Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LauraKowalskaooo

Operacja żuchwy.

Polecane posty

Gość ollamolla
Jeśli chodzi o dietę to ja po operacji byłam w stanie pić tylko Fresubin Energy Drink http://zywieniemaznaczenie.pl/fresubin/ . Na normalne jedzenie nie mogłam patrzeć a wiadomo bez tego długo się nie pociągnie. Ogólnie do wyboru kilka smaków ( ja najczęściej kupowałam czarną pożeczkę i wanilie ). W sumie teraz też zdarzy mi się taki napój raz na jakiś czas wypić ( spokojnie zastępuje pełnowartościowy posiłek ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problem z narządem żucia to powinniście jak najszybciej udać się do sprawdzonego lekarza. W Zielonej Górze znajduje się gabinet stomatologiczny www.centrumstomatologii.pl, w którym zajmują się leczeniem zaburzeń narządu żucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZA
Dnia 9.04.2017 o 17:19, Gość LauraWrooo000 napisał:

Pojadę tam,chcę wstępnie chociaż rozjaśnić sprawę,a co do chirurga...w Berlinie ponoć jest bardzo dobry chirurg i sprawdzony,znajomej ortodonta po tyg od ściągnięcia aparatu przekierował ją do szpitala gdzie miała wykonaną operację,i jest bardzo zadowolona. Dziękuję :) PS; normalnie śpisz czy musisz np przy jakichś czynnościach uważać na żuchwę? Najbardziej się boję tego aparatu,doktor mówił Ci że one muszą być idealnie proste?

pamiętasz może jak się nazywa ten chirurg z Berlina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy ktoś przygotowuje się może do operacje szczeki u dr.Wiśniewskiego prywatnie w Wawie? lub może już jest po?

Jeśli tak to w której klinice i jakie koszty? Podobno w stolicy nie ma już żadnego dobrego chirurga szczekowego, który operuje na nfz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×