Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
Tu autorka. Wciąż się zastandwiam, czy powinnam się w to mieszać. Byłam wczoraj u rodziców, oni też byli. Bratowa opowiada jdjm to jeżdżą i planuja jakie meble kupić, brat jakby nigdy nic, a wiem że w tym tygodniu widział się z kochanką. Masakra. Boję się, co to będzie jak to wszystko miałoby runąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej teraz żeby to się rozpadło niż po ślubie, wtedy będzie jeszcze większy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro brat autorki do tej pory nie wpadł, to może dlatego to dalem trwa. Co mu w głowie siedzi, że ryzykume tak długi związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W głowie to ma raczej echo i ryzykuje bo się znudził, adrenalina fajna sprawa a to, ze kosztem wszystkich w okolicy to kogo to obchodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz brata szmaciarza skoro zdradza ale to nie oznacza ze kazdy to robi glupia suko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nuda w związku to powód do zdrady? Może lepiej usiąść i pogadać z partnerką że coś chcę zmienić a nie iść na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale nie każdy lubi siadać niektórzy wola skakać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nadal nikt nie odpowiedział, czy jeśli facet wdaje się w romans, od kilku miesięcy zdradza swoją kobietę to tak na prawdę ją kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość 2017.05.05 Wychowywali ich tak samo tylko brat poszedł inną drogą czego nie rozumiesz? To tak samo gdy matka z ojcem tłumaczone dzieciom że nie wolno palić (sami nie palą) tmumaczom to i jedno to rozumie i nie pali, drugie ma to w d***e i pali paczkę dziennie, wina rodziców? Nie. Wina rodzeństwa? Nie. Dobrze wychowali ale chłopak/dziewczyna ma to gdzieś." xxx To raczej Ty nie rozumiesz. Twoje argumenty są potwierdzeniem faktu, że źle wychowali. Oczywiście najwygodniej jest stwierdzić, że "poszedł swoją drogą" i doszukiwać się winy u wszystkich wokół, niestety bolesna prawda jest taka, że to tylko i wyłącznie kwestia wychowania. To rodzice uczą dzieci zachowania, asertywności, współżycia w społeczeństwie itd. Najwyraźniej popełnili błąd. Zresztą topik autorki jest tu dobrym przykładem - syn został wychowany na roochacza bez skrupułów, a córka na wścibskiego kabla. Widać, że rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mówisz że siostra to wścibski kabel? Sam brat jej powiedział o zdradzie. Ja na jej miejscu też bym miała dylemat co z tym zrobić.Jakoś z tego co mowi ona jest wierna i do głowy by jej zdrada nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało Stanowczy Ty tak na serio ? Rodzice zle go wychowali i dlatego 32 letni facet zdradza swoją narzeczona ? To może zdradź sekret jak się wychowuje dziecko, ( ta będzie wiedza będzie jak znalazł jak już będę wychowywać ) żeby zdradzało lub nie. I kabel żartujesz raczej Dziewczyna ma pecha, ze jej madry inaczej brat postanowił oczyścić sobie jej kosztem sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak on oczyścił sumienie skoro autorka twierdzi że nadal się spotykają. Widzę że autorka to przeżywa a on się nadal bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zrzucił na nią ciężar wyrzutów sumienia i swoje ma lżejsze o ile mu ono kiedykolwiek ciążyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza bo mu nudno w dotychczasowym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wiem jak możesz spokojnie w nocy spać. Jesteś kobietą, chciałabyś być traktowana w taki sposób jak Twoja niedoszła bratowa? Jeśli jej nie powiesz to ona będzie miała zmarnowane życie przez jakiegoś dupka. Co z tego że jest Twoim bratem, nadal jest dupkiem a Ty powinnaś jej powiedzieć i to jak najszybciej. Jak będziesz się tak zastanawiać jeszcze przez kilka miesięcy to może być już za późno i bratowa zajdzie w ciążę. Co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkać się z kochanką, żeby jej w mordę napluć, a nie jej bredni wysłuchiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta zdradza to k***a , d****** Ale jak facet to p********y s******l i i bezmózgi p***b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem wystarczy chwila, za duzo alkoholu i zdradza sama wychodzi... moj brat wlasnie mi opowiadal jak zdradzil w ten sposob dziewczyne z ktora byl ponad 2 lata. Powiedzial jej i oczywiscie zerwali ale zalowal i zaluje wiec nie sadze by kiedykolwiek to powtorzyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój brat sam się przyznał i żałuje. A brat autorki nie dość, że nie chce się przyznać, to jeszcze nadal spotyka się z kochanką i nie chce kończyć romansu tylko mieć je obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karonka33 dziś Czasem wystarczy chwila, za duzo alkoholu i zdradza sama wychodzi... moj brat wlasnie mi opowiadal jak zdradzil w ten sposob dziewczyne z ktora byl ponad 2 lata. Powiedzial jej i oczywiscie zerwali ale zalowal i zaluje wiec nie sadze by kiedykolwiek to powtorzyl.. x Alkohol to bardzo wygodne wytłumaczenie. Charakter człowieka nie zmienia się po alkoholu tylko się ujawnia. Uwielbiam takie tłumaczenia bezmózgich słabych ludków... Ja po alkoholu pamiętam zawsze wszystko nawet jak jestem tak zalany że mam wrażenie że jeszcze jeden drink i wykorkuje :D Nie mienia się też moje zachowanie w żaden sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że jak chcesz dowiedzieć się jaki drugi człowiek jest naprawdę wypij z nim butelkę. Wszystkiego się dowiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11.52 ale brat autorki nie zrobił tego raz po alkoholu. On zdradza regularnie i nie ma co tego tłumaczyć alkoholem. To w pełni świadome i zaplanowane działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tym bardziej jego narzeczona powinna poznać prawdę. Niech wtedy zdecyduje czy chce żyć z tajmim dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Autorko zamierzasz cos z tym faktem zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mam taki mętlik w głowie. Brat po rozmowie ze mną powiedział,że nie mają kontaktu. Okłamal, bo mąż mi powiedział że widział go z jakąś kobietą, dwa przeczytalam jego smsy do niej jak umawiali spotkanie. Nie wierzę w to, że jak mówi niebawem się uspokoi. Z drugiej strony, mieszkamy w małej miejscowości, rodzice są znani i to byłby skandal. Ale jak spojrzę na bratową, niczego nieświadomą i szczęśliwą to mi serce pęka, że chyba oboje ją oszukujemy. Nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×