Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dlaczego nigdy nie wróce do uk.

Polecane posty

Gość gość

1. Ludzie (w sensie rdzenni angole) - niby bardzo mili, pomocni i serdeczni, ale to tylko fasada. Jak coś idzie nie po ich myśli, czyli wszystko, bo to straszni kretyni, szybko się denerwują i robią się nieprzyjemni. Ich pasywnie agresywna postawa jest żałosna, bo na docinki trzeba mieć trochę chociaż błyskotliwości, a że to debile...Poza tym występują głównie w dwóch odmianach: karykaturalnie grubi i karykaturalnie chudzi. Zdarzają się jednostki w normie, ale za często się ich nie widuje. Za to większość śmierdzi, chodzą w starych brudnych ubraniach i ogólnie są na bakier z higieną. Mają tendencje do zapuszczania włosów, których nie myją, więc widok przetłuszczonej, pozlepianej czupryny to normalka. Szczególnie w miejscach, gdzie te brudasy odpowiadają za kontakt z klientem jak galerie handlowe czy restauracje.Do tego straszne zachlejmordy z nich. Nie bez powodu dosłownie na każdym rogu jest pub. Nigdy nie przesadzałem z alkoholem, ale od patrzenia się na te chlory to autentycznie odechciewa się jakiejkolwiek berbeluchy. Chodzą ciągle nawaleni, codziennie trzaskają sobie zdjęcia z wódą i szlachetną według nich tradycją jest wy@@@enie tygodniówki na chlanie. W Polsce też są pijaki, ale raczej nikt nie widzi niczego ciekawego w nich, stąd określenie "żule". W Anglii nie ma żuli, są Anglicy.Wisienką na torcie jest ich lenistwo. Są strasznie powolni. Nie obchodzą ich ludzie w kolejce za nimi, ani ludzie których obsługują w sklepie czy w Maku. Nic im się nigdy nie chce, a jak już muszą coś zrobić to na każdym kroku pokazują jaka wielka krzywda im się dzieje. Bo nie tylko są tłuści, głupi i śmierdzą, ale także strasznie roszczeniowe z nich s@@@syny.Wszyscy mają się za pępki świata i choć życzliwie to traktują np. Polaków z góry. Sami oczywiście nie wiedzą gdzie jest Polska. Dla jednych to kraina gdzieś na Syberii, dla innych granica między Europą a Afryką. Mało nie zesrałem się ze śmie@@@ak jeden założył, że nie wiem co to światłowód i od razu zaczął próbować mi tłumaczyć. A że to idiota, jego definicja ograniczyła się niemal do "magic"...Budownictwo jest @@@owe na potęgę. Wszystko zostało zbudowane albo w średniowieczu, albo w epoce wiktoriańskiej lub jest stylizowane na takowe. Wszystko z gołych cegieł, wygląda to jak g****o, okna to każde w innym rozmiarze, drzwi osadzane kilka-kilkanaście centymetrów nad poziomem podłogi. Nie mam pojęcia, kiedy angole wynajdą tynk i elewacje. Może za 400 lat. Wnętrza pełne zgnilizny, grzyba i smrodu tychże. Za każdym razem jak idę zapłacić czynsz (w tego typu budynku mieści się agencja) to boję się, że wdycham zarodniki kordycepsa z The Last of Us.Kanalizacja rodem ze średniowiecza. Rury wąskie i wystarczy jeden słowiański kloc mocy, żeby zapchać kibel na amen. Sytuacja jest tak absurdalna, że nawet na ręcznikach papierowych są oznaczenia, czy nadają się do spuszczania w klopie. Żeby było weselej i jeszcze bardziej średniowieczniej to często rury odpływowe na zewnątrz budynków nie wchodzą do ziemi tylko kończą się parę centymetrów nad jakąś dziurą. Jarasz sobie szluga kulturalnie w ogródku, a tu nagle leci ten cały syf i obrzydza ci resztę życia.Dwa osobne krany to już klasyk i każdy o tym wie. Woda ma dalej tylko dwa tryby - piekło roztapiające skórę lub zero absolutne. itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz a kazdy tak obraza PRL i komuchów a zobacz jak nam rozbudował Gierek wspaniale kraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby jak najwiecej wrocilo do plu i zostalo na stale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk smiedzi muzulmanskim potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby było weselej i jeszcze bardziej średniowieczniej to często rury odpływowe na zewnątrz budynków nie wchodzą do ziemi tylko kończą się parę centymetrów nad jakąś dziurą. Jarasz sobie szluga kulturalnie w ogródku, a tu nagle leci ten cały syf i obrzydza ci resztę życia. X That's UK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
big ben w kolorze s/raczki wyglada choooyowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pracy w Europie zach to rok pracy w PL. Dzieki beatce pensje rosna a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I 500+ jakiego angole nie maja. 96% osrusów w uk nie ma niczego oprócz pokoiku po latach pracy i intensywnego oszczędzania. To juz nie my polacy musimy przyjeżdżac do waszych obszczanych, angielskich flatów tylko wy obszczymury gnijecie w uk żeby zarobić kilka £. Ale to się wam już kończy, ceny wam rosna i podwyzki sie skonczyly. 50 hindusów na wasze miejsce w uk. May zrobi z wami porządek i usadzi was na właściwym miejscu czyli w PL. Buahaha! PL zawsze górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Nie jestem przegrywem i nie lece na benefity 2) Jak mnie zwolnia to dostane marny zasilek 3) Ceny sa gorsze niz w PL, ciuchy, jedzenie, czynsze, wszystko 4) Ludzie sa fałszywi 5) W uk panuje multikulti i lewactwo 6) Jak zajde w niechciana ciaze to w uk zabija mi nienarodzone dziecko 7) Jak zachoruje to chce miec dostep do darmowej opieki lekarskiej, a nie czekac pol roku na wizyte u ciapatego GP 8) Na ulicach chodza bandy przestepców 9) W angielskich domach jest brudno, grzyb na scianach 10) W uk jest dziadowska pogoda 11) W uk nie szanuje sie polakow 12) w uk jest tragiczne zarcie, wszedzie chemia, wolna amerykanka itp., itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
A ja marze o powrocie do Polski. I choc mieszkam w Walii, ktora jest dzika, zielona i naprawde przepiekna to i tak Polska, a szczegolnie pojezierze Mazurskie, i gory sa dla mnie 1000 razy piekniejsze. Jestem wdzeiczna Anglii,ze po 4 latach mamy z mezem 2 domy. To byla praca od rana do wieczora, na 2 etaty.Non stop. Ale za to wynajmiemy te domki i bedzie jakis comiesieczny dochod. W UKOCHNEJ Polsce tez kupilismy domek do remontu. Malutki, skromny,z poddaszem, i slicznym ogrodem....Gdy mysle o Polsce to jestem DUMNA z tego,co sie dzieje w kraju. Polska pieknieje na kazdym kroku. Mamy zamiar zainwestowac w Polsce, i chcemy by nasze dziecko wychowywalo sie wsrod Polakow. Emigracja to byl bardzo trudny wybor dla mnie. I pojechalam tam glownie z milosci do meza. I zgadzam sie z wieloma wypowiedziami,ze Polska jest pod wieloma wzgledami duzo fajniejszym miejscem do zycia niz Anglia. Nasze krajobrazy, nasze nieruchomosci, nasze jedzenie, restauracj****aza hotelowa i pensjonaty sa po prostu przepiekne. Jestesmy bardzo pracowitym narodem, i mysle,ze Polska bedzie niedlugo potega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6)Jak zajde w niechciana ciaze to w uk zabija mi nienarodzone dziecko Serio? Ktos cie zmusi do aborcji? Chyba Trwam sie za duzo naogladalas. Juz nie mowiac o logice twojej wypowiedzi. 7) Jak zachoruje to chce miec dostep do darmowej opieki lekarskiej, a nie czekac pol roku na wizyte u ciapatego GP Tez zero logiki. Opieka jest darmowa, a na wizyte mozesz sie umowic za 2 tyg bez problemu. Chyba ze potrzebujesz na dzis, to wtedy musisz zadzwonic z samego rana. Nie chce sie z wyra zerwac? 9) W angielskich domach jest brudno, grzyb na scianach To gdzie ty mieszkasz? Nie stac cie na nic lepszego? 12) w uk jest tragiczne zarcie, wszedzie chemia, wolna amerykanka I ponownie: to udaj sie do innego sklepu. Waitrose i M&S maja naprawde dobre zarcie, polecam :-) Z dostawa do domu, skoro nie chce ci sie z wyra zwlekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steven from london
Ja będąc angielskim pracodawcą mam zawsze tą samą odpowiedź na dyskusje o podwyżkach. Zazwyczaj pokazuję wymownym gestem moją nogę i drzwi. Czyli: tu jest noga tam są drzwi i wy/pier/dalaj! A jak nie pasuje to won i otwórz swoją firmę, po czem dyskusja ucicha. A o podwyżce możecie zapomnieć bo i tak zarabiacie za dużo w uk. Na wasze miejsce jest 50 hindusow za drzwiami. W pl na szczescie ciapatych nie ma , brawo PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila2020
Hej! Mieszkam w Irlandii i zgadzam sie w 100%z tym co piszesz. Irlndczycy to te lenie i brudasy.! I wiekszosc z nich naprawde jest niedouczona, pozatym ich sluba zdrowia mnie dobija. na polske sie narzeka ale jak sie chce i ma sie za co to idzie do prywatnie a tu albo wszystko ok albo czekaj conajmniej rok na specjliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila2020 dziś Hej! Mieszkam w Irlandii i zgadzam sie w 100%z tym co piszesz. Irlndczycy to te lenie i brudasy.! I wiekszosc z nich naprawde jest niedouczona, pozatym ich sluba zdrowia mnie dobija. na polske sie narzeka ale jak sie chce i ma sie za co to idzie do prywatnie a tu albo wszystko ok albo czekaj conajmniej rok na specjliste xx Czyli Kamilko nie stac cie na specjaliste prywatnie w IE ? :P Nawet takiego polskiego za 50 euro ? :D Zmien tez srodowisko , w ktorym zyjesz a znajdziesz nie tylko " uczonych " Irlandczykow , a nawet czysciochow I pracusiow.. Cos to ostatnie dla kazdego znaczy co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W uk wszystko lecza paracetamolem wiec szkoda wywalac kasy na "specjalistow" z dzikiego bliskiego wschodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na specjalistę wydasz około 300f (pierwsza konsultacja i np wypisanie recepty). Na jakieś dalsze zabiegi to trzeba mieć £500-1k. I to tylko na jednego specjalistę. Już lepiej jechać do Polski. Ja tu przez kilka lat chodziłam z okropnym bólem brzucha, wszystko było ok wg nich. Wylądowałam na A&E, zbadali krew bo podejrzewali zapalenie nerek, nic nie wyszło ale antybiotyk i tak mi dali (jakby coś). Pojechałam do PL i okazało się że rak. Tutaj robili prześwietlenia i wszystko bylo ok ;) . Także jeśli chcecie żyć to tylko do PL. Żyć za granica a leczyć się w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwszy raz bylam w UK to tez przeszlam szok. I moja pierwsza mysl byla: chyba za duzo tej swojej kultury zostawili w swoich koloniach i w kraju zostaly tylko marne resztki. Nie pojmuje zachwytu UK i nigdy nie pojme. Brud, smrod i fryti z ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak wy możecie tęsknić za tą waszą Polską. Przecież wy tam nic swojego nie macie. Cały przemysł wykupiony a wy tylko pracujecie za bezdurno w tych montowniach. Polska służba zdrowia robi bokami i jest pod psem a Polak Polakowi wrogiem. Przecież wy tam w tej PL zagryziecie się jak wściekłe psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w PL na magazynach to mamy ukraincow emigracyjny cwelu. Reszta ma bogato min 3tys netto i socjal 500+ lepszy niz w zafajdanym uk. I co łyso wam emigranckie SZCZUROTĘPAKI? Nasza Beatka lepsza niz zapyziała may HAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bogato" za 3.000, Buahahaha! Ty biały, polski murzynie nadwiślański z dorzecza narzecza. 3.000 zł to ja zarabiam w trzy dni! Je/b się w ten głupi murzyński łeb niewolniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3k? Słabo. Ja w UK mam dom który właśnie mi się spłaca podczas gdy ja żyję sobie w PL. Oprócz tego co zarabiam mam dodatkowe 5k miesięcznie z wynajmu tego domu (rata i opłaty agencyjne odliczonego oczywiście). Także wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz ale z klockow lego przyglupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy do grobu te bogactwa zabierzesz hehe a bedzie tak - ci co zyli skromnie tutaj beda oplywac w bogactwa w zyciu wiecznym a ci co tutaj byli bogaci beda biedakami i co ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc niezlym przyglupem zeby moc zyc w UK ale zyc w PL. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak myślisz? Ja żyję obecnie w PL ale często podróżuje, Polska to dla mnie przystań pomiędzy kolejnymi wakacjami :) Dobrze jest się spotkać z rodziną i przyjaciółmi (to dla tego cepa który twierdzi że przyjaciele nie istnieją). Każdy żyje jak chce, ja ciebie nie oceniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie istnieja cepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj się czasem nie porycz :) nie moja widać że nie masz przyjaciół, widocznie charakter masz gówniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz przyjaciol ale w simsach tepaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczestsza wrzuta polaczkowa "nie masz przyjaciol" hahaha dokladnie bo kto normalny chcialby miec takich pseudoprzyjaciol czyli falszywych cweli i qrwy obrabiajace sobie doopska nawzajem za plecami a jak poprosisz o przysluge to nagle czasu brakuje natomiast jak sami o cos prosza to sa najlepszymi w ch/uj przyjaciolmi we wszechswiecie. Chyba tylko takie przyglupy jak ten powyzej jest dumny ze znajomosci z takimi gownami, bo sam jest takim gownem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki juz sie tu zebrali jak wrony nad padlina i zaczynaja pluc. Im dalej i im celniej tym bardziej sie ciesza. Spuscmy zaslone milosierdzia na taki wstretny narod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×