Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facet zdradza?

Polecane posty

Gość gość
22:11 No właśnie teraz brat autorki zdradza już po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy ludzie takie ku*****o mają we krwi. Nie wiem czy kochają, ale zdradzali i zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...albo niech ci zapłaci za milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co taki facet się żeni. Rodzice jego i jego przyszłej żony pomagają zbudować im dom, zwierza się siostrze ze swoich niecnych postępków, wciąga tyle osób w wielką, żenującą awanturę. Po rozwodzie trzeba będzie rozstrzygnąć kwestię wkładu finansowego obu rodzin, dojdzie do niesnasek nie tylko między małżonkami, ale też między rodzinami. Trzeba naprawdę nie mieć mózgu, żeby w swoim najbliższym otoczeniu robić taki bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczynki dziewczynki. Nic o świecie nie wiecie. Facet zdradza bo tak ma i tyle. Wierny facet zazwyczaj jest też bierny i mierny. Zwykle ciepłe kluchy której żadna nie będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak ma i tyle? Jak się narzeczona dowie, to też jej powie: " bo tak mam i tyle" i będą żyć dalej długo i szczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozwodzie trzeba będzie rozstrzygnąć kwestię wkładu finansowego obu rodzin, dojdzie do niesnasek nie tylko między małżonkami, ale też między rodzinami. Trzeba naprawdę nie mieć mózgu, żeby w swoim najbliższym otoczeniu robić taki bałagan. to prawda, jakby moi rodzice ze swojej krwawicy budowali dom dla mnie i mojego faceta i jeszcze głupio zapisali go na nas oboje, a facet mnie zdradził, to chyba bym go zabiła- bardziej za to ze okradł moich rodziców niż za samą zdradę. bo ja swoją krzywdę jakos przeboleje, ale jak ktoś będzie krzywdził i wykorzystywał moich rodziców to zatłukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mówi autorka gość myśli że pozdradza, przestanie i będą żyć szczęśliwie ze swoją nieświddomą narzeczoną. Myśli nie mózgidm tylko ch***m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:46 powie jej "to znajdź takiego co nie zdradza, naiwniaro" :))))) ewentualnie "jak się zgodzisz na trójkąt to to nie będzie już zdrada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niekocha proste.Ja gdy przestałem kochać też znalazłem nową I tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tego co pisze autorka to niby ją kocha. Boi się żeby się nie wydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak kocha, to po co zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10.50 znalazłeś nową i z nią zdradzałeś poprzednią czy najpierw zakończyłeś związek? Bo to duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo się kocha albo się zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz tej dziewczynie prawdę nie zasłużyła sobie na taki los, albo jak nie chcesz jej powiedzieć to podrzucić list (najlepiej z dowodami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorko postanowiłaś? Nawet jeśli to brat to nie powinnaś kryć brata, gdyby kradł też byś go kryla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Rozmawiałam z bratem, powiedział że od Świąt nie mają kontaktu, tzn on do niej się nie odzywa i ona też milczy. Spytałam go czy to definitywny koniec, czy jak ona w końcu się odezwie bo pewnie prędzej czy później się odezwie żądając wymaśnienia co on zrobi. Powiedział że nie wie. Oni i tak widują się zawodowo, więc i tak się zobaczą. Co wtedy jak on powie że to koniec, a ona jako ta porzucona wyda cały romans? Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że jak jest się w związku to się nie zdradza. Jak czegoś brakuje to się rozmawia i wspólnie coś próbuje naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wtedy jak on powie że to koniec, a ona jako ta porzucona wyda cały romans? Nie wiem co robić co? nic, wypije piwo, które sam nawarzył. konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wtedy jak się dowiedzą, że ja wiedzialam wcześniej o romansie do mnie będą mieli żal, że go kryję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego już teraz powiedz o tym jego narzeczonej poproś ją jednak żeby nie mówiła że ty jej to powiedziałaś bo nie chcesz mimo wszystko być skłócone z bratem ale jej dobra jest też dla ciebie ważne dlatego jej to mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nic bratowej nie mówiłam, brat nie spotyka się z nią i nie mają kontaktu, więc nie wiem czy to fair wobec bratowej ale milczę. Mam tylko nadzieję, że ta jego kochanka nie rozpowie o romansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że prędzej czy później się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×