Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
Aluzja jest taka ze,jestem mistrzem swiata w koktajlach truskawkowych...chodzilo mi tylko o jedna truskawke ,najlepiej swieza...o czym glosno nie aluzjowalem bo to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem stara? jestem tylko 13 miesięcy starsza od Ciebie.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mistrzem świata nie tylko w byciu rybą w rymowaniu również..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lej dalej miod na moje uszy moze sie ktos jeszcze wzruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już nie wiem czy jestem świeża czy mrożona? urodziłam się 24 maja 79 urodziny dopiero będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze juz coraz lepiej,dobrze ze,liznolem w zyciu troche sportu i fizjoterapi,Teraz jak znalazl,w sumie nie pierwszy raz nauka nie poszla w las...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes mistrzynia swiata truskawek...dla konesera oczywiscie a za takiego sie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzem za szkoda na lizaki zbyt mloda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to nie jest żart z tym chodzeniem..to serio pęka mi serce jak to czytam.Odnośnie truskawek wiesz chmm co rzec mogę... byłam już nitką, jabłkiem kwaśnym ,rudą wiewiórką kotem ,hrabiną ,myszą na balu przebierańców..ale truskawką jeszcze nie byłam,fajnie być truskafką;-)serio..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciałam iść na fizjoterapię dlatego maturę pisałam z biologii... wybrałam masaż,teraz mam od pażdziernika psychodietetykę-trener personalny oraz ratownictwo medyczne..pomasowała bym Ci te nogi...jesteś mistrzem w każdej dziedzinie życia ,takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w samotnosći? jak dajesz radę?gdybym tylko znała adres ...pomogła bym...tylko co na to Twoi bliscy?nie mogę czytać kiedy cierpisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle cierpię wiedząc że Ty cierpisz,pamiętam ten esemes ze zdaniem,,.,,jestem chory''strasznie się wtedy przejęłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozesz tak pisac,nie znasz mnie...jestem ulomny jak kazdy a blizny na moim ciele sa tego najlepszym dowodem,oblane egzaminy,zebrany lomot,odrzucany i zdradzany,na bakier z urzedami,zmuszajacy sie do tego zeby po sobie posprzatac,czasem chrapie,czasem sapie a nawet sie poce...na szczescie lubie sie kapac i myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpienie uszlachetnia,nie mam na mysli znecania sie... wiekszosc lekarstw tez w smaku nie najlepsza... Dobra,zmienmy temat,lubie sie cieszyc a teraz sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że masz bliznę po oparzeniu na udzie chyba lewym..nie pytaj mnie skąd wiem..po prostu wiem i przez to jeszcze bardziej Cię kocham,wiem też o despotycznym ojcu do którego masz jednak ogromny szacunek ..o butach z siekierką na gnotku o tym jak wrzucili Cię do potoka z błotem w białym ubraniu i o tym jak się ululkałeś tam wysoko na wierzy jak rzuciła Cię dziewczyna,o ręce sam mi mówiłeś i o tym że jesteś za ,,nerwowy'' pamiętasz co Ci wtedy powiedziałam? po czynach ludzi poznaję nie po słowach,wiem o Tobie wszystko albo prawie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaz robie sobie sam,mam tez troche sprzetu,dwa razy w tygodniu mam drenaz limfatyczny ale trzymam Cie za slowo!Tak se to kombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oblane egzaminy? pewnie z nadmiaru pracy..z urzędami na bakier? nie wierzę.Łomot? pewnie niesłuszny..pocić to każdy się poci nawet ja ,to normalne po wysiłku.. też lubię po bieganiu pod prysznic bo mam plecy tak zlane potem że koszulka się przykleja..podobno ja gadam przez sen i też zdarza mi się chrapać,miałam złamany nos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,a zczynam sie depilowac w poniedzialek to koncze w sobote...tak ze nonstop szorstki...nawet z wlosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym nosem to Ci wierze,moj caly bo duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kombinatorze jeden;-) o rany ja wieży przez rz napisałam ale numer ..pamiętasz mój wypadek,ten kiedy upadłam na betonowe płyty? miałam wtedy wstrząs mózgu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadasz przez sen,pare razu tu slyszalem ale jasno wtedy bylo i calkiem skladnie spalas...dziwne.Moze to ja spalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nosem to było tak że ktoś mi z dynki rąbnął ...niechcący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,17 to przez to że po nocach nie śpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.12 wierzę ..raz widziałam szlaczek od spodu w stronę pępka jak CI nieco spodnie zjechały.. a raz zdjąłeś koszulkę jak żarówa była,,na wyjeździe..normalnie kręciło mnie to;-)nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kiedys ozenilem niechcacy...wolalbym nos zlamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra to nie tak jak myślisz,syn mi złamał nos niechcący bo chciał ..pady poćwiczyć..wiesz najazd armi szwedzkiej na Polskę czy coś w tym stylu;-)nie zdążyłam zrobić,, blok''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×