Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestańcie starać się imponować kobietom intelektem, one wolą debili

Polecane posty

Gość gość
Odwaga = słabo lub średnio rozwinięty mózg. Zawsze. Mózg bardziej rozwinięty będzie wrażliwy na strach i go nie opanuje. Dlatego kobiety lecą na tępaków i wiodą świat ku zagładzie. Jeśli facet kogoś uderza, albo gasi ripostami i ciągle żartuje, nie ma nigdy lęków to jest debilem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 To Stan się prymitywem, bij innych facetów, bądź głupim osilkiem - skoro uważasz, że to przyciągnie do ciebie kobiety. To łatwiejsze niż skończenie studiów. I nie jęcz dalej na forum, że kobiety są takie okropne, bo cie żywcem zazdrosc zje, że inni są w związkach a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oddajecie się waszym prymitywnym instynktom z wyluzowanymi, a przede wszystkim WYSOKIMI tępakami, którzy słabo czują strach, ponieważ ich mózgi są mało rozwinięte i słabo reaktywne. Potem szukacie spokojnego frajera 170 wzrostu, którego weźmiecie do ślubu dla stabilności i ze strachu przed samotną śmiercią, a potem luźni durnie, którzy was wcześniej zaliczyli będą się z niego nabijać, gdy was zobaczą publicznie, a wy będziecie w skrytości nim gardzić. x Sorry, ale żadna kobieta, która sama ma 165-170 cm wzrostu nie będzie "szukała" faceta, który też ma 170! Nie twierdzę, że w takim nie można się zakochać, związać itp, ale ja np. nigdy nie powiem "szukam faceta 170 cm" - tak samo jak facet nie powie "szukam kobiety 190 cm". Ps. strasznie jesteś zafiksowany na punkcie tego wzrostu - gzyzie cię to od co najmniej kilku miesięcy (od tylu przeglądam ten portal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:57 Nie da się takim stać, bo trzeba mieć naturalnie słabo rozwinięty mózg (na takich facetów kobiety lecą) wtedy emocje będą słabo odczuwalne (w tym strach) i łatwiej będzie nad nimi zapanować. Dlatego właśnie odważne są praktycznie zawsze głupie osiłki, dresy i prymitywy, a na front wysyła się też głupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywna samica
Ta otyla znajoma nie xhce sluszec o deietetyczkach tak samo jak ty o psychologach. Im wiecej wazy, tym barfziej ma feministyvzne ppglady, zli faveci, chca od kobiet tylkl wygladu, uprzedmiotowienie itp. Im dluzej cie czytam, tym bardziej sklaniam sie ku teorii, ze dziwnym trafem zatrzymales sie w rpzwoju miedzyludzkim na etapie 3 latka. Mam dwoch synow, 3 i 5 lat, wiem co mowie. Oto Wasze cechy wspolne z trzylatkiem : 1. Wszystko jest albo dobrr, albo zle, zawsze czarne albo biale. W bajce musi byc zly i dobry charakter, mezczyzni to albo wrazliwcy albo prymitywy 2. Rozpaczliwa chec bronienia swojego porzadku. Moj szwagier kiedys dla glupiej zabawy nauczyl syna jak robia zwiwrzeta, kot miau, pies hau itp. I wmowil mu, ze indyk robi kle kle.... jak chcialam mlodego naprpstowac to byla histeria, bo on juz sobie zaszufladkowal 3. Radzenie sobie z empcjami poprzez zrzucenie winy na czynnik zewnetrzny. Nie umie ulozyc z klockow - klocki sa glupie. Nie wyszla mu kolorowanka - jest glupia. Nie idzie z kobietami - sa glupie. 4. Silna pptrzeba jasnego skategoryzowania swiata, zbyt mala dojrzalosc, by rozumiec, ze na jedna sprawe moze byc kilka punktow widzenia i niezawsze moja racja jest majmojsza 5. Ptzeswiadczenie, ze rzeczy i zjawiska nabieraja cech wg tego jak je nazwiemy. Chowa glowe za poduszke, mysli ze go calego nie widac. Mowi ze jest rycerzem i naprawde w tp wierzy machajac patykiem. Mowi ze inni to prumitywy i nagle ci inni traca swoja intelogencje i zostaja tylko biologiczne cechy,,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 A jakie źródło naukowe podaje takie teorie, że aby się stać takim głupim osilkiem, to trzeba mieć słabo rozwinięty mózg? Gdzie to przeczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mozesz tak sobie tkwic do usranej smoerci, o ile nie generujesz kosztow dla spoleczdnstwa to mam cie gdzies. Natura jest madra, raczej nie przekazesz swooch genow dalej. x Dokładnie. Skoro znakomita liczba kobiet preferuje takie a nie inne cechy u mężczyzny, to widocznie tak to ma działać. I działa od zawsze. Więc do kogo ty masz pretensję? Do natury, do Boga (czy w cokolwiek wierzysz) miej pretensję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć niewielką pulę receptorów adrenergicznych (to receptory reagujące z adrenaliną i w ten sposób powstaje uczucie strachu) i duże stężenie dekarboksylazy glutaminowej, która rozkłada glutaminian (neuroprzekaźnik odpowiedzialny za sprawność umysłową, ludzie którzy mają go dużo są inteligentni, ale też wysoce reaktywni, skłonni do lęków, pobudliwość etc) do kwasu gammaaminomasłowego (tego mają dużo przestępcy, dresy i to jest odpowiedzialne za niską aktywność adrenaliny i innych neurotransmiterów pobudzających) dlatego właśnie odwaga łączy się z tępotą umysłową i to preferują kobiety. Jest to uwarunkowane genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywna samica
Zawsze mnie zastanawial ten wzrost na kafe. Moj maz ma 172 cm i dla mnoe jest idealny ale ja jestem niska. Jakos mnie noe kreca faceci powyzej 185 ale pewnke dlatego ze sama mam 160. To wszystko kwestia gustu. Ale jak facet jest bardxo niski to ma takoe szanse jak kobieta bez cyckow... ale znam sporo niskich zonatych mezczyzn. Ale zaden nigdy na wzfost ani nic innego nie narzekal. Sa normalni. A co do tych teorii, ze jak odwazny, to debil - mylisz odwage z brawura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie tutaj to rozpisane: http://www.holistichelp.net/blog/how-to-increase-gaba-and-balance-glutamate/ Dlatego właśnie na lęki przepisuje się benzodiazepiny, działają najsilniej anksjolitycznie ze wszystkich leków, jednocześnie strasznie ogłupiają, podnoszą aktywność układu GABAergicznego, obniżają aktywność glutaminianu. Ulubieni przez kobiet towarzyscy tępacy, ekstrawertycy etc, mają tego naturalnie dużo, jednocześnie mało glutaminianu, dlatego są wyluzowani, tępi i odważni, wszystkich przegadają, dadzą w ryj, a to imponuje kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 Jeśli tak, to już od dawna powinni żyć na świecie same dresy i bad boye, skoro tacy są genetycznie preferowani przez wszystkie kobiety. Cała reszta powinna już dawno wyginąć, a tak nie jest. Wiec twoja teoria kupy się nie trzyma i jest błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywna samica
Brawura to nie odwaga. Idac Twoim tokiem rozumowania urodziny ppwoduja smierc - statystycznie im wiecek ktos obcjodzil urodzin, tym wieksza szansa, ze umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 Co za bzdurna dialektyka i jakaś analogia wyssana z doopy, która nawet nie wiem, w jaki sposób się z tym wiąże. Odpowiedz mi merytorycznie, przytocz jakieś naukowe, rozwinięte potwierdzenie, że się mylę, a jak nie masz to sp*dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14 Oprócz tych cech mogą być też opiekuńczy, pracowici, kochający, wspierający - i właśnie ze względu na te cechy są wybierani przez kobiety. Ktoś może być spokojny, cichy a jednocześnie leniwy, złośliwy i uciekający od obowiazkow-i przez te cechy zostanie skreślony, a nie przez to, że jest cichym introwertykiem. Ale wolna wola, niech ktoś wierzy w co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 ten wcześniejszy Jasne, bo po kobietach nie dziedziczy się genów i nie muszą też czasem walnąć dziecka z jakimś normalnym, mniej bezlękowym facetem, bo inaczej zdechną z głodu, albo bad boy ich nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14 Daniel w ryj imponuje kobietom z patologii. Chyba, że szukasz kobiety z patologii, to się zgodzę. Bo normalnej kobiecie danie w ryj,bycie dresem, bycie gupim nie imponuje, bo niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie trawię gadatliwych ekstrawertyków,mam na nich uczulenie ,jak zaczynają się produkować szukam wyjść ewakuacyjnych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babskiej paplaniny nie trawię dokładnie tak samo ,żeby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 Geny dziedziczy się po kobiecie i po mężczyźnie. Po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 Rany, ja też. Nie cierpię wesolkow i tak zwanych dusz towarzystwa. Wyjątkowo irytujący osobnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, tak ten świat jest zbudowany. Najwięcej jest ludzi głupich i to nie jest przypadek. Bo to odpowiada choćby strukturze rynku pracy - najwięcej stanowisk to prace fizyczne, albo strukturze dowolnego zakładu pracy, która przypomina piramidę. Rozumiem, że twoim zdaniem znakomita większość populacji to wysocy luźni durnie i kobiety, którzy na nich lecą. I teraz serio - jak ty sobie wyobrażasz rozwój naszej cywilizacji, gdyby wszystko szło po twojemu? Jak by wyglądała polityka tego świata, rozwój gospodarczy, gdyby wszyscy ludzie byli bardzo inteligentni, a męzczyźni bojaźliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywna samica dziś Zawsze mnie zastanawial ten wzrost na kafe. x Domyślam się, że pierwszy raz trafiłaś na post tego osobnika. On akurat na punkcie wzrostu jest sfiksowany. Bad boy, który jest nie odczuwa strachu, jest towarzyski, tępy i bije kobiety jest...zawsze wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę ludzie myślą, że badboye to mają takie powodzenie wśród zdrowych na umyśle kobiet??NIE mówię o jakiś biedaczkach z patologii z wypaczonymi preferencjami. Jakbym na forum nie weszła, to bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jest mniej więcej tak samo, jak gadanie niektórych kobiet "jestem sama, bo jestem gruba/brzydka/mam mały biust". Przypisywanie swoich niepowodzeń nie temu, co trzeba. Ten pacjent powinien przybić piątkę z kolesiem tworzącym wątki "kobiety wymagają modeli do związku". O ile to nie ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko problem jest taki, że jak wy widzicie bad boya to do końca oszukujecie siebie i wszystkich, że to nie jest bad boy, tylko dobry chłopak i bierzecie niezbyt bystrych facetów, ważne, żeby byli odważni i całkowicie wolni od jakiegokolwiek lęku, a w sytuacjach zagrożenia odczuwali ledwie słabą stymulację, którą z łatwością można opanować przez wzgląd na wysokie stężenie GABA i niskie kwasu glutaminowego, co wiąże się z niższą sprawnością umysłową, ekstrawersją i towarzyskością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że to ten od modeli. Pamiętam była tu kiedyś jedna babka po 40 Stce, która jechała równo po facetach, że niby dlatego jest sama, bo jest stara i brzydka. Jakby była piękna to by miała dawno męża. To ten sam typ co autor tematu. Ludzie jej pisali, że owszem uroda ma znaczenie, ale nie do końca, bo facetom podobają się różne kobiety, ale ona swoje, że wszyscy chcą tylko dlugonogich bladynek. Całe strony tu ludzie z nią gadali. I nie dała się przekonać. Ale facetów równo z błotem mieszala i dziwila się, że jej żaden nie chce. Ciekawe, co się z nią stało. Albo sobie ktoś trollowal najzwyczajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 Bzdura, już pisałem o co chodzi, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wyp*dalaj. Wiedziecie świat ku zagładzie biorąc facetów wręcz nienormalnie pewnych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Własciwie do kogo ty piszesz?na świecie chodzi miliardy kobiet, do nich wszystkich piszesz?Skąd Ty wiesz, co myślą wszystkie kobiety na świecie bo tego nie napisałeś. Przecież nie siedzisz w ich glowach. Poza tym zgodnie z tą teoria powinni się rozmnażać sami badboye i tylko tacy powinni przetrwać, a tak nie jest. Twoje rozumowanie ma luki jak sito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 Nie jestem facetem od modeli, bo ja uważam, że jeśli chodzi o wygląd to kobiety mają świra tylko na punkcie wzrostu, może być skrajnie nijaki, ale ma mieć te minimum 180 (tu znów chodzi o prymitywność, przemoc, zwierzęcy respekt itd). Kobiety nie chcą wymuskanych modeli tylko groźnie wyglądających, dużych debili, którym bije z ryja takie coś, że lepiej do nich nie podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×