Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
I myślisz że facet wybierze jedną z nich? Pewnie będzie zdradzał a !oficjalnem nie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romans nie trwa wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli taki romans się wyda a autorka o nim wiedziała? Co jeśli kochanka wyda romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś pop drodze padło pytanie czy dla faceta seks i miłość nie idą w parze - to pytanie jest źle sformułowane. Facet może kochać jedną kobietę i ruchać drugą. Bynajmniej nie uważam tego za powód do dumy, ale tak, potrafimy oddzielić seks od uczuć. Dlatego zdrada kobiety jest znacznie poważniejsza, bo kobieta - oczywiście normalna, a nie jakaś z wścieklizną macicy - żeby pójść do łóżka z facetem, musi coś do niego czuć. I nie usprawiedliwiam tutaj facetów. Zupełnie inną sprawą jest propozycja zbierania dowodów przez siostrę na brata- takie propozycje może dawać chyba tylko towarzystwo z rynsztoka. Do tego sama koncepcja włażenia "między wódkę i zagrychę" może skończyć się tylko źle. I to dla tej osoby, która włazi. Dla mniej kumatych - jeśli rozstaną się z powodu akcji siostry, to brat na pewno, a być może narzeczona też - będą mieli do niej pretensje. Jeśli się jednak nie rozstaną, to siostra przez resztę życia będzie traktowana jako wścibska baba, przy której lepiej się nie odzywać. W bardzo dużym uproszczeniu. Jedyne, co może zrobić autorka to pogadać z bratem i powiedzieć co myśli o całej sytuacji. A następnie zamknąć buzię na kłódkę, bo to nie jest jej życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może równie dobrze zrobić zdjęcia i je podrzucić. Ale ja bym nie chciała mieć kontaktu z bratem który własną rodzinę okłamuje i przyszłą żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:57 - jestem przekonany, że brat też nie chciałby mieć kontaktu z TW siostrą. Żonę/męża można zmienić, ale rodzina jest na całe życie. Zastanów się też nad tym, że brat nie spadł nagle z nieba - został wychowany w taki sposób, że nie widzi problemu w byciu z jedną i popychaniu drugiej. Jest w tym także jakaś drobna "zasługa" jego siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałeś że rodzice wychowywali ich tak samo i siostra nie wie skąd mi to się wzięło? Winy siostry tu JESZCZE nie ma, ale będzie gdy nie powie o tym tej biednej dziewczynie. Brat zgrywa pozory ułożonego ale to nie znaczy że masz go kryć bo ten myśli ptakiem. Rodzina to rodzina, chcesz oszukiwać rodziców? Brat w końcu wybaczy, bo to rodzina. Ale po co masz rozczarować swoich rodziców z powodu głupoty brata? Chcesz żeby rodzice myśleli że ich syn I CÓRKA zachowuja się karygodnie mimo że starali się was dobrze wychować? Jeśli tak to proszę, zasmuc, zran i dalej okłamuj rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pare w rodzinie tez podobna. Maja dziecko ale zyja bez slubu. On od dawna zdradza swoja partnerke. I to z niejedna,wielokrotnie. Otwarcie mowi ze jej nie kocha,wspomnial tez ze zamierza ja zostawic. Zreszta jest alkoholikiem. Tylko ze ta dziewucha jest tak glupia ze wszystko mu wybacza,jak chleje to jeszcze go przeprasza. Po prostu czasem takie akcje odchodza ze ksiazke mozna by napisac. To wszystko widzi dziecko.... najwyrazniej ludzie sie dobieraja pod wzgledem podobienstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie czytałeś że rodzice wychowywali ich tak samo i siostra nie wie skąd mi to się wzięło?" x To że siostra nie wie skąd mu się wzięło jest naprawdę bardzo słabym argumentem. Widocznie TAK ZOSTAŁ WYCHOWANY. Poza tym pogaduszki o identycznym wychowywaniu to można między bajki włożyć w przypadku rodzeństwa o różnej płci. x "Winy siostry tu JESZCZE nie ma, ale będzie gdy nie powie o tym tej biednej dziewczynie." x I w tym momencie niczym nie będzie różniła się od swojego brata - przekonałeś mnie, można identycznie wychować brata i siostrę. x "Brat zgrywa pozory ułożonego ale to nie znaczy że masz go kryć bo ten myśli ptakiem". Dokładnie to znaczy. Co innego, gdybyś kogoś zamordował, chociaż myślę, że w normalnej rodzinie nawet w takiej sytuacji mieliby ogromny problem. Zawsze należy stać po stronie rodziny, nawet jak robi największe głupoty. Można się wściekać, kląć na czym świat stoi, ale rodziny się nie zdradza. A do tego właśnie namawiasz. x "Rodzina to rodzina, chcesz oszukiwać rodziców?" Skoro tak wychowali syna... x "Brat w końcu wybaczy, bo to rodzina" Rodzina, która wbija nóż w plecy. Oczekujesz, że brat wybaczy, ale siostra czy rodzice już nie. Co za hipokryzja. x Ale po co masz rozczarować swoich rodziców z powodu głupoty brata? Chcesz żeby rodzice myśleli że ich syn I CÓRKA zachowuja się karygodnie mimo że starali się was dobrze wychować? Jeśli tak to proszę, zasmuc, zran i dalej okłamuj rodziców To są już takie pierdolety, że szkoda mi klawiatury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 Nooo błagam ..."skoro tak wychowali syna" ten tekst jest tak durny, ze aż boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:45 Silenie się na złośliwości nie zatuszuje faktu, ze mocno nadwyrężasz rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej żeby autorka dalem siedziała cicho a on niech zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowywali ich tak samo tylko brat poszedł inną drogą czego nie rozumiesz? To tak samo gdy matka z ojcem tłumaczone dzieciom że nie wolno palić (sami nie palą) tmumaczom to i jedno to rozumie i nie pali, drugie ma to w dupie i pali paczkę dziennie, wina rodziców? Nie. Wina rodzeństwa? Nie. Dobrze wychowali ale chłopak/dziewczyna ma to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz dziewczynie że twój głupi brat myśli kootasem i ja zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur39
Kobiety też zdradzaja jak będzie okazja. Mnie żonka zdradziła z przystojnym ciapatym,przyznała się do tej przygody i błagała o przebaczenie ale wywaliłem suke z domu.12 lat związku małżenskiego trafił szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może niech autorka z kochanką sie spotka i ona powie jak to z jej strony wygląda ten romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co jeśli tak jak pisze autorka normalnie uprawiają seks, a facet idzie na bok z ciekawości i mu się seks na boku podoba, bo kochanka da więcej? To usprawiedliwia zdradę? Będąc w tak poważnym związku powinien być wierny. A jak źle, to niech skończy z jedną a zacznie z drugą x To oznaczy że jest ch/uj/em i me/ndą! Piszę to jako Mężczyzna który nie rozumie jak można krzywdzić w taki sposób osobę która kocha i którą się kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, skoro zdradza tak długo to czy kocha? Zdaje sobie sprawę jak osoba zdradzona się poczuje jakby się dowiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkać się z kochanką? Po co? Żeby powiedziała jak im było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16.23 kocha i zdradza? To się chyba wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×