Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie starać się imponować kobietom intelektem, one wolą debili

Polecane posty

Gość gość
17:59 Z własnej woli? Jak kiedyś nie ustąpiłem miejsca jakiejś babce w autobusie to wszyscy przeszywali wzrokiem i zrobiła się histeria. Jak siedzę w pociągu i laska prosi o włożenie bagażu na półkę to wszyscy z oczekiwaniem przeszywają wzrokiem. W robocie kobiety się opiertalają i plotkują, a jak szef opiertoli to się poryczą i zaczynają histeryzować. Kobiety od gimnazjum, liceum szykanują chłopaków, którzy nie spełniają ich kryteriów, nie są tępymi dresami, sportowcami, chuliganami szkolnymi, nawet jeśli ci chłopcy siedzą i się nie odzywają, nikomu nie przeszkadzają. Ja też tego doświadczyłem. Kobiety nie mogą spokojnie spać, że ktoś biologicznie niezdatny do spełnienia ich kryteriów sobie żyje. Nawet tutaj to widać, jaką kipią wściekłością i rysują mnie na tle prymitywnych kryteriów i dzisiejszej popkultury, czyli na tle nieśmiałości, fobii, lęków, bo jak nie jesteś herosem, głupim sportowcem, playboem i nie prowadzisz luźnej gadki ze wszystkimi to jesteś śmieciem i widać wyraźną satysfakcję. Po netach zakładają tysiące tematów, które nie ubliżają facetom nigdy na tle braku kultury, intelektu, oczytania, tylko zawsze braku śmiałości, wzrostu, odwagi, sprawnośc*****eniędzy itd. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie trzeba być z w związku, jak ktoś nie lubi kobiet, to może żyć sam. To nie zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 Jedno jest pewne. Potrzebujesz pomocy, Nie myślałeś u wizycie u jakiegoś psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A własnie ze macie mordy. Bo cały czas nimi kłapiecie. Oczywiscie nie pisze o porzadnych kobietach , mających rodzinę, tylko agresywnych feministkach i singielkach. Możecie sobie drzeć te wasze japy, ale mężczyźni sa jednak silniejsi fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, każdy kto nie spełnia waszych prymitywnych kryteriów i nie chce tego robić potrzebuje pomocy psychologa. Ja chcę mieć tylko od tego spokój, ale żyję w świecie, gdzie dookoła są kobiety, z którymi trzeba pracować, żyć w społeczeństwie, stać w kolejkach, mieć interakcje przy załatwianiu spraw, papierków, i które oceniają człowieka przez pryzmat tylko tych cech, a każdego, kto ich nie spełnia to zwyczajnie nienawidzą, życzą mu śmierci i będą mu uprzykrzać życie na każdym kroku, starając się mu wmówić, że powinien być taki, jak im to pasuje, czyli prospołecznym tępakiem, który gada na luzie o doopie maryny, ze wszystkiego żartuje (mnie to męczy) i głupkowato się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyjdź do ludzi" bfhehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z własnej woli? Jak kiedyś nie ustąpiłem miejsca jakiejś babce w autobusie to wszyscy przeszywali wzrokiem i zrobiła się histeria." x Nie wierzę w to. Ludzie mogliby tak spojrzeć gdybyś nie ustąpił miejsca osobie niepełnosprawnej, starszej albo ciężarnej - a owe osoby proszą też i kobiety o ustąpienie miejsca, więc bezsensowny przykład. x "W robocie kobiety się opiertalają i plotkują, a jak szef opiertoli to się poryczą i zaczynają histeryzować" x Haha, taaa i co jeszcze? Kobiety nie robią takich cyrków w pracy, bo wiedzą, że szef nie będzie się z nimi cackał, a jeżeli się z takimi cacka to wtedy szef jest idiotą, sorry. x "Jak siedzę w pociągu i laska prosi o włożenie bagażu na półkę to wszyscy z oczekiwaniem przeszywają wzrokiem" x To akurat normalne, bo faceci są silniejsi. Gdyby kobieta odmówiła pomocy np. dziecku lub nastolatce to też by została "pszeszyta wzrokiem" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i które oceniają człowieka przez pryzmat tylko tych cech, a każdego, kto ich nie spełnia to zwyczajnie nienawidzą, życzą mu śmierci i będą mu uprzykrzać życie na każdym kroku" x To się fachowo nazywa paranoja. Bez wątpienia kwalifikujesz się do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 Kobiety mają mordy? Ech sam jesteś i sam pozostaniesz. Z takim podejściem do kobiet, to masz zerowe szansę na związek. Twoja matka też ma mordę? Albo siostra czy kuzynka?czy babcia? Gdzie ty się chowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, kobiety nie życzą śmierci takim żałosnym przegrywom twojego pokroju, tylko wyobraź sobie, że mają takich kompletnie w doopie :) nie pochlebiaj już sobie, że w ogóle myślą o takich jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra metoda - teraaz na przywitanie luidzie obojga płci sie witaja usciskiem dłoni. Wystarczy pyskatej babie ścisnąc mocno łapę a zapiszczy i nabierze respektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 Właśnie: przegryw = nie spełnia moich prymitywnych, samiczych kryteriów c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywa to ktoś, kto nic nie robi aby zmienić swoją sytuację e, tylko narzeka a potem siedzi na forum i zieje nienawiścią do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fobie, lęki i nieśmiałość można zwalczyć. Znam wiele osób, które wyszły z fobii społecznej w okresie studiów. A że ty jesteś zwyczajnym, upartym leniem, który woli obwiniać cały świat o wszystko co złe (tylko nie siebie) i wybrałeś stagnację oraz życie w izolacji to już twoja sprawa. Rób sobie co chcesz, ale nie wymagaj tego, ze inni ci przyklasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po prostu nienawidzą słabości i lęku u facetów. Gdybym pisał dokładnie to samo, ale był absolutnym psycholem bez lęku to nie byłbym traktowany z taką pogardą i nazywany przegrywem, tylko z szacunkiem, choćbym był seryjnym mordercą, pedofilem etc. Kobiety po prostu gardzą u faceta wszelkimi objawami odczuwania jakiegokoliwek, choćby minimalnego lęku, albo nieśmiałości. W doopie mają moralność, intelekt i sumienie tego faceta (najlepiej, żeby go w ogóle nie było), silna nienawiść tutaj do mnie jest tego dowodem i wynika wyłącznie z podejrzenia, a nawet przeświadczenia, że jestem socjofobikiem, a nie z tego, że gardzę kimś i na kogoś patrzę z góry, gdybym nie odczuwał lęku to mógłbym pluć na wszystkich, gardzić bić słabszych i ta szmata, która mnie tu wyzywa i tak by mnie podziwiała jak boga. Zapamiętajcie to i nie wierzcie w kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że nikt nie uwierzy w wypociny autora. Przecież na kilometr można wyczuć jego kompleksy albo i gorzej ( chorobę umysłową). Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie, a nie zachowywać się jak ostatnia łajza i ofiara losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegryw to ktoś ziejący jadem i frustracją w stosunku do kobiet, wyzywający ich za ich preferencje, próbujący w prymitywny sposób się dowartościować np. wmawiając większą wartość introwertykom niż ekstrawertykom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:25 Człowieku, potrzebujesz iść do specjalisty.Sa tam u ciebie jakieś poradnie terapeutyczne?Może uda Ci się zapisać do jakiejś na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ta nienawiść jest wyłącznie wywołana silną biologiczną, prymitywną awersją i obrzydzeniem na myśl o samcu, który się przed czymś cofa, odczuwa przed czymś lęk. Taki samiec zawsze będzie śmieciem, choćby całe życie poświęcił na pomoc innym i sam przez to został z niczym to będzie u kobiet miał zero respektu, pogardę, politowanie z obrzydzeniem i biologiczną chęć eliminacji, a psychopata, który zrobił karierę np. na nieszczęściu innych, albo dres, który kradnie portfele, daje w mordę itd. będzie zawsze lepszy od niego i będzie bogiem dla kobiet, traktowany z służalczością, uległością i to jest nad wyraz widoczne nawet tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ostatnim poście widać iż mamy do czynienia z kompletnym czubem, pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:27 "Wyzywający ich za preferencje", czyli to są wasze preferencje, dzięki za potwierdzenie. Widzicie, sama się nam tu pani przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybym pisał dokładnie to samo, ale był absolutnym psycholem bez lęku to nie byłbym traktowany z taką pogardą i nazywany przegrywem, tylko z szacunkiem, choćbym był seryjnym mordercą, pedofilem etc" x I czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do stanu umysłowego autora? Agresywny paranoik projektujący własne lęki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu mu odpisujecie? :D Przecież to jest jeden z największych trolli na kafe, sam czasem mam brecht z tego jak się tu pluje w komentarzach, ale nie traktuję go poważnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma seryjnego mordercy, który nie miałby szaleńczego powodzenia u kobiet, nie ma gangstera, dresa, chuligana, biznesmena psychopaty, ćpającego muzyka, który nie miałby szaleńczego powodzenia u kobiet, nie ma głupich wyczynowych sportowców, zdegenerowanego, ćpającego gwiazdora, który nie miałby szaleńczego powodzenia u kobiet. Prawie każdy wycofany, nadmiernie spokojny i pasywny w kontaktach z ludźmi facet, który jest wrażliwy, zrobił coś dobrego etc. ma zerowe powodzenie u kobiet. Przecież to oczywiste, że moralność nie ma najmniejszego znaczenia i liczy się tylko próg lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i skoro w świetle powyższego piszecie mi, że mam paranoję to jesteście same chore na łeb, zaprzeczacie oczywistym faktom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"silna nienawiść tutaj do mnie jest tego dowodem i wynika wyłącznie z podejrzenia, a nawet przeświadczenia, że jestem socjofobikiem, a nie z tego, że gardzę kimś i na kogoś patrzę z góry" x no właśnie z tego drugiego, czubku, cały czas ci wytykają frustrację, nienawiść i wylewanie jadu kto cię tu wyzywa za fobię? ktoś napisał co uważa za introwertyzm i o tym, że to można wyleczyć gdy się chce, a ty już sobie dopowiadasz, serio masz coś z główką nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:36 Wyzywa się głównie za brak waszych "wyznaczników" męskości, a raz chyba się przewinęło coś o pogardzie i to pewnie tylko z wściekłości, że poniżam waszych biednych, kochanych psycholków, pewnych siebie dresów i innych degeneratów, czy cwaniaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma seryjnego mordercy, który nie miałby szaleńczego powodzenia u kobiet" x hhahahaha!!! no trynkiewicz na pewno ma powodzenie, KRETYNIE :D tak się składa że mordercami najczęściej fascynują się nastolatkowie i często ta fascynacja przechodzi z wiekiem ale generalnie obydwie płcie fascynują się psychopatami, wręcz facetów jest o wiele więcej na różnych forach czy stronach poświęconych psychopatom ale DEBIL sobie coś uroił i będzie szedł w zaparte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - na serio lecz paranoję, bo nic takiego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 Nawet to, że Trynkiewicz pomimo tak masakrycznej szpetoty znalazł żonę to już jest dowód, bo normalnie to byłaby blokada nie do przeskoczenia. To zawsze inna atencja od kobiet niż zerowa, za to jak już taki świr chociaż w miarę wygląda to już się od kobiet nie odpędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×