicą jak masz szm.acisko z charakteru?

Nie życzę Ci źle,ale pamiętaj że karma wraca a i życie pisze różne scenariusze. Żebyś się nie przejechała wyzywając osoby które tu wchodzą od puszczalskich i sama kiedyś w życiu nie została taką ;v

Miłego popołudnia :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sól w oku - ty też piszesz pierdoły. Biały welon jest symbolem Dziewictwa. To ja jedyna przytaczałam tu liczne argumenty. Nikogo nie obrażam tylko bronię swojego Dziewictwa, za które zostałam tu bezczeszczona. Umiem tylko obrażać?? - masakra co ty w ogóle piszesz. Nie wierzę w to, że jesteś Dziewicą, mam do tego liczne powody. To, że wchodzę tutaj, zadaję się z puszczalskimi i czytam od nich obelgi nazywasz obrażaniem kogoś. Bronisz tych co mnie bezczeszczą a nie mnie Dziewicy obrażanej właśnie za ten fakt. Nie możesz być dziewicą, ponieważ stoisz murem za tymi co za te dziewictwo mnie wyśmiewają a mnie ganisz. Nigdzie nie pisałaś ile masz lat. Prawdziwej Dziewicy nie da się zbadać przez pochwę, zesrałabym się z bólu i poleciałaby krew. Mam się leczyć z powodu mojego dziewictwa? No chyba nie czujesz się najlepiej... Nie mam siły tu wchodzić, ciągle będą tu irytujące obelgi. 

Nie musisz wierzyć, że jestem dziewicą bo nie jestem. Przecież pisałam, że jestem mężatką. Nie czytasz postów czy udajesz? Byłam badana jako dziewica i nic to nie bolało ani krew nie leciała. Za to jak cię przez tyłek badają to nie srasz z bólu? Nie masz się leczyć z dziewictwa tylko ze swoich chorób z którymi chodzisz bezsensownie do ginekologa skoro i tak nie pozwalasz się zbadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sokole oko - źle zrozumiałam z Twojej wypowiedzi, że jesteś dziewicą, może nie doczytałam. Ale mimo tego tsk się domyśliłam, że nie jesteś bo pomyślałam, że jakbyś była dziewicą po trzydziestce to nie byłabyś w stanie z uśmiechem znosić obelg takich jakie są tu pisane czy od ginekologów, którzy naprawdę potrafią wydrwić za bycie dziewicą w takim wieku. I jakbyś była dziewicą po trzydziestce to nie broniłabyś tak tych, które mnie tu za to dziewictwo obrażają. Ja mam inaczej. Mnie głupie włożenie palca okropnie boli. Mam endometriozę, nieleczoną i mięśnie narządów kobiecych pracują źle i się bardzo napinają. Stosunki płciowe u kobiet, które chorują na taką chorobę, są bolesne. Oprócz tego ja mam zbitą błonę dziewiczą i nawet gdy nie napinam podświadomie mięśni włożenie czegokolwiek u mnie jest niemożliwe. Nie było tak, że ja nie dałam się zbadać, o rodzaju badania decydował zawsze lekarz ale nigdy nie byłam zbadana ginekologicznie. Jestem trochę zdziwiona, że można być dziewicą i być w taki sposób badana. Badanie przez odbyt jest straszne. Ja leczę się proktologicznie, a prócz tego odbywało się ono w takich warunkach, że za bycie dziewicą właśnie zostałam wyśmiana i np lekarz zwijał się ze śmiechu i już prawie spadł ze stołka pod stół, czy np na badanie w szpitalu wtargnął cały personel, tak naprawdę żeby zobaczyć moje krocze (bo tylko na nie patrzeli), a poziom mojego skrępowania i zestresowania był potworny. Dla mnie szczerze te wszystkie doświadczenia są jedną wielką traumą. Pewnie znowu zostanę tu wyśmiana za to, że przeżyłam to co teraz napisałam. Naprawdę nikomu nie życzę być tak sponiewierana jak byłam ja. Straszne rzeczy przeżyłam i w zasadzie takich sytuacji nawet sobie nie wyobrażałam, gdyż byłam pewna, że istnieje jakaś etyka lekarska, że są jakieś granice przyzwoitości i że na wizyty do ginekologów czy oddziały ginekologiczne trafiają różne przypadki. Byłam też pewna, że należy mi się jakiś szacunek, tymbardziej, że szanuję samą siebie. Napisałaś, żebym poszła na leczenie a ja to zrozumiałam trochę inaczej. Jak czyta się naprawdę tyle przykrych komentarzy to może już myśli się tylko, że każdy kolejny też będzie przykry. Ja niecały rok temu napisałam na innym forum jeden komentarz z którego wynikało, że jestem dziewicą. Miałam wtedy 30 lat i napisałam, że tyle mam i każdy kolejny "komentarz" to były steki samych tylko kierowanych do mnie przekleństw, a obelgi straszne. Nie chciałam nawet na to odpisywać, ale takich słów nigdy wcześniej nawet nie poznałam. Mam już dosyć po tym wszystkim a ginekologa unikam jak ognia, nie byłam 1,5 roku albo i ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×