Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
niechcący? nie wierzę ..myślałam wtedy że mi serce pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jak tam fryzurka,dalej krecisz i farbujesz czy juz sie znudzilo...mnie sie najbardziej podobalo jak mialas tak calkiem na faceta,ale to chyba tylko raz bylo.Potem dlugo Cie nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym balejazu to wszyscy za Toba cmokali w Kolobrzegu,ale mialem ubaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:29 na chwile Bog mnie opuscil,ale ksiadz to wykrakal...stare czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam tak jak wtedy gdy nazywałeś mnie tygryskiem tylko dłuższe ..,zapuszczam włosy,kiedyś powiedziałeś że wyglądam jak Odetta Moro Figurska no to teraz podobnie tylko ciemny blond..na zdjęciu wyglądaja dużo ciemniejsze ale ładnie wyglądam-naturalnie..już nie farbuję.. stale ostatnio słucham komplementy od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.32 wiem ..podrywali mnie ratownicy w Kołobrzegu mówiąc ze ładne włosy mam między sobą tez gadali na mój temat..,nie przypominam sobie żebyś widział mnie ściętą na krótko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie opitolilem na Zero,to na miesiac mam spokoj...te slaczki na brzuchu robilem pod Ciebie,a udawalas ze nie widzisz.Czlowiek sie uczy Cale zycie.Brzuszki tez robilem,kaloryfer byl ale sie zmyl https://www.youtube.com/watch?v=Ikb5aFvO2mI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziale Cie przelotnie,z samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.43 opitoliłem? to nie ty ,wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z samochodu? gdzie kiedy?nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej tyle slodzisz herbate?Zawsze mowilem,ze to zdrowe nie jest to sie smialas w oczy...sypalas,sypalas a ja mowilem nie mieszaj bo bedzie za slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie widziałeś jak piję herbatę,mój syn bardzo dużo słodzi..ja nie słodzę wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:46 slowem sie chcialem odmlodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:50wiem,wiem,chodzilo mi o ten dowcip z mieszaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki dowcip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ruskich to niemozliwe,tyle czasu sie znac a nigdy razem czaju sie nie napic.Co kraj to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dowc**em to za duzo pisania,kiedys opowiem tylko przypomnij mi bo jak sie rozgadam to sama wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może mnie zaproś wreszcie na tę herbatę..może być tat' a te';-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sama wiem? ty i rozgadanie no co TY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakbym sam zaparzyl zielona,mam nawet taki specjalny czajniczek.Herbatka za masazyk,nie slodzisz...to z 5 litrow zrobie Kiedy?Moze byc tez latte bez masazu,albo cokolwiek nawet muszynianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie włosów to przypomniało mi się jak raz przyszedłeś taki odpicowany i miałeś tak zarębiastą fryzurkęże w szoku byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:03 To fakt,na,uczelni wolali na mnie milczek ale sporo sie zmienilo jak przybylo troche jezykow obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam że najbardziej lubisz zieloną..ja też../do masażu mam swój osobisty stół czy łóżko różnie to ludzie nazywają,pakuję do auta i jadę ..muszyniankę lubię..a najbardziej czarną z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:08Ten fryzjer Bolek juz nie zyje,lubilem do niego chodzic.Nawet jak mnie nie bylo w miescie 3 miesiace to u niego po 5 min.wiedzalem wszystko co sie wydarzylo.Po cichu z kolega mowilismy na niego teleexpres.Jak tam synek,zdrowy,mam nadzieje,ze sie dalej rozwija w tym kierunku,czy moze mu przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może być latte,mnie też nazywali ,,milczek" w nowej szkole tzn ostatnie trzy lata podstawówki..i strasznie dokuczali mi z tego powodu,źle wspominam ten czas,potem postanowiłam się przełamać nienawidziłam siebie za tą nieśmiałość ..no i jak mi już ta blokada puściła to od tamtej pory gadam i gadam jak przekupka na targu..jednego razu kierownik do mnie mówi,,te gaduła'' nie gadamy pracujemy;-)- widzisz ile mamy wspólnego z tym naszym milczeniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej temp.parzysz zielona i ile minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.17 nie. nie przeszło mu no co TY co roku w zimie mam obiekt przy domu o punkcie konstrukcyjnym k-20 he he No i na zawody to musowo a jak nie to wszystkie transmisje po kolei w telewizji..oglądamy..Na szczęście zdrowy ,zrobił prawko i mnie wozi;-)dobre dziecko nie to co ojciec ..w matkę się wdał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parzę jakąś chwilę w ok 70 stopniach nie wrzącą,podobno zielona własciwości uwalnia w drugim a nawet trzecim parzeniu..piję bo ma bardzo dużo antyoksydantów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie dobre mleko mialas...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×