Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biały welon jest zarezerwowany tylko dla dziewicy

Polecane posty

 

Nie mam ochoty cię dłużej czytać. Błonę to ty masz na mózgu. Żegnam ozięble. 

Stać tu kogoś na oryginalność? To tez jakieś prowoszit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odnośnie tego co już pisałaś wcześniej i teraz w komentarzu to uważam, że przecięcie błony dziewiczej miałoby sens, ale niestety w przeszłości. Uważam, że teraz to nie ma sensu i uzasadnię Ci to kolejną wiadomością.

I gdzie to uzasadnienie? Miesiącami nic nie wymyśliłaś więc wpadłaś na genialny pomysł żeby okręcić kota ogonem i znowu kogoś obrazić. Brawo paniusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I gdzie to uzasadnienie? Miesiącami nic nie wymyśliłaś więc wpadłaś na genialny pomysł żeby okręcić kota ogonem i znowu kogoś obrazić. Brawo paniusiu!

Miałam przygotowaną od miesiąca długą wypowiedź, chciałam ci coś uświadomić ale teraz już widzę, że nie warto. Nie opublikuję jej a dowiedzielibyście się czegoś z mojej autopsji ci wie tylko Dziewicą po trzydziestce. Nie mam ochoty tego publikować. Gdybyście mieli choć trochę kultury w sobie i nie pomiatali mną, uważając mnie za gorszą od was bo dla was coś wartościowego nie jest wartością, to bym to opublikowała. Już samo "badanie dziewicy przez pochwę" mi podpadło.

Ty ŻEGNASZ? Ja nie, ja tej sprawy tak nie zostawię! Możesz sobie żegnać ale czekaj raczej na powiadomienie. "Troll" - co za oszołom wymyślił w ogóle takie słowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miałam przygotowaną od miesiąca długą wypowiedź, chciałam ci coś uświadomić ale teraz już widzę, że nie warto. Nie opublikuję jej a dowiedzielibyście się czegoś z mojej autopsji ci wie tylko Dziewicą po trzydziestce. Nie mam ochoty tego publikować. Gdybyście mieli choć trochę kultury w sobie i nie pomiatali mną, uważając mnie za gorszą od was bo dla was coś wartościowego nie jest wartością, to bym to opublikowała. Już samo "badanie dziewicy przez pochwę" mi podpadło.

Ty ŻEGNASZ? Ja nie, ja tej sprawy tak nie zostawię! Możesz sobie żegnać ale czekaj raczej na powiadomienie. "Troll" - co za oszołom wymyślił w ogóle takie słowo??

A świstak siedzi i zawija w sreberka. Cały świat z utęsknieniem czekał na tę odpowiedź a ty nas jej pozbawiasz. Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Większość kobiet masturbuje się głównie poprzez stymulację łechtaczki. A już na pewno dziewica nie masturbowałaby się w taki sposób, żeby przerwać błonę (czyli poprzez stymulację pochwy, np. wibratorem).  Więc koleżanka przez sam fakt masturbacji nie musiała wcale uszkodzić błony. Oraz mocno wątpię, czy koleżanka śmiejąc się, opowiadała Ci tak intymną kwestię jak masturbacja. Obawiam się, że sobie coś dopowiedziałaś znowu. Oraz dziewicę właśnie można zbadać przez pochwę. Używałam tamponów jako dziewica. A błona została przerwana dopiero podczas pierwszego razu (było krwawienie). Twoja niewiedza jest zastraszająca. A jeszcze bardziej to, że temat dziewictwa to jedyny motyw Twojego życia, nawet w relacjach z koleżankami. Życzę dużo zdrowia, głównie psychicznego i oby ktoś naprowadził Cię na drogę do porzucenia tej obsesji i pomógł Ci.

Ciesz się, że ci jeszcze odpisuję bo poniżam się sama w tym momencie. Pamiętam co mi napisałeś ostatnio, zboczeńcu i ile razy mnie tutaj obraziłeś. PRAWDZIWA DZIEWICA SIĘ NIE MASTURBUJE! Zakoduj sobie to. I prawdziwa Dziewica, która ma zachowaną błonę Dziewiczą nie jest badana przez pochwę. Ja nigdy nie mogłam w ten sposób zostać zbadana. Twoja wiedza o Dziewictwie jest żadna! I nie pieprz mi takich farmazonów, że ja - jedyna osoba tutaj, która w tym temacie siedzi ma "zastraszającą wiedzę o Dziewictwie". Ja jako jedyna z was mam pełną wiedzę na ten temat i dużo rzeczy musiałam wam laikom cierpliwie wytłumaczyć. Dlaczego mnie obrażasz? No oszołom ci napisze, że kobieta po trzydziestce, która jest Dziewicą i wszystkich tutaj wprowadzała w ten temat i uświadamiała różne rzeczy z tym tematem związane nie ma o tym pojecia!! Oszołomie! 

Wiesz, osobo, która dyskryminuje kobiety Dziewice, że jakoś nie mam ochoty mieć takiej koleżanki, co masturbowała się tak, oszołomie, że całego swojego dziewictwa w pełni się pozbyła, gdyż nawet błony dziewiczej. No z powodu tego, żeś mało bystry to znowu tłumaczę ci jak dziecku. A jeśli twierdzisz zaparcie, że to ja "sobie coś dodaję" to się jej spytaj i przestań pisać pierdoły, bo to jest żałosne.

Za to wszystko, że mnie tu obraziłeś/obraziłaś możesz teraz tylko czekać na powiadomienie lub wezwanie i tylko to ci chciałam napisać. I skończ mi już ubliżać bo w sądzie wszyscy się z ciebie będą śmiać, że napisałeś, że to ja nie mam pojęcia o Dziewictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że ja tej sprawy tak nie zostawię i ci co mnie tu obrażali i dyskryminowali poniosą tego konsekwencje. Nie czujcie się tacy bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Informuję, że ja tej sprawy tak nie zostawię i ci co mnie tu obrażali i dyskryminowali poniosą tego konsekwencje. Nie czujcie się tacy bezkarni.

A ja informuje iż ponieważ idę się wysrac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia moja wiadomość tutaj. Jesteś bardzo ograniczony umysłowo, skoro twierdzisz, że kobiety Dziewice nie istnieją. Mówiłam tu już wcześniej o pewnej rejestratorce. Jesteś jej pokroju. A poza tym to nie wstyd ci, że cały internet musi czytać chociażby twój komunikat w ostatnim twoim "zdaniu"? Nie masz ani trochę wstydu? Nigdy bym nie uwierzyła, że tak ograniczona umysłowo osoba, która publicznie bezcześci kobietę Dziewicę a do szarych komórek nie dociera, że szanujące się kobuety czyste istnieją i która jest do takiego stopnia perfidna i obleśna, może mieć męża albo żonę. Jeśli okazałoby się, że tak jest, nigdy bym w to nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28 kwietnia 2020 o 14:32, Aneta ja napisał:

Ostatnia moja wiadomość tutaj. Jesteś bardzo ograniczony umysłowo, skoro twierdzisz, że kobiety Dziewice nie istnieją. Mówiłam tu już wcześniej o pewnej rejestratorce. Jesteś jej pokroju. A poza tym to nie wstyd ci, że cały internet musi czytać chociażby twój komunikat w ostatnim twoim "zdaniu"? Nie masz ani trochę wstydu? Nigdy bym nie uwierzyła, że tak ograniczona umysłowo osoba, która publicznie bezcześci kobietę Dziewicę a do szarych komórek nie dociera, że szanujące się kobuety czyste istnieją i która jest do takiego stopnia perfidna i obleśna, może mieć męża albo żonę. Jeśli okazałoby się, że tak jest, nigdy bym w to nie uwierzyła.

Aneto, pewnie nie ma cię tu już, ale jeśli kiedyś zajrzysz jeszcze, będzie czekać na ciebie moja wiadomość. 

Nie ma nic złego w byciu dziewicą, choćby nawet i do śmierci. Nie muszę ci przecież mówić, że rezygnacja z erotyzmu jest twoim, nazwijmy to w duchu tej rozmowy 😉, świętym prawem. A jednak ciężko nie zgodzić się z inną forumowiczką ktora tutaj pisała, uczyniłaś ze swojego dziewictwa fetysz. Nawet w konserwatywnych kręgach chrześcijańskich, dziewictwo, ktore tak hołubisz, jest przeważnie fazą. Ale oddalając się kwestii religijnych, dziewictwo w kontekście laickim nie jest i nie powinno być traktowane jako wartość sama w sobie. Uważam, że stopień w jakim waloryzujesz dziewictwo sugeruje, że kobiety nie będące dziewicami są "gorsze", "brudne", "grzeszne". Nie mogę zgodzić się z takim stwierdzeniem, nie sądzę, by wstrzemięźliwość seksualna świadczyła o wartości człowieka. To podejście złe i demoralizujàce. 

Co więcej, twoje daleko posunięte zapatrzenie w kwestie dziewictwa nosi znamiona raczej czegoś, co wyrasta z patriarchalnej i mizoginicznych fantazji erotycznej, niż ze zdrowej pobożności. Mam nadzieję, że nie potraktujesz tego, co napisałem, jako złośliwość. Chciałem być zwyczajnie szczery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, witek napisał:

Aneto, pewnie nie ma cię tu już, ale jeśli kiedyś zajrzysz jeszcze, będzie czekać na ciebie moja wiadomość.

Aneta jest mistrzynią snucia swej opowieści przez lata. Spójrz na datę założenia tematu. Kiedy ty już zapomnisz o sprawie, ona wyskoczy z odpowiedzią. Pewnie obraźliwą 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solanka napisał:

Aneta jest mistrzynią snucia swej opowieści przez lata. Spójrz na datę założenia tematu. Kiedy ty już zapomnisz o sprawie, ona wyskoczy z odpowiedzią. Pewnie obraźliwą 😏

To ryzyko wkalkulowane w pisanie na forach internetowych. powiem nawet, że to dodaje pikanterii.😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam z powrotem, po kilku miesiącach. Jestem zdołowana i przygnębiona. Proszę popatrzeć tutaj. Kobieta pisze, że jest Dziewicą, jest dwa lata młodsza ode mnie, ponieważ mam już 32 lata i nic w tej kwestii się nie zmieniło.

https://forum.interia.pl/mam-30-lat-i-jestem-dziewica-przegralam-zycie-tematy,dId,2503662

Przykro zrobiło mi się, gdy zobaczyłam jak ciepło ta kobieta została przyjęta. Ja nie wiem, dlaczego mam takiego pecha. Ale gdy zaczęłam na nowo czytać tę komentarze tutaj, znowu się załamałam. Te parę miesięcy temu byłam w ciężkim stanie psychicznym, ponieważ tak dotknęły mnie traumy na tle seksualnym, również jak i to, że jestem wyśmiewana za moje Dziewictwo przez osoby z personelu medycznego jak i przez osoby na forach internetowych. Jestem dyskryminowana przez społeczeństwo. Dalej czuję się bardzo źle i gdy czytam te przykre komentarze jestem jeszcze bardziej załamana. Gdy broniłam Dziewic konsekrowanych na jednym forum skończyło się to dla mnie bardzo źle i przeszłam kolejną traumę, odejmowało mi mowę. Sprawa jest już w sądzie i ja jestem pokrzywdzoną, ponieważ doszło względem mojej osoby do popełnienia przestępstw. Zdradziłabym szczegóły, gdybym wiedziała, że warto, że nikt mnie nie wyśmieje i że mogę zaufać osobom na tym forum. Radziłabym by osoby, które mi tutaj dokuczały zdały się na trochę sumienia. Ja wiem, że mnie osobę obcą możecie mieć gdzieś ale ja mam codziennie myśli samobójcze. Chciałabym aby osoba odpowiedzialna za to forum skasowała wszelkie komentarze, w których zostałam obrażona. Ja potem nie wytrzymywałam i czasem faktycznie brzydko odpisywałam ale w takim stanie w jakim byłam nie umiałam inaczej. Nie piszcie proszę, że jestem nic nie wartą kobietą. Ja z jednej strony czuję się wyjątkowa a z drugiej wcale, ponieważ wiem, że dla naszej społeczności Dziewictwo i całkowita czystość czyli kobieta, która ma tyle lat i nie podjęła nigdy życia intymnego jest nic nie warta. Dziewictwo przestało być wartością. Ja nie potrafię sama siebie dowartościować a społeczeństwo mnie dyskryminuje. Za swoje Dziewictwo bardzo się poświęciłam i zapłaciłam wysoką cenę i czuję się z tym wszystkim osobą bardzo nieszczęśliwą, dla której życie nie ma najmniejszego sensu. Wiem, że wszystko biorę za bardzo do siebie i wszystko nadmiernie przeżywam. Wiem, że być może nie zawsze tutaj chciano mi dokuczyć i mogłam coś za bardzo wziąć do siebie. Widziałam kilka takich komentarzy. Jeśli wtedy odpisałam nieadekwatnie, bo mogłam odebrać coś za atak co atakiem nie było to przepraszam. Przykre tylko, że mnie nikt nie przeprosi...

Powiedziałabym tutaj parę osobistych rzeczy, ale póki co czuję, że nie warto,  po tym jak tutaj zostałam potraktowana... Musiałabym zdobyć zaufanie a boję się kolejnego oberwania. Tak jak wspomniałam pisanie na takich forach bardzo źle się dla mnie skończyło bo kolejną ciężką traumą. Stała się straszna tragedia. Sprawa była prowadzona w dziale kryminalnym, jest w sądzie karnym 😥 Szukałam zrozumienia i wsparcia a na tym forum oberwałam ponownie. Wszędzie szukam zrozumienia i wsparcia a potem obrywam...

Widzę, że wcześniej miałam nick bez wyrazu: "ja". Musiałam najwidoczniej zapomnieć hasła, ale jestem dalej tą samą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 04:59, Anastazja 94 napisał:

Współczuję - oczywiście tej dziewicy.  

Jest duże prawdopodobieństwo że będzie na każdym kroku pół życia zdradzana.  

Biedna.  

Z jakiego powodu mialabybyć całe życie i na każdym kroku zdradzana? Te słowa pokierowane są do innej kobiety a ja mam 32 lata i jestem Dziewicą. Czy mam powody by tego się obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę niestety w dalszym ciągu te brzydkie wiadomości, które naprawdę dołują a bardzo prosiłam o ich usunięcie...🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×